zondag 19 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 19-01: Kievitloop Bergen op Zoom
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 36e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 17 november 2019 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Tim van den Broeke (PR)Dynamica46.21  min  Mannen  19.417  3:055.39941
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.23  min  Mannen  18.601  3:145.17834
Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica48.43  min  Mannen  18.474  3:155.13817
Neal Bouterse (PR)Prins Hendrik50.08  min  Mannen  17.952  3:214.99747
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Aart Stigter54.23  min  Mannen 50  16.549  3:384.60556
Samantha Luitwieler (PR)Dynamica55.12  min  Vrouwen  16.304  3:414.53789
Peter Balkenende (PR 55.53) AV'5656.02  min  Mannen 50  16.062  3:444.46490
Thomas Wulffraat (PR 56.28) Terneuzen56.43  min  Mannen  15.868  3:474.41464
Wilko de Vos (PR 51.11) AV'5657.26  min  Mannen 55  15.670  3:504.35437
Heddie Nieuwdorp (PR 55.08) AV'5657.49  min  Mannen 60  15.566  3:514.32423
Monica Sanderse (PR)Dynamica58.39  min  Vrouwen 35  15.345  3:554.26644
Sjaak Luteijn (PR 49.53) LPK58.41  min  Mannen 60  15.337  3:554.26392
Chris de Smit (PR 59.15) RKHAV1.00.40  uur  Mannen 40  14.835  4:034.12326
Jordi van de Haar (PR)Middelburg1.01.37  uur  Mannen  14.606  4:064.06296
Guy van Driessche (PR)Graauw1.02.00  uur  Mannen 50  14.516  4:084.03284
Emiel Lous (PR)Dynamica1.02.10  uur  Mannen  14.477  4:094.02280
Jaco Rip (PR)Scherpenisse1.02.46  uur  Mannen 40  14.339  4:113.98262
Barry van der Stel (debuut) Zierikzee1.03.02  uur  Mannen  14.278  4:123.97255
Menno den Dekker (PR 1.03.07) Scheldesport1.03.17  uur  Mannen  14.222  4:133.95248
Mart Goudzwaard (PR)Delta Sport1.03.26  uur  Mannen  14.188  4:143.94243
Tim Kramer (PR)AV'561.04.10  uur  Mannen 35  14.026  4:173.90224
Jozias Marijs (debuut) Arnemuiden1.05.32  uur  Mannen  13.733  4:223.81189
Wybrand Boonstra (PR)Goes1.05.42  uur  Mannen  13.699  4:233.81185
Jurre Bannenberg (debuut) Dynamica1.05.56  uur  Mannen  13.650  4:243.79180
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.06.41  uur  Mannen 45  13.497  4:273.75162
Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) AV'561.06.43  uur  Mannen 60  13.490  4:273.75162
Chayenne Wiskerke (PR)Kruiningen1.06.58  uur  Vrouwen  13.440  4:283.73354
Walter Bil (debuut) Vlissingen1.07.07  uur  Mannen  13.409  4:283.72153
Sicco Jongema (PR 1.05.35) Middelburg1.07.31  uur  Mannen  13.330  4:303.70144
Renate van Huffel (debuut) Scheldesport1.08.15  uur  Vrouwen 40  13.187  4:333.66317
Arjen Luteijn (PR 1.06.52) Wielingen1.08.54  uur  Mannen  13.062  4:363.63116
Mike Suurmond (debuut) Dynamica1.09.01  uur  Mannen  13.040  4:363.62114
Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.09.21  uur  Mannen 55  12.978  4:373.60108
Dennie Knol (debuut) Sint Jansteen1.09.34  uur  Mannen  12.937  4:383.59104
Natasja de Booij (PR)Scheldesport1.09.51  uur  Vrouwen 45  12.885  4:393.58274
Herman Kuijer (debuut) Scheldesport1.10.02  uur  Mannen 55  12.851  4:403.5796
Erwin Clowting (PR 1.09.54) Dynamica1.10.13  uur  Mannen 60  12.817  4:413.5693
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.10.21  uur  Mannen  12.793  4:413.5590
Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Dynamica1.12.15  uur  Mannen 55  12.457  4:493.4661
Robert Reinders (debuut) Dynamica1.12.38  uur  Mannen  12.391  4:513.4456
Bob Muller (PR 1.12.30) Goes1.12.49  uur  Mannen  12.360  4:513.4354
Tommy Valckx (PR)Hulst1.12.50  uur  Mannen  12.357  4:513.4353
Jos Boidin (PR 1.12.54) Scheldesport1.13.00  uur  Mannen 35  12.329  4:523.4251
Edwin Riemens (PR)Scheldesport1.13.01  uur  Mannen  12.326  4:523.4251
Berry Knibbeler (PR 1.07.36) Scheldesport1.13.03  uur  Mannen 55  12.320  4:523.4251
Mike van Eck (PR 1.13.33) Hulst1.14.02  uur  Mannen  12.157  4:563.3839
Koen de Theije (debuut) Middelburg1.14.14  uur  Mannen  12.124  4:573.3737
Ronald Wagenaar (PR)Schore1.14.29  uur  Mannen  12.083  4:583.3634
Jurgen Schoenmakers (debuut) Zierikzee1.14.49  uur  Mannen  12.029  4:593.3431
Bennie de Looff (PR 1.13.35) Vlissingen1.14.56  uur  Mannen  12.011  5:003.3430
John de Kraker (PR 1.13.15) Kapelle-Biezelinge1.15.17  uur  Mannen  11.955  5:013.3227
Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.15.34  uur  Mannen 50  11.910  5:023.3124
Vincent Mulder (debuut) Koudekerke1.15.47  uur  Mannen  11.876  5:033.3022
Michel Barbe (PR 1.11.21) Terneuzen1.16.03  uur  Mannen  11.834  5:043.2920
Johan Potter (PR 1.11.48) Spado1.16.04  uur  Mannen  11.832  5:043.2920
Esther van Sluijs (PR 1.14.54) AV'561.16.18  uur  Vrouwen 45  11.796  5:053.28131
Bas Valckx (PR)Hulst1.16.21  uur  Mannen  11.788  5:053.2718
Pieter Janssen (PR 1.15.47) AV'561.16.24  uur  Mannen  11.780  5:063.2717
Mirjam Janssen (PR 1.16.13) AV'561.16.24  uur  Vrouwen  11.780  5:063.27130
Laura Wulffraat (debuut) Terneuzen1.16.25  uur  Vrouwen  11.778  5:063.27129
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) AV'561.16.31  uur  Mannen  11.762  5:063.2716
Michel Duhen (PR 1.11.52) Middelburg1.16.42  uur  Mannen  11.734  5:073.2615
Esma Guigui (PR 1.14.52) AV'561.16.55  uur  Vrouwen  11.701  5:083.25120
Bjorn de Betué (PR)Sint Jansteen1.16.57  uur  Mannen  11.696  5:083.2514
Ebe Blaauw (debuut) Scheldesport1.17.20  uur  Mannen 65  11.638  5:093.2311
Arma Kleinepier (debuut) Middelburg1.17.21  uur  Vrouwen 45  11.635  5:093.23113
Jan Kaan (PR)AV'561.17.30  uur  Mannen  11.613  5:103.2310
Wanda Zegers (debuut) Scheldesport1.17.38  uur  Vrouwen 45  11.593  5:113.22109
Cathy Poppe (debuut) Scheldesport1.17.39  uur  Vrouwen 40  11.590  5:113.22108
Jan Boonman (PR)Axel1.18.05  uur  Mannen  11.526  5:123.207
Peter Warnier (PR 1.07.49) Hulst1.18.23  uur  Mannen  11.482  5:143.196
Ron van Giesen (debuut) Middelburg1.18.24  uur  Mannen  11.480  5:143.196
Jacques Zaman (PR 1.17.18) Scheldesport1.18.26  uur  Mannen 55  11.475  5:143.196
Jan-Willem Huiszoon (PR 1.13.17) Arnemuiden1.18.46  uur  Mannen  11.426  5:153.174
Toon van Meel (PR)Goes1.19.02  uur  Mannen  11.388  5:163.163
Monica Kesteloo (PR 1.17.05) Vlissingen1.19.20  uur  Vrouwen  11.345  5:173.1582
Jurjen Swiers (PR 1.03.45) Vlissingen1.19.20  uur  Mannen  11.345  5:173.153
Alex den Hamer (debuut) Terneuzen1.19.50  uur  Mannen  11.273  5:193.131
Marc van der Male (PR)Axel1.20.05  uur  Mannen  11.238  5:203.121
Edwin de Vries (PR 1.18.37) Vlissingen1.20.39  uur  Mannen  11.159  5:233.10-
Frits Meeder (PR 1.11.45) Vlissingen1.21.08  uur  Mannen  11.093  5:253.08-
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.21.12  uur  Mannen  11.084  5:253.08-
Stefan Vermue (debuut) Sluis1.21.13  uur  Mannen  11.081  5:253.08-
Edwin Molders (debuut) Graauw1.21.16  uur  Mannen  11.075  5:253.08-
Melissa ten Kate (PR 1.08.46) Scheldesport1.21.19  uur  Vrouwen  11.068  5:253.0757
Freer van Roeyen (PR 1.18.45) Scheldesport1.22.07  uur  Mannen  10.960  5:283.04-
Carl Osinga (PR)Goes1.23.25  uur  Mannen 55  10.789  5:343.00-
Andre Goedegebure (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.23.46  uur  Mannen  10.744  5:352.98-
Carlo de Neve (debuut) Dynamica1.24.25  uur  Mannen 50  10.661  5:382.96-
Anniek de Rijck (PR)Sint Jansteen1.24.29  uur  Vrouwen  10.653  5:382.9625
Niek Hesp (PR 1.21.39) AV'561.24.36  uur  Mannen  10.638  5:382.96-
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.24.59  uur  Mannen  10.590  5:402.94-
Marc D'Hont (debuut) Scheldesport1.25.03  uur  Mannen 50  10.582  5:402.94-
Jacqueline D'Hont (debuut) Scheldesport1.25.04  uur  Vrouwen 50  10.580  5:402.9421
Els Zweistra (PR 1.24.25) Scheldesport1.25.25  uur  Vrouwen 60  10.537  5:422.9318
Kaschenka de Jonge (debuut) Yerseke1.25.28  uur  Vrouwen  10.530  5:422.9318
Ronald Roctus (PR 1.16.46) Terneuzen1.26.11  uur  Mannen 55  10.443  5:452.90-
Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden1.26.24  uur  Vrouwen  10.417  5:462.8912
Sandra van der Valk (PR 1.23.38) Krabbendijke1.26.30  uur  Vrouwen  10.405  5:462.8912
Yolanda Krombeen (PR 1.21.55) AV'561.26.31  uur  Vrouwen  10.403  5:462.8912
Gré Hendriks (debuut) Scheldesport1.27.31  uur  Vrouwen 65  10.284  5:502.867
Peter Verlinden (debuut) Scheldesport1.27.37  uur  Mannen 60  10.272  5:502.85-
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.27.46  uur  Vrouwen  10.254  5:512.856
Lucien Maat (PR 1.25.38) AV'561.29.07  uur  Mannen 40  10.099  5:562.81-
Lisette Groosman (debuut) Sluis1.29.19  uur  Vrouwen  10.077  5:572.802
Lisa den Dekker (debuut) Scheldesport1.29.45  uur  Vrouwen  10.028  5:592.791
Karin den Dekker (PR)Scheldesport1.29.46  uur  Vrouwen 45  10.026  5:592.781
Marijke Moes (PR)Koudekerke1.30.45  uur  Vrouwen  9.917  6:032.75-
Piet Moes (PR 1.06.12) Koudekerke1.30.46  uur  Mannen 65  9.916  6:032.75-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.891 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
18-11-201835e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-201734e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201633e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-201532e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-201431e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-201330e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201229e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201128e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-201027e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-200926e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-200825e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-200724e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200623e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200522e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-200421e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200320e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-200219e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop
11-11-200118e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200017e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199916e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199815e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-199714e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-199613e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-199512e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-199411e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-199310e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-19929e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-19918e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
 
Laatste reactie:
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (10)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.00.58  M40
15 km Wilko de Vos (PR 51.11)1.03.11  M55
15 km Jaco Rip (PR 1.02.46)1.03.39  M40
10 km Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22)38.04  Mse
10 km Hein van Uffelen (PR)39.13  Mse
10 km Rene Traas (PR 38.45)40.03  M50
10 km Leonie Ton (PR 39.47)41.06  V45
10 km Jos Hoebeke (PR 47.25)47.48  M50
10 km Henrike Blokpoel (PR 52.05)53.23  Vse
10 km Janneke Verschuure (PR 56.55)57.34  V60
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020