donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Testwedstrijd

Terneuzen, zaterdag 3 april 2010 - Organisatie: Scheldesport
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Harmes (PR 8.32.10) Dynamica9.31.71  min  Mannen  18.891  3:115.25587
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport10.06.19  min  Mannen 35  17.816  3:224.95446
Pieter Wisse (PR 9.38.95) Dynamica10.20.45  min  Jongens B  17.407  3:274.84393
Sebastiaan Bouterse (PR 10.37.4) Scheldesport10.49.07  min  Jongens B  16.639  3:364.62297
Pieter Wisse (PR 10.41.4) Dynamica10.52.38  min  Mannen 40  16.555  3:374.60287
Piet van Mourik (PR 10.35.21) Delta Sport10.55.00  min  Mannen 45  16.489  3:384.58279
Herman Kuijer (PR)Scheldesport11.20.98  min  Mannen 50  15.859  3:474.41206
Jacques Zaman (PR 11.06.4) Scheldesport11.26.74  min  Mannen 45  15.726  3:494.37191
Jaap van der Veen (PR 11.28.03) Scheldesport11.36.37  min  Mannen 40  15.509  3:524.31168
Wim Bakker (PR 11.06.5) Scheldesport11.48.28  min  Mannen 55  15.248  3:564.24141
Glenn Hoffman (debuut) Scheldesport12.54.81  min  Mannen 50  13.939  4:183.8735
Arjen Luteijn (PR 12.43.00) Wielingen13.05.10  min  Jongens B  13.756  4:223.8225
Willem Louter (PR 12.07.71) RKHAV13.23.66  min  Mannen 45  13.439  4:283.7311
Theo Knijff (PR 14.29.9) Scheldesport15.00.58  min  Mannen 45  11.992  5:003.33-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Marcel Mangnus (PR 1.57.09) RKHAV1.58.39  min  Mannen  24.326  2:286.76801
Niek den Exter (PR 1.56.69) Scheldesport2.07.34  min  Jongens A  22.617  2:396.28591
Neal Bouterse (PR 1.52.61) AV'562.08.78  min  Jongens B  22.364  2:416.21561
Tim van den Broeke (PR 1.58.67) Dynamica2.15.82  min  Jongens C  21.205  2:505.89422
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.19.42  min  Mannen 40  20.657  2:545.74359
Steven Roelse (PR 2.13.22) Dynamica2.22.94  min  Jongens C  20.148  2:595.60302
Marcel de Bruin (PR 2.17.53) RKHAV2.25.05  min  Mannen 40  19.855  3:015.52270
Esther Platteeuw (PR 2.14.45) Scheldesport2.25.49  min  Meisjes A  19.795  3:025.50537
Lyam Jones (PR 2.10.80) Scheldesport2.27.15  min  Jongens C  19.572  3:045.44240
Aniek Aper (PR 2.14.18) RKHAV2.29.57  min  Vrouwen  19.255  3:075.35465
Jason Gillissen (debuut) Dynamica2.29.65  min  Jongens C  19.245  3:075.35207
Jacques Zaman (PR 2.23.2) Scheldesport2.32.61  min  Mannen 45  18.872  3:115.24171
Dorus van den Brink (PR 2.29.66) Scheldesport2.34.33  min  Jongens C  18.661  3:135.18152
Shirley Kerkhove (PR 2.26.33) Scheldesport2.35.75  min  Meisjes B  18.491  3:155.14365
Herman Kuijer (PR 2.30.50) Scheldesport2.36.54  min  Mannen 50  18.398  3:165.11128
Wouter Leeftink (PR 2.09.50) Dynamica2.37.60  min  Jongens C  18.274  3:175.08118
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.38.96  min  Jongens C  18.118  3:195.03105
Christa Verhage (PR 2.39.17) Dynamica2.44.11  min  Meisjes B  17.549  3:254.87249
Tijs Geluk (PR 2.28.24) Delta Sport2.44.22  min  Jongens C  17.537  3:254.8763
Ingrid Rasenberg (PR)Scheldesport2.45.32  min  Meisjes B  17.421  3:274.84234
Chiel bij de Vaate (PR 2.14.6) Delta Sport2.48.15  min  Jongens C  17.128  3:304.7638
Stijn Ruiter (PR 2.42.35) Scheldesport2.53.37  min  Jongens C  16.612  3:374.6115
Sven de Vos (PR 2.49.3) Delta Sport2.55.85  min  Jongens C  16.378  3:404.557
Gino Harinck (PR 2.10.12) Dynamica2.59.47  min  Jongens C  16.047  3:444.461
Liam Ruff (debuut) Delta Sport3.03.17  min  Jongens C  15.723  3:494.371
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Kempe (PR 11.38) Dynamica11.87  sec  Jongens B  30.329  1:598.42648
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.97  sec  Mannen 50  27.756  2:107.71400
David Ponnuthurai (PR 12.48) Dynamica13.11  sec  Jongens C  27.460  2:117.63372
Steven Roelse (PR 12.17) Dynamica13.27  sec  Jongens C  27.129  2:137.54342
Jason Gillissen (PR 11.57) Dynamica13.27  sec  Jongens C  27.129  2:137.54342
Coenraad Marinissen (PR 12.13) Dynamica13.32  sec  Jongens C  27.027  2:137.51333
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport13.40  sec  Mannen 45  26.866  2:147.46319
Tom van den Berg (PR 12.2) AV'5613.46  sec  Jongens C  26.746  2:157.43308
Jelle Lauwers (PR 12.58) RKHAV13.46  sec  Jongens C  26.746  2:157.43308
Lyam Jones (PR 12.04) Scheldesport13.91  sec  Jongens C  25.881  2:197.19235
Joris Suij (PR 13.2) Scheldesport14.19  sec  Jongens C  25.370  2:227.05194
Jorn Markenhof (PR 12.3) RKHAV14.50  sec  Jongens C  24.828  2:256.90153
Wouter Leeftink (PR 12.9) Dynamica14.77  sec  Jongens C  24.374  2:286.77122
Chiel bij de Vaate (PR 11.9) Delta Sport14.83  sec  Jongens C  24.275  2:286.74115
Dorus van den Brink (PR 13.83) Scheldesport15.16  sec  Jongens C  23.747  2:326.6083
Tijs Geluk (PR 14.15) Delta Sport15.59  sec  Jongens C  23.092  2:366.4148
Stijn Ruiter (PR 13.61) Scheldesport15.59  sec  Jongens C  23.092  2:366.4148
Sven de Vos (PR 15.0) Delta Sport15.71  sec  Jongens C  22.915  2:376.3740
Arjen Luteijn (PR 15.98) Wielingen16.14  sec  Jongens B  22.305  2:416.2018
Liam Ruff (PR 15.43) Delta Sport16.32  sec  Jongens C  22.059  2:436.1311
Gino Harinck (PR 13.9) Dynamica16.88  sec  Jongens C  21.327  2:495.921
Jason Jacobse (PR 13.0) RKHAV17.61  sec  Jongens C  20.443  2:565.681
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport29.77  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport29.04  m  Mannen 45   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jasper Knibbeler (PR)RKHAV48.77  m  Jongens B   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport37.97  m  Meisjes A   
Aniek Aper (PR 30.16) RKHAV28.88  m  Vrouwen   
Rob Louter (PR 24.40) RKHAV23.58  m  Jongens C   
Nathalie Wijsevelde (PR 20.08) Scheldesport18.52  m  Vrouwen   
Jelle Lauwers (PR 24.99) RKHAV18.05  m  Jongens C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeroen van Belzen (PR 12.34) Dynamica11.51  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport9.48  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport8.40  m  Mannen 45   
Jaap van der Veen (PR 8.10) Scheldesport7.61  m  Mannen 40   
Willem Louter (PR)RKHAV7.29  m  Mannen 45   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV10.12  m  Mannen 60   
Thomas Kempe (PR 9.37) Dynamica8.19  m  Jongens B   
Arjen Luteijn (PR)Wielingen4.82  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Nathalie Wijsevelde (PR 8.06) Scheldesport7.25  m  Vrouwen   
Nanette van der Veen-Koers (PR 8.56) AV'566.72  m  Vrouwen 40   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Kylie de Beule (PR 9.83) RKHAV9.52  m  Meisjes B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Thomas Kempe (PR 5.60) Dynamica5.45  m  Jongens B   
Jacques Zaman (PR 4.67) Scheldesport4.37  m  Mannen 45   
Jaap van der Veen (PR 4.49) Scheldesport4.17  m  Mannen 40   
Kylie de Beule (PR 4.41) RKHAV3.93  m  Meisjes B   
Emma van Mourik (PR 3.91) Delta Sport3.77  m  Meisjes C   
Maud van Liere (PR 3.96) Delta Sport3.77  m  Meisjes C   
Christa Verhage (PR 4.16) Dynamica3.64  m  Meisjes B   
Jennifer Wouters (PR 4.38) RKHAV3.60  m  Meisjes C   
Arjen Luteijn (PR 3.89) Wielingen3.22  m  Jongens B   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatiecategorie
Tom van den Berg (PR 1.82) AV'561.60  m  Jongens C   
Steven Roelse (PR 1.65) Dynamica1.55  m  Jongens C   
Lyam Jones (PR 1.75) Scheldesport1.55  m  Jongens C   
Joris Suij (PR 1.60) Scheldesport1.45  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 1.55) Dynamica1.45  m  Jongens C   
Chiel bij de Vaate (PR 1.60) Delta Sport1.35  m  Jongens C   
Liam Ruff (PR 1.55) Delta Sport1.35  m  Jongens C   
Tijs Geluk (PR 1.40) Delta Sport1.30  m  Jongens C   
Stijn Ruiter (PR 1.40) Scheldesport1.30  m  Jongens C   
Coenraad Marinissen (PR 1.61) Dynamica1.30  m  Jongens C   
Sven de Vos (PR 1.45) Delta Sport1.25  m  Jongens C   
Rob Louter (PR)RKHAV1.15  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.434 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
02-04-2016 Testwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
05-04-2014 Testwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
06-04-2013 Testwedstrijd (95)TerneuzenScheldesport
31-03-2012 Testwedstrijd (78)TerneuzenScheldesport
26-03-2011 Testwedstrijd (75)TerneuzenScheldesport
04-04-2009 Testwedstrijd (153)TerneuzenScheldesport
05-04-2008 Testwedstrijd (121)TerneuzenScheldesport
31-03-2007 Testwedstrijd (90)TerneuzenScheldesport
02-04-2005 Testwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
29-03-2003 Testwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
31-03-2001 Testwedstrijd (45)TerneuzenScheldesport
03-04-1999 Testwedstrijd (11)TerneuzenScheldesport
04-04-1992 Testwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
06-04-1991 Testwedstrijd (26)TerneuzenScheldesport
08-04-1989 Testwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020