donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Testwedstrijd

Terneuzen, zaterdag 4 april 2009 - Organisatie: Scheldesport
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Niek den Exter (PR 8.34.39) Scheldesport9.20.6  min  Jongens B  19.265  3:075.35636
Tommy Staal (PR 8.42.88) Delta Sport9.30.8  min  Jongens C  18.921  3:105.26591
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport9.37.3  min  Mannen 35  18.708  3:125.20562
Michel van den Bos (PR 9.40.6) Delta Sport9.44.3  min  Mannen 40  18.484  3:155.13533
Shirley Kerkhove (PR 11.22.03) Scheldesport11.36.8  min  Meisjes B  15.499  3:524.31387
Walther Murre (PR 12.02.8) Scheldesport12.13.3  min  Mannen 40  14.728  4:044.0993
Otto de Vriendt (PR 11.37.00) Scheldesport12.24.3  min  Jongens A  14.510  4:084.0375
Marion Goossen (PR 13.39.26) Scheldesport13.46.7  min  Vrouwen 35  13.064  4:363.6385
Soren L.A. Gommers (debuut) Scheldesport14.03.1  min  Mannen  12.810  4:413.56-
Astrid de Bruin-Schuttkowski (PR 14.48.7) RKHAV15.03.2  min  Vrouwen 40  11.957  5:013.329
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.44.07 vanaf 22-08-1997 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sanne Stitan (PR 3.12.67) Delta Sport3.19.6  min  Meisjes C  18.036  3:205.01410
Meike van Gastel (PR 3.11.0) Delta Sport3.20.5  min  Meisjes C  17.955  3:214.99399
Danielle Flipse (PR 3.19.35) AV'563.25.0  min  Meisjes C  17.561  3:254.88348
Elke Freijzer (PR 3.46.30) RKHAV3.47.4  min  Meisjes C  15.831  3:474.40147
Ingrid Rasenberg (PR 3.44.97) Scheldesport3.48.0  min  Meisjes C  15.789  3:484.39142
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Adan (PR 1.56.86) Dynamica2.01.9  min  Jongens B  23.626  2:326.56715
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.08.7  min  Jongens B  22.378  2:416.22562
Erwin Harmes (PR 2.05.06) Dynamica2.13.6  min  Mannen  21.557  2:475.99464
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.18.6  min  Jongens C  20.779  2:535.77373
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.19.0  min  Jongens B  20.719  2:545.76366
Tim van den Broeke (PR 1.58.67) Dynamica2.20.7  min  Jongens C  20.469  2:565.69338
Milan Roelofs (PR 2.14.71) AV'562.22.8  min  Jongens C  20.168  2:595.60304
Jacques Zaman (PR)Scheldesport2.23.2  min  Mannen 45  20.112  2:595.59298
Jos de Kreek (PR 2.22.72) Scheldesport2.30.7  min  Mannen 45  19.111  3:085.31194
Esther Platteeuw (PR 2.14.45) Scheldesport2.33.1  min  Meisjes B  18.811  3:115.23406
Jaap van der Veen (PR 2.31.94) Scheldesport2.34.7  min  Mannen 40  18.617  3:135.17148
Simon Dhondt (PR)Scheldesport2.35.6  min  Jongens B  18.509  3:155.14138
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.36.1  min  Jongens C  18.450  3:155.12133
Rens Hamelijnck (debuut) Wielingen2.39.6  min  Jongens B  18.045  3:205.0199
Rosanne de Dreu (PR)AV'562.39.7  min  Meisjes B  18.034  3:205.01307
David Ponnuthurai (PR 2.29.91) Dynamica2.41.1  min  Jongens C  17.877  3:214.9786
Lyam Jones (PR 2.10.80) Scheldesport2.41.7  min  Jongens C  17.811  3:224.9582
Dorus van den Brink (PR 2.29.66) Scheldesport2.42.9  min  Jongens C  17.680  3:244.9172
Tara Schuilwerve (PR 2.40.6) AV'562.44.2  min  Meisjes B  17.540  3:254.87248
Liselot Kaijser (PR)Scheldesport2.48.2  min  Meisjes A  17.122  3:304.76200
Bianca Luteijn (debuut) Wielingen2.53.9  min  Meisjes B  16.561  3:374.60141
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen2.54.7  min  Jongens C  16.485  3:384.5811
Stijn Ruiter (PR 2.42.35) Scheldesport3.06.7  min  Jongens C  15.426  3:534.281
Luuk Balkenende (PR 2.01.11) AV'563.34.9  min  Jongens C  13.402  4:293.72-
Jos Geluk (PR 2.19.8) Delta Sport2.27.50  min  Mannen 50  19.525  3:045.42236
Aniek Aper (PR 2.14.18) RKHAV2.29.50  min  Vrouwen  19.264  3:075.35466
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica11.7  sec  Jongens B  30.769  1:578.55691
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica11.8  sec  Jongens C  30.508  1:588.47665
Steven Nuytinck (PR 11.13) AV'5611.8  sec  Jongens A  30.508  1:588.47665
Glenn Luitwieler (PR 12.0) Dynamica12.2  sec  Jongens A  29.508  2:028.20567
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.2  sec  Mannen  29.508  2:028.20567
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.4  sec  Mannen 50  29.032  2:048.06521
Jasper Knibbeler (PR 12.1) RKHAV12.5  sec  Jongens C  28.800  2:058.00498
Noah Heijnen (PR 10.82) Delta Sport12.6  sec  Jongens C  28.571  2:067.94476
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica12.9  sec  Jongens B  27.907  2:097.75414
Patrick Elfrink (PR 12.56) AV'5613.1  sec  Jongens C  27.481  2:117.63374
David Ponnuthurai (PR 12.48) Dynamica13.1  sec  Jongens C  27.481  2:117.63374
Anne van Rooijen (PR 13.10) AV'5613.2  sec  Meisjes B  27.273  2:127.58668
Django Sandee (PR 13.2) Dynamica13.3  sec  Jongens B  27.068  2:137.52337
Simon Dhondt (PR 13.2) Scheldesport13.3  sec  Jongens B  27.068  2:137.52337
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport13.3  sec  Jongens C  27.068  2:137.52337
Iris Pieters (PR 13.13) AV'5613.5  sec  Meisjes B  26.667  2:157.41603
Jaap van der Veen (PR 13.5) Scheldesport13.7  sec  Mannen 40  26.277  2:177.30268
Erwin Harmes (PR 13.93) Dynamica13.7  sec  Mannen  26.277  2:177.30268
Joris Suij (PR 13.2) Scheldesport14.2  sec  Jongens C  25.352  2:227.04193
Lyam Jones (PR 12.04) Scheldesport14.3  sec  Jongens C  25.175  2:236.99179
Wouter Leestemaker (PR 12.1) AV'5614.4  sec  Jongens C  25.000  2:246.94166
Tara Schuilwerve (PR 14.38) AV'5614.4  sec  Meisjes B  25.000  2:246.94422
Yasheley van Es (PR 14.2) Scheldesport14.5  sec  Jongens C  24.828  2:256.90153
Anniek Murre (debuut) Scheldesport14.9  sec  Meisjes B  24.161  2:296.71337
Luuk Balkenende (PR 12.8) AV'5615.2  sec  Jongens C  23.684  2:326.5879
Dwayn Akuoko Maclean (PR 11.73) AV'5615.2  sec  Jongens C  23.684  2:326.5879
Dorus van den Brink (PR 13.83) Scheldesport15.5  sec  Jongens C  23.226  2:356.4555
Stijn Ruiter (PR 13.61) Scheldesport16.2  sec  Jongens C  22.222  2:426.1715
Arjen Luteijn (PR 15.98) Wielingen16.2  sec  Jongens C  22.222  2:426.1715
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 47.73) Dynamica42.86  m  Mannen   
Steven Nuytinck (PR 54.78) AV'5641.31  m  Jongens A   
Glenn Luitwieler (debuut) Dynamica33.99  m  Jongens A   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport33.73  m  Mannen 40   
Jos de Kreek (PR 34.80) Scheldesport29.78  m  Mannen 45   
Jaap van der Veen (PR 26.29) Scheldesport23.96  m  Mannen 40   
Erwin Harmes (debuut) Dynamica21.20  m  Mannen   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 44.71) Delta Sport41.27  m  Mannen 50   
Robin Geschiere (PR 36.68) Dynamica36.02  m  Jongens B   
Django Sandee (PR 40.84) Dynamica33.64  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
Naam
Prestatie
Jasper Knibbeler (PR 48.24) RKHAV43.09  m  Jongens C   
Esther Platteeuw (PR 37.97) Scheldesport32.27  m  Meisjes B   
Thomas Kempe (PR 37.51) Dynamica31.49  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 37.10) Dynamica30.05  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 33.76) AV'5629.25  m  Jongens C   
Liselot Kaijser (PR 30.60) Scheldesport28.43  m  Meisjes A   
Aniek Aper (PR 30.16) RKHAV28.08  m  Vrouwen   
Iris Pieters (PR 23.58) AV'5622.95  m  Meisjes B   
Yasheley van Es (PR 23.40) Scheldesport22.72  m  Jongens C   
Nanette van der Veen-Koers (PR 23.01) AV'5621.85  m  Vrouwen 40   
Lyam Jones (PR 27.62) Scheldesport21.61  m  Jongens C   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 27.50) AV'5620.36  m  Jongens C   
Luuk Balkenende (PR 19.81) AV'5617.33  m  Jongens C   
Stijn Ruiter (PR 22.14) Scheldesport16.93  m  Jongens C   
Jelle Lauwers (PR 24.99) RKHAV16.91  m  Jongens C   
Dorus van den Brink (PR 20.32) Scheldesport16.83  m  Jongens C   
Nathalie Wijsevelde (PR 20.08) Scheldesport16.13  m  Meisjes B   
Charlotte Zwolle (PR 15.97) AV'5614.97  m  Meisjes B   
Nina van Kleef (PR)AV'5614.61  m  Meisjes B   
Anniek Murre (PR 16.72) Scheldesport14.16  m  Meisjes B   
Arjen Luteijn (PR 12.91) Wielingen12.14  m  Jongens C   
 
Speer (500g)
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Gerlinde Duerink (PR 28.74) Scheldesport25.02  m  Meisjes C   
Mariska Bun (PR 26.63) RKHAV22.99  m  Meisjes C   
Meike van Gastel (PR 24.27) Delta Sport22.57  m  Meisjes C   
Kylie de Beule (PR 25.42) RKHAV22.25  m  Meisjes C   
Alexandra Paszkowska (PR 26.15) AV'5621.27  m  Meisjes C   
Astrid Rasenberg (PR 22.12) Scheldesport20.83  m  Meisjes C   
Fleur van Hoorn (PR 20.16) Wielingen19.12  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 22.18) AV'5618.59  m  Meisjes C   
Noor Colpaert (PR 21.06) AV'5617.82  m  Meisjes C   
Jennifer Wouters (PR 20.78) RKHAV15.96  m  Meisjes C   
Marjolein de Jonge (W) (PR 13.04) Wielingen12.91  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR 15.04) AV'5612.53  m  Meisjes C   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Victor Besters (PR 4.61) Spado4.20  m  Jongens A   
Lars Colpaert (PR 2.50) AV'562.30  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 3.00) AV'562.10  m  Jongens B   
 
Verspringen
Naam
Prestatiecategorie
Thomas Kempe (PR 5.60) Dynamica5.01  m  Jongens C   
Patrick Elfrink (PR 5.53) AV'564.85  m  Jongens C   
Jasper Knibbeler (PR 5.40) RKHAV4.77  m  Jongens C   
Wouter Leestemaker (PR 5.32) AV'564.48  m  Jongens C   
Sebastiaan Bouterse (PR 4.50) Scheldesport4.45  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 5.13) Dynamica4.29  m  Jongens C   
Joris Suij (PR 5.24) Scheldesport4.23  m  Jongens C   
Lyam Jones (PR 5.67) Scheldesport4.03  m  Jongens C   
Noah Heijnen (PR 5.66) Delta Sport3.95  m  Jongens C   
Tim van den Broeke (PR 4.59) Dynamica3.79  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 3.89) Wielingen3.38  m  Jongens C   
Yasheley van Es (PR 3.66) Scheldesport3.36  m  Jongens C   
Jelle Lauwers (PR 4.74) RKHAV3.25  m  Jongens C   
Stijn Ruiter (PR 4.09) Scheldesport3.15  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Steven Nuytinck (PR 1.95) AV'561.80  m  Jongens A   
Rens Hamelijnck (PR 1.85) Wielingen1.80  m  Jongens B   
Jan-Willem Roelse (PR 1.75) Dynamica1.60  m  Jongens B   
Mariska Bun (PR 1.60) RKHAV1.55  m  Meisjes C   
Django Sandee (PR 1.60) Dynamica1.55  m  Jongens B   
Meike van Gastel (PR)Delta Sport1.50  m  Meisjes C   
Jos Geluk (PR 1.75) Delta Sport1.50  m  Mannen 50   
Iris Pieters (PR)AV'561.45  m  Meisjes B   
Ronald Rasenberg (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Mannen 40   
Iris Hoogesteger (PR 1.50) AV'561.45  m  Meisjes C   
Jos de Kreek (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Mannen 45   
Jaap van der Veen (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Mannen 40   
Naomi Oppeneer (PR 1.50) Scheldesport1.40  m  Meisjes C   
Noor Colpaert (PR)AV'561.35  m  Meisjes C   
Paulien van Luyk (PR 1.41) Wielingen1.35  m  Meisjes C   
Nina van Kleef (PR)AV'561.35  m  Meisjes B   
Tara Schuilwerve (PR 1.40) AV'561.35  m  Meisjes B   
Erwin Harmes (debuut) Dynamica1.35  m  Mannen   
Charlotte Zwolle (PR)AV'561.30  m  Meisjes B   
Anne van den Bulck (PR 1.40) RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR)AV'561.25  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 1.35) Delta Sport1.25  m  Meisjes C   
Jeannot Zandee (PR 1.30) AV'561.10  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.534 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
02-04-2016 Testwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
05-04-2014 Testwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
06-04-2013 Testwedstrijd (95)TerneuzenScheldesport
31-03-2012 Testwedstrijd (78)TerneuzenScheldesport
26-03-2011 Testwedstrijd (75)TerneuzenScheldesport
03-04-2010 Testwedstrijd (101)TerneuzenScheldesport
05-04-2008 Testwedstrijd (121)TerneuzenScheldesport
31-03-2007 Testwedstrijd (90)TerneuzenScheldesport
02-04-2005 Testwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
29-03-2003 Testwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
31-03-2001 Testwedstrijd (45)TerneuzenScheldesport
03-04-1999 Testwedstrijd (11)TerneuzenScheldesport
04-04-1992 Testwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
06-04-1991 Testwedstrijd (26)TerneuzenScheldesport
08-04-1989 Testwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020