donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Pinksterwedstrijd

Hulst, maandag 12 mei 2008 - Organisatie: RKHAV
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Michel Schrier (PR 8.36.44) Dynamica9.02.19  min  Mannen  19.919  3:015.53723
Niek den Exter (PR 8.34.39) Scheldesport9.09.52  min  Jongens B  19.654  3:035.46688
Rik van Laarhoven (PR 8.32.14) RKHAV9.15.11  min  Mannen  19.456  3:055.40661
Angelo Postma (PR)Scheldesport9.30.65  min  Mannen 35  18.926  3:105.26591
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport9.41.37  min  Mannen 35  18.577  3:145.16545
Michel van den Bos (PR 9.40.6) Delta Sport9.54.39  min  Mannen 40  18.170  3:185.05492
Marco Ottjes (PR)RKHAV10.09.72  min  Mannen 35  17.713  3:234.92432
Erwin Harmes (PR 8.32.10) Dynamica10.37.40  min  Mannen  16.944  3:324.71335
Tonny Lauret (PR 10.18.9) Scheldesport10.58.05  min  Mannen 45  16.412  3:394.56270
Jo van Waesberghe (PR 9.19.0) RKHAV11.38.62  min  Mannen 60  15.459  3:534.29163
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 4.09.03 vanaf 14-06-2002 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Bo Klaassen (PR)AV'564.37.98  min  Meisjes B  19.426  3:055.40761
Aniek Aper (PR 4.43.80) RKHAV4.55.08  min  Meisjes B  18.300  3:175.08601
Mariska van Cauteren (PR 5.35.96) RKHAV6.02.42  min  Meisjes B  14.900  4:024.14153
Marion Goossen (PR 6.02.3) Scheldesport6.18.90  min  Vrouwen 35  14.252  4:133.9689
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Jansen (PR 1.52.49) Attila1.56.60  min  Mannen  24.700  2:266.86847
Gert-Jan Smit (PR 1.56.67) AV'561.59.71  min  Mannen  24.058  2:306.68768
Steven Nuytinck (PR 1.58.80) AV'561.59.97  min  Jongens B  24.006  2:306.67762
Erwin Adan (PR 1.56.86) Dynamica2.07.91  min  Jongens B  22.516  2:406.25579
Henrik Westerweele (PR 2.04.02) Dynamica2.09.62  min  Mannen  22.219  2:426.17543
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.11.27  min  Jongens B  21.940  2:446.09509
Quinten Volleman (PR)Scheldesport2.14.23  min  Mannen  21.456  2:485.96452
Tommy Staal (PR 1.52.31) Delta Sport2.15.44  min  Jongens C  21.264  2:495.91429
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.17.15  min  Mannen 40  20.999  2:515.83398
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.23.53  min  Jongens C  20.065  2:595.57293
Milan Roelofs (PR 2.14.71) Delta Sport2.23.88  min  Jongens C  20.017  3:005.56288
Cor de Jonge (PR 2.17.7) Scheldesport2.25.88  min  Mannen 45  19.742  3:025.48258
Tonny Lauret (PR 2.22.20) Scheldesport2.28.76  min  Mannen 45  19.360  3:065.38219
George Valckx (PR 2.06.4) RKHAV2.34.19  min  Mannen 50  18.678  3:135.19153
Ronald Rasenberg (PR 2.36.68) Scheldesport2.40.53  min  Mannen 40  17.941  3:214.9891
Marijn de Rijke (PR 2.39.31) Delta Sport2.41.90  min  Jongens C  17.789  3:224.9480
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen3.06.13  min  Jongens C  15.473  3:534.301
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sander Dehulsters (debuut) RKHAV25.69  sec  Mannen  28.026  2:087.79488
Serge Beckers (debuut) RKHAV25.93  sec  Mannen 45  27.767  2:107.71465
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.43  sec  Meisjes B  26.249  2:177.29615
Esther Platteeuw (PR 29.47) Scheldesport29.57  sec  Meisjes B  24.349  2:286.76420
Milou van de Walle (debuut) RKHAV29.62  sec  Meisjes B  24.308  2:286.75416
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica12.27  sec  Jongens C+0.0  29.340  2:038.15551
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.42  sec  Mannen 45 -0.5  28.986  2:048.05516
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.44  sec  Jongens C+0.0  28.939  2:048.04512
Serge Beckers (PR 12.46) RKHAV12.65  sec  Mannen 45 -1.5  28.458  2:077.91466
Sander Dehulsters (debuut) RKHAV12.80  sec  Mannen -1.9  28.125  2:087.81434
Samantha Lernout (PR 12.8) RKHAV13.39  sec  Meisjes B -1.8  26.886  2:147.47625
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.81  sec  Jongens C  26.068  2:187.24250
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport13.96  sec  Jongens C  25.788  2:207.16227
Milou van de Walle (PR 13.87) RKHAV14.05  sec  Meisjes B -0.3  25.623  2:217.12489
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport14.20  sec  Jongens C  25.352  2:227.04193
Tommy Staal (debuut) Delta Sport14.81  sec  Jongens C  24.308  2:286.75118
Milan Roelofs (debuut) Delta Sport14.93  sec  Jongens C  24.113  2:296.70105
Arjen Luteijn (PR 15.98) Wielingen17.03  sec  Jongens C  21.139  2:505.871
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 47.73) Dynamica44.67  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport34.66  m  Mannen 40   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 26.69) Scheldesport25.33  m  Mannen 50   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Sana Ahmidach (PR 41.90) RKHAV36.91  m  Meisjes B   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica32.32  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport24.56  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport23.12  m  Mannen 40   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 22.82) Scheldesport19.20  m  Mannen 50   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 12.34) Dynamica11.95  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport9.78  m  Mannen 40   
Marco Bijl (debuut) Scheldesport8.53  m  Mannen   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 10.33) Scheldesport7.52  m  Mannen 50   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Joeri van der Hooft (PR 11.40) Wielingen10.73  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 10.51) Delta Sport8.58  m  Jongens C   
Thomas Kempe (PR 10.27) Dynamica8.56  m  Jongens C   
Milan Roelofs (debuut) Delta Sport7.40  m  Jongens C   
Tommy Staal (PR)Delta Sport6.30  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 5.40) Wielingen4.22  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Mariska Bun (PR 11.08) RKHAV9.47  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 9.83) RKHAV8.59  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 8.75) Wielingen8.53  m  Meisjes C   
Marie van Luyk (debuut) Wielingen6.69  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 7.07) Wielingen6.56  m  Meisjes C   
Francoise van Waterschoot (PR 7.14) RKHAV6.55  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR)Delta Sport6.11  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 6.39) Delta Sport5.95  m  Meisjes C   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeffrey de Brouwer (PR 6.18) RKHAV6.10  m  Jongens B+1.5   
Michiel Borm (PR)RKHAV5.86  m  Jongens B+2.0   
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen5.69  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 4.78) Delta Sport4.76  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 5.53) Delta Sport4.64  m  Jongens C   
Tommy Staal (PR)Delta Sport4.54  m  Jongens C   
Jasper Knibbeler (PR 5.40) RKHAV4.49  m  Jongens C   
Sebastiaan Bouterse (PR 4.50) Scheldesport3.95  m  Jongens C   
Daisy van de Velde (PR 3.90) Wielingen3.76  m  Meisjes A+2.8   
Arjen Luteijn (PR 3.89) Wielingen3.46  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Michiel Borm (PR)RKHAV1.75  m  Jongens B   
Rens Hamelijnck (PR 1.85) Wielingen1.70  m  Jongens B   
Marco Bijl (PR)Scheldesport1.60  m  Jongens B   
Mariska Bun (PR 1.60) RKHAV1.50  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Meisjes C   
Marie van Luyk (debuut) Wielingen1.35  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 1.35) RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 1.40) Wielingen1.30  m  Meisjes C   
Ellen van Leuven (PR)RKHAV1.25  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 1.41) Wielingen1.25  m  Meisjes C   
Daisy van de Velde (PR 1.35) Wielingen1.20  m  Meisjes A   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.333 seconden nodig om deze lijst met 96 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
10-06-2019 Pinksterwedstrijd (10)HulstRKHAV
21-05-2018 Pinksterwedstrijd (13)HulstRKHAV
05-06-2017 Pinksterwedstrijd (17)HulstRKHAV
16-05-2016 Pinksterwedstrijd (18)HulstRKHAV
25-05-2015 Pinksterwedstrijd (7)HulstRKHAV
24-05-2010 Pinksterwedstrijd (102)HulstRKHAV
01-06-2009 Pinksterwedstrijd (101)HulstRKHAV
28-05-2007 Pinksterwedstrijd (97)HulstRKHAV
05-06-2006 Pinksterwedstrijd (91)HulstRKHAV
16-05-2005 Pinksterwedstrijd (58)HulstRKHAV
31-05-2004 Pinksterwedstrijd (46)HulstRKHAV
09-06-2003 Pinksterwedstrijd (56)HulstRKHAV
04-06-2001 Pinksterwedstrijd (40)HulstRKHAV
12-06-2000 Pinksterwedstrijd (41)HulstRKHAV
24-05-1999 Pinksterwedstrijd (34)HulstRKHAV
01-06-1998 Pinksterwedstrijd (41)HulstRKHAV
27-05-1996 Pinksterwedstrijd (37)HulstRKHAV
23-05-1994 Pinksterwedstrijd (59)HulstRKHAV
31-05-1993 Pinksterwedstrijd (30)HulstRKHAV
08-06-1992 Pinksterwedstrijd (30)HulstRKHAV
20-05-1991 Pinksterwedstrijd (42)HulstRKHAV
04-06-1990 Pinksterwedstrijd (34)HulstRKHAV
15-05-1989 Pinksterwedstrijd (35)HulstRKHAV
26-05-1969 Pinksterwedstrijd (10)HulstRKHAV
03-06-1968 Pinksterwedstrijd (20)HulstRKHAV
15-05-1967 Pinksterwedstrijd (33)HulstRKHAV
30-05-1966 Pinksterwedstrijd (2)HulstRKHAV
06-06-1965 Pinksterwedstrijd (12)HulstRKHAV
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020