donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Hulst, zaterdag 31 mei 2008 - Organisatie: RKHAV
110 mh 107cm >>> Zeeuws record staat met 14.59 vanaf 16-05-2015 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Roland Volleman (ZR Mannen 45 + PR)Scheldesport19.5  sec  Mannen 45  20.308  2:575.64304
Arjan Meijer (PR 19.9) Scheldesport20.0  sec  Mannen  19.800  3:025.50257
 
110 mh (99cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jermaine Luitwieler (PR)Dynamica18.7  sec  Jongens A  21.176  2:505.88-
 
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Glenn Luitwieler (PR)Dynamica16.0  sec  Jongens B  24.750  2:256.88-
Frits Bakker (PR)AV'5616.4  sec  Jongens B  24.146  2:296.71-
Jan-Willem Roelse (debuut) Dynamica17.4  sec  Jongens B  22.759  2:386.32-
Patrick Looij (PR 19.0) AV'5619.8  sec  Jongens B  20.000  3:005.56-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Olaf Stoutjesdijk (PR 17.54) Delta Sport17.5  sec  Jongens C  20.571  2:555.71-
David van Berlo (PR 16.7) Dynamica17.5  sec  Jongens C  20.571  2:555.71-
Robin Geschiere (PR)Dynamica17.9  sec  Jongens C  20.112  2:595.59-
Marijn de Rijke (PR 18.2) Delta Sport19.0  sec  Jongens C  18.947  3:105.26-
Patrick Elfrink (PR 18.6) Delta Sport20.2  sec  Jongens C  17.822  3:224.95-
 
100 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
George Valckx (PR 18.9) RKHAV20.1  sec  Mannen 50  17.910  3:214.98-
 
100 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anne van Rooijen (PR 16.2) AV'5616.7  sec  Meisjes B  21.557  2:475.99-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Mariska Bun (PR 12.39) RKHAV13.0  sec  Meisjes C  22.154  2:436.15-
Anniek Murre (PR)Scheldesport14.2  sec  Meisjes C  20.282  2:585.63-
Marthe Knijff (PR)Scheldesport14.3  sec  Meisjes C  20.140  2:595.59-
Tara Schuilwerve (PR)AV'5614.4  sec  Meisjes C  20.000  3:005.56-
Valerie van der Sloot (PR 14.2) Scheldesport14.8  sec  Meisjes C  19.459  3:055.41-
Iris Hoogesteger (PR 13.5) AV'5615.3  sec  Meisjes C  18.824  3:115.23-
Iris Pieters (PR 14.4) AV'5616.0  sec  Meisjes C  18.000  3:205.00-
Naomi Oppeneer (debuut) Scheldesport16.4  sec  Meisjes C  17.561  3:254.88-
Joyce Murre (PR 16.8) Scheldesport18.0  sec  Meisjes C  16.000  3:454.44-
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Gert-Jan Smit (PR 4.14.91) AV'564.17.6  min  Mannen  20.963  2:525.82660
Lars Paardekooper (PR 3.44.89) AV'564.26.6  min  Jongens B  20.255  2:585.63570
Edwin de la Ruelle (PR 4.25.07) RKHAV4.26.8  min  Mannen 40  20.240  2:585.62568
Sjaak Luteijn (PR 4.24.4) LPK4.30.9  min  Mannen 50  19.934  3:015.54529
Erik Goossen (PR 4.13.6) Scheldesport4.33.1  min  Mannen 35  19.773  3:025.49509
Job de Brouwer (PR 3.57.83) RKHAV4.35.0  min  Jongens B  19.636  3:035.45492
Tommy Staal (PR 3.47.61) Delta Sport4.37.9  min  Jongens C  19.431  3:055.40466
Michel van den Bos (PR 4.27.67) Delta Sport4.39.2  min  Mannen 40  19.341  3:065.37455
Rafael Hoogenberg (debuut) Scheldesport4.43.7  min  Jongens B  19.034  3:095.29417
Milan Roelofs (PR 4.48.27) Delta Sport4.51.6  min  Jongens C  18.519  3:145.14355
Sebastiaan Bouterse (PR 4.39.30) Scheldesport4.56.1  min  Jongens C  18.237  3:175.07321
Thomas Beelen (PR 4.46.41) AV'565.00.3  min  Jongens C  17.982  3:205.00292
Jacques Zaman (PR 5.01.09) Scheldesport5.01.3  min  Mannen 45  17.922  3:214.98285
Django Sandee (PR 5.03.9) Dynamica5.08.5  min  Jongens C  17.504  3:264.86238
Marcel de Bruin (PR 4.56.02) RKHAV5.10.4  min  Mannen 40  17.397  3:274.83226
Astrid den Herder (PR 5.13.2) AV'565.13.3  min  Vrouwen  17.236  3:294.79451
Sanne Stitan (PR)Delta Sport5.13.8  min  Meisjes C  17.208  3:294.78447
Linda de Vlieger (PR)Delta Sport5.20.5  min  Meisjes C  16.849  3:344.68397
Shirley Kerkhove (PR 5.08.72) Scheldesport5.23.4  min  Meisjes C  16.698  3:364.64377
George Valckx (PR 4.14.2) RKHAV5.29.7  min  Mannen 50  16.379  3:404.55124
Danielle Flipse (PR)AV'565.30.4  min  Meisjes C  16.344  3:404.54329
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport5.42.7  min  Meisjes B  15.757  3:484.38254
Aniek Aper (PR 4.43.80) RKHAV5.43.8  min  Meisjes A  15.707  3:494.36248
Eva IJsebaert (PR 5.46.48) RKHAV5.52.0  min  Meisjes B  15.341  3:554.26203
Ellen van Gremberghe (debuut) RKHAV5.53.5  min  Vrouwen 45  15.276  3:564.24196
Tara Schuilwerve (PR 5.51.28) AV'566.05.6  min  Meisjes C  14.770  4:044.10139
Vere van Rie (debuut) RKHAV6.15.1  min  Meisjes C  14.396  4:104.00102
Maaike IJsebaert (debuut) RKHAV6.21.7  min  Meisjes C  14.147  4:143.9379
Ingrid Rasenberg (PR 6.16.3) Scheldesport6.23.4  min  Meisjes C  14.085  4:163.9174
Carla Zegers (PR 6.30.82) RKHAV6.33.8  min  Vrouwen 35  13.713  4:233.8145
Arjen Luteijn (PR 5.37.24) Wielingen6.46.6  min  Jongens C  13.281  4:313.69-
Marja de Bruijn (debuut) RKHAV7.15.3  min  Vrouwen 45  12.405  4:503.451
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 51.9) Dynamica54.4  sec  Jongens B  26.471  2:167.35617
Jermaine Luitwieler (PR 52.84) Dynamica54.5  sec  Jongens A  26.422  2:167.34612
Stefan de Block (PR 53.8) RKHAV57.0  sec  Mannen  25.263  2:237.02494
Esther Platteeuw (PR 61.59) Scheldesport65.9  sec  Meisjes B  21.851  2:456.07415
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 23.3) Dynamica23.8  sec  Jongens B  30.252  1:598.40695
Jermaine Luitwieler (PR 24.24) Dynamica24.1  sec  Jongens A  29.876  2:018.30660
Glenn Luitwieler (PR)Dynamica24.5  sec  Jongens B  29.388  2:038.16614
Patrick Looij (PR 25.65) AV'5625.8  sec  Jongens B  27.907  2:097.75477
Michiel Borm (debuut) RKHAV25.8  sec  Jongens B  27.907  2:097.75477
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.2  sec  Mannen 45  27.481  2:117.63439
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.6  sec  Mannen 40  27.068  2:137.52402
Arjan Meijer (PR 25.1) Delta Sport27.0  sec  Mannen  26.667  2:157.41367
Jos Geluk (PR 27.3) Delta Sport28.5  sec  Mannen 45  25.263  2:237.02248
Khaoula Bannani (PR)Scheldesport29.1  sec  Meisjes B  24.742  2:266.87460
Anne van Driessche (PR)RKHAV29.3  sec  Meisjes B  24.573  2:276.83443
Esther Platteeuw (PR 29.47) Scheldesport29.7  sec  Meisjes B  24.242  2:296.73409
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 46.68) Delta Sport38.74  m  Mannen 45   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport35.67  m  Mannen 40   
Stefan Stokman (PR 36.23) Dynamica35.13  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport35.03  m  Mannen 40   
Kees-Jan Mol (PR 33.92) Dynamica28.71  m  Mannen 45   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Glenn Luitwieler (PR 35.24) Dynamica32.74  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 38.20) AV'5630.08  m  Jongens B   
Marco Bijl (debuut) Scheldesport27.30  m  Jongens B   
Romain van Hoecke (PR 26.69) Scheldesport25.60  m  Mannen 50   
Patrick Looij (PR 31.54) AV'5623.00  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport30.60  m  Meisjes B   
Aniek Aper (PR 30.16) RKHAV28.68  m  Meisjes A   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport26.88  m  Meisjes B   
Audrey de Beule (PR 32.80) RKHAV24.95  m  Vrouwen   
Kristy Blommaert (PR)Delta Sport23.36  m  Meisjes B   
Donald Segers (PR 26.89) RKHAV22.62  m  Mannen 60   
Ellen van Gremberghe (PR)RKHAV17.32  m  Vrouwen 45   
Marja de Bruijn (PR 21.41) RKHAV13.99  m  Vrouwen 45   
Anne van Driessche (PR 16.86) RKHAV11.29  m  Meisjes B   
 
Discus (1kg)
Naam
Vereniging
Prestatie
Django Sandee (PR 37.73) Dynamica33.73  m  Jongens C   
Olaf Stoutjesdijk (PR)Delta Sport25.21  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 32.68) Delta Sport24.32  m  Jongens C   
Milan Roelofs (debuut) Delta Sport23.99  m  Jongens C   
Kylie de Beule (PR 27.76) RKHAV21.70  m  Meisjes C   
Joeri van der Hooft (PR)Wielingen20.34  m  Jongens C   
Mariska Bun (PR 26.04) RKHAV20.23  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 18.97) Scheldesport18.88  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR)Wielingen17.46  m  Meisjes C   
Joyce Murre (PR 17.16) Scheldesport14.60  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR 15.54) Delta Sport13.66  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 23.58) Scheldesport10.59  m  Meisjes C   
Maaike IJsebaert (PR 12.83) RKHAV10.56  m  Meisjes C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 12.31) Dynamica11.99  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport9.60  m  Mannen 40   
Jos Geluk (PR 10.15) Delta Sport9.27  m  Mannen 45   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.79  m  Mannen 40   
Kees-Jan Mol (PR 8.06) Dynamica7.80  m  Mannen 45   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Romain van Hoecke (PR 10.33) Scheldesport8.55  m  Mannen 50   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV11.01  m  Mannen 60   
Marco Bijl (PR 10.41) Scheldesport10.32  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR 8.91) Dynamica8.83  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 7.92) AV'567.63  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 7.49) AV'567.44  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV8.86  m  Vrouwen   
Aniek Aper (PR 9.56) RKHAV8.73  m  Meisjes A   
Marja de Bruijn (PR 7.20) RKHAV6.90  m  Vrouwen 45   
Ellen van Gremberghe (PR 6.91) RKHAV6.77  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.78  m  Meisjes B   
Kristy Blommaert (PR)Delta Sport9.49  m  Meisjes B   
Liselot Kaijser (PR 9.34) Scheldesport9.16  m  Meisjes B   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport8.48  m  Meisjes B   
Eva IJsebaert (PR 6.04) RKHAV5.93  m  Meisjes B   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Anne van Rooijen (PR 4.80) AV'564.69  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.54  m  Meisjes C   
Khaoula Bannani (PR)Scheldesport4.50  m  Meisjes B   
Christian Kouijzer (PR 4.68) RKHAV4.46  m  Vrouwen 40   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.44  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 4.41) Wielingen4.38  m  Meisjes C   
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport4.38  m  Meisjes B   
Kylie de Beule (PR 4.41) RKHAV4.34  m  Meisjes C   
Marthe Knijff (PR 4.28) Scheldesport4.16  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 4.31) AV'564.04  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 4.23) Scheldesport4.01  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR)Scheldesport3.98  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR)Delta Sport3.91  m  Meisjes C   
Linda de Vlieger (PR)Delta Sport3.86  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR 4.23) Scheldesport3.74  m  Meisjes C   
Vere van Rie (PR)RKHAV3.72  m  Meisjes C   
Dominique Reale (PR 4.16) Scheldesport3.57  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Rens Hamelijnck (PR 1.85) Wielingen1.75  m  Jongens B   
Gert-Jan Smit (PR 1.80) AV'561.70  m  Mannen   
Michiel Borm (PR 1.75) RKHAV1.70  m  Jongens B   
Kees-Jan Mol (PR 1.95) Dynamica1.65  m  Mannen 45   
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.65  m  Jongens C   
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.65  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.60  m  Jongens B   
Django Sandee (PR)Dynamica1.60  m  Jongens C   
Marco Bijl (PR 1.60) Scheldesport1.55  m  Jongens B   
Roland Volleman (PR 1.60) Scheldesport1.55  m  Mannen 45   
Jos Geluk (PR 1.75) Delta Sport1.50  m  Mannen 45   
Glenn Luitwieler (PR 1.72) Dynamica1.50  m  Jongens B   
Arjan Meijer (PR 1.55) Delta Sport1.45  m  Mannen   
Frits Bakker (PR 1.60) AV'561.45  m  Jongens B   
Ronald Rasenberg (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Mannen 40   
Marijn de Rijke (PR 1.50) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 1.45) Dynamica1.30  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.165 seconden nodig om deze lijst met 157 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
12-04-2014 Zeeuws Baancircuit (18)HulstRKHAV
13-04-2013 Zeeuws Baancircuit (105)HulstRKHAV
14-04-2012 Zeeuws Baancircuit (154)HulstRKHAV
21-05-2011 Zeeuws Baancircuit (183)HulstRKHAV
26-06-2010 Zeeuws Baancircuit (134)HulstRKHAV
13-06-2009 Zeeuws Baancircuit (142)HulstRKHAV
19-05-2007 Zeeuws Baancircuit (132)HulstRKHAV
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020