donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Testwedstrijd

Terneuzen, zaterdag 31 maart 2007 - Organisatie: Scheldesport
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport9.39.7  min  Mannen 35  18.630  3:135.18552
Michel van den Bos (PR 9.40.6) Delta Sport10.09.2  min  Mannen 40  17.728  3:234.92434
Jacky Luitwieler (PR 10.21.6) Dynamica10.27.0  min  Mannen 45  17.225  3:294.78370
Roland Volleman (PR 11.17.5) Scheldesport11.24.4  min  Mannen 45  15.780  3:484.38197
Petra Rasenberg (PR 11.07.7) Scheldesport11.54.2  min  Vrouwen 40  15.122  3:584.20334
Jan Willem Markenhof (PR 12.40.0) RKHAV13.00.0  min  Mannen 45  13.846  4:203.8529
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Esther Platteeuw (PR 3.07.85) Scheldesport3.23.1  min  Meisjes C  17.725  3:234.92370
Dascha van der Hout (PR 3.28.32) Scheldesport3.29.7  min  Meisjes C  17.167  3:304.77299
Eva IJsebaert (PR)RKHAV3.37.3  min  Meisjes C  16.567  3:374.60227
Christa Verhage (PR 3.27.8) Dynamica3.40.0  min  Meisjes C  16.364  3:404.55204
Iris Pieters (PR 3.28.3) AV'563.42.4  min  Meisjes C  16.187  3:424.50184
Wendy van de Velde (PR 4.03.2) Wielingen4.13.1  min  Meisjes C  14.224  4:133.9521
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Vereniging
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Lars Paardekooper (PR 1.51.18) AV'562.08.1  min  Jongens C  22.482  2:406.25575
Niek den Exter (PR 1.56.69) Scheldesport2.08.8  min  Jongens C  22.360  2:416.21560
Paul Kingma (PR 2.04.16) Scheldesport2.12.8  min  Jongens A  21.687  2:466.02479
Jermaine Luitwieler (PR 1.58.81) Dynamica2.15.3  min  Jongens A  21.286  2:495.91432
Marcel Mangnus (PR 1.57.09) RKHAV2.16.8  min  Mannen  21.053  2:515.85404
Quinten Volleman (PR 2.14.23) Scheldesport2.18.7  min  Jongens B  20.764  2:535.77371
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.19.5  min  Mannen 40  20.645  2:545.73357
Jan-Willem Roelse (PR 2.00.41) Dynamica2.20.0  min  Jongens C  20.571  2:555.71349
Aniek Aper (PR 2.14.18) RKHAV2.21.6  min  Meisjes A  20.339  2:575.65611
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.21.9  min  Jongens C  20.296  2:575.64318
Patrick Looij (PR 2.18.1) AV'562.22.2  min  Jongens C  20.253  2:585.63314
Django Sandee (PR 2.19.9) Dynamica2.29.4  min  Jongens C  19.277  3:075.35210
Mirjam Arends (PR 2.43.98) Dynamica3.00.8  min  Meisjes B  15.929  3:464.4284
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Paul Kingma (PR 24.5) Scheldesport25.0  sec  Jongens A  28.800  2:058.00560
Stefan de Block (PR 23.5) RKHAV25.1  sec  Mannen  28.685  2:067.97549
Jermaine Luitwieler (PR 24.24) Dynamica25.2  sec  Jongens A  28.571  2:067.94538
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.5  sec  Mannen 45  27.170  2:137.55411
Glenn Luitwieler (PR 24.5) Dynamica26.5  sec  Jongens B  27.170  2:137.55411
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.7  sec  Mannen 40  26.966  2:147.49393
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica12.1  sec  Jongens C  29.752  2:018.26591
Frits Bakker (PR 12.34) AV'5613.0  sec  Jongens C  27.692  2:107.69394
Roland Volleman (PR 12.7) Scheldesport13.0  sec  Mannen 45  27.692  2:107.69394
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport13.1  sec  Mannen 45  27.481  2:117.63374
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.1  sec  Mannen 40  27.481  2:117.63374
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen13.2  sec  Jongens C  27.273  2:127.58355
Patrick Looij (PR 12.84) AV'5613.4  sec  Jongens C  26.866  2:147.46319
Rens Hamelijnck (PR 13.08) Wielingen13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica14.1  sec  Jongens C  25.532  2:217.09207
Jurgen Thomaes (debuut) Wielingen14.3  sec  Jongens C  25.175  2:236.99179
Mirjam Arends (PR 14.2) Dynamica14.4  sec  Meisjes B  25.000  2:246.94422
Simon Dhondt (PR 13.2) Scheldesport14.7  sec  Jongens C  24.490  2:276.80130
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica30.65  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport24.63  m  Mannen 40   
Roland Volleman (PR 22.37) Scheldesport22.05  m  Mannen 45   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport21.21  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR 19.76) Scheldesport18.79  m  Mannen 40   
Jacques Zaman (PR 21.88) Scheldesport16.61  m  Mannen 45   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Glenn Luitwieler (PR 24.02) Dynamica23.59  m  Jongens B   
Marcel Dhondt (debuut) Scheldesport16.19  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV31.60  m  Mannen 60   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV22.73  m  Vrouwen   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 12.34) Dynamica11.45  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.26  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR 8.13) Scheldesport7.78  m  Mannen 40   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV10.98  m  Mannen 60   
Marcel Dhondt (PR 8.84) Scheldesport7.45  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jan-Willem Roelse (PR 11.60) Dynamica10.47  m  Jongens C   
Rens Hamelijnck (PR 9.61) Wielingen9.37  m  Jongens C   
Aniek Aper (PR 9.56) RKHAV9.26  m  Meisjes A   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV8.45  m  Vrouwen   
Django Sandee (PR 11.55) Dynamica7.78  m  Jongens C   
Jurgen Thomaes (PR 8.10) Wielingen7.05  m  Jongens C   
Simon Dhondt (PR 8.54) Scheldesport6.41  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport9.80  m  Meisjes C   
Evelien Burm (PR 9.52) RKHAV8.77  m  Meisjes C   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport7.97  m  Meisjes C   
Layla de Vries (PR)Scheldesport7.82  m  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 10.33) AV'567.10  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 7.07) Wielingen5.86  m  Meisjes C   
Christa Verhage (PR 8.69) Dynamica5.69  m  Meisjes C   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jan-Willem Roelse (PR 5.89) Dynamica5.15  m  Jongens C   
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen5.09  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 5.65) AV'565.04  m  Jongens C   
Rens Hamelijnck (PR 5.53) Wielingen4.74  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 5.23) AV'564.46  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica4.45  m  Jongens C   
Simon Dhondt (PR 4.42) Scheldesport4.11  m  Jongens C   
Jurgen Thomaes (debuut) Wielingen4.05  m  Jongens C   
Mart Roks (PR 3.98) RKHAV3.40  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Roland Volleman (PR 1.60) Scheldesport1.52  m  Mannen 45   
Layla de Vries (PR)Scheldesport1.45  m  Meisjes C   
Esther Platteeuw (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Meisjes C   
Mirjam Arends (PR 1.31) Dynamica1.30  m  Meisjes B   
Wendy van de Velde (PR 1.40) Wielingen1.30  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR)Scheldesport1.30  m  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 1.45) AV'561.25  m  Meisjes C   
Eva IJsebaert (PR 1.35) RKHAV1.25  m  Meisjes C   
Christa Verhage (PR 1.40) Dynamica1.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.057 seconden nodig om deze lijst met 90 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
02-04-2016 Testwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
05-04-2014 Testwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
06-04-2013 Testwedstrijd (95)TerneuzenScheldesport
31-03-2012 Testwedstrijd (78)TerneuzenScheldesport
26-03-2011 Testwedstrijd (75)TerneuzenScheldesport
03-04-2010 Testwedstrijd (101)TerneuzenScheldesport
04-04-2009 Testwedstrijd (153)TerneuzenScheldesport
05-04-2008 Testwedstrijd (121)TerneuzenScheldesport
02-04-2005 Testwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
29-03-2003 Testwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
31-03-2001 Testwedstrijd (45)TerneuzenScheldesport
03-04-1999 Testwedstrijd (11)TerneuzenScheldesport
04-04-1992 Testwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
06-04-1991 Testwedstrijd (26)TerneuzenScheldesport
08-04-1989 Testwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020