donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Vlissingen, zaterdag 24 mei 2008 - Organisatie: Dynamica
400 mh 91cm >>> Zeeuws record staat met 52.49 vanaf 16-06-2012 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR 55.54) Dynamica61.65  sec  Jongens A  23.358  2:346.49625
Stefan de Block (PR 66.4) RKHAV68.06  sec  Mannen  21.158  2:505.88411
Arjan Meijer (PR 65.2) Delta Sport80.85  sec  Mannen  17.811  3:224.95117
 
400 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jeffrey de Brouwer (PR 58.56) RKHAV58.84  sec  Jongens B  24.473  2:276.80-
Jan-Willem Roelse (PR 60.3) Dynamica62.24  sec  Jongens B  23.136  2:366.43-
Frits Bakker (PR 63.4) AV'5663.75  sec  Jongens B  22.588  2:396.27-
Patrick Looij (debuut) AV'5665.27  sec  Jongens B  22.062  2:436.13-
George Valckx (PR 69.8) RKHAV73.88  sec  Mannen 50  19.491  3:055.41-
 
400 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 65.87) RKHAV68.17  sec  Meisjes B  21.124  2:505.87-
 
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Michel van den Bos (PR 16.59) Delta Sport17.26.87  min  Mannen 40  17.194  3:294.78429
Jan van Vaardegem (PR 17.18.94) Dynamica17.41.94  min  Mannen 35  16.950  3:324.71397
Erwin Harmes (PR 14.51.37) Dynamica18.07.71  min  Mannen  16.549  3:384.60345
Rian van den Broeke (PR 14.53.4) Dynamica18.21.33  min  Mannen 45  16.344  3:404.54319
Wibo Verstraate (debuut) Dynamica19.31.22  min  Mannen 40  15.369  3:544.27201
Pieter Wisse (PR 18.31.61) Dynamica21.19.65  min  Mannen 40  14.066  4:163.9171
Jan Willem Markenhof (PR)RKHAV23.15.48  min  Mannen 45  12.899  4:393.586
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Micha Janse (PR 4.31.98) Dynamica4.40.19  min  Mannen  19.273  3:075.35447
Albert Platteeuw (PR 4.54.49) Scheldesport4.56.40  min  Mannen 40  18.219  3:185.06319
Sebastiaan Bouterse (PR 4.39.30) Scheldesport5.00.25  min  Jongens C  17.985  3:205.00292
Aniek Aper (PR 4.43.80) RKHAV5.02.13  min  Meisjes A  17.873  3:214.96540
Django Sandee (PR 5.03.9) Dynamica5.10.59  min  Jongens C  17.386  3:274.83225
Marcel de Bruin (PR 4.56.02) RKHAV5.19.54  min  Mannen 40  16.899  3:334.69174
Esther Platteeuw (PR 4.30.52) Scheldesport5.36.15  min  Meisjes B  16.064  3:444.46293
Liselot Kaijser (PR 5.42.7) Scheldesport5.49.73  min  Meisjes B  15.440  3:534.29215
Eva IJsebaert (PR 5.46.48) RKHAV6.21.46  min  Meisjes B  14.156  4:143.9380
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Linda de Vlieger (PR 3.13.4) Delta Sport3.24.50  min  Meisjes C  17.604  3:254.89354
Sanne Stitan (PR 3.12.67) Delta Sport3.28.55  min  Meisjes C  17.262  3:294.80311
Danielle Flipse (PR 3.19.35) AV'563.31.55  min  Meisjes C  17.017  3:324.73281
Christa Verhage (PR 3.27.8) Dynamica3.43.03  min  Meisjes C  16.141  3:434.48179
Tara Schuilwerve (PR 3.30.0) AV'563.43.61  min  Meisjes C  16.099  3:444.47175
Vere van Rie (PR 3.35.97) RKHAV3.43.74  min  Meisjes C  16.090  3:444.47174
Gerlinde Duerink (PR)Scheldesport3.46.61  min  Meisjes C  15.886  3:474.41152
Ingrid Rasenberg (PR 3.44.97) Scheldesport3.55.12  min  Meisjes C  15.311  3:554.2597
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica12.50  sec  Jongens B  28.800  2:058.00498
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica12.58  sec  Jongens C  28.617  2:067.95481
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.74  sec  Jongens C  28.257  2:077.85446
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5613.16  sec  Vrouwen  27.356  2:127.60678
Kees-Jan Mol (PR 11.5) Dynamica13.35  sec  Mannen 45  26.966  2:147.49328
Arjan Meijer (PR 11.9) Delta Sport13.43  sec  Mannen  26.806  2:147.45313
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica13.83  sec  Jongens C  26.030  2:187.23247
David van Berlo (PR 13.6) Dynamica14.02  sec  Jongens C  25.678  2:207.13218
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport14.18  sec  Jongens C  25.388  2:227.05195
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport14.19  sec  Jongens C  25.370  2:227.05194
Khaoula Bannani (PR 13.81) Scheldesport14.28  sec  Meisjes B  25.210  2:237.00444
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport14.35  sec  Jongens C  25.087  2:246.97172
Michel Mans (PR 14.31) AV'5614.67  sec  Jongens A  24.540  2:276.82133
Bianca Wagenaar (PR 13.64) RKHAV14.90  sec  Meisjes A  24.161  2:296.71337
George Valckx (PR 12.9) RKHAV15.03  sec  Mannen 50  23.952  2:306.6595
Kim Schuilwerve (PR 14.58) AV'5615.27  sec  Meisjes A  23.576  2:336.55279
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 47.73) Dynamica45.27  m  Mannen   
Jos Geluk (PR 46.68) Delta Sport39.45  m  Mannen 45   
Stefan Stokman (PR)Dynamica36.23  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport35.00  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport34.83  m  Mannen 40   
Jeroen Hage (PR 35.73) Dynamica30.49  m  Mannen 40   
Kees-Jan Mol (PR 33.92) Dynamica27.96  m  Mannen 45   
Michel Mans (debuut) AV'5617.25  m  Jongens A   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Frits Bakker (PR 38.20) AV'5634.65  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Liselot Kaijser (PR 30.60) Scheldesport30.45  m  Meisjes B   
Aniek Aper (PR 30.16) RKHAV29.38  m  Meisjes A   
Marieke Riemens (PR 38.26) AV'5628.09  m  Vrouwen   
Audrey de Beule (PR 32.80) RKHAV28.03  m  Vrouwen   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport26.19  m  Meisjes B   
Donald Segers (PR 26.89) RKHAV21.65  m  Mannen 60   
Tina Bouterse (PR 23.75) Scheldesport20.32  m  Vrouwen 45   
Ellen van Gremberghe (PR 17.32) RKHAV17.20  m  Vrouwen 45   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica33.37  m  Mannen   
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica31.15  m  Mannen   
Jeroen Hage (PR 36.98) Dynamica31.08  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport25.77  m  Mannen 40   
Jos Geluk (PR 31.66) Delta Sport24.98  m  Mannen 45   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport22.79  m  Mannen 40   
 
Discus (1kg)
Naam
Prestatie
Django Sandee (PR 37.73) Dynamica34.02  m  Jongens C   
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV32.29  m  Mannen 60   
Joost Geluk (PR 25.94) Delta Sport23.61  m  Jongens C   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV23.15  m  Vrouwen   
Liselot Kaijser (PR 23.73) Scheldesport22.64  m  Meisjes B   
Esther Platteeuw (PR 26.17) Scheldesport22.21  m  Meisjes B   
Patrick Elfrink (PR 32.68) Delta Sport22.05  m  Jongens C   
Aniek Aper (PR 25.51) RKHAV21.74  m  Meisjes A   
Gerlinde Duerink (PR 23.58) Scheldesport20.85  m  Meisjes C   
Joeri van der Hooft (PR 20.34) Wielingen19.54  m  Jongens C   
Anniek Murre (PR 18.97) Scheldesport18.33  m  Meisjes C   
Ellen van Gremberghe (PR)RKHAV18.06  m  Vrouwen 45   
Joyce Murre (PR 17.16) Scheldesport16.81  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 27.76) RKHAV16.15  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 17.46) Wielingen16.00  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR 15.54) Delta Sport14.08  m  Meisjes C   
Christa Verhage (debuut) Dynamica11.81  m  Meisjes C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR)Dynamica12.34  m  Mannen   
Stefan Stokman (PR)Dynamica12.31  m  Mannen   
Jeroen Hage (PR 11.49) Dynamica10.91  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.02  m  Mannen 40   
Jos Geluk (PR 10.15) Delta Sport8.82  m  Mannen 45   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.57  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michel Mans (PR 7.82) AV'567.62  m  Jongens AZK    
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV10.58  m  Mannen 60   
 
Verspringen
Naam
Prestatiecategorie
Marieke Riemens (PR 5.01) AV'564.59  m  Vrouwen   
Khaoula Bannani (PR 4.50) Scheldesport4.37  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.37  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.08  m  Meisjes C   
Marthe Knijff (PR 4.28) Scheldesport3.90  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 4.41) Wielingen3.86  m  Meisjes C   
Christa Verhage (PR 4.16) Dynamica3.77  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 4.31) AV'563.77  m  Meisjes C   
Bianca Wagenaar (PR 4.26) RKHAV3.75  m  Meisjes A   
Kim Schuilwerve (debuut) AV'563.75  m  Meisjes A   
Naomi Oppeneer (PR 4.23) Scheldesport3.55  m  Meisjes C   
Dominique Reale (PR 4.16) Scheldesport3.55  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 4.23) Scheldesport3.49  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 3.91) Delta Sport3.41  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 3.98) Scheldesport3.36  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR 3.86) Delta Sport3.01  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Vereniging
Prestatie
Kees-Jan Mol (PR 1.95) Dynamica1.70  m  Mannen 45   
Rens Hamelijnck (PR 1.85) Wielingen1.70  m  Jongens B   
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.65  m  Jongens B   
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.65  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.60  m  Jongens B   
Jos Geluk (PR 1.75) Delta Sport1.60  m  Mannen 45   
Django Sandee (PR 1.60) Dynamica1.55  m  Jongens C   
Thomas Kempe (PR 1.65) Dynamica1.50  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 1.50) Delta Sport1.45  m  Jongens C   
Arjan Meijer (PR 1.55) Delta Sport1.45  m  Mannen   
Joost Geluk (PR 1.45) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 1.45) Dynamica1.35  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.476 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
03-05-2014 Zeeuws Baancircuit (35)VlissingenDynamica
27-04-2013 Zeeuws Baancircuit (93)VlissingenDynamica
22-09-2012 Zeeuws Baancircuit (135)VlissingenDynamica
02-07-2011 Zeeuws Baancircuit (154)VlissingenDynamica
10-07-2010 Zeeuws Baancircuit (156)VlissingenDynamica
27-06-2009 Zeeuws Baancircuit (118)VlissingenDynamica
15-09-2007 Zeeuws Baancircuit (96)VlissingenDynamica
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020