zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Oostburg, zaterdag 20 september 2008 - Organisatie: Wielingen
3000 m >>> Zeeuws record staat met 7.59.84 vanaf 28-08-1999 op naam van Ramses Bekkenk <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sjaak Luteijn (PR 9.07.8) LPK9.47.1  min  Mannen 50  18.396  3:165.11521
Michel van den Bos (PR 9.40.6) Delta Sport9.51.8  min  Mannen 40  18.249  3:175.07502
Micha Janse (PR)Dynamica10.03.0  min  Mannen  17.910  3:214.98458
Edwin Huigh (PR 11.18.5) Wielingen12.02.9  min  Jongens B  14.940  4:014.15112
Margot de Nijs (PR)RKHAV12.05.4  min  Vrouwen 45  14.888  4:024.14301
Bianca Luteijn (debuut) Wielingen13.02.4  min  Meisjes B  13.804  4:213.83163
Liselot Kaijser (PR 12.30.65) Scheldesport13.18.2  min  Meisjes B  13.530  4:263.76132
Ellen van Gremberghe (debuut) RKHAV13.55.0  min  Vrouwen 45  12.934  4:383.5973
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sanne Stitan (PR 3.12.67) Delta Sport3.21.7  min  Meisjes C  17.848  3:224.96385
Linda de Vlieger (PR 3.13.4) Delta Sport3.23.8  min  Meisjes C  17.664  3:244.91362
Vere van Rie (PR 3.35.97) RKHAV3.42.7  min  Meisjes C  16.165  3:434.49182
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Steven Nuytinck (PR 1.58.80) AV'562.07.1  min  Jongens B  22.659  2:396.29597
Erwin Adan (PR 1.56.86) Dynamica2.09.5  min  Jongens B  22.239  2:426.18546
Jermaine Luitwieler (PR 1.58.81) Dynamica2.13.7  min  Jongens A  21.541  2:475.98462
Erwin Harmes (PR 2.05.06) Dynamica2.16.2  min  Mannen  21.145  2:505.87415
Cor de Jonge (PR 2.17.7) Scheldesport2.19.4  min  Mannen 45  20.660  2:545.74359
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.20.9  min  Mannen 40  20.440  2:565.68334
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.24.5  min  Jongens C  19.931  3:015.54278
Marcel de Bruin (PR 2.17.53) RKHAV2.25.3  min  Mannen 40  19.821  3:025.51267
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.26.2  min  Jongens C  19.699  3:035.47254
Jordy Engelaar (PR 2.27.31) Wielingen2.28.2  min  Jongens B  19.433  3:055.40226
Milan Roelofs (PR 2.14.71) Delta Sport2.28.7  min  Jongens C  19.368  3:065.38219
Aniek Aper (PR 2.14.18) RKHAV2.30.3  min  Meisjes A  19.162  3:085.32452
Jacques Zaman (PR 2.23.2) Scheldesport2.30.7  min  Mannen 45  19.111  3:085.31194
Django Sandee (PR 2.19.9) Dynamica2.32.8  min  Jongens C  18.848  3:115.24169
Esther Platteeuw (PR 2.14.45) Scheldesport2.34.6  min  Meisjes B  18.629  3:135.17383
Ewout de Koeijer (PR 2.41.5) Wielingen2.51.6  min  Jongens C  16.783  3:354.6621
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen3.10.4  min  Jongens C  15.126  3:584.20-
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 23.3) Dynamica23.6  sec  Jongens B  30.508  1:588.47719
Rens Hamelijnck (debuut) Wielingen26.6  sec  Jongens B  27.068  2:137.52402
Arjan Meijer (PR 25.1) Scheldesport26.6  sec  Mannen  27.068  2:137.52402
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.9  sec  Mannen 45  26.766  2:157.43375
Kees-Jan Mol (PR 26.2) Dynamica27.1  sec  Mannen 45  26.568  2:167.38358
Jos Geluk (PR 27.3) Delta Sport28.3  sec  Mannen 50  25.442  2:227.07264
Esther Platteeuw (PR 29.47) Scheldesport29.8  sec  Meisjes B  24.161  2:296.71401
Piet Verbeek (PR 25.7) AV'5631.3  sec  Mannen 60  23.003  2:376.3989
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen11.7  sec  Jongens C  30.769  1:578.55691
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica11.7  sec  Jongens B  30.769  1:578.55691
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica11.8  sec  Jongens A  30.508  1:588.47665
Frits Bakker (PR 12.34) AV'5612.4  sec  Jongens B  29.032  2:048.06521
Kees-Jan Mol (PR 11.5) Dynamica12.7  sec  Mannen 45  28.346  2:077.87455
Arjan Meijer (PR 11.9) Scheldesport12.7  sec  Mannen  28.346  2:077.87455
Pieter van der Male (PR)Delta Sport12.8  sec  Jongens C  28.125  2:087.81434
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport12.8  sec  Mannen 45  28.125  2:087.81434
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.1  sec  Mannen 40  27.481  2:117.63374
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport13.2  sec  Jongens C  27.273  2:127.58355
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica13.3  sec  Jongens C  27.068  2:137.52337
Jos Geluk (PR)Delta Sport13.6  sec  Mannen 50  26.471  2:167.35284
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
Khaoula Bannani (PR 13.81) Scheldesport13.9  sec  Meisjes B  25.899  2:197.19518
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport14.0  sec  Meisjes B  25.714  2:207.14498
Bianca Luteijn (debuut) Wielingen14.1  sec  Meisjes B  25.532  2:217.09479
Ewout de Koeijer (PR 13.2) Wielingen14.4  sec  Jongens C  25.000  2:246.94166
Piet Verbeek (PR 14.23) AV'5615.2  sec  Mannen 60  23.684  2:326.5879
Daisy van de Velde (PR)Wielingen15.7  sec  Meisjes A  22.930  2:376.37218
Arjen Luteijn (PR 15.98) Wielingen16.2  sec  Jongens C  22.222  2:426.1715
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 47.73) Dynamica45.94  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport33.52  m  Mannen 40   
Kees-Jan Mol (PR 33.92) Dynamica29.81  m  Mannen 45   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Steven Nuytinck (PR 49.27) AV'5643.07  m  Jongens B   
Jos Geluk (PR 44.71) Delta Sport40.57  m  Mannen 50   
Rens Hamelijnck (PR)Wielingen39.43  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR)Dynamica35.24  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 38.20) AV'5633.62  m  Jongens B   
Jordy Engelaar (PR)Wielingen31.27  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
Naam
Prestatie
Joeri van der Hooft (PR)Wielingen38.70  m  Jongens C   
Jasper Knibbeler (PR 48.24) RKHAV38.09  m  Jongens C   
Django Sandee (PR)Dynamica36.50  m  Jongens C   
Robin Geschiere (PR 33.68) Dynamica32.39  m  Jongens C   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport29.72  m  Meisjes B   
Liselot Kaijser (PR 30.60) Scheldesport29.35  m  Meisjes B   
Aniek Aper (PR 30.16) RKHAV28.00  m  Meisjes A   
Patrick Elfrink (PR 33.76) Delta Sport27.41  m  Jongens C   
Audrey de Beule (PR 32.80) RKHAV26.18  m  Vrouwen   
Milan Roelofs (PR 27.66) Delta Sport24.11  m  Jongens C   
Ewout de Koeijer (debuut) Wielingen20.96  m  Jongens C   
Daisy van de Velde (PR 23.61) Wielingen20.93  m  Meisjes A   
Gerlinde Duerink (PR 21.78) Scheldesport18.62  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (debuut) Wielingen18.51  m  Meisjes C   
Naomi Oppeneer (PR)Scheldesport17.87  m  Meisjes C   
Ellen van Gremberghe (PR 17.32) RKHAV15.63  m  Vrouwen 45   
Wendy van de Velde (PR 18.00) Wielingen15.58  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 16.72) Scheldesport14.54  m  Meisjes C   
Arjen Luteijn (PR)Wielingen12.91  m  Jongens C   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 34.08) Dynamica30.13  m  Mannen   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 29.61) Delta Sport27.85  m  Mannen 50   
Edwin Huigh (debuut) Wielingen13.85  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV33.51  m  Mannen 60   
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport26.17  m  Meisjes B   
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport23.73  m  Meisjes B   
Daisy van de Velde (PR 19.32) Wielingen15.29  m  Meisjes A   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Jan-Willem Roelse (PR 5.89) Dynamica5.88  m  Jongens B   
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen5.86  m  Jongens C   
Rens Hamelijnck (PR 5.53) Wielingen5.44  m  Jongens B   
Arjan Meijer (PR 5.48) Scheldesport5.28  m  Mannen   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica5.12  m  Jongens C   
Frits Bakker (PR 5.23) AV'564.98  m  Jongens B   
Jasper Knibbeler (PR 5.40) RKHAV4.88  m  Jongens C   
Kees-Jan Mol (PR 5.88) Dynamica4.87  m  Mannen 45   
Jos Geluk (PR 5.32) Delta Sport4.82  m  Mannen 50   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.78  m  Mannen 40   
Django Sandee (PR 5.16) Dynamica4.74  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 5.53) Delta Sport4.67  m  Jongens C   
Jordy Engelaar (PR 4.97) Wielingen4.54  m  Jongens B   
Pieter van der Male (PR 5.23) Delta Sport4.50  m  Jongens C   
Erwin Harmes (PR 5.02) Dynamica4.49  m  Mannen   
Jacques Zaman (PR 4.67) Scheldesport4.36  m  Mannen 45   
Sebastiaan Bouterse (PR 4.50) Scheldesport4.17  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 3.89) Wielingen3.09  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Iris Hoogesteger (PR 1.50) AV'561.40  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 1.40) Wielingen1.35  m  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 1.45) AV'561.35  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 1.41) Wielingen1.35  m  Meisjes C   
Bianca Luteijn (PR)Wielingen1.35  m  Meisjes B   
Naomi Oppeneer (PR 1.50) Scheldesport1.30  m  Meisjes C   
Daisy van de Velde (PR 1.35) Wielingen1.30  m  Meisjes A   
Dominique Reale (PR 1.30) Scheldesport1.25  m  Meisjes C   
Anniek Murre (PR 1.30) Scheldesport1.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.796 seconden nodig om deze lijst met 118 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
28-06-2014 Zeeuws Baancircuit (11)OostburgWielingen
31-08-2013 Zeeuws Baancircuit (23)OostburgWielingen
02-06-2012 Zeeuws Baancircuit (109)OostburgWielingen
02-04-2011 Zeeuws Baancircuit (169)OostburgWielingen
10-04-2010 Zeeuws Baancircuit (147)OostburgWielingen
11-07-2009 Zeeuws Baancircuit (121)OostburgWielingen
01-09-2007 Zeeuws Baancircuit (88)OostburgWielingen
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020