donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Testwedstrijd

Terneuzen, zaterdag 26 maart 2011 - Organisatie: Scheldesport
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Gino Harinck (debuut) Dynamica3.06.74  min  Jongens C  19.278  3:075.36305
Wouter Leeftink (PR)Dynamica3.11.94  min  Jongens C  18.756  3:125.21248
Fieke de Brouwer (PR 3.16.90) RKHAV3.27.97  min  Meisjes C  17.310  3:284.81317
Jasmijn van Dieren (PR 3.29.56) AV'563.33.45  min  Meisjes C  16.866  3:334.68262
Job Sytsma (debuut) Dynamica3.33.72  min  Jongens C  16.844  3:344.6874
Julie van Damme (PR 3.32.5) RKHAV3.40.96  min  Meisjes C  16.293  3:414.53196
Romy van Dorsselaer (PR 3.37.1) RKHAV3.48.18  min  Meisjes C  15.777  3:484.38141
Nathalie de Bruin (PR 3.49.19) RKHAV3.58.93  min  Meisjes C  15.067  3:594.1976
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Willem de Korte (PR 2.05.66) Dynamica2.12.91  min  Jongens A  21.669  2:466.02477
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.15.64  min  Jongens B  21.233  2:505.90425
Pieter Verhulst (PR 2.09.58) Dynamica2.18.84  min  Jongens A  20.743  2:545.76369
Lyam Jones (PR 2.10.80) Scheldesport2.20.96  min  Jongens B  20.431  2:565.68333
Jos de Kreek (PR 2.22.72) Scheldesport2.28.26  min  Mannen 45  19.425  3:055.40225
Marijke de Visser (PR 2.12.75) Dynamica2.29.03  min  Meisjes A  19.325  3:065.37474
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.33.85  min  Jongens B  18.720  3:125.20157
Willem Louter (PR)RKHAV2.39.97  min  Mannen 45  18.003  3:205.0096
Stijn Ruiter (PR 2.42.35) Scheldesport2.45.78  min  Jongens B  17.372  3:274.8352
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Edwin van Bemden (PR)AV'5623.50  sec  Jongens B+0.3  30.638  1:588.51731
Wouter Leestemaker (PR)AV'5626.57  sec  Jongens B+0.3  27.098  2:137.53405
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport27.79  sec  Mannen 40-0.4  25.909  2:197.20301
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport29.47  sec  Meisjes A-0.4  24.432  2:276.79429
Jennifer Wouters (debuut) RKHAV30.85  sec  Meisjes B-0.4  23.339  2:346.48321
Ingrid Rasenberg (PR 29.42) Scheldesport30.96  sec  Meisjes B-0.4  23.256  2:356.46313
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Edwin van Bemden (PR 11.29) AV'5611.77  sec  Jongens B-1.8  30.586  1:588.50673
Jason Gillissen (PR 11.57) Dynamica12.34  sec  Jongens C-1.3  29.173  2:038.10534
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.39  sec  Mannen 50-0.7  29.056  2:048.07523
Coenraad Marinissen (PR 12.13) Dynamica12.52  sec  Jongens C-1.3  28.754  2:057.99494
Wouter Leestemaker (PR 12.1) AV'5612.94  sec  Jongens B-1.8  27.821  2:097.73405
Jelle Lauwers (PR 12.58) RKHAV13.01  sec  Jongens B  27.671  2:107.69392
Dwayn Akuoko Maclean (PR 11.73) AV'5613.04  sec  Jongens B  27.607  2:107.67386
Lyam Jones (PR 12.04) Scheldesport13.15  sec  Jongens B  27.376  2:127.60365
Anne van Rooijen (PR 13.10) AV'5613.49  sec  Meisjes A-0.5  26.686  2:157.41605
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.63  sec  Mannen 40-0.7  26.412  2:167.34279
Jorn Markenhof (PR 12.3) RKHAV13.87  sec  Jongens C  25.955  2:197.21241
Wouter Leeftink (PR 12.9) Dynamica13.88  sec  Jongens C  25.937  2:197.20239
Job Sytsma (PR 13.57) Dynamica13.91  sec  Jongens C  25.881  2:197.19235
Jennifer Wouters (PR 13.89) RKHAV14.44  sec  Meisjes B-0.5  24.931  2:246.93416
Stijn Ruiter (PR 13.61) Scheldesport14.51  sec  Jongens B  24.810  2:256.89152
Dylan Vink (PR 12.9) RKHAV14.54  sec  Jongens C  24.759  2:256.88149
Gino Harinck (PR 13.9) Dynamica14.85  sec  Jongens C  24.242  2:296.73113
Kylie de Beule (PR 14.6) RKHAV15.21  sec  Meisjes B-0.5  23.669  2:326.57288
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jorn Markenhof (PR 39.21) RKHAV31.07  m  Jongens C   
Kylie de Beule (PR 27.76) RKHAV25.73  m  Meisjes B   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV24.06  m  Vrouwen   
Roy de Moor (PR 23.06) RKHAV21.34  m  Jongens C   
Gino Harinck (PR 22.90) Dynamica18.36  m  Jongens C   
Colin de Moor (PR 24.46) RKHAV17.41  m  Jongens C   
Job Sytsma (PR 19.18) Dynamica14.35  m  Jongens C   
Dylan Vink (PR 17.92) RKHAV13.93  m  Jongens C   
Jennifer Wouters (PR 18.26) RKHAV12.13  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.76  m  Mannen 40   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Dwayn Akuoko Maclean (PR 14.39) AV'5610.34  m  Jongens B   
Jelle Lauwers (PR 9.69) RKHAV9.25  m  Jongens B   
Stijn Ruiter (PR 8.29) Scheldesport7.45  m  Jongens B   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Edwin van Bemden (PR 6.21) AV'565.56  m  Jongens B   
Wouter Leestemaker (PR 5.32) AV'564.98  m  Jongens B   
Joris Suij (PR 5.24) Scheldesport4.72  m  Jongens B   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 5.16) AV'564.54  m  Jongens B   
Lyam Jones (PR 5.67) Scheldesport4.48  m  Jongens B   
Aysha van Es (PR 4.93) Scheldesport4.34  m  Meisjes C   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.33  m  Mannen 40   
Fieke de Brouwer (PR 4.51) RKHAV4.19  m  Meisjes C   
Anouk Slabbekoorn (PR 4.41) AV'564.09  m  Meisjes C   
Denise Mol (debuut) Dynamica4.09  m  Meisjes C   
Stijn Ruiter (PR)Scheldesport4.09  m  Jongens B   
Maureen Sprenkels (PR 4.19) Scheldesport4.04  m  Meisjes C   
Maria Strogova (PR)Scheldesport3.82  m  Meisjes C   
Romy van Dorsselaer (PR 3.73) RKHAV3.62  m  Meisjes C   
Julie van Damme (PR)RKHAV3.61  m  Meisjes C   
Tessa van den Brink (PR 3.95) Scheldesport3.46  m  Meisjes C   
Nathalie de Bruin (PR 3.47) RKHAV3.16  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ingrid Rasenberg (PR)Scheldesport1.35  m  Meisjes B   
Naomi Oppeneer (PR 1.50) Scheldesport1.35  m  Meisjes B   
Kylie de Beule (PR 1.35) RKHAV1.30  m  Meisjes B   
Jennifer Wouters (PR 1.35) RKHAV1.25  m  Meisjes B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.001 seconden nodig om deze lijst met 75 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
02-04-2016 Testwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
05-04-2014 Testwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
06-04-2013 Testwedstrijd (95)TerneuzenScheldesport
31-03-2012 Testwedstrijd (78)TerneuzenScheldesport
03-04-2010 Testwedstrijd (101)TerneuzenScheldesport
04-04-2009 Testwedstrijd (153)TerneuzenScheldesport
05-04-2008 Testwedstrijd (121)TerneuzenScheldesport
31-03-2007 Testwedstrijd (90)TerneuzenScheldesport
02-04-2005 Testwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
29-03-2003 Testwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
31-03-2001 Testwedstrijd (45)TerneuzenScheldesport
03-04-1999 Testwedstrijd (11)TerneuzenScheldesport
04-04-1992 Testwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
06-04-1991 Testwedstrijd (26)TerneuzenScheldesport
08-04-1989 Testwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020