donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Meerkamp

Vlissingen, zaterdag 25 augustus 2007 - Organisatie: Dynamica
10-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arjan Meijer (PR 3336) Scheldesport3122  pnt  Mannen   
 
10-kamp (jA)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jermaine Luitwieler (debuut) Dynamica3696  pnt  Jongens A   
 
9-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR 5329) Spado5260  pnt  Jongens B   
 
8-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (debuut) AV'564692  pnt  Jongens C   
Django Sandee (debuut) Dynamica3933  pnt  Jongens C   
Lars Colpaert (debuut) AV'563486  pnt  Jongens C   
Joost Geluk (PR)Delta Sport3457  pnt  Jongens C   
Marijn de Rijke (debuut) Delta Sport3292  pnt  Jongens C   
 
7-kamp (mC)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (debuut) Scheldesport3319  pnt  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 3379) AV'563060  pnt  Meisjes C   
Anniek Murre (debuut) Scheldesport2597  pnt  Meisjes C   
Tjitske Notschaele (debuut) Dynamica2425  pnt  Meisjes C   
 
7-kamp (mB)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Samantha Lernout (PR)RKHAV3992  pnt  Meisjes B   
Mirjam Arends (debuut) Dynamica2179  pnt  Meisjes B   
Ilse Janssen (debuut) Dynamica1802  pnt  Meisjes B   
 
110 mh 107cm >>> Zeeuws record staat met 14.59 vanaf 16-05-2015 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Arjan Meijer (PR 19.9) Scheldesport20.4  sec  Mannen  19.412  3:055.39223
 
110 mh (99cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR 18.7) Dynamica19.9  sec  Jongens A  19.899  3:015.53-
 
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Victor Besters (PR 14.94) Spado15.5  sec  Jongens B  25.548  2:217.10-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Patrick Looij (PR)AV'5616.6  sec  Jongens C  21.687  2:466.02-
Joost Geluk (PR)Delta Sport19.5  sec  Jongens C  18.462  3:155.13-
Lars Colpaert (debuut) AV'5620.0  sec  Jongens C  18.000  3:205.00-
Marijn de Rijke (PR 18.2) Delta Sport20.3  sec  Jongens C  17.734  3:234.93-
Django Sandee (debuut) Dynamica21.2  sec  Jongens C  16.981  3:324.72-
 
100 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR)RKHAV15.4  sec  Meisjes B  23.377  2:346.49-
Mirjam Arends (debuut) Dynamica21.1  sec  Meisjes B  17.062  3:314.74-
Ilse Janssen (debuut) Dynamica21.6  sec  Meisjes B  16.667  3:364.63-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anniek Murre (PR 14.2) Scheldesport14.7  sec  Meisjes C  19.592  3:045.44-
Iris Pieters (PR 14.4) AV'5614.9  sec  Meisjes C  19.329  3:065.37-
Esther Platteeuw (debuut) Scheldesport15.6  sec  Meisjes C  18.462  3:155.13-
Tjitske Notschaele (PR 16.37) Dynamica16.6  sec  Meisjes C  17.349  3:284.82-
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR 4.29.4) Dynamica4.44.5  min  Jongens A  18.981  3:105.27411
Victor Besters (PR 4.50.32) Spado4.57.6  min  Jongens B  18.145  3:185.04311
Arjan Meijer (PR 5.10.3) Scheldesport5.35.8  min  Mannen  16.081  3:444.4798
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Patrick Looij (PR)AV'562.54.8  min  Jongens C  20.595  2:555.72456
Django Sandee (debuut) Dynamica3.14.0  min  Jongens C  18.557  3:145.15227
Joost Geluk (PR)Delta Sport3.17.8  min  Jongens C  18.200  3:185.06191
Marijn de Rijke (debuut) Delta Sport3.30.2  min  Jongens C  17.127  3:304.7695
Lars Colpaert (PR 3.22.4) AV'563.35.8  min  Jongens C  16.682  3:364.6363
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 2.02.58 vanaf 26-06-2002 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 2.24.1) RKHAV2.31.0  min  Meisjes B  19.073  3:095.30441
Mirjam Arends (PR 2.43.98) Dynamica2.50.4  min  Meisjes B  16.901  3:334.69176
Ilse Janssen (debuut) Dynamica3.16.5  min  Meisjes B  14.656  4:064.078
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR 52.84) Dynamica55.0  sec  Jongens A  26.182  2:187.27588
Arjan Meijer (PR 60.3) Scheldesport64.4  sec  Mannen  22.360  2:416.21217
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 22.81 vanaf 02-08-1981 op naam van Els Vader <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.0  sec  Meisjes B  26.667  2:157.41659
Mirjam Arends (PR 29.1) Dynamica30.3  sec  Meisjes B  23.762  2:326.60362
Ilse Janssen (debuut) Dynamica32.3  sec  Meisjes B  22.291  2:426.19225
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Victor Besters (PR 11.56) Spado11.5  sec  Jongens B  31.304  1:558.70745
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.4  sec  Jongens B  29.032  2:048.06521
Arjan Meijer (PR 11.9) Scheldesport12.8  sec  Mannen  28.125  2:087.81434
Patrick Looij (PR 12.84) AV'5612.9  sec  Jongens C  27.907  2:097.75414
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.2  sec  Jongens C  27.273  2:127.58355
Django Sandee (PR 13.2) Dynamica13.7  sec  Jongens C  26.277  2:177.30268
Lars Colpaert (PR 12.9) AV'5614.0  sec  Jongens C  25.714  2:207.14221
Joost Geluk (PR 13.6) Delta Sport15.0  sec  Jongens C  24.000  2:306.6798
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arjan Meijer (PR 31.00) Scheldesport28.43  m  Mannen   
Jermaine Luitwieler (debuut) Dynamica22.21  m  Jongens A   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR)Spado42.84  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
Naam
Prestatie
Django Sandee (PR 36.50) Dynamica30.18  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 31.45) AV'5629.25  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR 29.12) Delta Sport25.17  m  Jongens C   
Samantha Lernout (PR 29.82) RKHAV23.86  m  Meisjes B   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport20.95  m  Meisjes C   
Lars Colpaert (debuut) AV'5620.66  m  Jongens C   
Iris Pieters (PR 23.58) AV'5618.35  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 16.72) Scheldesport16.44  m  Meisjes C   
Marijn de Rijke (PR 16.58) Delta Sport16.02  m  Jongens C   
Tjitske Notschaele (debuut) Dynamica14.18  m  Meisjes C   
Mirjam Arends (debuut) Dynamica12.12  m  Meisjes B   
Ilse Janssen (debuut) Dynamica10.35  m  Meisjes B   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arjan Meijer (PR)Scheldesport22.73  m  Mannen   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jermaine Luitwieler (debuut) Dynamica20.23  m  Jongens A   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR)Spado30.13  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Django Sandee (PR 37.73) Dynamica29.82  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 25.80) AV'5623.95  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR 25.94) Delta Sport23.13  m  Jongens C   
Lars Colpaert (debuut) AV'5621.78  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 17.44) Delta Sport14.49  m  Jongens C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arjan Meijer (PR)Scheldesport7.54  m  Mannen   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jermaine Luitwieler (debuut) Dynamica6.56  m  Jongens A   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR 11.76) Spado11.52  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (PR 8.84) AV'568.60  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 11.55) Dynamica8.56  m  Jongens C   
Lars Colpaert (PR 7.65) AV'567.46  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR)Delta Sport6.88  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 7.50) Delta Sport6.10  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.41  m  Meisjes C   
Samantha Lernout (PR 9.00) RKHAV8.79  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 10.33) AV'567.39  m  Meisjes C   
Ilse Janssen (PR 7.16) Dynamica6.51  m  Meisjes B   
Tjitske Notschaele (PR 6.57) Dynamica6.51  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 6.80) Scheldesport6.39  m  Meisjes C   
Mirjam Arends (PR 5.84) Dynamica5.73  m  Meisjes B   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR 4.61) Spado3.70  m  Jongens B   
Jermaine Luitwieler (PR 2.10) Dynamica1.90  m  Jongens A   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Victor Besters (PR 6.17) Spado5.98  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 5.65) AV'565.49  m  Jongens C   
Arjan Meijer (PR 5.48) Scheldesport5.11  m  Mannen   
Samantha Lernout (PR 5.32) RKHAV4.67  m  Meisjes B   
Jermaine Luitwieler (PR 4.72) Dynamica4.65  m  Jongens A   
Lars Colpaert (PR 5.24) AV'564.58  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 5.16) Dynamica4.47  m  Jongens C   
Esther Platteeuw (PR 4.60) Scheldesport4.42  m  Meisjes C   
Marijn de Rijke (PR 4.78) Delta Sport4.40  m  Jongens C   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.39  m  Meisjes C   
Joost Geluk (PR 4.15) Delta Sport3.94  m  Jongens C   
Anniek Murre (PR 4.23) Scheldesport3.87  m  Meisjes C   
Mirjam Arends (debuut) Dynamica3.77  m  Meisjes B   
Tjitske Notschaele (debuut) Dynamica3.76  m  Meisjes C   
Ilse Janssen (PR 3.86) Dynamica3.76  m  Meisjes B   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Victor Besters (PR 1.76) Spado1.74  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.60  m  Jongens C   
Jermaine Luitwieler (PR 1.56) Dynamica1.51  m  Jongens A   
Marijn de Rijke (PR)Delta Sport1.50  m  Jongens C   
Arjan Meijer (PR 1.55) Scheldesport1.48  m  Mannen   
Samantha Lernout (PR 1.47) RKHAV1.46  m  Meisjes B   
Esther Platteeuw (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Meisjes C   
Joost Geluk (PR)Delta Sport1.45  m  Jongens C   
Lars Colpaert (PR 1.60) AV'561.45  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 1.60) Dynamica1.45  m  Jongens C   
Iris Pieters (PR 1.45) AV'561.40  m  Meisjes C   
Mirjam Arends (PR)Dynamica1.31  m  Meisjes B   
Ilse Janssen (PR 1.35) Dynamica1.31  m  Meisjes B   
Anniek Murre (PR 1.30) Scheldesport1.25  m  Meisjes C   
Tjitske Notschaele (PR 1.25) Dynamica1.15  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.374 seconden nodig om deze lijst met 124 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
10-05-2013 Meerkamp (135)VlissingenDynamica
09-09-2012 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
31-08-2008 Meerkamp (116)VlissingenDynamica
26-08-2006 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
28-08-2005 Meerkamp (83)VlissingenDynamica
28-08-2004 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
30-08-2003 Meerkamp (43)VlissingenDynamica
31-08-2002 Meerkamp (94)VlissingenDynamica
08-09-2001 Meerkamp (53)VlissingenDynamica
27-06-1999 Meerkamp (67)VlissingenDynamica
27-06-1998 Meerkamp (55)VlissingenDynamica
28-06-1997 Meerkamp (51)VlissingenDynamica
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020