maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Hulst, zaterdag 19 mei 2007 - Organisatie: RKHAV
110 mh 107cm >>> Zeeuws record staat met 14.59 vanaf 16-05-2015 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jasper Ruinard (PR 16.46) AV'5616.7  sec  Mannen  23.713  2:326.59634
 
110 mh (99cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Roland Volleman (PR)Scheldesport19.4  sec  Mannen 45  20.412  2:565.67-
 
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jeffrey de Brouwer (PR 15.55) RKHAV15.9  sec  Jongens B  24.906  2:256.92-
Steven Nuytinck (PR)AV'5616.2  sec  Jongens B  24.444  2:276.79-
Glenn Luitwieler (PR 16.0) Dynamica16.9  sec  Jongens B  23.432  2:346.51-
Michiel Borm (debuut) RKHAV22.9  sec  Jongens B  17.293  3:284.80-
 
100 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
George Valckx (PR 18.9) RKHAV19.4  sec  Mannen 50  18.557  3:145.15-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 15.23) Dynamica15.2  sec  Jongens C  23.684  2:326.58-
Frits Bakker (PR)AV'5615.6  sec  Jongens C  23.077  2:366.41-
Marijn de Rijke (PR)Delta Sport18.2  sec  Jongens C  19.780  3:025.49-
 
100 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 15.4) RKHAV20.9  sec  Meisjes B  17.225  3:294.78-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anniek Murre (PR 14.2) Scheldesport14.5  sec  Meisjes C  19.862  3:015.52-
Evelien Burm (PR)RKHAV15.0  sec  Meisjes C  19.200  3:085.33-
Anne van Driessche (PR)RKHAV15.2  sec  Meisjes C  18.947  3:105.26-
Tara Schuilwerve (PR 14.4) AV'5615.2  sec  Meisjes C  18.947  3:105.26-
Marthe Knijff (PR 14.3) Scheldesport15.7  sec  Meisjes C  18.344  3:165.10-
Claire Volleman (debuut) Scheldesport17.2  sec  Meisjes C  16.744  3:354.65-
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Rutger Veerman (PR 4.06.0) Wielingen4.18.5  min  Mannen  20.890  2:525.80651
Tim Pleijte (PR 4.16.23) Dynamica4.21.9  min  Mannen  20.619  2:555.73616
Jermaine Luitwieler (PR)Dynamica4.29.4  min  Jongens A  20.045  3:005.57543
Paul Kingma (PR)Scheldesport4.30.6  min  Jongens A  19.956  3:005.54532
Erik Goossen (PR 4.13.6) Scheldesport4.34.0  min  Mannen 35  19.708  3:035.47501
Steven Nuytinck (PR 4.21.24) AV'564.35.0  min  Jongens B  19.636  3:035.45492
Michel van den Bos (PR 4.27.67) Delta Sport4.38.0  min  Mannen 40  19.424  3:055.40465
Sjaak Luteijn (PR 4.24.4) LPK4.40.7  min  Mannen 50  19.238  3:075.34442
Viktor Beelen (PR 4.25.44) AV'564.41.5  min  Jongens B  19.183  3:085.33435
Erwin Adan (PR 3.58.98) Dynamica4.42.0  min  Jongens C  19.149  3:085.32431
Jacky Luitwieler (PR 4.47.0) Dynamica4.47.4  min  Mannen 45  18.789  3:125.22387
Patrick van Remortel (PR 4.27.5) RKHAV4.47.7  min  Mannen 45  18.770  3:125.21385
Job de Brouwer (PR 3.57.83) RKHAV4.48.1  min  Jongens C  18.743  3:125.21382
Archie Staal (PR)Delta Sport4.52.4  min  Mannen 40  18.468  3:155.13349
Bo Klaassen (PR 4.37.98) AV'564.53.4  min  Meisjes B  18.405  3:165.11615
Fer Bouwens (PR)Delta Sport4.54.3  min  Mannen 45  18.349  3:165.10334
Albert Platteeuw (PR 4.54.49) Scheldesport4.55.4  min  Mannen 40  18.280  3:175.08326
Aniek Aper (PR 4.43.80) RKHAV4.56.1  min  Meisjes A  18.237  3:175.07592
Maarten van Goethem (PR)RKHAV4.59.2  min  Mannen  18.048  3:195.01299
Sandra de Kok (PR 4.48.83) RKHAV5.00.8  min  Vrouwen  17.952  3:214.99551
Chris den Exter (PR)Scheldesport5.02.1  min  Mannen 45  17.875  3:214.97279
Django Sandee (PR)Dynamica5.03.9  min  Jongens C  17.769  3:234.94267
Jacques Zaman (PR 5.01.09) Scheldesport5.07.1  min  Mannen 45  17.584  3:254.88247
Roland Volleman (PR)Scheldesport5.07.1  min  Mannen 45  17.584  3:254.88247
Quinten Volleman (PR 4.56.1) Scheldesport5.12.4  min  Jongens B  17.286  3:284.80214
Astrid den Herder (PR)AV'565.13.2  min  Vrouwen  17.241  3:294.79451
Joost Geluk (debuut) Delta Sport5.15.5  min  Jongens C  17.116  3:304.75196
Marcel de Bruin (PR 4.56.02) RKHAV5.23.0  min  Mannen 40  16.718  3:354.64156
Lisette Antheunisse (PR)Dynamica5.41.1  min  Vrouwen  15.831  3:474.40263
Liselot Kaijser (PR 5.42.7) Scheldesport6.04.3  min  Meisjes B  14.823  4:034.12145
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Esther Platteeuw (PR 3.07.85) Scheldesport3.24.3  min  Meisjes C  17.621  3:244.89356
Claire Volleman (PR)Scheldesport3.26.7  min  Meisjes C  17.417  3:274.84330
Dascha van der Hout (PR 3.28.32) Scheldesport3.33.8  min  Meisjes C  16.838  3:344.68259
Tara Schuilwerve (PR 3.30.0) AV'563.39.9  min  Meisjes C  16.371  3:404.55205
Jolanda 't Jong (PR 3.36.63) Delta Sport3.43.2  min  Meisjes C  16.129  3:434.48178
Wendy van de Velde (PR)Wielingen4.03.2  min  Meisjes C  14.803  4:034.1156
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rinse Pieters (PR 22.94) AV'5622.8  sec  Jongens A  31.579  1:548.77819
Glenn Luitwieler (PR 24.5) Dynamica26.1  sec  Jongens B  27.586  2:117.66448
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.1  sec  Mannen 45  27.586  2:117.66448
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.6  sec  Mannen 40  27.068  2:137.52402
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV26.7  sec  Meisjes B  26.966  2:147.49690
Bo Klaassen (debuut) AV'5627.3  sec  Meisjes B  26.374  2:177.33628
Emmely Schot (PR 27.3) Delta Sport28.6  sec  Vrouwen  25.175  2:236.99503
Nadine Rikhof (PR 29.6) Delta Sport30.3  sec  Vrouwen  23.762  2:326.60362
Daisy van de Velde (debuut) Wielingen34.8  sec  Meisjes B  20.690  2:545.7599
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 47.73) Dynamica46.76  m  Mannen   
Jasper Ruinard (PR 43.49) AV'5640.33  m  Mannen   
Paul Kingma (PR 41.72) Scheldesport37.40  m  Jongens A   
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport35.40  m  Mannen 40   
Stefan de Block (PR 35.08) RKHAV34.83  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport30.71  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR 29.80) Scheldesport26.15  m  Mannen 40   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 26.69) Scheldesport24.10  m  Mannen 50   
 
Speer (600g)
Naam
Prestatie
Aniek Aper (PR)RKHAV30.16  m  Meisjes A   
Emmely Schot (PR 32.00) Delta Sport29.96  m  Vrouwen   
Django Sandee (PR 36.50) Dynamica29.59  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 30.40) AV'5628.36  m  Jongens C   
Liselot Kaijser (PR 30.60) Scheldesport27.86  m  Meisjes B   
Joeri van der Hooft (PR 38.70) Wielingen27.21  m  Jongens C   
Erwin Adan (debuut) Dynamica26.97  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR 29.12) Delta Sport26.31  m  Jongens C   
Audrey de Beule (PR 32.80) RKHAV26.07  m  Vrouwen   
Lotte Baauw (PR)RKHAV25.46  m  Meisjes B   
Job de Brouwer (debuut) RKHAV23.18  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 33.68) Dynamica21.04  m  Jongens C   
Tina Bouterse (PR 23.75) Scheldesport20.55  m  Vrouwen 45   
Daisy van de Velde (PR 23.61) Wielingen18.02  m  Meisjes B   
Nadine Rikhof (PR 19.89) Delta Sport16.90  m  Vrouwen   
Leonora Ruiter-Voogt (PR)Scheldesport13.89  m  Vrouwen 45   
Mart Roks (PR 18.35) RKHAV13.15  m  Jongens C   
Glenn Letterie (PR 20.44) Delta Sport12.18  m  Vrouwen   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 12.34) Dynamica12.21  m  Mannen   
Jasper Ruinard (PR 11.81) AV'5610.81  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.54  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.65  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR)Scheldesport8.13  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 10.33) Scheldesport8.45  m  Mannen 50   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Aniek Aper (PR 9.56) RKHAV9.30  m  Meisjes A   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV9.12  m  Vrouwen   
Emmely Schot (PR 9.65) Delta Sport8.88  m  Vrouwen   
Nadine Rikhof (PR 7.99) Delta Sport7.79  m  Vrouwen   
Glenn Letterie (debuut) Delta Sport6.90  m  Vrouwen   
Tina Bouterse (PR 6.75) Scheldesport6.19  m  Vrouwen 45   
Leonora Ruiter-Voogt (PR 5.72) Scheldesport5.67  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Lotte Baauw (PR)RKHAV9.53  m  Meisjes B   
Liselot Kaijser (PR 9.34) Scheldesport9.25  m  Meisjes B   
 
Verspringen
Naam
Vereniging
Prestatie
Jeffrey de Brouwer (PR 6.18) RKHAV6.06  m  Jongens B   
Steven Nuytinck (PR 7.73) AV'565.50  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR 5.47) Dynamica5.43  m  Jongens B   
Jan-Willem Roelse (PR 5.89) Dynamica5.30  m  Jongens C   
Michiel Borm (PR 5.86) RKHAV5.20  m  Jongens B   
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen5.18  m  Jongens C   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.97  m  Mannen 40   
Marijn de Rijke (PR 4.78) Delta Sport4.76  m  Jongens C   
Viktor Beelen (PR 4.85) AV'564.75  m  Jongens B   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica4.68  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 5.23) AV'564.56  m  Jongens C   
Jacques Zaman (PR 4.67) Scheldesport4.17  m  Mannen 45   
Joost Geluk (PR 4.15) Delta Sport4.08  m  Jongens C   
Romain van Hoecke (debuut) Scheldesport3.43  m  Mannen 50   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatiecategorie
Glenn Letterie (PR 1.51) Delta Sport1.41  m  Vrouwen   
Esther Platteeuw (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Meisjes C   
Annejet Mol (PR)Delta Sport1.35  m  Meisjes C   
Ilse Smits (PR)Delta Sport1.35  m  Meisjes C   
Anne van Driessche (PR)RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Kristy Blommaert (PR 1.40) Delta Sport1.30  m  Meisjes C   
Khaoula Bannani (PR 1.35) Scheldesport1.30  m  Meisjes C   
Daisy van de Velde (PR 1.35) Wielingen1.30  m  Meisjes B   
Tara Schuilwerve (PR 1.40) AV'561.25  m  Meisjes C   
Marthe Knijff (PR 1.30) Scheldesport1.25  m  Meisjes C   
Claire Volleman (PR 1.30) Scheldesport1.25  m  Meisjes C   
Jhemila Seitte (PR 1.40) Dynamica1.25  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 1.40) Wielingen1.20  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 1.30) Scheldesport1.20  m  Meisjes C   
Evelien Burm (PR 1.30) RKHAV1.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.677 seconden nodig om deze lijst met 132 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
12-04-2014 Zeeuws Baancircuit (18)HulstRKHAV
13-04-2013 Zeeuws Baancircuit (105)HulstRKHAV
14-04-2012 Zeeuws Baancircuit (154)HulstRKHAV
21-05-2011 Zeeuws Baancircuit (183)HulstRKHAV
26-06-2010 Zeeuws Baancircuit (134)HulstRKHAV
13-06-2009 Zeeuws Baancircuit (142)HulstRKHAV
31-05-2008 Zeeuws Baancircuit (157)HulstRKHAV
 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020