zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Meerkamp

Vlissingen, zondag 31 augustus 2008 - Organisatie: Dynamica
10-kamp (M35)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ronald Rasenberg (PR)Scheldesport3513  pnt  Mannen 40   
 
10-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arjan Meijer (PR 3336) Scheldesport2795  pnt  Mannen   
 
9-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (debuut) AV'563363  pnt  Jongens B   
Lars Colpaert (debuut) AV'562614  pnt  Jongens B   
 
8-kamp
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Thomas Kempe (debuut) Dynamica4223  pnt  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 3835) Delta Sport3829  pnt  Jongens C   
 
7-kamp (mC)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Mariska Bun (PR 4011) RKHAV3665  pnt  Meisjes C   
Iris Pieters (PR)AV'563379  pnt  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (debuut) AV'562773  pnt  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (debuut) Dynamica2627  pnt  Meisjes C   
Kylie de Beule (debuut) RKHAV2612  pnt  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (debuut) AV'562592  pnt  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (debuut) AV'562587  pnt  Meisjes C   
 
7-kamp (mB)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Samantha Lernout (PR 3992) RKHAV3969  pnt  Meisjes B   
Esther Platteeuw (debuut) Scheldesport3085  pnt  Meisjes B   
 
110 mh 107cm >>> Zeeuws record staat met 14.59 vanaf 16-05-2015 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Arjan Meijer (PR 19.9) Scheldesport20.5  sec  Mannen  19.317  3:065.37215
 
110 mh (99cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Ronald Rasenberg (PR 22.5) Scheldesport23.1  sec  Mannen 40  17.143  3:304.76-
 
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Patrick Looij (PR)AV'5619.0  sec  Jongens B  20.842  2:535.79-
Lars Colpaert (debuut) AV'5621.4  sec  Jongens B  18.505  3:155.14-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 14.56) Dynamica16.5  sec  Jongens C  21.818  2:456.06-
Patrick Elfrink (PR 18.6) Delta Sport20.3  sec  Jongens C  17.734  3:234.93-
 
100 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 15.4) RKHAV15.6  sec  Meisjes B  23.077  2:366.41-
Esther Platteeuw (debuut) Scheldesport20.5  sec  Meisjes B  17.561  3:254.88-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Mariska Bun (PR 12.39) RKHAV12.9  sec  Meisjes C  22.326  2:416.20-
Iris Pieters (PR)AV'5614.4  sec  Meisjes C  20.000  3:005.56-
Tara Schuilwerve (PR 14.4) AV'5615.0  sec  Meisjes C  19.200  3:085.33-
Rosanne de Dreu (PR)AV'5615.3  sec  Meisjes C  18.824  3:115.23-
Alexandra Paszkowska (debuut) AV'5616.1  sec  Meisjes C  17.888  3:214.97-
Cyrille de Kousemaeker (debuut) Dynamica16.5  sec  Meisjes C  17.455  3:264.85-
Kylie de Beule (debuut) RKHAV16.6  sec  Meisjes C  17.349  3:284.82-
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Patrick Looij (debuut) AV'565.04.1  min  Jongens B  17.757  3:234.93266
Arjan Meijer (PR 5.10.3) Scheldesport5.51.4  min  Mannen  15.367  3:544.2746
Lars Colpaert (debuut) AV'566.08.2  min  Jongens B  14.666  4:054.0711
Ronald Rasenberg (PR 5.59.88) Scheldesport6.14.8  min  Mannen 40  14.408  4:104.004
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 3.15.1) Dynamica3.32.5  min  Jongens C  16.941  3:334.7181
Patrick Elfrink (PR 3.28.09) Delta Sport3.38.0  min  Jongens C  16.514  3:384.5952
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 2.02.58 vanaf 26-06-2002 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 2.24.1) RKHAV2.31.5  min  Meisjes B  19.010  3:095.28432
Esther Platteeuw (PR 2.14.45) Scheldesport2.45.4  min  Meisjes B  17.412  3:274.84233
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Ronald Rasenberg (PR 60.54) Scheldesport62.4  sec  Mannen 40  23.077  2:366.41281
Arjan Meijer (PR 60.3) Scheldesport68.4  sec  Mannen  21.053  2:515.85115
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 22.81 vanaf 02-08-1981 op naam van Els Vader <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.2  sec  Meisjes B  26.471  2:167.35638
Esther Platteeuw (PR 29.47) Scheldesport30.4  sec  Meisjes B  23.684  2:326.58355
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica12.2  sec  Jongens C  29.508  2:028.20567
Patrick Looij (PR 12.84) AV'5612.8  sec  Jongens B  28.125  2:087.81434
Arjan Meijer (PR 11.9) Scheldesport12.9  sec  Mannen  27.907  2:097.75414
Patrick Elfrink (PR 12.56) Delta Sport13.3  sec  Jongens C  27.068  2:137.52337
Lars Colpaert (PR 12.9) AV'5613.5  sec  Jongens B  26.667  2:157.41301
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.5  sec  Mannen 40  26.667  2:157.41301
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport34.42  m  Mannen 40   
Arjan Meijer (PR 31.00) Scheldesport28.22  m  Mannen   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Lars Colpaert (PR 29.06) AV'5624.85  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 31.54) AV'5622.73  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Patrick Elfrink (PR)Delta Sport33.76  m  Jongens C   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport30.63  m  Meisjes B   
Thomas Kempe (PR 37.51) Dynamica27.93  m  Jongens C   
Samantha Lernout (PR 29.82) RKHAV24.86  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 23.58) AV'5621.61  m  Meisjes C   
Mariska Bun (PR 29.03) RKHAV20.36  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (PR 23.86) AV'5619.81  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 26.68) RKHAV18.34  m  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (PR 17.36) Dynamica16.06  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR 16.56) AV'5614.80  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 12.82) AV'5612.49  m  Meisjes C   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport23.41  m  Mannen 40   
Arjan Meijer (PR 22.73) Scheldesport20.05  m  Mannen   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (PR)AV'5620.57  m  Jongens B   
Lars Colpaert (PR 20.86) AV'5619.37  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Elfrink (PR 32.68) Delta Sport23.28  m  Jongens C   
Thomas Kempe (PR 26.80) Dynamica20.51  m  Jongens C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.45  m  Mannen 40   
Arjan Meijer (PR 7.54) Scheldesport7.46  m  Mannen   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Lars Colpaert (PR)AV'567.96  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR)AV'567.92  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Thomas Kempe (PR 10.27) Dynamica9.64  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 10.51) Delta Sport9.15  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Mariska Bun (PR 11.08) RKHAV9.51  m  Meisjes C   
Esther Platteeuw (PR 9.80) Scheldesport9.26  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 10.33) AV'569.04  m  Meisjes C   
Samantha Lernout (PR)RKHAV9.00  m  Meisjes B   
Kylie de Beule (PR 9.83) RKHAV8.90  m  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (PR 7.57) Dynamica7.27  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR 7.32) AV'567.05  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (debuut) AV'566.87  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (debuut) AV'566.34  m  Meisjes C   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (PR 3.00) AV'562.50  m  Jongens B   
Lars Colpaert (PR 2.50) AV'562.20  m  Jongens B   
 
Verspringen
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Thomas Kempe (PR 5.60) Dynamica4.93  m  Jongens C   
Patrick Looij (PR 5.65) AV'564.91  m  Jongens B   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.85  m  Mannen 40   
Lars Colpaert (PR 5.24) AV'564.76  m  Jongens B   
Arjan Meijer (PR 5.48) Scheldesport4.74  m  Mannen   
Samantha Lernout (PR 5.32) RKHAV4.64  m  Meisjes B   
Patrick Elfrink (PR 5.53) Delta Sport4.56  m  Jongens C   
Mariska Bun (PR 5.32) RKHAV4.54  m  Meisjes C   
Esther Platteeuw (PR 4.60) Scheldesport4.42  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.34  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 4.31) AV'563.92  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 4.41) RKHAV3.60  m  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (PR 3.80) Dynamica3.60  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR 4.26) AV'563.48  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (PR 4.04) AV'563.39  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.65  m  Jongens B   
Lars Colpaert (PR 1.60) AV'561.56  m  Jongens B   
Mariska Bun (PR 1.60) RKHAV1.50  m  Meisjes C   
Arjan Meijer (PR 1.55) Scheldesport1.48  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 1.50) Scheldesport1.48  m  Mannen 40   
Samantha Lernout (PR 1.47) RKHAV1.46  m  Meisjes B   
Iris Pieters (PR 1.45) AV'561.40  m  Meisjes C   
Esther Platteeuw (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Meisjes B   
Thomas Kempe (PR 1.65) Dynamica1.40  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 1.45) Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Kylie de Beule (PR)RKHAV1.35  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (PR)AV'561.35  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR 1.40) AV'561.35  m  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (PR 1.30) Dynamica1.25  m  Meisjes C   
Rosanne de Dreu (PR 1.25) AV'561.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.269 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
10-05-2013 Meerkamp (135)VlissingenDynamica
09-09-2012 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
25-08-2007 Meerkamp (124)VlissingenDynamica
26-08-2006 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
28-08-2005 Meerkamp (83)VlissingenDynamica
28-08-2004 Meerkamp (49)VlissingenDynamica
30-08-2003 Meerkamp (43)VlissingenDynamica
31-08-2002 Meerkamp (94)VlissingenDynamica
08-09-2001 Meerkamp (53)VlissingenDynamica
27-06-1999 Meerkamp (67)VlissingenDynamica
27-06-1998 Meerkamp (55)VlissingenDynamica
28-06-1997 Meerkamp (51)VlissingenDynamica
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020