donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Terneuzen, zaterdag 19 september 2009 - Organisatie: Scheldesport
3000 m steeple >>> Zeeuws record staat met 11.22.57 vanaf 30-07-2011 op naam van Esther Vermue <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Tara Schuilwerve (ZR Meisjes B + PR)AV'5616.11.08  min  Meisjes B  11.122  5:243.09101
Cyrille de Kousemaeker (debuut) Dynamica16.41.14  min  Meisjes B  10.788  5:343.0069
 
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Erik Goossen (PR 15.22.8) Scheldesport16.26.27  min  Mannen 35  18.251  3:175.07572
Michel van den Bos (PR 16.59) Delta Sport17.30.92  min  Mannen 45  17.128  3:304.76421
Edward de Leng (PR 17.50.5) Dynamica17.51.22  min  Mannen 45  16.803  3:344.67378
Shirley Kerkhove (PR 20.34.96) Scheldesport20.36.92  min  Meisjes B  14.552  4:074.04313
Marion Goossen (PR)Scheldesport23.41.71  min  Vrouwen 35  12.661  4:443.5281
Astrid de Bruin-Schuttkowski (debuut) RKHAV28.59.10  min  Vrouwen 40  10.350  5:482.88-
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Adan (PR 53.22) Dynamica53.43  sec  Jongens B  26.951  2:147.49667
Niek den Exter (PR)Scheldesport53.94  sec  Jongens B  26.696  2:157.42641
Jermaine Luitwieler (PR 52.84) Dynamica54.09  sec  Mannen  26.622  2:157.40633
Job de Brouwer (PR)RKHAV55.37  sec  Jongens B  26.007  2:187.22570
Jacques Zaman (PR 56.4) Scheldesport60.16  sec  Mannen 45  23.936  2:306.65362
Samantha Lernout (PR 59.61) RKHAV61.64  sec  Meisjes A  23.361  2:346.49586
Jos Geluk (PR 58.7) Delta Sport63.95  sec  Mannen 50  22.518  2:406.25231
Jaap van der Veen (PR)Scheldesport64.00  sec  Mannen 40  22.500  2:406.25230
Esther Platteeuw (PR 61.59) Scheldesport65.86  sec  Meisjes B  21.865  2:456.07416
Tara Schuilwerve (PR 68.1) AV'5673.55  sec  Meisjes B  19.579  3:045.44181
Cyrille de Kousemaeker (PR 69.6) Dynamica78.66  sec  Meisjes B  18.307  3:175.0978
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Joeri van der Hooft (PR 23.84) Wielingen24.86  sec  Jongens B -0.4  28.962  2:048.05575
Glenn Hoffman (PR 24.55) Scheldesport25.44  sec  Mannen 50 -0.5  28.302  2:077.86514
Marieke Riemens (PR 25.5) AV'5626.32  sec  Vrouwen  27.356  2:127.60731
Lars Colpaert (PR 26.16) AV'5626.73  sec  Jongens B -0.4  26.936  2:147.48390
Hermien Roggeband (ZR Vrouwen 50)Delta Sport26.74  sec  Vrouwen 50+0.5  26.926  2:147.48685
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport27.38  sec  Mannen 40 -0.5  26.297  2:177.30334
Jos Geluk (PR 27.3) Delta Sport29.12  sec  Mannen 50 -0.5  24.725  2:266.87206
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica11.69  sec  Jongens C  30.796  1:578.55694
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.00  sec  Mannen+1.7  30.000  2:008.33615
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.03  sec  Jongens BZK+1.2  29.925  2:008.31608
Edwin van Bemden (PR 11.29) AV'5612.04  sec  Jongens C  29.900  2:008.31605
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.30  sec  Mannen 50+1.7ZK  29.268  2:038.13544
Robin Geschiere (PR)Dynamica12.41  sec  Jongens B+1.2  29.009  2:048.06518
Jasper Knibbeler (PR 12.1) RKHAV12.51  sec  Jongens C  28.777  2:057.99496
Noah Heijnen (PR 10.82) Delta Sport12.56  sec  Jongens C  28.662  2:067.96485
David Ponnuthurai (PR 12.48) Dynamica12.84  sec  Jongens C  28.037  2:087.79426
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5612.95  sec  Vrouwen+0.5ZK  27.799  2:107.72728
Hermien Roggeband (ZR Vrouwen 50 + PR)Delta Sport12.97  sec  Vrouwen 50+0.5ZK  27.756  2:107.71723
Patrick Elfrink (PR 12.56) AV'5613.01  sec  Jongens C  27.671  2:107.69392
Sebastiaan Bouterse (PR)Scheldesport13.06  sec  Jongens C  27.565  2:117.66382
Rens Hamelijnck (PR)Wielingen13.08  sec  Jongens B+1.2  27.523  2:117.65378
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.20  sec  Mannen 40+1.7ZK  27.273  2:127.58355
Samantha Lernout (PR 12.8) RKHAV13.39  sec  Meisjes A+0.5ZK  26.886  2:147.47625
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport13.39  sec  Mannen 45+1.7  26.886  2:147.47320
Lyam Jones (PR 12.04) Scheldesport13.75  sec  Jongens C  26.182  2:187.27260
Wouter Leestemaker (PR 12.1) AV'5614.27  sec  Jongens C  25.228  2:237.01183
Tara Schuilwerve (PR)AV'5614.38  sec  Meisjes B+0.5ZK  25.035  2:246.95426
Cyrille de Kousemaeker (PR)Dynamica15.03  sec  Meisjes B+0.5  23.952  2:306.65315
Dorus van den Brink (PR 13.83) Scheldesport15.04  sec  Jongens C  23.936  2:306.6594
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica32.32  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport26.07  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport21.81  m  Mannen 40   
Walther Murre (PR 20.75) Scheldesport20.01  m  Mannen 40   
Jaap van der Veen (PR 20.71) Scheldesport19.89  m  Mannen 40   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 29.61) Delta Sport28.23  m  Mannen 50   
Django Sandee (PR 33.85) Dynamica22.92  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Leonie Berden (PR 45.88) RKHAV39.81  m  Vrouwen 35   
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV35.63  m  Mannen 60   
Samantha Lernout (PR 34.16) RKHAV24.68  m  Meisjes A   
Marieke Riemens (PR 33.27) AV'5623.65  m  Vrouwen   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV23.36  m  Vrouwen   
Nanette van der Veen-Koers (PR 27.50) AV'5621.15  m  Vrouwen 40   
Cyrille de Kousemaeker (PR 18.94) Dynamica17.53  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 12.31) Dynamica11.22  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.40  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.37  m  Mannen 40   
Jaap van der Veen (PR 8.10) Scheldesport7.71  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 10.46) Delta Sport10.12  m  Mannen 50   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV11.11  m  Mannen 60   
Django Sandee (PR 11.74) Dynamica10.62  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
Naam
Prestatiecategorie
Jasper Knibbeler (PR)RKHAV11.05  m  Jongens C   
Leonie Berden (PR 12.23) RKHAV10.55  m  Vrouwen 35   
Patrick Elfrink (PR)AV'5610.51  m  Jongens C   
Thomas Kempe (PR)Dynamica10.27  m  Jongens C   
Edwin van Bemden (PR 10.41) AV'569.77  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 10.29) Dynamica9.63  m  Jongens C   
Marieke Riemens (PR 14.52) AV'569.47  m  Vrouwen   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV8.68  m  Vrouwen   
Samantha Lernout (PR 10.16) RKHAV8.65  m  Meisjes A   
Lyam Jones (PR 9.43) Scheldesport7.85  m  Jongens C   
Dorus van den Brink (PR 7.76) Scheldesport6.56  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Kylie de Beule (PR 9.83) RKHAV9.64  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 10.26) AV'569.63  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 9.97) Scheldesport9.40  m  Meisjes C   
Hermien Roggeband (debuut) Delta Sport8.42  m  Vrouwen 50   
Jennifer Wouters (PR 9.11) RKHAV8.12  m  Meisjes C   
Cyrille de Kousemaeker (PR)Dynamica7.57  m  Meisjes B   
Noor Colpaert (PR 7.46) AV'566.95  m  Meisjes C   
Hilde Doeleman (PR)Delta Sport6.79  m  Meisjes C   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen6.20  m  Jongens B   
Steven Nuytinck (PR 7.73) AV'565.92  m  Jongens A   
Robin Geschiere (PR 5.83) Dynamica5.74  m  Jongens B   
Stefan de Block (PR 6.95) RKHAV5.55  m  Mannen 35   
Thomas Kempe (PR 5.60) Dynamica5.55  m  Jongens C   
Rens Hamelijnck (PR)Wielingen5.53  m  Jongens B   
Patrick Elfrink (PR 5.53) AV'565.35  m  Jongens C   
Edwin van Bemden (PR 6.21) AV'565.32  m  Jongens C   
Glenn Hoffman (PR 6.05) Scheldesport5.24  m  Mannen 50   
Lars Colpaert (PR)AV'565.24  m  Jongens B   
Jasper Knibbeler (PR 5.40) RKHAV5.19  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 5.13) Dynamica4.75  m  Jongens C   
Jos Geluk (PR 5.32) Delta Sport4.70  m  Mannen 50   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.60  m  Mannen 40   
Joris Suij (PR 5.24) Scheldesport4.55  m  Jongens C   
Lyam Jones (PR 5.67) Scheldesport4.47  m  Jongens C   
Jaap van der Veen (PR 4.49) Scheldesport4.44  m  Mannen 40   
Noah Heijnen (PR 5.66) Delta Sport4.36  m  Jongens C   
Wouter Leestemaker (PR 5.32) AV'564.30  m  Jongens C   
Sebastiaan Bouterse (PR 4.50) Scheldesport4.18  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Iris Hoogesteger (PR)AV'561.50  m  Meisjes C   
Hilde Doeleman (PR)Delta Sport1.45  m  Meisjes C   
Tara Schuilwerve (PR)AV'561.40  m  Meisjes B   
Jennifer Wouters (PR)RKHAV1.35  m  Meisjes C   
Noor Colpaert (PR 1.35) AV'561.30  m  Meisjes C   
Sanne Stitan (PR 1.35) Delta Sport1.25  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR 1.25) AV'561.20  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.721 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
13-09-2014 Zeeuws Baancircuit (28)TerneuzenScheldesport
24-08-2013 Zeeuws Baancircuit (27)TerneuzenScheldesport
11-09-2010 Zeeuws Baancircuit (121)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020