dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in ZK senioren en A/B-junioren

Terneuzen, zaterdag 27 juni 1964 - Organisatie: Scheldesport
3000 m >>> Zeeuws record staat met 7.59.84 vanaf 28-08-1999 op naam van Ramses Bekkenk <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
W. Wijnacker (PR)Scheldesport9.58.2  min  Jongens A  18.054  3:195.02476
Izaak Luteijn (PR 9.42.0) Marathon10.18.2  min  Jongens A  17.470  3:264.85401
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Cas Mulder (PR 4.00.3) Dynamo4.05.4  min  Mannen  22.005  2:446.11792
Wies van Houte (PR 4.11.7) RKHAV4.24.0  min  Jongens B  20.455  2:565.68595
Rini Mondeel (PR 4.15.0) AV'564.24.0  min  Mannen  20.455  2:565.68595
W. Louwerse (PR)Scheldesport4.26.7  min  Mannen  20.247  2:585.62569
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jean Polfliet (PR 1.53.6) AV'562.02.2  min  Jongens A  23.568  2:336.55708
R. Munnikhof (PR 2.10.2) AV'562.12.9  min  Jongens A  21.670  2:466.02477
Tita Timmerman (PR 2.37.8) AV'562.43.9  min  Vrouwen  17.572  3:254.88252
Catrien Schot (PR)Delta Sport2.53.4  min  Vrouwen  16.609  3:374.61146
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Hans Sinke (PR)AV'5652.4  sec  Mannen  27.481  2:117.63722
Jos Bongers (PR 54.6) Zeeland Sport54.9  sec  Mannen  26.230  2:177.29593
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Anton Vael (PR 23.7) Marathon23.9  sec  Mannen  30.126  2:008.37683
Jan van de Dries (PR 22.6) Zeeland Sport37.3  sec  Jongens B  19.303  3:075.36-
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Naessens (PR)RKHAV11.1  sec  Jongens A  32.432  1:519.01857
Harold Ranschaert (PR)RKHAV11.1  sec  Jongens A  32.432  1:519.01857
Hans Sinke (PR)AV'5611.1  sec  Mannen  32.432  1:519.01857
Piet Versluijs (PR)Dynamo11.2  sec  Mannen  32.143  1:528.93828
Ronald Franken (PR)AV'5611.2  sec  Jongens A  32.143  1:528.93828
Dies van Soelen (PR 11.3) Marathon11.5  sec  Jongens A  31.304  1:558.70745
R. Munnikhof (PR)AV'5611.8  sec  Jongens A  30.508  1:588.47665
Anneke Roose (PR 12.0) Zeeland Sport12.5  sec  Vrouwen  28.800  2:058.00840
Frieda de Kok (PR 13.0) AV'5613.1  sec  Vrouwen  27.481  2:117.63691
Rita Sprenkels (PR)Scheldesport13.3  sec  Meisjes A  27.068  2:137.52645
Tita Timmerman (PR)AV'5613.6  sec  Vrouwen  26.471  2:167.35581
R. den Hamer (debuut) Scheldesport14.4  sec  Meisjes A  25.000  2:246.94422
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Arend de Bokx (PR)Scheldesport40.91  m  Jongens B   
Simon Valckenier (debuut) Dynamo39.37  m  Jongens B   
W. Roos (debuut) Dynamo35.04  m  Jongens B   
W. Nachtegaal (debuut) RKHAV34.67  m  Jongens B   
Wim de Schrijver (debuut) Dynamo33.49  m  Jongens B   
W. van de Broeke (debuut) AV'5631.95  m  Jongens B   
L. de Jonge (PR)Scheldesport30.11  m  Jongens B   
J. van Grol (PR 33.98) Delta Sport27.62  m  Jongens B   
 
Oude speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Piet Versluijs (PR 56.94) Dynamo50.69  m  Mannen   
Wim van der Linden (PR 51.27) Zeeland Sport46.00  m  Mannen   
Henk Hage (PR 35.97) AV'5635.63  m  Mannen   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Harold Ranschaert (PR 39.64) RKHAV37.63  m  Jongens A   
Hugo Dierick (PR 48.35) RKHAV37.55  m  Jongens A   
Frans Reijerse (PR)AV'5632.55  m  Jongens A   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Schot (PR 48.38) Delta Sport41.01  m  Vrouwen   
Catrien Schot (PR 31.61) Delta Sport30.74  m  Vrouwen   
T. Kaijser (PR)Scheldesport24.50  m  Meisjes B   
M. Hoogerheide (debuut) Delta Sport22.57  m  Meisjes B   
 
Kogel (4kg)
Naam
Prestatie
Esther Schot (PR 13.93) Delta Sport12.31  m  Vrouwen   
C. Smolders (debuut) Delta Sport10.29  m  Jongens C   
Henk Knibbeler (debuut) RKHAV9.25  m  Jongens C   
Ella Deurloo (PR 10.85) AV'569.10  m  Vrouwen   
W. d' Hondt (debuut) RKHAV8.74  m  Jongens C   
Truus van Maldegem (debuut) AV'568.61  m  Vrouwen   
L. van Gemert (PR 8.80) Zeeland Sport8.49  m  Vrouwen   
T. Pluym (debuut) RKHAV8.25  m  Jongens C   
G. Verburg (debuut) Scheldesport8.09  m  Jongens C   
J. Hoogerland (debuut) AV'567.86  m  Jongens C   
Wilco de Veij (PR 11.00) Marathon7.78  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Coby Lobbezoo (PR 12.01) Marathon11.62  m  Meisjes C   
Roelfien Segboer (debuut) Marathon9.23  m  Meisjes C   
Marjan Sies (debuut) Delta Sport8.54  m  Meisjes C   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Hans van Straten (PR 3.60) Scheldesport3.00  m  Mannen   
Henk Heuvink (PR 3.02) Scheldesport2.90  m  Mannen   
W. Roos (PR 2.90) Dynamo2.85  m  Jongens B   
J. van Grol (PR)Delta Sport2.80  m  Jongens B   
Arend de Bokx (PR)Scheldesport2.60  m  Jongens B   
Hugo Dierick (PR)RKHAV2.50  m  Jongens A   
 
Hinkstapspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Harold Ranschaert (PR)RKHAV12.89  m  Jongens A   
Wouter Naessens (PR 12.86) RKHAV11.91  m  Jongens A   
Ronald Franken (debuut) AV'5611.56  m  Jongens A   
Rudie Pleunis (PR)RKHAV11.26  m  Jongens A   
W. Wijnacker (PR 11.35) Scheldesport10.51  m  Jongens A   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Bram de Rijke (Mar) (PR 6.61) Marathon6.43  m  Mannen   
Simon Valckenier (PR 6.21) Dynamo6.09  m  Jongens B   
Wout Denekamp (PR)Zeeland Sport5.43  m  Jongens B   
Henk Knibbeler (PR 5.69) RKHAV5.32  m  Jongens C   
A. Houterman (PR)AV'565.19  m  Jongens C   
Wim de Schrijver (PR)Dynamo5.09  m  Jongens B   
Rob Coevert (debuut) Marathon4.86  m  Jongens C   
T. Pluym (PR 5.39) RKHAV4.65  m  Jongens C   
Adrie Steketee (PR 4.90) Scheldesport4.62  m  Meisjes B   
K. Roest (debuut) AV'564.49  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Wil Cijsouw (PR 1.50) Marathon1.45  m  Vrouwen   
Catrien Schot (PR 1.57) Delta Sport1.45  m  Vrouwen   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.18 seconden nodig om deze lijst met 81 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
15-06-1968 ZK senioren en A/B-junioren (48)TerneuzenScheldesport
01-07-1967 ZK senioren en A/B-junioren (41)TerneuzenScheldesport
09-07-1966 ZK senioren en A/B-junioren (54)TerneuzenScheldesport
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020