woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 13 maart 2004 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport56.46minMse   15.854  3:474.40462
2  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.17minMse   15.181  3:574.22371
3  Sebastiaan FranckeDusseldorf59.37minMse   15.096  3:584.19360
4  Marlies Kort (PR 54.24) AV'561.00.20minVse   14.917  4:014.14578
5  Jan de Wilde (PR 48.54) AV'561.00.21minM40   14.913  4:014.14336
6  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.00.54minM40   14.778  4:044.11318
7  Jan Guiljam (PR 49.42) AV'561.01.07minM40   14.726  4:044.09311
8  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.02.10minM40   14.477  4:094.02280
9  Rinus Witte (PR 56.55) Dynamica1.03.50minM40   14.099  4:153.92233
10  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.04.13minM50   14.015  4:173.89222
11  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.04.32minM40   13.946  4:183.87214
12  Piet WuijsterAvantri1.05.33minM50   13.730  4:223.81189
13  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.05.38minM50   13.713  4:233.81187
14  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.05.41minM60   13.702  4:233.81185
15  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.05.46minM40   13.685  4:233.80183
16  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.05.49minM40   13.674  4:233.80182
17  Piet Westerweele (PR 51.57) Wielingen1.06.11minM40   13.599  4:253.78174
18  John Ravia (PR 58.49) Zierikzee1.06.23minMse   13.558  4:263.77169
19  Richard van de Wege (PR 1.03.57) Vlissingen1.06.56minMse   13.446  4:283.74157
20  Kees VoogtTenaco1.07.11minM40   13.396  4:293.72151
21  Joos Francke (PR)Biggekerke1.07.13minM40   13.390  4:293.72151
22  Giel Joziasse (PR 59.58) AV'561.07.16minM40   13.380  4:293.72149
23  Wim Wouters (PR 54.45) AV'561.07.32minM40   13.327  4:303.70144
24  Theo de Koning (PR)Bruinisse1.07.35minMse   13.317  4:303.70143
25  Willy Verbist (PR 49.55) Dynamica1.08.46minM50   13.088  4:353.64119
26  Leen Cornelisse (PR)Middelburg1.08.51minM50   13.072  4:353.63117
27  Paul Noomen (PR 1.08.09) Delta Sport1.09.00minM40   13.043  4:363.62114
28  Jos Boot (PR 1.07.52) Zoutelande1.09.06minM40   13.025  4:363.62113
29  Kees Lindhout (PR 1.08.33) Sint-Annaland1.09.11minM40   13.009  4:373.61111
30  Wim Vroegop (PR 57.52) Scherpenisse1.09.12minM40   13.006  4:373.61111
31  Michel VerheezenFortuna1.09.21minMse   12.978  4:373.60108
32  Gerard van de Male (PR 1.06.08) Westkapelle1.09.47minM40   12.897  4:393.58100
33  Arnold SiemonsScorpio1.09.50minM40   12.888  4:393.5899
34  Wim de Jonge (PR)AV'561.09.54minM50   12.876  4:403.5898
35  Han van BuerenScorpio1.10.04minM50   12.845  4:403.5795
36  Rinie Schipper (debuut) AV'561.10.12minM40   12.821  4:413.5693
37  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.10.16minM50   12.808  4:413.5692
38  Jacco BervoetsScorpio1.10.26minMse   12.778  4:423.5589
39  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.10.58minM40   12.682  4:443.5280
40  Marc de Regt (PR)AV'561.11.09minM50   12.649  4:453.5177
41  Sjaan Maartense (PR 1.03.45) AV'561.11.14minV35   12.635  4:453.51239
42  Wout van de Berg (PR)Delta Sport1.11.19minM40   12.620  4:453.5175
43  Hans de Jonge (PR 1.07.03) AV'561.11.23minM40   12.608  4:463.5074
44  Gemma NijnantenAart Stigter1.11.29minV35   12.590  4:463.50233
45  RijckevorselMade1.11.29minM50   12.590  4:463.5072
46  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.11.33minM40   12.579  4:463.4971
47  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.11.39minM50   12.561  4:473.4970
48  Andre AartsScorpio1.12.00minM50   12.500  4:483.4765
49  Rudi Ravia (PR 1.10.43) Delta Sport1.12.04minM40   12.488  4:483.4764
50  Wim Roose (PR 50.29) AV'561.12.09minM50   12.474  4:493.4763
51  Eddie MaandersScorpio1.12.13minM50   12.462  4:493.4662
52  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.12.20minM40   12.442  4:493.4660
53  Ad LamingScorpio1.12.36minM50   12.397  4:503.4457
54  Rene de Voogd (PR)Middelburg1.12.40minMse   12.385  4:513.4456
55  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.12.46minM60   12.368  4:513.4454
56  Ad SuijkerbuijkDiomedon1.12.53minM40   12.349  4:523.4353
57  Eddy Heerschop (PR)Dynamica1.13.08minM40   12.306  4:533.4250
58  N. WesterlakenSint-Maartensdijk1.13.11minM50   12.298  4:533.4249
59  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.13.20minM50   12.273  4:533.4147
60  Johan Huigh (PR 1.10.57) Wielingen1.13.39minM40   12.220  4:553.3943
61  Wilma KorevaarAvantri1.13.43minV35   12.209  4:553.39182
62  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.14.03minM40   12.154  4:563.3839
63  Henny de NooijerDynamica1.14.10minV35   12.135  4:573.37173
64  Rob Schoenmaker (PR 1.08.56) Zoutelande1.14.15minM40   12.121  4:573.3737
65  Jos Janse (PR 1.03.42) Middelburg1.14.23minM50   12.099  4:583.3635
66  Eddie Pekaar (PR 59.15) Dynamica1.14.30minM50   12.081  4:583.3634
67  Jaap Fremouw (PR)Oostburg1.14.34minM50   12.070  4:583.3533
68  Erwin van Wijk (PR 1.09.47) Burgh-Haamstede1.14.38minMse   12.059  4:593.3533
69  Sybrant WalsmaScorpio1.14.40minM40   12.054  4:593.3532
70  J. de WitDelta Sport1.15.00minM50   12.000  5:003.3329
71  Bert JansenScorpio1.15.17minM50   11.955  5:013.3227
72  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.15.22minM50   11.942  5:013.3226
73  Barend KootstraAV'561.15.25minMse   11.934  5:023.3125
74  Dave Ruissen (PR 1.10.46) Oost-Souburg1.15.28minM40   11.926  5:023.3125
75  Peter de Waal (PR)Middelburg1.15.51minM40   11.866  5:033.3022
76  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.15.58minM50   11.847  5:043.2921
77  Cor HuijbenScorpio1.16.05minM40   11.829  5:043.2920
78  Andre Lems (PR 1.11.58) Delta Sport1.16.08minM40   11.821  5:053.2819
79  Jan de Carpentier (PR)Goes1.16.13minM40   11.808  5:053.2819
80  H. van GervenScorpio1.16.25minM50   11.778  5:063.2717
81  Jan de Jonge (PR 1.12.47) Driewegen1.16.26minM50   11.775  5:063.2717
82  Daniel Zuiddam (PR 1.14.13) Middelburg1.16.30minM40   11.765  5:063.2717
83  Willian BootDelta Sport1.16.41minMse   11.737  5:073.2615
84  Leo de Bruijn (PR 1.08.54) Oostkapelle1.16.42minMse   11.734  5:073.2615
85  Kees Geuze (PR 1.15.35) Middelburg1.16.46minMse   11.724  5:073.2615
86  Jos Heijboer (PR)Zierikzee1.17.13minMse   11.656  5:093.2412
87  Stan BrouwersScorpio1.17.17minM40   11.645  5:093.2311
88  Han van Sighem (PR 1.17.17) Delta Sport1.17.33minM50   11.605  5:103.2210
89  Cor Labruyere (PR 1.14.02) Nieuwdorp1.17.42minM40   11.583  5:113.229
90  Jan Zachariasse (debuut) Middelburg1.17.49minM40   11.566  5:113.218
91  Lex RaaijmakersScorpio1.18.05minM40   11.526  5:123.207
92  Angela DeleijScorpio1.18.09minVse   11.516  5:133.20100
93  Herman Abbink (PR 1.11.15) AV'561.18.21minM40   11.487  5:133.196
94  Christiann VermorkenWielingen1.18.48minV35   11.421  5:153.1790
95  Koos SchaayVeteranen NL1.19.12minM50   11.364  5:173.163
96  Peter Dijkwel (PR)s-Heer Arendskerke1.19.14minM40   11.359  5:173.163
97  Wim Sies (PR 1.14.06) Dynamica1.19.28minM50   11.326  5:183.152
98  Cobie LouwerseDynamica1.19.54minV35   11.264  5:203.1375
99  Jules van Mulken (PR)Wielingen1.19.57minM50   11.257  5:203.131
100  Tian BeekersScorpio1.20.09minM40   11.229  5:213.121
101  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.20.20minM60   11.203  5:213.111
102  Andre van de Ende (PR)Nisse1.20.24minM40   11.194  5:223.111
103  A. WinkelmanScorpio1.20.49minM50   11.136  5:233.09-
104  Johan JacobsScorpio1.20.50minM40   11.134  5:233.09-
105  N.ScheffersScorpio1.20.51minM40   11.132  5:233.09-
106  Piet Sonke (PR 1.17.08) AV'561.20.54minM50   11.125  5:243.09-
107  Hans KlompeScorpio1.20.54minM60   11.125  5:243.09-
108  Theo Simons (PR)Dynamica1.20.56minM50   11.120  5:243.09-
109  Rob Duym (PR 1.11.24) Dynamica1.21.03minM50   11.104  5:243.08-
110  Lena de Wilde (PR 1.16.24) Vlissingen1.21.05minV35   11.100  5:243.0859
111  Maarten MeinsterVeteranen NL1.21.14minM50   11.079  5:253.08-
112  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.21.41minM40   11.018  5:273.06-
113  Aad van Poppel (PR 1.15.49) Delta Sport1.21.59minM50   10.978  5:283.05-
114  Elly OuwerkerkTyphoon1.22.09minV35   10.956  5:293.0447
115  Jaco FluytZierikzee1.23.17minMse   10.806  5:333.00-
116  Dick van de KolkMiddelburg1.23.18minMse   10.804  5:333.00-
117  Marjan WestraAV'561.23.19minV35   10.802  5:333.0035
118  Dick Boone (PR)Kruiningen1.23.20minM60   10.800  5:333.00-
119  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Dynamica1.23.24minV35   10.791  5:343.0035
120  Nellie Swint (debuut) Vlissingen1.23.32minV35   10.774  5:342.9933
121  J. van de BeukelTenaco1.23.33minM50   10.772  5:342.99-
122  Hans van de Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.23.55minM40   10.725  5:362.98-
123  Noureddine RhezilaScorpio1.24.32minMse   10.647  5:382.96-
124  Willy de Nooijer (PR 1.10.24) Dynamica1.24.33minV35   10.645  5:382.9625
125  Tonia Schipper (PR 1.12.38) AV'561.25.02minV35   10.584  5:402.9421
126  Emmy QuataertWielingen1.25.09minV35   10.570  5:412.9420
127  Annie de JongScorpio1.25.24minV35   10.539  5:422.9318
128  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.25.47minM40   10.492  5:432.91-
129  Evelien van de Guchte (debuut) Middelburg1.25.53minVse   10.479  5:442.9115
130  Peter AlwinKortgene1.26.01minM40   10.463  5:442.91-
131  Margo KoleAV'561.26.04minV35   10.457  5:442.9014
132  Peter Verhaar (PR 1.23.38) Wemeldinge1.26.11minMse   10.443  5:452.90-
133  Jan LensenStabroek1.26.37minM50   10.391  5:462.89-
134  Rien Lous (PR 1.20.45) Goes1.26.53minM50   10.359  5:482.88-
135  Hans de JonghScorpio1.27.11minM50   10.323  5:492.87-
136  Hans Scheffer (PR 1.18.50) Vlissingen1.27.12minM60   10.321  5:492.87-
137  Carolien van DijckMiddelburg1.27.27minVse   10.292  5:502.867
138  Rob Nagelkerke (PR 1.23.34) Heinkenszand1.27.54minM40   10.239  5:522.84-
139  Wim van de Linde (PR)Goes1.27.56minM50   10.235  5:522.84-
140  Wilco OuwerkerkTyphoon1.28.13minMse   10.202  5:532.83-
141  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.28.41minM50   10.148  5:552.82-
142  Bas van de SchoofScorpio1.28.49minMse   10.133  5:552.81-
143  Nel NiewerthLekkerkerk1.29.43minV35   10.032  5:592.791
144  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Delta Sport1.29.57minM50   10.006  6:002.78-
145  Jan Roose (PR 55.22) AV'561.29.58minM50   10.004  6:002.78-
146  Jan Wiedenhoff (PR 1.22.37) Middelburg1.30.30minM60   9.945  6:022.76-
147  Paul AmoureusAmstelveen1.30.53minM40   9.903  6:042.75-
148  Rene de Dreu (PR 1.24.47) Nisse1.30.54minM50   9.901  6:042.75-
149  Ype Starreveld (PR 1.27.43) Delta Sport1.31.00minM40   9.890  6:042.75-
150  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.31.01minM60   9.888  6:042.75-
151  Jan Prins (PR)Middelburg1.31.26minM50   9.843  6:062.73-
152  Izak van Maldegem (PR 1.20.43) Kortgene1.31.39minM40   9.820  6:072.73-
153  Sjaan van HoofScorpio1.31.41minM50   9.816  6:072.73-
154  Joke de KockDiomedon1.31.52minV35   9.797  6:072.72-
155  Henk de BokxVeteranen NL1.32.09minM60   9.767  6:092.71-
156  Jan van de Maas (PR)Burgh-Haamstede1.32.41minM50   9.710  6:112.70-
157  Nico Verheul (PR 1.28.22) Wielingen1.33.02minM40   9.674  6:122.69-
158  Piet VerweijDordrecht1.33.09minM50   9.662  6:132.68-
159  Lia van de DriesAV'561.33.26minV35   9.633  6:142.68-
160  Annet van der Linde (PR 1.04.02) AV'561.33.28minVse   9.629  6:142.67-
161  Ineke van Poppel (PR 1.30.06) Delta Sport1.33.46minV35   9.598  6:152.67-
162  Ton NobelLekkerkerk1.33.54minM40   9.585  6:162.66-
163  Jan ZevenbergenNieuwdorp1.33.55minMse   9.583  6:162.66-
164  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.34.53minM50   9.485  6:202.63-
165  Betsie van GielsDiomedon1.35.18minV35   9.444  6:212.62-
166  Bram SteynBurgh-Haamstede1.35.50minM60   9.391  6:232.61-
167  Loes van GinnekenScorpio1.37.22minV35   9.243  6:292.57-
168  F.W. RoggemaTwente1.42.54minM40   8.746  6:522.43-
169  Stefan de Nooijer (PR 1.27.08) Vlissingen1.43.35minMse   8.689  6:542.41-
170  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.43.52minV35   8.665  6:552.41-
171  H.C. RavesteijnBurgh-Haamstede1.45.19minM50   8.546  7:012.37-
172  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.45.41minM50   8.516  7:032.37-
173  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.51.58minM40   8.038  7:282.23-
174  Jos HarderwijkO-Zuilen1.53.24minM60   7.937  7:342.20-
175  Han Reijnhout (PR 54.50) Delta Sport2.00.38minM60   7.461  8:032.07-
Mannen: 147 (84%) => M40=60 - M50=52 - M60=12 - Mse=23
Vrouwen: 28 (16%) => V35=23 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.605 seconden nodig om deze lijst met 175 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020