donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Goes, zaterdag 9 april 2011 - Organisatie: AV'56
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Harmes (PR 8.32.10) Dynamica8.58.67  min  Mannen  20.049  3:005.57740
Neal Bouterse (PR 8.21.45) AV'569.21.12  min  Jongens A  19.247  3:075.35634
Tim van den Broeke (PR 8.20.35) Dynamica9.51.60  min  Jongens B  18.256  3:175.07503
Willem de Korte (PR 9.26.0) Dynamica9.52.51  min  Jongens A  18.228  3:185.06499
Mauricio Gonzalez (PR 8.12.76) Dynamica9.58.75  min  Mannen 50  18.038  3:205.01474
Micha Janse (PR 10.03.0) Dynamica10.11.80  min  Mannen 35  17.653  3:244.90424
Pieter Verhulst (PR 9.59.74) Dynamica10.26.60  min  Jongens A  17.236  3:294.79371
Pieter Wisse (PR 10.41.4) Dynamica10.46.42  min  Mannen 40  16.707  3:354.64305
Pieter Wisse (PR 9.38.95) Dynamica10.51.08  min  Jongens A  16.588  3:374.61291
Piet van Mourik (PR 10.35.21) Delta Sport11.00.10  min  Mannen 45  16.361  3:404.54264
Esther Platteeuw (PR 9.39.37) Scheldesport11.11.78  min  Meisjes A  16.077  3:444.47470
Marijke de Visser (PR 9.18.24) Dynamica11.29.37  min  Meisjes A  15.666  3:504.35411
Miel Verheijen (PR 11.13.92) AV'5611.47.17  min  Mannen 35  15.272  3:564.24144
Coen de Danschutter (PR 11.13.91) Delta Sport11.53.33  min  Mannen  15.140  3:584.21131
Willem Louter (PR)RKHAV12.07.71  min  Mannen 45  14.841  4:034.12103
Arjen Luteijn (PR 12.43.00) Wielingen13.09.55  min  Jongens B  13.679  4:233.8021
Jan Roose (PR 10.01.0) Aart Stigter15.05.42  min  Mannen 60  11.928  5:023.31-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.12.09  min  Jongens A  21.803  2:456.06493
Michel van den Bos (PR 2.09.50) Delta Sport2.12.70  min  Mannen 45  21.703  2:466.03481
Lyam Jones (PR 2.10.80) Scheldesport2.20.16  min  Jongens B  20.548  2:555.71346
Gino Harinck (PR 2.10.12) Dynamica2.20.34  min  Jongens C  20.522  2:555.70343
Stefan de Block (PR 2.10.91) RKHAV2.20.52  min  Mannen 35  20.495  2:565.69341
Wouter Leeftink (PR 2.09.50) Dynamica2.20.83  min  Jongens C  20.450  2:565.68335
Wouter Verstraate (PR 1.58.48) Dynamica2.23.28  min  Jongens C  20.101  2:595.58297
Kris de Kreek (PR 2.09.62) Scheldesport2.25.30  min  Jongens C  19.821  3:025.51267
Sebastiaan Schaalje (PR)Scheldesport2.25.55  min  Mannen  19.787  3:025.50263
Jacques Zaman (PR 2.23.2) Scheldesport2.26.37  min  Mannen 50  19.676  3:035.47251
Marijn de Greef (PR 2.19.56) Wielingen2.26.64  min  Jongens C  19.640  3:035.46247
Chiel bij de Vaate (PR 2.14.6) Delta Sport2.28.17  min  Jongens C  19.437  3:055.40227
Marijke de Visser (PR 2.12.75) Dynamica2.28.52  min  Meisjes A  19.391  3:065.39483
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.29.35  min  Jongens B  19.284  3:075.36211
Finn de Leng (PR 2.19.02) Dynamica2.32.81  min  Jongens C  18.847  3:115.24169
Rubin Janse (PR 2.28.1) Dynamica2.33.19  min  Jongens C  18.800  3:115.22164
Tijs Geluk (PR 2.28.24) Delta Sport2.37.21  min  Jongens C  18.319  3:175.09122
Sanne Stitan (PR)Delta Sport2.38.16  min  Meisjes B  18.209  3:185.06329
Dorus van den Brink (PR 2.29.66) Scheldesport2.38.47  min  Jongens B  18.174  3:185.05110
Tara Schuilwerve (PR 2.40.6) AV'562.42.51  min  Meisjes A  17.722  3:234.92270
Fabian Verkaaik (PR 2.37.2) Delta Sport2.45.49  min  Jongens C  17.403  3:274.8354
Danielle Flipse (PR 2.34.31) AV'562.58.00  min  Meisjes B  16.180  3:434.49105
Hilde Doeleman (PR 2.57.41) Delta Sport3.17.12  min  Meisjes B  14.610  4:064.067
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Edwin van Bemden (PR 23.50) AV'5623.78  sec  Jongens B+0.5  30.278  1:598.41697
Jasper Zuidhof (PR 24.48) AV'5625.63  sec  Mannen-0.2  28.092  2:087.80494
Lyam Jones (PR 24.89) Scheldesport26.28  sec  Jongens B+0.5  27.397  2:117.61431
Mariska Bun (PR 25.43) RKHAV26.30  sec  Meisjes BZK -0.7  27.376  2:127.60733
Patrick Looij (PR 25.65) AV'5626.35  sec  Jongens AZK -0.2  27.324  2:127.59425
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.92  sec  Mannen 50ZK -0.7  26.746  2:157.43373
Sebastiaan Schaalje (PR 25.76) Scheldesport27.01  sec  Jongens A-0.2  26.657  2:157.40366
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport27.44  sec  Mannen 45ZK -0.7  26.239  2:177.29330
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV27.60  sec  VrouwenZK -0.7  26.087  2:187.25599
Iwan Brouwers (debuut) RKHAV27.95  sec  Mannen 40-1.1  25.760  2:207.16289
Ricardo van Hese (debuut) AV'5628.19  sec  Jongens B+0.5  25.541  2:217.09271
Anne van Rooijen (PR 27.75) AV'5628.42  sec  Meisjes AZK -0.7  25.334  2:227.04520
Peter Lauwers (PR 26.5) RKHAV28.63  sec  Mannen 45-0.7  25.148  2:236.99239
Jaap van der Veen (PR)Scheldesport28.73  sec  Mannen 40-1.1  25.061  2:246.96232
Joris Suij (debuut) Scheldesport28.78  sec  Jongens B+0.5  25.017  2:246.95229
Iris Pieters (PR 27.02) AV'5629.22  sec  Meisjes A-0.7  24.641  2:266.84449
Tara Schuilwerve (PR)AV'5629.63  sec  Meisjes A-0.7  24.300  2:286.75415
Jos de Kreek (PR 29.40) Scheldesport29.96  sec  Mannen 45-1.1  24.032  2:306.68155
Piet Verbeek (PR 25.7) AV'5631.83  sec  Mannen 65-0.7  22.620  2:396.2868
Kylie de Beule (PR 31.55) RKHAV32.65  sec  Meisjes B-0.7  22.052  2:436.13204
Nathalie Wijsevelde (PR 38.0) Scheldesport42.40  sec  Vrouwen-0.7  16.981  3:324.72-
Vicky Stevendaal (debuut) Scheldesport42.97  sec  Meisjes A-0.7  16.756  3:354.65-
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Coenraad Marinissen (PR 12.13) Dynamica12.40  sec  Jongens C-0.2  29.032  2:048.06521
Jason Gillissen (PR 11.57) Dynamica12.41  sec  Jongens C-0.8  29.009  2:048.06518
Melle Maas (PR 12.42) AV'5613.02  sec  Jongens C-1.6  27.650  2:107.68390
Rubin Janse (PR 12.34) Dynamica13.14  sec  Jongens C-0.2  27.397  2:117.61366
Fabian Verkaaik (PR 11.44) Delta Sport13.19  sec  Jongens C-1.6  27.293  2:127.58357
Chiel bij de Vaate (PR 11.9) Delta Sport13.52  sec  Jongens C-0.2  26.627  2:157.40298
Wouter Leeftink (PR 12.9) Dynamica13.65  sec  Jongens C-0.8  26.374  2:177.33276
Jorn Markenhof (PR 12.3) RKHAV13.67  sec  Jongens C-0.8  26.335  2:177.32273
Job Sytsma (PR 13.57) Dynamica13.72  sec  Jongens C-0.2  26.239  2:177.29264
Luuk Dijkers (PR 13.21) AV'5614.43  sec  Jongens C-0.8  24.948  2:246.93162
Jo Hillebrand (PR 14.39) Delta Sport14.90  sec  Jongens C-0.8  24.161  2:296.71108
Gino Harinck (PR 13.9) Dynamica15.01  sec  Jongens C-0.2  23.984  2:306.6697
Tijs Geluk (PR 14.15) Delta Sport15.30  sec  Jongens C-1.6  23.529  2:336.5471
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan de Block (PR)RKHAV28.57  m  Mannen 35   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport24.37  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport24.00  m  Mannen 45   
Jos de Kreek (PR 22.43) Scheldesport20.40  m  Mannen 45   
Jacques Zaman (PR 21.88) Scheldesport20.06  m  Mannen 50   
Jaap van der Veen (PR 20.71) Scheldesport19.26  m  Mannen 40   
Sebastiaan Schaalje (PR)Scheldesport17.43  m  Mannen   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Django Sandee (PR)Dynamica26.04  m  Jongens A   
Frits Bakker (PR 25.97) AV'5623.72  m  Jongens A   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michael de Kesel (PR 34.69) RKHAV31.99  m  Jongens B   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 43.04) AV'5626.05  m  Jongens B   
Jelle Lauwers (PR 24.93) RKHAV22.25  m  Jongens B   
Jacques Zaman (PR 23.31) Scheldesport20.06  m  Mannen 50   
Ricardo van Hese (PR)AV'5615.00  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
Naam
Prestatie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV34.57  m  Mannen 65   
Fabian Verkaaik (PR 34.52) Delta Sport33.29  m  Jongens C   
Jorn Markenhof (PR 39.21) RKHAV32.95  m  Jongens C   
Samantha Lernout (PR 34.16) RKHAV30.19  m  Vrouwen   
Finn de Leng (PR 42.75) Dynamica28.88  m  Jongens C   
Rubin Janse (PR)Dynamica28.74  m  Jongens C   
Kylie de Beule (PR 27.76) RKHAV25.48  m  Meisjes B   
Hanneke de Danschutter (PR 28.15) Delta Sport24.85  m  Vrouwen   
Nadine de Rijke (PR)AV'5624.23  m  Meisjes C   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV24.13  m  Vrouwen   
Colin de Moor (PR 24.46) RKHAV23.81  m  Jongens C   
Iris Hoogesteger (PR 25.85) AV'5623.67  m  Meisjes B   
Roy de Moor (PR)RKHAV23.06  m  Jongens C   
Gino Harinck (PR)Dynamica22.90  m  Jongens C   
Sven de Vos (PR 26.52) Delta Sport22.27  m  Jongens C   
Nanette van der Veen-Koers (PR 27.50) AV'5621.27  m  Vrouwen 40   
Anouk Slabbekoorn (PR 24.15) AV'5620.95  m  Meisjes C   
Maria Strogova (PR)Scheldesport19.32  m  Meisjes C   
Anouk de Vries (PR 20.45) Scheldesport18.81  m  Meisjes C   
Lotte van den Nieuwendijk (PR 23.82) Delta Sport17.96  m  Meisjes C   
Nathalie Wijsevelde (PR 20.47) Scheldesport17.03  m  Vrouwen   
Maud van Liere (PR 19.20) Delta Sport16.59  m  Meisjes C   
Stijn van de Voorde (debuut) RKHAV16.45  m  Jongens C   
Job Sytsma (PR 19.18) Dynamica15.87  m  Jongens C   
Emma van Mourik (PR 16.46) Delta Sport15.84  m  Meisjes C   
Jo Hillebrand (debuut) Delta Sport15.66  m  Jongens C   
Britt de Mendonca (PR)Delta Sport15.51  m  Meisjes C   
Sanne Nijsse (PR 18.80) AV'5615.29  m  Meisjes C   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.64  m  Mannen 40   
Iwan Brouwers (PR)RKHAV8.53  m  Mannen 40   
Peter Lauwers (PR 7.91) RKHAV7.47  m  Mannen 45   
Willem Louter (PR 7.29) RKHAV6.93  m  Mannen 45   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Django Sandee (PR 10.23) Dynamica9.72  m  Jongens A   
Frits Bakker (debuut) AV'567.33  m  Jongens A   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Michael de Kesel (PR 12.14) RKHAV11.46  m  Jongens B   
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV10.79  m  Mannen 65   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 14.39) AV'5610.66  m  Jongens B   
Jelle Lauwers (PR 9.69) RKHAV9.04  m  Jongens B   
Yunus Ozden (PR 9.55) Scheldesport8.79  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Samantha Lernout (PR 10.16) RKHAV9.81  m  Vrouwen   
Marieke Riemens (PR 14.52) AV'569.56  m  Vrouwen   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV9.06  m  Vrouwen   
Hanneke de Danschutter (PR 8.62) Delta Sport8.25  m  Vrouwen   
Nathalie Wijsevelde (PR 8.06) Scheldesport7.60  m  Vrouwen   
Vicky Stevendaal (PR 5.49) Scheldesport5.38  m  Meisjes A   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Iris Hoogesteger (PR 10.26) AV'5610.19  m  Meisjes B   
 
Polshoog
Naam
Vereniging
Prestatiecategorie
Patrick Looij (PR)AV'563.00  m  Jongens A   
Frits Bakker (PR)AV'562.55  m  Jongens A   
Dwayn Akuoko Maclean (debuut) AV'562.45  m  Jongens B   
Wouter Leestemaker (PR 2.50) AV'562.25  m  Jongens B   
Chiel bij de Vaate (PR 2.70) Delta Sport2.25  m  Jongens C   
Fabian Verkaaik (PR 3.40) Delta Sport2.25  m  Jongens C   
Finn de Leng (PR 3.60) Dynamica2.15  m  Jongens C   
Sven de Vos (PR 2.60) Delta Sport1.95  m  Jongens C   
Ronald Rasenberg (PR 2.00) Scheldesport1.85  m  Mannen 45   
Lauren Waaning (debuut) AV'561.80  m  Meisjes B   
Dionne Pieters (debuut) AV'561.70  m  Meisjes B   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Mariska Bun (PR 5.32) RKHAV5.17  m  Meisjes B   
Samantha Lernout (PR 5.32) RKHAV5.07  m  Vrouwen   
Anne van Rooijen (PR 4.80) AV'564.73  m  Meisjes A   
Dionne Pieters (PR 4.51) AV'564.48  m  Meisjes B   
Anouk Slabbekoorn (PR)AV'564.41  m  Meisjes C   
Aysha van Es (PR 4.93) Scheldesport4.39  m  Meisjes C   
Naomi Nachtegael (PR 4.80) RKHAV4.34  m  Meisjes C   
Fieke de Brouwer (PR 4.51) RKHAV4.29  m  Meisjes C   
Kristin Baas (PR 5.12) Delta Sport4.27  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.26  m  Meisjes B   
Michelle Maris (PR)AV'564.21  m  Meisjes A   
Hilde Doeleman (PR 4.15) Delta Sport4.08  m  Meisjes B   
Kylie de Beule (PR 4.41) RKHAV4.04  m  Meisjes B   
Lauren Waaning (PR)AV'564.01  m  Meisjes B   
Maureen Sprenkels (PR 4.19) Scheldesport3.95  m  Meisjes C   
Britt de Mendonca (PR 4.05) Delta Sport3.88  m  Meisjes C   
Désire Dellaert (PR)RKHAV3.82  m  Meisjes C   
Tessa van den Brink (PR 3.95) Scheldesport3.76  m  Meisjes C   
Maud van Liere (PR 3.96) Delta Sport3.74  m  Meisjes C   
Maria Strogova (PR 3.82) Scheldesport3.73  m  Meisjes C   
Lotte van den Nieuwendijk (PR 3.62) Delta Sport3.57  m  Meisjes C   
Nadine de Rijke (PR 4.31) AV'563.49  m  Meisjes C   
Julie van Dam (PR 3.84) RKHAV3.43  m  Meisjes C   
Vicky Stevendaal (PR 3.93) Scheldesport2.98  m  Meisjes A   
Anouk de Vries (PR 4.09) Scheldesport2.58  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Edwin van Bemden (PR)AV'561.70  m  Jongens B   
Wouter Leestemaker (PR 1.80) AV'561.70  m  Jongens B   
Patrick Looij (PR 1.70) AV'561.65  m  Jongens A   
Lyam Jones (PR 1.75) Scheldesport1.60  m  Jongens B   
Rubin Janse (PR 1.70) Dynamica1.60  m  Jongens C   
Coenraad Marinissen (PR 1.61) Dynamica1.60  m  Jongens C   
Job Sytsma (PR)Dynamica1.55  m  Jongens C   
Fabian Verkaaik (PR 1.85) Delta Sport1.55  m  Jongens C   
Iwan Brouwers (debuut) RKHAV1.55  m  Mannen 40   
Finn de Leng (PR 1.75) Dynamica1.50  m  Jongens C   
Joris Suij (PR 1.60) Scheldesport1.50  m  Jongens B   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 1.70) AV'561.50  m  Jongens B   
Chiel bij de Vaate (PR 1.60) Delta Sport1.45  m  Jongens C   
Ronald Rasenberg (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Mannen 45   
Tijs Geluk (PR)Delta Sport1.40  m  Jongens C   
Jo Hillebrand (PR 1.40) Delta Sport1.35  m  Jongens C   
Sven de Vos (PR 1.45) Delta Sport1.35  m  Jongens C   
Melle Maas (PR 1.55) AV'561.35  m  Jongens C   
Jaap van der Veen (PR 1.50) Scheldesport1.30  m  Mannen 40   
Ricardo van Hese (PR 1.25) AV'561.20  m  Jongens B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 2 seconden nodig om deze lijst met 191 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-05-2014 Zeeuws Baancircuit (19)GoesAV'56
18-05-2013 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
12-05-2012 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
17-04-2010 Zeeuws Baancircuit (172)GoesAV'56
09-05-2009 Zeeuws Baancircuit (160)GoesAV'56
12-04-2008 Zeeuws Baancircuit (162)GoesAV'56
23-06-2007 Zeeuws Baancircuit (129)GoesAV'56
 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020