donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Zierikzee, zaterdag 7 juni 2008 - Organisatie: Delta Sport
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Frits Bakker (PR 16.4) AV'5617.0  sec  Jongens B  23.294  2:356.47-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
David van Berlo (PR 16.7) Dynamica18.0  sec  Jongens C  20.000  3:005.56-
Robin Geschiere (PR 17.9) Dynamica18.7  sec  Jongens C  19.251  3:075.35-
Marijn de Rijke (PR 18.2) Delta Sport19.2  sec  Jongens C  18.750  3:125.21-
 
100 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
George Valckx (PR 18.9) RKHAV20.2  sec  Mannen 50  17.822  3:224.95-
 
100 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anne van Rooijen (PR)AV'5616.2  sec  Meisjes B  22.222  2:426.17-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Mariska Bun (PR 12.39) RKHAV13.1  sec  Meisjes C  21.985  2:446.11-
Marthe Knijff (PR 14.3) Scheldesport14.6  sec  Meisjes C  19.726  3:035.48-
Tara Schuilwerve (PR 14.4) AV'5614.7  sec  Meisjes C  19.592  3:045.44-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Adan (PR 1.56.86) Dynamica2.00.4  min  Jongens B  23.920  2:316.64751
Jermaine Luitwieler (PR 1.58.81) Dynamica2.09.9  min  Jongens A  22.171  2:426.16537
Arjan Beije (PR 2.08.5) Delta Sport2.10.6  min  Mannen 35  22.052  2:436.13523
Michel van den Bos (PR 2.09.50) Delta Sport2.11.5  min  Mannen 40  21.901  2:446.08505
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.12.1  min  Jongens B  21.802  2:456.06493
Stefan de Block (PR 2.10.91) RKHAV2.16.1  min  Mannen  21.161  2:505.88417
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.16.6  min  Mannen 40  21.083  2:515.86408
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.17.9  min  Jongens C  20.885  2:525.80385
Milan Roelofs (PR 2.14.71) Delta Sport2.19.6  min  Jongens C  20.630  2:555.73356
Django Sandee (PR)Dynamica2.19.9  min  Jongens C  20.586  2:555.72351
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.20.2  min  Jongens C  20.542  2:555.71346
Samantha Lernout (PR 2.24.1) RKHAV2.29.4  min  Meisjes B  19.277  3:075.35468
Marcel de Bruin (PR 2.17.53) RKHAV2.31.7  min  Mannen 40  18.985  3:105.27182
Esther Platteeuw (PR 2.14.45) Scheldesport2.34.4  min  Meisjes B  18.653  3:135.18386
George Valckx (PR 2.06.4) RKHAV2.38.5  min  Mannen 50  18.170  3:185.05109
Jeroen Hage (PR 2.35.86) Dynamica2.50.1  min  Mannen 40  16.931  3:334.7028
Ellen van Gremberghe (PR 2.48.65) RKHAV2.52.3  min  Vrouwen 45  16.715  3:354.64157
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen3.04.9  min  Jongens C  15.576  3:514.331
Marja de Bruijn (PR)RKHAV3.27.9  min  Vrouwen 45  13.853  4:203.851
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 23.3) Dynamica23.7  sec  Jongens B  30.380  1:598.44707
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.6  sec  Mannen 45  27.068  2:137.52402
Marieke Riemens (PR 25.5) AV'5626.6  sec  Vrouwen  27.068  2:137.52701
Jermaine Luitwieler (PR 24.24) Dynamica27.0  sec  Jongens A  26.667  2:157.41367
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport27.0  sec  Mannen 40  26.667  2:157.41367
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.9  sec  Meisjes B  25.806  2:207.17569
Gertie de Boey (PR 27.8) RKHAV28.7  sec  Meisjes B  25.087  2:246.97494
Khaoula Bannani (PR)Scheldesport29.1  sec  Meisjes B  24.742  2:266.87460
Esther Platteeuw (PR 29.47) Scheldesport29.4  sec  Meisjes B  24.490  2:276.80434
Anne van Driessche (PR 29.3) RKHAV29.5  sec  Meisjes B  24.407  2:286.78426
Arjan Beije (PR 28.5) Delta Sport30.2  sec  Mannen 35  23.841  2:316.62142
Kim Schuilwerve (PR)AV'5631.1  sec  Meisjes A  23.151  2:366.43303
Anne van der Meer (PR 31.4) RKHAV34.3  sec  Meisjes B  20.991  2:525.83120
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica11.9  sec  Jongens B  30.252  1:598.40640
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.1  sec  Jongens C  29.752  2:018.26591
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.4  sec  Jongens A  29.032  2:048.06521
Glenn Luitwieler (PR 12.0) Dynamica12.5  sec  Jongens B  28.800  2:058.00498
Frits Bakker (PR 12.34) AV'5612.6  sec  Jongens B  28.571  2:067.94476
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5612.9  sec  Vrouwen  27.907  2:097.75739
Kees-Jan Mol (PR 11.5) Dynamica13.0  sec  Mannen 45  27.692  2:107.69394
Anne van Rooijen (PR)AV'5613.1  sec  Meisjes B  27.481  2:117.63691
Pieter van der Male (PR 12.8) Delta Sport13.1  sec  Jongens C  27.481  2:117.63374
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
David van Berlo (PR)Dynamica13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
Marijn de Rijke (PR 13.0) Delta Sport13.8  sec  Jongens C  26.087  2:187.25252
Khaoula Bannani (PR 13.81) Scheldesport14.0  sec  Meisjes B  25.714  2:207.14498
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport14.1  sec  Jongens C  25.532  2:217.09207
Gertie de Boey (PR 13.79) RKHAV14.2  sec  Meisjes B  25.352  2:227.04459
 
Kogelslingeren (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen Hage (PR 33.47) Dynamica28.34  m  Mannen 40   
Stefan Stokman (PR 26.66) Dynamica25.95  m  Mannen   
Jeroen van Belzen (PR)Dynamica21.18  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 21.34) Scheldesport21.00  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 21.63) Scheldesport18.21  m  Mannen 40   
 
Kogelslingeren (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
George Valckx (PR 30.83) RKHAV28.35  m  Mannen 50   
 
Kogelslingeren (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 31.57) RKHAV26.13  m  Mannen 60   
 
Speer (600g)
Naam
Vereniging
Prestatie
Robin Geschiere (PR)Dynamica33.68  m  Jongens C   
Django Sandee (PR 36.50) Dynamica33.27  m  Jongens C   
Joeri van der Hooft (PR 38.70) Wielingen32.68  m  Jongens C   
Joost Geluk (PR)Delta Sport29.12  m  Jongens C   
Tommy Staal (PR)Delta Sport25.95  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 33.76) Delta Sport25.44  m  Jongens C   
Milan Roelofs (PR 27.66) Delta Sport24.58  m  Jongens C   
Mariska Bun (PR 29.03) RKHAV22.38  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 21.78) Scheldesport20.36  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 26.68) RKHAV18.42  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR 17.87) Scheldesport15.48  m  Meisjes C   
Arjen Luteijn (PR 12.91) Wielingen11.68  m  Jongens C   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica33.99  m  Mannen   
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica31.84  m  Mannen   
Jeroen Hage (PR 36.98) Dynamica31.69  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport25.57  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport21.49  m  Mannen 40   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Glenn Luitwieler (PR 24.02) Dynamica23.30  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 24.51) AV'5622.30  m  Jongens B   
Romain van Hoecke (PR 22.82) Scheldesport21.00  m  Mannen 50   
 
Discus (1kg)
Naam
Prestatie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV34.76  m  Mannen 60   
Esther Platteeuw (PR 26.17) Scheldesport25.80  m  Meisjes B   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV23.75  m  Vrouwen   
Marieke Riemens (PR 33.27) AV'5623.67  m  Vrouwen   
Samantha Lernout (PR 34.16) RKHAV23.58  m  Meisjes B   
Kim Schuilwerve (PR 28.17) AV'5622.68  m  Meisjes A   
Nanette van der Veen-Koers (PR 27.50) AV'5622.15  m  Vrouwen 35   
Liselot Kaijser (PR 23.73) Scheldesport21.02  m  Meisjes B   
Hanneke de Danschutter (PR 28.15) Delta Sport18.15  m  Vrouwen   
Ellen van Gremberghe (PR 18.06) RKHAV17.14  m  Vrouwen 45   
Hanna Maassen (debuut) Delta Sport16.47  m  Meisjes B   
Tina Bouterse (PR 18.85) Scheldesport16.06  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV8.69  m  Vrouwen   
Nanette van der Veen-Koers (PR 8.56) AV'567.96  m  Vrouwen 35   
Hanneke de Danschutter (PR 8.62) Delta Sport7.24  m  Vrouwen   
Ellen van Gremberghe (PR 6.91) RKHAV6.81  m  Vrouwen 45   
Marja de Bruijn (PR 7.20) RKHAV6.62  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.49  m  Meisjes B   
Liselot Kaijser (PR 9.34) Scheldesport8.74  m  Meisjes B   
Khaoula Bannani (PR 8.55) Scheldesport8.28  m  Meisjes B   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen5.76  m  Jongens C   
Jan-Willem Roelse (PR 5.89) Dynamica5.66  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR 5.47) Dynamica5.44  m  Jongens B   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica4.79  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 5.23) AV'564.78  m  Jongens B   
Django Sandee (PR 5.16) Dynamica4.77  m  Jongens C   
Pieter van der Male (PR 5.23) Delta Sport4.72  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 5.53) Delta Sport4.68  m  Jongens C   
Marijn de Rijke (PR 4.78) Delta Sport4.66  m  Jongens C   
Jos Geluk (PR 5.32) Delta Sport4.65  m  Mannen 45   
Kees-Jan Mol (PR 5.88) Dynamica4.64  m  Mannen 45   
Erwin Harmes (PR 5.02) Dynamica4.50  m  Mannen   
Tommy Staal (PR 4.54) Delta Sport4.26  m  Jongens C   
Jacques Zaman (PR 4.67) Scheldesport4.26  m  Mannen 45   
Milan Roelofs (debuut) Delta Sport3.94  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 3.89) Wielingen3.19  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Mariska Bun (PR 1.60) RKHAV1.45  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 1.50) AV'561.40  m  Meisjes C   
Hanna Maassen (PR 1.50) Delta Sport1.40  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 1.45) AV'561.35  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR 1.50) Scheldesport1.35  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 1.40) AV'561.30  m  Meisjes C   
Dominique Reale (PR)Scheldesport1.30  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 1.35) RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 1.35) Delta Sport1.30  m  Meisjes C   
Anne van der Meer (PR 1.35) RKHAV1.25  m  Meisjes B   
Gerlinde Duerink (PR 1.25) Scheldesport1.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.365 seconden nodig om deze lijst met 131 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
06-09-2014 Zeeuws Baancircuit (18)ZierikzeeDelta Sport
15-06-2013 Zeeuws Baancircuit (6)ZierikzeeDelta Sport
01-09-2012 Zeeuws Baancircuit (116)ZierikzeeDelta Sport
18-06-2011 Zeeuws Baancircuit (100)ZierikzeeDelta Sport
17-07-2010 Zeeuws Baancircuit (144)ZierikzeeDelta Sport
09-06-2007 Zeeuws Baancircuit (86)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020