donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in C/D-junioren competitie

Zierikzee, zaterdag 12 mei 2007 - Organisatie: Delta Sport
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 15.23) Dynamica15.71  sec  Jongens C  22.915  2:376.37-
Frits Bakker (PR 15.6) AV'5616.27  sec  Jongens C  22.127  2:436.15-
John de Looze (PR)Delta Sport22.81  sec  Jongens C  15.783  3:484.38-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anne van Rooijen (PR)AV'5613.23  sec  Meisjes C  21.769  2:456.05-
Anniek Murre (PR 14.2) Scheldesport14.69  sec  Meisjes C  19.605  3:045.45-
Paula Schot (PR)Delta Sport15.74  sec  Meisjes C  18.297  3:175.08-
Evelien Burm (PR 15.0) RKHAV15.91  sec  Meisjes C  18.102  3:195.03-
Tara Schuilwerve (PR 14.4) AV'5616.00  sec  Meisjes C  18.000  3:205.00-
Tjitske Notschaele (PR 16.37) Dynamica16.93  sec  Meisjes C  17.011  3:324.73-
Annemiek van de Velde (PR 17.65) Delta Sport18.49  sec  Meisjes C  15.576  3:514.33-
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Dascha van der Hout (PR 3.28.32) Scheldesport3.31.16  min  Meisjes C  17.049  3:314.74284
Iris Pieters (PR 3.28.3) AV'563.43.78  min  Meisjes C  16.087  3:444.47173
Christa Verhage (PR 3.27.8) Dynamica3.45.04  min  Meisjes C  15.997  3:454.44164
Tara Schuilwerve (PR 3.30.0) AV'563.45.10  min  Meisjes C  15.993  3:454.44163
Jolanda 't Jong (PR 3.36.63) Delta Sport3.45.27  min  Meisjes C  15.981  3:454.44162
Annemiek van de Velde (PR 3.30.2) Delta Sport3.46.50  min  Meisjes C  15.894  3:474.42153
Teuntje van Es (PR 3.55.04) Dynamica3.55.50  min  Meisjes C  15.287  3:564.2595
Eva IJsebaert (PR 3.37.3) RKHAV3.59.82  min  Meisjes C  15.011  4:004.1772
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Django Sandee (PR 2.19.9) Dynamica2.29.86  min  Jongens C  19.218  3:075.34204
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.33.32  min  Jongens C  18.784  3:125.22163
Joost Geluk (PR 2.27.5) Delta Sport2.38.09  min  Jongens C  18.217  3:185.06113
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Frits Bakker (PR 12.34) AV'5613.29  sec  Jongens C  27.088  2:137.52339
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.52  sec  Jongens C  26.627  2:157.40298
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica13.66  sec  Jongens C  26.354  2:177.32274
Pieter van der Male (PR 12.8) Delta Sport14.17  sec  Jongens C  25.406  2:227.06197
Marc Hamelink (PR 13.3) AV'5614.54  sec  Jongens C  24.759  2:256.88149
 
Speer (600g)
Naam
Prestatie
Tom Abbink (PR 39.07) AV'5637.03  m  Jongens C   
Micky Beerens (PR 36.47) Dynamica29.89  m  Jongens C   
Brehua Akuoko Maclean (debuut) AV'5625.04  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR 29.12) Delta Sport24.76  m  Jongens C   
Michelle Maris (PR)AV'5622.00  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 26.68) RKHAV19.76  m  Meisjes C   
Layla de Vries (PR 19.88) Scheldesport18.10  m  Meisjes C   
Jolanda 't Jong (PR 23.98) Delta Sport17.97  m  Meisjes C   
Kelly van Harmelen (debuut) Delta Sport17.76  m  Meisjes C   
Anne Mouthaan (debuut) RKHAV17.40  m  Meisjes C   
Anne van Driessche (PR 16.86) RKHAV15.69  m  Meisjes C   
Jhemila Seitte (PR 24.53) Dynamica11.50  m  Meisjes C   
 
Discus (1kg)
Naam
Prestatie
Erwin Adan (PR)Dynamica29.98  m  Jongens C   
Micky Beerens (PR 29.89) Dynamica26.27  m  Jongens C   
Kylie de Beule (PR 27.76) RKHAV20.27  m  Meisjes C   
Annejet Mol (PR 20.17) Delta Sport18.60  m  Meisjes C   
Brehua Akuoko Maclean (PR 23.31) AV'5617.94  m  Jongens C   
Evelien Burm (PR 22.75) RKHAV17.07  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 18.97) Scheldesport15.81  m  Meisjes C   
Michelle Bostelaar (PR 15.99) Dynamica14.52  m  Meisjes C   
Katrien Bracke (PR 16.49) RKHAV13.88  m  Meisjes C   
Duncan van der Mark (debuut) Delta Sport13.42  m  Jongens C   
Hannah Zandee (debuut) AV'5612.92  m  Meisjes C   
Annemarie de Vos (PR 14.13) Delta Sport12.79  m  Meisjes C   
Pieter van der Male (PR 21.32) Delta Sport10.75  m  Jongens C   
Annelies Blommaert (PR 14.23) Delta Sport10.62  m  Meisjes C   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Tom Abbink (PR 11.20) AV'5610.18  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 11.55) Dynamica8.02  m  Jongens C   
Thomas Beelen (PR 8.24) AV'567.67  m  Jongens C   
Duncan van der Mark (debuut) Delta Sport6.31  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Kristy Blommaert (PR 9.49) Delta Sport9.36  m  Meisjes C   
Melanie van der Wekken (PR)Delta Sport8.61  m  Meisjes C   
Jiska Bertram (PR 8.38) Dynamica8.35  m  Meisjes C   
Annejet Mol (PR 9.49) Delta Sport8.31  m  Meisjes C   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport7.84  m  Meisjes C   
Katrien Bracke (PR 8.55) RKHAV7.46  m  Meisjes C   
Gerd Kinsala (debuut) RKHAV7.12  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR 7.32) AV'566.62  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR 6.94) AV'565.98  m  Meisjes C   
Claudine Ruijmbeek (debuut) RKHAV4.65  m  Meisjes C   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Patrick Looij (PR 5.65) AV'565.17  m  Jongens C   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.68  m  Meisjes C   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica4.67  m  Jongens C   
Anne van Driessche (PR 4.67) RKHAV4.47  m  Meisjes C   
Ilse Smits (PR 4.48) Delta Sport4.30  m  Meisjes C   
Marijn de Rijke (PR 4.78) Delta Sport4.23  m  Jongens C   
Christa Verhage (PR 4.16) Dynamica3.93  m  Meisjes C   
Marthe Knijff (PR 4.28) Scheldesport3.88  m  Meisjes C   
Chantal Brand (debuut) Delta Sport3.88  m  Meisjes C   
Dominique Reale (PR 4.16) Scheldesport3.81  m  Meisjes C   
Michelle Bostelaar (PR)Dynamica3.62  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR 4.51) AV'563.56  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.60  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.50  m  Jongens C   
Esther Platteeuw (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Meisjes C   
Marc Hamelink (PR 1.50) AV'561.40  m  Jongens C   
John de Looze (PR 1.50) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Kristy Blommaert (PR)Delta Sport1.40  m  Meisjes C   
Jhemila Seitte (PR 1.40) Dynamica1.35  m  Meisjes C   
Ilse Smits (PR)Delta Sport1.35  m  Meisjes C   
Michelle Maris (PR)AV'561.35  m  Meisjes C   
Anne Mouthaan (debuut) RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Kayleigh Muri (PR 1.35) Delta Sport1.30  m  Meisjes C   
Dominique Reale (PR 1.30) Scheldesport1.25  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR)AV'561.25  m  Meisjes C   
Eva IJsebaert (PR 1.35) RKHAV1.20  m  Meisjes C   
Teuntje van Es (PR 1.25) Dynamica1.20  m  Meisjes C   
Melanie van der Wekken (debuut) Delta Sport1.15  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.517 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
20-04-2013 C/D-junioren competitie (108)ZierikzeeDelta Sport
16-04-2011 C/D-junioren competitie (81)ZierikzeeDelta Sport
21-06-2008 C/D-junioren competitie (48)ZierikzeeDelta Sport
20-05-2006 C/D-junioren competitie (16)ZierikzeeDelta Sport
21-05-2005 C/D-junioren competitie (19)ZierikzeeDelta Sport
25-04-1998 C/D-junioren competitie (21)ZierikzeeDelta Sport
20-04-1996 C/D-junioren competitie (14)ZierikzeeDelta Sport
17-06-1989 C/D-junioren competitie (2)ZierikzeeDelta Sport
27-05-1989 C/D-junioren competitie (6)ZierikzeeDelta Sport
02-05-1987 C/D-junioren competitie (10)ZierikzeeDelta Sport
31-08-1985 C/D-junioren competitie (1)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020