donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Goes, zaterdag 12 april 2008 - Organisatie: AV'56
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Michel Schrier (PR 8.36.44) Dynamica9.11.89  min  Mannen  19.569  3:045.44676
Tim Pleijte (PR 9.03.7) Dynamica9.12.32  min  Mannen  19.554  3:045.43674
Niek den Exter (PR 8.34.39) Scheldesport9.13.46  min  Jongens B  19.514  3:045.42669
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport9.37.15  min  Mannen 35  18.713  3:125.20563
Gert-Jan Smit (PR 9.11.6) AV'569.44.65  min  Mannen  18.473  3:155.13531
Patrick van Quekelberghe (PR 8.55.99) Wielingen9.46.59  min  Mannen 40  18.411  3:165.11523
Erwin Adan (PR 8.38.51) Dynamica10.20.53  min  Jongens B  17.404  3:274.83393
Viktor Beelen (PR 10.09.5) AV'5610.23.56  min  Jongens A  17.320  3:284.81382
Henrik Westerweele (PR)Dynamica10.29.90  min  Mannen  17.146  3:304.76360
Edwin de Jaeger (PR 9.21.3) RKHAV10.32.95  min  Mannen 35  17.063  3:314.74349
Bo Klaassen (PR 10.07.94) AV'5610.37.91  min  Meisjes B  16.930  3:334.70596
Martijn de Kok (PR 8.53.24) Dynamica10.46.09  min  Mannen  16.716  3:354.64306
Jacky Luitwieler (PR 10.21.6) Dynamica10.49.43  min  Mannen 45  16.630  3:364.62296
Sandra de Kok (PR 10.30.4) RKHAV11.04.90  min  Vrouwen  16.243  3:424.51495
Miel Verheijen (PR)AV'5611.13.92  min  Mannen 35  16.026  3:454.45225
Marcel de Bruin (PR 10.43.6) RKHAV11.38.29  min  Mannen 40  15.466  3:534.30164
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport12.30.65  min  Meisjes B  14.388  4:104.00235
Jan Willem Markenhof (PR 12.40.0) RKHAV13.00.22  min  Mannen 45  13.842  4:203.8529
Marja de Bruijn (PR 15.30.29) RKHAV15.49.90  min  Vrouwen 45  11.370  5:173.16-
Astrid de Bruin-Schuttkowski (PR 14.48.7) RKHAV17.07.77  min  Vrouwen 35  10.508  5:432.92-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Tommy Staal (PR 1.52.31) Delta Sport2.18.45  min  Jongens C  20.802  2:535.78375
Neal Bouterse (PR 1.52.61) Dynamica2.21.42  min  Jongens C  20.365  2:575.66326
Milan Roelofs (PR 2.14.71) Delta Sport2.22.79  min  Jongens C  20.169  2:585.60304
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.23.54  min  Jongens C  20.064  2:595.57293
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.25.41  min  Jongens C  19.806  3:025.50265
Django Sandee (PR 2.19.9) Dynamica2.32.43  min  Jongens C  18.894  3:115.25173
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen3.09.21  min  Jongens C  15.221  3:574.231
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Alex Zwolle (PR 49.6) AV'5652.06  sec  Jongens A  27.660  2:107.68741
Jeffrey de Brouwer (PR 52.9) RKHAV53.63  sec  Jongens B  26.851  2:147.46657
Steven Nuytinck (PR 49.87) AV'5653.83  sec  Jongens B  26.751  2:157.43646
Jermaine Luitwieler (PR 52.84) Dynamica55.02  sec  Jongens A  26.172  2:187.27587
Jan-Willem Roelse (PR 51.9) Dynamica55.26  sec  Jongens B  26.059  2:187.24575
Stefan de Block (PR 53.8) RKHAV56.94  sec  Mannen  25.290  2:227.02496
Patrick Looij (PR)AV'5657.41  sec  Jongens B  25.083  2:246.97476
Frits Bakker (PR 56.56) AV'5658.18  sec  Jongens B  24.751  2:256.88442
Jacques Zaman (PR 56.4) Scheldesport58.44  sec  Mannen 45  24.641  2:266.84431
Job de Brouwer (PR 55.37) RKHAV59.42  sec  Jongens B  24.234  2:296.73391
Ronald Rasenberg (PR 60.54) Scheldesport60.65  sec  Mannen 40  23.743  2:326.60344
Albert Platteeuw (PR 58.4) Scheldesport60.93  sec  Mannen 40  23.634  2:326.56333
Samantha Lernout (PR 59.61) RKHAV62.03  sec  Meisjes B  23.215  2:356.45569
Aniek Aper (PR)RKHAV62.80  sec  Meisjes A  22.930  2:376.37536
Lars Colpaert (debuut) AV'5663.64  sec  Jongens B  22.627  2:396.29241
Esther Platteeuw (PR 61.59) Scheldesport65.80  sec  Meisjes B  21.884  2:456.08418
Anne van Driessche (debuut) RKHAV71.50  sec  Meisjes B  20.140  2:595.59235
Bianca Wagenaar (debuut) RKHAV75.91  sec  Meisjes A  18.970  3:105.27128
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR 24.24) Dynamica25.25  sec  Jongens A+5.0  28.515  2:067.92533
Glenn Luitwieler (PR 24.5) Dynamica25.76  sec  Jongens B+5.0  27.950  2:097.76481
Marieke Riemens (PR 25.5) AV'5626.26  sec  Vrouwen+6.4  27.418  2:117.62737
Hermien Roggeband (PR 26.65) Delta Sport27.60  sec  Vrouwen 45+6.4  26.087  2:187.25599
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport28.41  sec  Mannen 45+5.0  25.343  2:227.04255
Jan-Willem Roelse (PR 23.3) Dynamica28.42  sec  Jongens B+5.0  25.334  2:227.04254
Hannah Zandee (debuut) AV'5630.51  sec  Meisjes B+6.4  23.599  2:336.56346
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica11.91  sec  Jongens B+4.2  30.227  1:598.40638
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.39  sec  Jongens A+2.5  29.056  2:048.07523
Glenn Luitwieler (PR 12.0) Dynamica12.45  sec  Jongens B+4.2  28.916  2:058.03509
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.53  sec  Jongens C  28.731  2:057.98492
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica12.56  sec  Jongens C  28.662  2:067.96485
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5612.68  sec  Vrouwen+4.0  28.391  2:077.89794
Patrick Looij (PR)AV'5612.84  sec  Jongens B+4.2  28.037  2:087.79426
Samantha Lernout (PR 12.8) RKHAV13.07  sec  Meisjes B+3.6  27.544  2:117.65699
Anne van Rooijen (PR)AV'5613.10  sec  Meisjes B+3.6  27.481  2:117.63691
Hermien Roggeband (PR 12.97) Delta Sport13.11  sec  Vrouwen 45+4.0  27.460  2:117.63689
Olaf Stoutjesdijk (PR)Delta Sport13.15  sec  Jongens C  27.376  2:127.60365
Marco Bijl (PR)Scheldesport13.19  sec  Jongens B+4.2  27.293  2:127.58357
Lars Colpaert (PR 12.9) AV'5613.32  sec  Jongens B+4.2  27.027  2:137.51333
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport13.37  sec  Mannen 45+2.5  26.926  2:147.48324
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica13.44  sec  Jongens C  26.786  2:147.44312
Gianni van Meel (PR)AV'5613.64  sec  Jongens C  26.393  2:167.33278
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.71  sec  Jongens C  26.258  2:177.29266
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport13.80  sec  Jongens C  26.087  2:187.25252
Khaoula Bannani (PR)Scheldesport13.81  sec  Meisjes B+3.6  26.068  2:187.24537
Gertie de Boey (PR 13.79) RKHAV14.00  sec  Meisjes B+3.6  25.714  2:207.14498
Anne van Driessche (PR)RKHAV14.01  sec  Meisjes B+3.6  25.696  2:207.14496
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport14.12  sec  Jongens C  25.496  2:217.08204
Michel Mans (PR)AV'5614.31  sec  Jongens A+2.5  25.157  2:236.99178
Bianca Wagenaar (PR 13.64) RKHAV14.45  sec  Meisjes A+4.0  24.913  2:256.92414
Esther Platteeuw (PR 14.0) Scheldesport14.49  sec  Meisjes B+3.6  24.845  2:256.90405
Kim Schuilwerve (PR)AV'5614.58  sec  Meisjes A+4.0  24.691  2:266.86390
Arjen Luteijn (PR 15.98) Wielingen17.06  sec  Jongens C  21.102  2:515.861
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica34.11  m  Mannen   
Jeroen Hage (PR 36.98) Dynamica32.56  m  Mannen 40   
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica32.31  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport25.67  m  Mannen 40   
Jacques Zaman (PR 21.88) Scheldesport17.81  m  Mannen 45   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michel Mans (debuut) AV'5622.00  m  Jongens A   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michiel Borm (PR 31.34) RKHAV29.86  m  Jongens B   
Tom Abbink (PR 26.67) AV'5624.39  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR 24.02) Dynamica23.39  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 24.51) AV'5621.94  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 20.57) AV'5620.06  m  Jongens B   
Jeffrey de Brouwer (debuut) RKHAV19.34  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV35.01  m  Mannen 60   
Aniek Aper (PR 25.51) RKHAV23.24  m  Meisjes A   
Liselot Kaijser (PR 23.73) Scheldesport22.86  m  Meisjes B   
Kim Schuilwerve (PR 28.17) AV'5619.30  m  Meisjes A   
Margot de Nijs (PR 22.83) RKHAV16.98  m  Vrouwen 40   
Ellen van Gremberghe (PR 18.06) RKHAV16.87  m  Vrouwen 45   
Tina Bouterse (PR 18.85) Scheldesport14.64  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 12.31) Dynamica12.16  m  Mannen   
Jeroen van Belzen (PR 12.34) Dynamica11.75  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.42  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michel Mans (PR)AV'567.82  m  Jongens A   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV10.95  m  Mannen 60   
Marco Bijl (PR)Scheldesport10.41  m  Jongens B   
Tom Abbink (PR 10.26) AV'569.64  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Joeri van der Hooft (PR 11.40) Wielingen10.63  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 11.55) Dynamica9.75  m  Jongens C   
Aniek Aper (PR)RKHAV9.56  m  Meisjes A   
Thomas Kempe (PR 10.27) Dynamica8.49  m  Jongens C   
Gianni van Meel (PR 8.84) AV'568.30  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 10.51) Delta Sport8.14  m  Jongens C   
Olaf Stoutjesdijk (debuut) Delta Sport8.12  m  Jongens C   
Guus de Jong (PR)AV'568.12  m  Jongens C   
Ellen van Gremberghe (PR)RKHAV6.91  m  Vrouwen 45   
Marijn de Rijke (PR 7.50) Delta Sport6.88  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 5.40) Wielingen4.03  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.49  m  Meisjes B   
Mariska Bun (PR 11.08) RKHAV9.05  m  Meisjes C   
Kristy Blommaert (PR 9.49) Delta Sport8.94  m  Meisjes B   
Iris Hoogesteger (PR 10.26) AV'568.74  m  Meisjes C   
Liselot Kaijser (PR 9.34) Scheldesport8.71  m  Meisjes B   
Kylie de Beule (PR 9.83) RKHAV8.07  m  Meisjes C   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport7.73  m  Meisjes B   
Gerlinde Duerink (PR 9.97) Scheldesport7.68  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR 6.11) Delta Sport5.73  m  Meisjes C   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Samantha Lernout (PR 5.32) RKHAV4.90  m  Meisjes BZK+3.7   
Mariska Bun (PR 5.32) RKHAV4.76  m  Meisjes C   
Anne van Rooijen (PR 4.80) AV'564.75  m  Meisjes B+3.4   
Marieke Riemens (PR 5.01) AV'564.74  m  VrouwenZK+5.8   
Aniek Aper (PR 4.56) RKHAV4.51  m  Meisjes AZK+3.2   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.39  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.30  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 4.41) Wielingen4.28  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR)AV'564.26  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 4.31) AV'564.18  m  Meisjes C   
Marthe Knijff (PR 4.28) Scheldesport4.17  m  Meisjes C   
Bianca Wagenaar (PR 4.26) RKHAV4.09  m  Meisjes A   
Marie van Luyk (debuut) Wielingen4.01  m  Meisjes C   
Liselot Kaijser (PR 4.38) Scheldesport3.96  m  Meisjes B+3.0   
Khaoula Bannani (PR 4.50) Scheldesport3.96  m  Meisjes B+3.9   
Gertie de Boey (PR 4.35) RKHAV3.89  m  Meisjes B+4.7   
Dominique Reale (PR 4.16) Scheldesport3.88  m  Meisjes C   
Kristy Blommaert (PR)Delta Sport3.81  m  Meisjes B+2.9   
Linda de Vlieger (PR 3.86) Delta Sport3.78  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR 4.23) Scheldesport3.66  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 3.98) Scheldesport3.66  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 3.91) Delta Sport3.65  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (PR 4.04) AV'563.57  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Gert-Jan Smit (PR 1.80) AV'561.75  m  Mannen   
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.70  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR 1.72) Dynamica1.70  m  Jongens B   
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.65  m  Jongens C   
Marco Bijl (PR)Scheldesport1.60  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.60  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR)AV'561.60  m  Jongens B   
Gianni van Meel (PR 1.61) AV'561.55  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 1.60) Dynamica1.55  m  Jongens C   
Thomas Kempe (PR 1.65) Dynamica1.50  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR)Delta Sport1.50  m  Jongens C   
Lars Colpaert (PR 1.60) AV'561.50  m  Jongens B   
Viktor Beelen (PR 1.55) AV'561.45  m  Jongens A   
Tom Abbink (PR 1.35) AV'561.30  m  Jongens B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.962 seconden nodig om deze lijst met 162 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-05-2014 Zeeuws Baancircuit (19)GoesAV'56
18-05-2013 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
12-05-2012 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
09-04-2011 Zeeuws Baancircuit (191)GoesAV'56
17-04-2010 Zeeuws Baancircuit (172)GoesAV'56
09-05-2009 Zeeuws Baancircuit (160)GoesAV'56
23-06-2007 Zeeuws Baancircuit (129)GoesAV'56
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020