zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km van Hulst

Hulst, zaterdag 26 maart 2016 - Organisatie: RKHAV
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.25.43) Middelburg1.27.22minMse   17.169  3:304.77734
2  Wouter DecockKoekelare1.30.11minMse   16.633  3:364.62660
3  Sander Post (PR 1.34.19) Terneuzen1.35.12minMse   15.756  3:484.38539
4  Mark Verhage (PR 1.34.05) Zaamslag1.39.45minMse   15.038  3:594.18440
5  Koen de ValckBoechout1.39.56minMse   15.010  4:004.17436
6  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.40.03minMse   14.993  4:004.16434
7  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.40.24minMse   14.940  4:014.15427
8  Gert van de Vinden (PR 1.40.32) Biggekerke1.40.49minM50   14.878  4:024.13418
9  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40) Axel1.41.04minMse   14.842  4:034.12413
10  David VerrethMelle1.41.38minMse   14.759  4:044.10402
11  Patrick de Vos (PR)Kattendijke1.42.17minMse   14.665  4:054.07389
12  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55) Zuiddorpe1.42.31minM40   14.632  4:064.06385
13  Peter Balkenende (PR)Goes1.43.10minM45   14.540  4:084.04372
14  Benny Thuy (PR 1.40.46) Sint Jansteen1.43.30minM45   14.493  4:084.03366
15  Erik Poppe (PR 1.40.37) Biggekerke1.45.12minM45   14.259  4:123.96334
16  Remon Rijk (debuut) Goes1.45.29minMse   14.220  4:133.95329
17  Mark Dhuyvetter (debuut) Biervliet1.46.01minMse   14.149  4:143.93320
18  Carl VranckenStekene1.46.11minMse   14.127  4:153.92317
19  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.46.56minM40   14.027  4:173.90304
20  Dennis Florussen (PR 1.44.19) Terneuzen1.46.56minM40   14.027  4:173.90304
21  Johan karelse (PR 1.46.38) Heinkenszand1.47.39minM40   13.934  4:183.87292
22  Frank van den Branden (PR 1.47.38) Sint Jansteen1.49.14minM55   13.732  4:223.81266
23  Fons de Rijcke (PR 1.47.58) Kloosterzande1.49.18minMse   13.724  4:223.81264
24  Dimitri van de VeldeSint-Maria-Lierde1.51.45minMse   13.423  4:283.73227
25  Michel Ridderhof (PR 1.49.03) Middelburg1.52.22minM45   13.349  4:303.71217
26  Marlon Roels (PR 1.42.08) Terneuzen1.52.47minM45   13.300  4:313.69211
27  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas1.53.08minMse   13.259  4:323.68206
28  Dieter De BackerWingene1.53.13minMse   13.249  4:323.68205
29  Dirk VerwolgenStekene1.53.34minMse   13.208  4:333.67200
30  Berry Simonse (PR 1.53.47) Goes1.53.51minM40   13.175  4:333.66196
31  Kristof Vereecke (PR 1.50.11) Overslag1.53.51minMse   13.175  4:333.66196
32  Michel Buijck (PR)Middelburg1.54.31minM40   13.099  4:353.64187
33  Reggie BlondeelWatervliet1.54.31minMse   13.099  4:353.64187
34  Arthur van Aartsen (PR 1.48.50) Middelburg1.54.50minM40   13.062  4:363.63183
35  Luc D'HeerMoerbeke Waas1.55.16minMse   13.013  4:373.61177
36  Erwin de HonWatervliet1.55.25minMse   12.996  4:373.61175
37  Guy van Driessche (PR)Graauw1.55.36minMse   12.976  4:373.60173
38  Geerd de RyckStekene1.55.36minMse   12.976  4:373.60173
39  Diego NeijtErtvelde1.55.46minMse   12.957  4:383.60171
40  Geert Waelput (PR 1.52.07) Koewacht1.55.46minMse   12.957  4:383.60171
41  Robert Carol (PR 1.50.36) Middelburg1.56.23minM50   12.888  4:393.58163
42  Patrick Vervaet (PR 1.44.13) Sint Jansteen1.56.49minM40   12.841  4:403.57158
43  Dirk van BunderAntwerpen1.57.56minMse   12.719  4:433.53144
44  Erik SchelfhoutStekene1.58.00minMse   12.712  4:433.53143
45  Veerle HofmanSint-Niklaas1.59.11minVse   12.586  4:463.50313
46  Sgers GuntherAalst1.59.29minMse   12.554  4:473.49126
47  Dirk van PuymbroekRupelmonde1.59.29minMse   12.554  4:473.49126
48  Rudi BenoeyAntwerpen1.59.45minMse   12.526  4:473.48123
49  `Marco Bakker (debuut) Axel1.59.52minMse   12.514  4:483.48122
50  Jos Janse (PR 1.55.06) Middelburg2.00.01minM40   12.498  4:483.47120
51  Alexander WillemseBergen op Zoom2.00.01minMse   12.498  4:483.47120
52  Adrie van Dalen (PR 2.00.35) Lewedorp2.01.55minM50   12.303  4:533.42101
53  William de Jonge (PR)Nieuwdorp2.02.17minM40   12.267  4:533.4197
54  Robbert Goense (debuut) Hulst2.03.13minMse   12.174  4:563.3888
55  Ruud Fredriks (PR 1.56.48) S-Heerenhoek2.03.54minM60   12.107  4:573.3682
56  Thomas LambersMelsele2.04.29minMse   12.050  4:593.3577
57  David VerhelstSint-Niklaas2.06.03minMse   11.900  5:033.3164
58  Wim WillemsBassevelde2.06.24minMse   11.867  5:033.3061
59  Peter BlikiNinove2.06.39minMse   11.844  5:043.2959
60  Yannick Vastenhout (PR 2.05.25) Terneuzen2.08.42minMse   11.655  5:093.2445
61  Bouwedijn Jansen (debuut) Hulst2.09.40minMse   11.568  5:113.2139
62  Stefaan HeirmanMoerbeke Waas2.10.01minMse   11.537  5:123.2036
63  Wies Koekkoek (PR 2.00.28) Hulst2.10.10minMse   11.524  5:123.2036
64  Koen Koudstaal (debuut) Hulst2.10.33minMse   11.490  5:133.1933
65  Ada Geuze (PR 1.51.02) Middelburg2.10.50minVse   11.465  5:143.18158
66  Peter Warnier (PR 2.00.03) Hulst2.11.35minMse   11.400  5:163.1728
67  Andy CocquytZelzate2.11.42minMse   11.390  5:163.1627
68  Petra BruijsHoogerheide2.11.57minVse   11.368  5:173.16145
69  Rene van BelzenBergen op Zoom2.12.00minMse   11.364  5:173.1626
70  Peter van den Berg (debuut) Hulst2.12.05minMse   11.356  5:173.1525
71  Patrick van deveireBoekhoute2.12.22minMse   11.332  5:183.1524
72  Eddy de Caluw√© (PR)Graauw2.12.22minMse   11.332  5:183.1524
73  Rudi de Caluwe (debuut) Sas van Gent2.12.22minMse   11.332  5:183.1524
74  George Taal (PR 1.55.28) Oostkapelle2.12.37minM60   11.311  5:183.1423
75  Bart RoelantSint-Niklaas2.12.53minMse   11.288  5:193.1421
76  Cathy Poppe (PR 1.54.56) Terneuzen2.14.10minVse   11.180  5:223.11123
77  Eddy de VogelaerDenterleeuw2.14.28minMse   11.155  5:233.1015
78  Dirk WagenaerStekene2.15.02minMse   11.108  5:243.0913
79  Theo Roels (PR 1.54.12) Kloosterzande2.15.30minM55   11.070  5:253.0811
80  Ronny SmetSinaai2.15.37minMse   11.061  5:253.0711
81  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom2.16.30minMse   10.989  5:283.058
82  Anneke RombautTemse2.16.41minVse   10.974  5:283.05100
83  Angelo De Bruijn (PR 2.06.24) Hulst2.17.13minMse   10.932  5:293.046
84  Stefan van Damme (PR 2.07.07) Scheldesport2.17.47minMse   10.887  5:313.025
85  Nadia Bleyenberg (PR)Nieuw-Namen2.17.57minVse   10.874  5:313.0289
86  Jan BlommaertMelsele2.18.29minMse   10.832  5:323.013
87  Walther de Block (PR)Hulst2.18.57minM50   10.795  5:333.003
88  Corina Lievense (debuut) Middelbug2.19.14minVse   10.773  5:342.9978
89  Age Balt (debuut) Hulst2.19.57minMse   10.718  5:362.981
90  Van Havere IngeKruibeke2.20.06minVse   10.707  5:362.9772
91  Johan Hinneman (PR)Terneuzen2.20.22minMse   10.686  5:372.971
92  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.20.29minVse   10.677  5:372.9769
93  Rene Hamelinck (PR 2.07.04) Zaamslag2.21.14minMse   10.621  5:392.95-
94  Wim Lockefeer (debuut) Nieuw-Namen2.21.44minMse   10.583  5:402.94-
95  Frank Hemelsoet (PR 2.20.31) Terneuzen2.22.15minMse   10.545  5:412.93-
96  Bennie Heijmans (PR)Hulst2.22.25minMse   10.532  5:422.93-
97  Peter Erpelinck (PR 2.10.19) Hulst2.22.30minM65   10.526  5:422.92-
98  De GeestSint-Gillis-Waas2.22.53minMse   10.498  5:432.92-
99  Gino Dhanis (PR 2.01.45) Sint Jansteen2.23.04minM50   10.485  5:432.91-
100  Inge Baart (debuut) Kloosterzande2.23.26minVse   10.458  5:442.9049
101  Wim LagaeTemse2.23.33minMse   10.449  5:452.90-
102  Alex KoussonskyRonse2.24.06minMse   10.409  5:462.89-
103  Bram van Hoeve (PR)Terneuzen2.25.25minM60   10.315  5:492.87-
104  Ronny SteveninckSint-Pauwels2.27.21minMse   10.180  5:542.83-
105  Greta IngelsWatervliet2.27.54minVse   10.142  5:552.8225
106  John Guequierre (PR 1.31.17) Middelburg2.28.30minM60   10.101  5:562.81-
107  Corne van Lomwel (PR)Oost-Souburg2.28.30minMse   10.101  5:562.81-
108  Wendy Theune (PR)Vlissingen2.28.30minV40   10.101  5:562.8123
109  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.29.56minMse   10.004  6:002.78-
110  Win Menue (debuut) Kloosterzande2.30.14minMse   9.984  6:012.77-
111  Jacqueline de Bree (debuut) Middelburg2.30.32minV50   9.965  6:012.7715
112  Esther van Sluijs (PR 2.19.22) Kloetinge2.30.32minV40   9.965  6:012.7715
113  Myriam BautrTerneuzen2.32.28minVse   9.838  6:062.739
114  Bernadette DeclerckBurcht2.34.25minVse   9.714  6:112.705
115  Eddy van BovenSchoonaarde2.34.53minMse   9.685  6:122.69-
116  Jan de Zwarte (debuut) Axel2.36.03minMse   9.612  6:152.67-
117  Maroion GoossenTerneuzen2.38.38minVse   9.456  6:212.63-
118  Marcel de Cock (debuut) Vogelwaarde2.45.14minMse   9.078  6:372.52-
119  Marleen de Rechter (PR 2.38.03) Nieuw-Namen2.45.23minVse   9.070  6:372.52-
120  Priscilla van Troost (debuut) Hulst2.45.51minVse   9.044  6:382.51-
121  Greta Czech (debuut) Hulst2.46.06minVse   9.031  6:392.51-
122  Frans de Rijk (debuut) Vogelwaarde2.47.05minMse   8.978  6:412.49-
123  Jessie VerbekeSint-Laureins2.48.54minVse   8.881  6:452.47-
124  Tillo CasteleinAalter2.52.59minMse   8.671  6:552.41-
125  Louis van der SteenGent2.52.59minMse   8.671  6:552.41-
Mannen: 104 (83.2%) => M40=10 - M45=5 - M50=5 - M55=2 - M60=4 - M65=1 - Mse=77
Vrouwen: 21 (16.8%) => V40=2 - V50=1 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:17Frederik Christiaens1:32:24Filip Mortier1:33:32Ada Geuze1:51:02104
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694
12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Thijs VerbeeckStekene44.06minMse   17.415  3:274.84-
2  Job de FeijterHulst44.34minMse   17.233  3:294.79+0:28
3  Liam de MeyHulst46.56minMse   16.364  3:404.55+2:50
4  Filip MortierSint-Niklaas47.11minMse   16.277  3:414.52+3:05
5  Wilko de VosKattendijke50.43minM50   15.143  3:584.21+6:37
6  Ronny WagenaerMelsele51.11minMse   15.005  4:004.17+7:05
7  Tim BuijsseAssenede54.35minMse   14.070  4:163.91+10:29
8  Martin NoensKemzeke55.59minMse   13.718  4:223.81+11:53
9  Franky van HaevereSint-Niklaas57.47minMse   13.291  4:313.69+13:41
10  Allan van AltenAxel58.30minMse   13.128  4:343.65+14:24
11  Pepijn ZegersHulst58.45minMse   13.072  4:353.63+14:39
12  Ivan de KeyserWaasmunster58.55minMse   13.035  4:363.62+14:49
13  Lennart PiekHulst59.15minMse   12.962  4:383.60+15:09
14  Carlo NobusEede59.21minMse   12.940  4:383.59+15:15
15  Johan DekkerMiddelburg59.30minM55   12.908  4:393.59+15:24
16  Jan van BellenHulst59.38minMse   12.879  4:403.58+15:32
17  Ko de BruijneKloosterzande59.41minMse   12.868  4:403.57+15:35
18  Martijn HeijensHulst1.00.28minMse   12.701  4:433.53+16:22
19  Inge de BooijGraauw1.02.45minVse   12.239  4:543.40+18:39
20  Paul de BooijLamswaarde1.02.56minMse   12.203  4:553.39+18:50
21  Rony AdriaenssensLokeren1.04.08minMse   11.975  5:013.33+20:02
22  Ferdie de KlerkTerneuzen1.04.14minM65   11.956  5:013.32+20:08
23  Kees van GeloofHulst1.04.43minMse   11.867  5:033.30+20:37
24  Marcel KouijzerTerhole1.05.28minMse   11.731  5:073.26+21:22
25  Jos van GrembergheKoewacht1.06.04minMse   11.625  5:103.23+21:58
26  Chantal NachtegaelHeikant1.06.33minVse   11.540  5:123.21+22:27
27  Sjaak VroonlandLamswaarde1.06.50minMse   11.491  5:133.19+22:44
28  Wanda ZegersTerneuzen1.07.39minVse   11.353  5:173.15+23:33
29  Jack van AspertMiddelburg1.08.37minM60   11.193  5:223.11+24:31
30  Julie SerrarensLamswaarde1.09.34minVse   11.040  5:263.07+25:28
31  William de FleurquinWestdorpe1.10.01minMse   10.969  5:283.05+25:55
32  Cindy van den BrandeHulst1.12.44minVse   10.559  5:412.93+28:38
33  Ko de KoeijerZaamslag1.12.52minMse   10.540  5:422.93+28:46
34  Emanuela BrackeAxel1.13.26minVse   10.458  5:442.91+29:20
35  Didier van NieuwenhuijzeAssenede1.13.43minMse   10.418  5:462.89+29:37
36  Marnix HaersWatervliet1.14.14minMse   10.346  5:482.87+30:08
37  Marthe van den BrouckSint-Gillis-Waas1.14.48minVse   10.267  5:512.85+30:42
38  William de BlockTerneuzen1.14.50minMse   10.263  5:512.85+30:44
39  Frans VerwilligenHulst1.14.55minMse   10.251  5:512.85+30:49
40  Alex van LeuvenSint Jansteen1.15.00minMse   10.240  5:522.84+30:54
41  Renee de BakkerHulst1.15.45minMse   10.139  5:552.82+31:39
42  Petra MelHengstdijk1.16.42minV35   10.013  6:002.78+32:36
43  Evert HulshoutKloosterzande1.16.42minMse   10.013  6:002.78+32:36
44  Joop LauretTerneuzen1.16.59minMse   9.976  6:012.77+32:53
45  Jos van BellenHulst1.17.15minMse   9.942  6:022.76+33:09
46  Natasja RijkHulst1.27.54minVse   8.737  6:522.43+43:48
Mannen: 37 (80.43%) => M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=33
Vrouwen: 9 (19.57%) => V35=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.868 seconden nodig om deze lijst met 171 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020