donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Zierikzee, zaterdag 9 juni 2007 - Organisatie: Delta Sport
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Tim Pleijte (PR)Dynamica4.16.23  min  Mannen  21.075  2:515.85674
Jesper Francke (PR)Dynamica4.24.62  min  Jongens A  20.407  2:565.67589
Michel van den Bos (PR 4.27.67) Delta Sport4.43.70  min  Mannen 40  19.034  3:095.29417
Archie Staal (PR 4.52.4) Delta Sport5.01.79  min  Mannen 40  17.893  3:214.97281
Miel Verheijen (PR 5.04.3) AV'565.13.23  min  Mannen  17.240  3:294.79209
Marcel de Bruin (PR 4.56.02) RKHAV5.26.07  min  Mannen 40  16.561  3:374.60141
Lisette Antheunisse (PR 5.41.1) Dynamica5.49.07  min  Vrouwen  15.470  3:534.30219
Liselot Kaijser (PR 5.42.7) Scheldesport5.59.81  min  Meisjes B  15.008  4:004.17165
Greetje Smit (PR 5.13.7) Delta Sport6.28.56  min  Vrouwen 55  13.897  4:193.8659
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Gert-Jan Smit (PR 1.56.67) AV'561.59.56  min  Mannen  24.088  2:296.69772
Rutger Veerman (PR 1.57.3) Wielingen2.03.01  min  Mannen  23.413  2:346.50689
Henrik Westerweele (PR 2.04.02) Dynamica2.04.65  min  Mannen  23.105  2:366.42651
Alex Zwolle (PR 1.56.20) AV'562.05.24  min  Jongens B  22.996  2:376.39638
Jermaine Luitwieler (PR 1.58.81) Dynamica2.05.63  min  Jongens A  22.924  2:376.37629
Steven Nuytinck (PR 1.58.80) AV'562.05.74  min  Jongens B  22.904  2:376.36627
Paul Kingma (PR 2.04.16) Scheldesport2.12.13  min  Jongens A  21.797  2:456.05492
Michel van den Bos (PR 2.09.50) Delta Sport2.16.95  min  Mannen 40  21.030  2:515.84402
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.18.24  min  Mannen 40  20.833  2:535.79379
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.21.55  min  Jongens C  20.346  2:575.65324
Archie Staal (PR)Delta Sport2.21.81  min  Mannen 40  20.309  2:575.64320
Astrid den Herder (PR 2.21.37) AV'562.25.89  min  Vrouwen  19.741  3:025.48530
Django Sandee (PR 2.19.9) Dynamica2.25.97  min  Jongens C  19.730  3:025.48257
Fer Bouwens (PR 2.19.31) Delta Sport2.26.52  min  Mannen 45  19.656  3:035.46249
Joost Geluk (PR 2.27.5) Delta Sport2.27.50  min  Jongens C  19.525  3:045.42236
Sandra de Kok (PR 2.22.1) RKHAV2.28.93  min  Vrouwen  19.338  3:065.37476
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.28.93  min  Jongens C  19.338  3:065.37216
Rafael Hoogenberg (PR 2.18.4) Scheldesport2.39.71  min  Jongens C  18.033  3:205.0198
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rinse Pieters (PR 22.94) AV'5623.38  sec  Jongens A  30.796  1:578.55746
Jeffrey de Brouwer (PR)RKHAV24.32  sec  Jongens B  29.605  2:028.22634
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.54  sec  Mannen 40  27.129  2:137.54407
Marieke Riemens (PR 25.5) AV'5626.58  sec  Vrouwen  27.088  2:137.52703
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.40  sec  Meisjes B  26.277  2:177.30619
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rinse Pieters (PR 11.28) AV'5611.44  sec  Jongens A  31.469  1:548.74761
Jeffrey de Brouwer (PR 11.7) RKHAV12.03  sec  Jongens B  29.925  2:008.31608
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica12.33  sec  Jongens C  29.197  2:038.11537
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5612.78  sec  Vrouwen  28.169  2:087.82769
Frits Bakker (PR 12.34) AV'5612.93  sec  Jongens C  27.842  2:097.73407
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.09  sec  Mannen 40  27.502  2:117.64376
Michiel Borm (PR 12.2) RKHAV13.14  sec  Jongens B  27.397  2:117.61366
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen13.15  sec  Jongens C  27.376  2:127.60365
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.46  sec  Jongens C  26.746  2:157.43308
Lars Colpaert (PR 12.9) AV'5614.15  sec  Jongens C  25.442  2:227.07200
David van Berlo (PR 13.6) Dynamica14.71  sec  Jongens C  24.473  2:276.80129
Stefan Stokman (PR 15.2) Dynamica15.89  sec  Mannen  22.656  2:396.2930
 
Kogelslingeren (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 26.66) Dynamica25.36  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 21.63) Scheldesport21.43  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 21.34) Scheldesport20.45  m  Mannen 40   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica30.45  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport26.12  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport22.33  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR 19.76) Scheldesport18.11  m  Mannen 40   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michiel Borm (PR 31.34) RKHAV23.90  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV27.02  m  Vrouwen   
Liselot Kaijser (PR 23.73) Scheldesport22.72  m  Meisjes B   
Wilhelmien Verdonk (PR 23.59) Scheldesport19.34  m  Vrouwen 45   
Tina Bouterse (PR 18.85) Scheldesport16.36  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jan-Willem Roelse (PR 11.60) Dynamica10.87  m  Jongens C   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV9.34  m  Vrouwen   
Django Sandee (PR 11.55) Dynamica8.84  m  Jongens C   
Joeri van der Hooft (PR 11.40) Wielingen8.48  m  Jongens C   
Jurgen Thomaes (PR)Wielingen8.10  m  Jongens C   
Wilhelmien Verdonk (PR 8.84) Scheldesport7.95  m  Vrouwen 45   
Joost Geluk (PR 6.88) Delta Sport6.42  m  Jongens C   
David van Berlo (debuut) Dynamica5.95  m  Jongens C   
Tina Bouterse (PR 6.75) Scheldesport5.66  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.52  m  Meisjes C   
Kristy Blommaert (PR 9.49) Delta Sport9.09  m  Meisjes C   
Jolanda 't Jong (PR)Delta Sport8.63  m  Meisjes C   
Annejet Mol (PR 9.49) Delta Sport8.59  m  Meisjes C   
Liselot Kaijser (PR 9.34) Scheldesport8.56  m  Meisjes B   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport8.17  m  Meisjes C   
Jiska Bertram (PR 8.38) Dynamica8.02  m  Meisjes C   
Jhemila Seitte (debuut) Dynamica7.84  m  Meisjes C   
Layla de Vries (PR 7.82) Scheldesport7.21  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 6.80) Scheldesport6.10  m  Meisjes C   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.38  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.65  m  Jongens C   
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.55  m  Jongens C   
Lars Colpaert (PR 1.60) AV'561.50  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 1.60) Dynamica1.45  m  Jongens C   
Jurgen Thomaes (debuut) Wielingen1.45  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR 1.45) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 1.60) AV'561.40  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 1.50) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 1.45) Dynamica1.35  m  Jongens C   
Rafael Hoogenberg (debuut) Scheldesport1.30  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.397 seconden nodig om deze lijst met 86 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
06-09-2014 Zeeuws Baancircuit (18)ZierikzeeDelta Sport
15-06-2013 Zeeuws Baancircuit (6)ZierikzeeDelta Sport
01-09-2012 Zeeuws Baancircuit (116)ZierikzeeDelta Sport
18-06-2011 Zeeuws Baancircuit (100)ZierikzeeDelta Sport
17-07-2010 Zeeuws Baancircuit (144)ZierikzeeDelta Sport
07-06-2008 Zeeuws Baancircuit (131)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020