dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Walchers Kampioenschap

Vlissingen, zondag 1 oktober 1989 - Organisatie: Niet bekend
3000 m >>> Zeeuws record staat met 7.59.84 vanaf 28-08-1999 op naam van Ramses Bekkenk <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Adrie Faes (PR 9.13.57) Dynamo9.21.0  min  Mannen  19.251  3:075.35634
Abera Demessie (debuut) Atletica10.08.0  min  Jongens A  17.763  3:234.93439
Martin Baptist (debuut) Dynamo10.10.9  min  Jongens B  17.679  3:244.91428
Mark Jansen (debuut) Atletica10.38.1  min  Jongens B  16.925  3:334.70332
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rens Bostelaar (PR 2.45.3) Dynamo2.52.7  min  Mannen  20.845  2:535.79486
Richard van der Gaast (PR)Atletica2.59.5  min  Mannen  20.056  3:005.57393
Jacko van Nieuwenhoven (debuut) Atletica3.02.0  min  Mannen  19.780  3:025.49361
André Mastenbroek (PR 3.02.6) Atletica3.03.1  min  Mannen  19.661  3:035.46348
Irene Pos (PR 3.06.6) Dynamo3.16.1  min  Vrouwen 35  18.358  3:165.10452
Edward de Lange (debuut) Dynamo3.24.2  min  Mannen 40  17.630  3:244.90138
Jannie Hemmes (debuut) Dynamo3.44.4  min  Vrouwen 35  16.043  3:444.46169
Caroline Houtepen (debuut) Dynamo3.50.2  min  Vrouwen  15.639  3:504.34128
Dela Abuys (debuut) Dynamo4.23.8  min  Vrouwen 35  13.647  4:243.792
Wil Lokker (debuut) Dynamo4.48.5  min  Vrouwen 35  12.478  4:493.47-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Walter Houtzager (PR 2.04.1) Atletica2.06.9  min  Jongens B  22.695  2:396.30601
Hanco van Keulen (PR 2.08.9) Atletica2.09.6  min  Jongens B  22.222  2:426.17544
Gregory Lede (PR)Atletica2.12.1  min  Jongens B  21.802  2:456.06493
Emiel Roodenburg (PR)Atletica2.13.5  min  Jongens C  21.573  2:475.99466
Jeroen ten Heuvel (PR 2.10.4) Dynamo2.14.3  min  Jongens B  21.445  2:485.96450
Pascal Meerman (PR 1.54.3) Atletica2.16.8  min  Jongens C  21.053  2:515.85404
Patrick Baptist (PR 2.17.5) Dynamo2.18.0  min  Jongens B  20.870  2:535.80383
Siska van der Linden (PR)Atletica2.37.1  min  Meisjes B  18.332  3:165.09345
Chery den Exter (debuut) Dynamo2.45.6  min  Meisjes B  17.391  3:274.83231
Bianca Cornelisse (debuut) Atletica3.03.7  min  Meisjes A  15.678  3:504.3564
Gerda Mastenbroek (debuut) Atletica3.11.6  min  Meisjes A  15.031  4:004.1824
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Miquel van Tongeren (debuut) Dynamo23.6  sec  Jongens A  30.508  1:588.47719
Sébastièn Schletterer (PR 23.0) Dynamo24.6  sec  Jongens B  29.268  2:038.13603
André Stroo (PR 23.4) Marathon25.2  sec  Mannen  28.571  2:067.94538
Hans Gerritsen (PR 25.4) Dynamo25.7  sec  Mannen  28.016  2:097.78487
Adrie Faes (debuut) Dynamo26.5  sec  Mannen  27.170  2:137.55411
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Revelino Rijk (PR 11.27) Atletica11.3  sec  Jongens B  31.858  1:538.85800
Erik Huysman (PR 12.0) Atletica12.5  sec  Jongens C  28.800  2:058.00498
Remi van Agtmaal (debuut) Atletica12.8  sec  Jongens C  28.125  2:087.81434
Edward de Lange (PR)Dynamo13.6  sec  Mannen 40  26.471  2:167.35284
Irene Pos (PR 13.1) Dynamo13.9  sec  Vrouwen 35  25.899  2:197.19518
Wil Lokker (debuut) Dynamo15.0  sec  Vrouwen 35  24.000  2:306.67320
Jannie Hemmes (debuut) Dynamo16.1  sec  Vrouwen 35  22.360  2:416.21169
Dela Abuys (debuut) Dynamo17.1  sec  Vrouwen 35  21.053  2:515.8573
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jacko van Nieuwenhoven (debuut) Atletica37.82  m  Mannen   
Wim van der Linden (PR)Atletica33.40  m  Mannen 55   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Walter Houtzager (PR)Atletica40.76  m  Jongens B   
Robert Schets (debuut) Marathon34.00  m  Jongens B   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Chery den Exter (PR)Dynamo25.66  m  Meisjes B   
Siska van der Linden (PR 27.42) Atletica25.20  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Edward de Lange (debuut) Dynamo8.38  m  Mannen 40   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ingmar Hofman (PR)Atletica10.84  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Yuri Broodman (debuut) Atletica10.36  m  Jongens C   
Dela Abuys (debuut) Dynamo7.22  m  Vrouwen 35   
Irene Pos (PR 7.40) Dynamo6.74  m  Vrouwen 35   
Wil Lokker (debuut) Dynamo5.68  m  Vrouwen 35   
Jannie Hemmes (debuut) Dynamo5.38  m  Vrouwen 35   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Danielle Neuféglise (PR)Atletica10.30  m  Meisjes B   
 
Verspringen
Naam
Prestatiecategorie
Richard van der Gaast (PR 6.60) Atletica6.06  m  Mannen   
Bram van Peenen (PR 5.93) Atletica5.80  m  Mannen   
Patrick Pieters (PR)Dynamo5.72  m  Jongens B   
Revelino Rijk (PR 5.85) Atletica5.49  m  Jongens A   
Siska van der Linden (PR)Atletica4.55  m  Meisjes B   
Jildau van Dieren (debuut) Atletica4.53  m  Meisjes C   
Ellen van Keulen (debuut) Atletica4.33  m  Meisjes C   
Edward de Lange (debuut) Dynamo4.15  m  Mannen 40   
Wil Lokker (debuut) Dynamo3.60  m  Vrouwen 35   
Irene Pos (PR 4.16) Dynamo3.44  m  Vrouwen 35   
Jannie Hemmes (debuut) Dynamo3.39  m  Vrouwen 35   
Dela Abuys (debuut) Dynamo2.95  m  Vrouwen 35   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jacko van Nieuwenhoven (PR 1.93) Atletica1.90  m  Mannen   
Hanco van Keulen (PR)Atletica1.70  m  Jongens B   
Patrick Baptist (PR 1.80) Dynamo1.65  m  Jongens B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.954 seconden nodig om deze lijst met 67 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020