zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 7 februari 2016 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Vlissingen1.13.16minMse   17.277  3:284.80702
2  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.13.25minMse   17.242  3:294.79697
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.15.34minMse   16.751  3:354.65630
4  Tom Van DyckSchoten1.18.00minMse   16.229  3:424.51558
5  Allen de BelHuise1.18.20minM35   16.160  3:434.49549
6  Michel VerhaegheWambrechies1.19.06minM35   16.003  3:454.45527
7  Dries LernoutGeluwe1.19.54minM35   15.843  3:474.40505
8  Roel van NesOud Gastel1.19.57minM45   15.833  3:474.40504
9  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.20.19minM35   15.761  3:484.38494
10  Wim De CoeneZottegem1.21.00minM35   15.628  3:504.34476
11  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.21.06minM45   15.609  3:514.34473
12  Kevin d'HondtOudenaarde1.21.08minMse   15.602  3:514.33472
13  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.21.09minM35   15.599  3:514.33472
14  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.21.16minMse   15.576  3:514.33468
15  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.21.21minM45   15.561  3:514.32466
16  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.21.50minMse   15.469  3:534.30454
17  Bart VerbekeStasegem1.22.08minM35   15.412  3:544.28446
18  Leo SmetsOlen1.23.36minM45   15.142  3:584.21409
20  Tom D'HoosscheGavere1.24.28minM35   14.986  4:004.16388
21  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.24.38minMse   14.957  4:014.15384
22  Frederik BoussyDamme1.24.43minMse   14.942  4:014.15382
23  Michel Buijck (PR 1.20.04) Middelburg1.24.52minM40   14.916  4:014.14379
24  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.24.55minM55   14.907  4:014.14378
25  Nico BilterijstMoerbeke1.25.00minM45   14.892  4:024.14376
26  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.25.20minM35   14.834  4:034.12368
27  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.25.22minMse   14.828  4:034.12367
28  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.25.27minM45   14.814  4:034.11365
29  Kristof DeckerckKoksijde1.25.31minMse   14.802  4:034.11364
30  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.25.51minM40   14.745  4:044.10356
31  Bart LouckxSint-Pieters-Leeuw1.26.17minMse   14.671  4:054.08346
32  Jan Van GilsLint1.26.28minM35   14.640  4:064.07342
33  Philipe BrantsPutte1.26.29minM35   14.637  4:064.07342
34  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.26.39minM45   14.609  4:064.06338
35  Kurt ValleMoorsele1.26.44minMse   14.595  4:074.05336
36  Glenn VermanderDadizele1.26.54minMse   14.567  4:074.05332
37  Matthieu De CosterAntwerpen1.27.01minMse   14.547  4:074.04330
38  Annemie DanneelsRamskapelle1.27.03minV45   14.542  4:084.04566
39  Steven De ClercqSint-Laureins1.27.35minM35   14.453  4:094.01318
40  Wim DarthetJabbeke1.27.40minMse   14.439  4:094.01316
41  Bernard BrouckaertGits1.27.47minM35   14.420  4:104.01313
42  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.28.08minMse   14.363  4:113.99306
43  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.28.09minM35   14.360  4:113.99305
44  Stef MaterneRotselaar1.28.18minM45   14.336  4:113.98302
45  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.28.20minM45   14.330  4:113.98302
46  Michel LefevereWortegem-Petegem1.28.25minMse   14.317  4:113.98300
47  Maarten VermeulenMesselbroek1.28.49minMse   14.252  4:133.96291
48  Pascal D'halluinBissegem1.28.54minM45   14.239  4:133.96290
49  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.28.58minM45   14.228  4:133.95288
50  Karl Van BiervlietOudenaarde1.29.03minM35   14.215  4:133.95287
51  Dugo Pazos-CasalLovendegem1.29.13minMse   14.188  4:143.94283
52  Jan Riemens (PR 1.22.49) IJzendijke1.29.23minMse   14.162  4:143.93280
53  Kevin MonteyneRoeselare1.29.27minM35   14.151  4:143.93279
54  Erik KuylerAxel1.29.43minMse   14.109  4:153.92273
55  Mattia WesslingBornheim1.29.53minMse   14.083  4:163.91270
56  Bjorn RingootNieuwpoort1.30.01minM35   14.062  4:163.91267
57  Andy HuybensBeveren1.30.03minM35   14.057  4:163.90267
58  Tim YzewynTemse1.30.03minMse   14.057  4:163.90267
59  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.30.07minM40   14.047  4:163.90265
60  Patrick DecorteKoekelare1.30.12minM55   14.034  4:173.90264
61  Wim De ConinckAssebroek1.30.19minM45   14.016  4:173.89261
62  Edwin StrobbeZomergem1.30.28minM45   13.992  4:173.89258
63  Wouter GeorgesEvergem1.30.31minM35   13.985  4:173.88257
64  Paul-Henri 's HeerenGrou1.30.33minM35   13.980  4:183.88257
65  Jan Van HollebekeOostkamp1.30.38minM35   13.967  4:183.88255
66  Björn PollentierVeurne1.30.43minM35   13.954  4:183.88253
67  Marc DemylleAssebroek1.30.44minM45   13.951  4:183.88253
68  Peter hombleKoksijde1.30.46minM45   13.946  4:183.87253
69  Ronny MichielsVollezele1.30.53minM45   13.928  4:183.87250
70  Bert VerbekeUithuizen1.30.58minMse   13.916  4:193.87249
71  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.00) Serooskerke1.31.02minV40   13.905  4:193.86468
72  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.31.02minM40   13.905  4:193.86247
73  Wim Vreese deGent1.31.14minM35   13.875  4:193.85244
74  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.31.24minM55   13.850  4:203.85240
75  Rene MachielseWouw1.31.59minM45   13.762  4:223.82230
76  Dries SypreOedelem1.32.15minM45   13.722  4:223.81225
77  Jeroen Kerkhove van deWeremaar1.32.33minM35   13.677  4:233.80219
78  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.32.39minV35   13.663  4:233.80431
79  Kees van der VlietRoosendaal1.32.49minM45   13.638  4:243.79215
80  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.32.57minM40   13.619  4:243.78212
81  Pieterjan BehaegheDestelbergen1.33.01minMse   13.609  4:253.78211
82  Rik de LobelEeklo1.33.07minMse   13.594  4:253.78209
83  Gerard KroesOldebroek1.33.09minM45   13.589  4:253.77209
84  Niek MahieuOudenaarde1.33.12minM35   13.582  4:253.77208
85  Maurice Speybroeck vanErtvelde1.33.16minM55   13.572  4:253.77207
86  Dirk MechelaereAssebroek1.33.41minM45   13.512  4:263.75199
87  Lorin AnthonisMariakerke1.33.50minMse   13.490  4:273.75197
88  Dominique PattynIngelmunster1.33.59minM45   13.469  4:273.74194
89  Wim CoppensBerlare1.34.08minM35   13.447  4:283.74192
90  Roberto GiustiWestkapelle (B)1.34.20minM45   13.419  4:283.73188
91  Christophe de GrandeSinaai1.34.22minM35   13.414  4:283.73188
92  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.34.26minM45   13.405  4:293.72187
93  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.34.29minMse   13.398  4:293.72186
94  Alex Anthonisse (PR 1.30.27) Waterlandkerkje1.34.34minM35   13.386  4:293.72185
95  Christophe AprilHalle1.34.41minM35   13.369  4:293.71183
96  Rob van 't Veen (PR 1.20.58) Goes1.34.50minM35   13.348  4:303.71180
97  David ClaeysSint-Laureins1.34.55minM35   13.336  4:303.70179
98  Fons Rijcke deKloosterzande1.34.56minM45   13.334  4:303.70179
99  Jan DarthetAalter1.35.05minMse   13.313  4:303.70176
100  Tom AmijsOetingen1.35.07minM45   13.308  4:313.70176
101  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.35.08minM40   13.306  4:313.70175
103  Marco Toussaint (PR 1.30.01) Wolphaartsdijk1.35.09minM50   13.304  4:313.70175
107  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.35.24minM55   13.269  4:313.69171
108  Marcel Traas (PR)s-Heerenhoek1.35.34minM45   13.246  4:323.68168
121  Niels Wijkhuijs (PR)Middelburg1.36.29minMse   13.120  4:343.64154
122  Wolter Vos (PR 1.28.28) Grijpskerke1.36.35minM45   13.106  4:353.64153
126  Amor Maertens (PR 1.28.33) Breskens1.36.48minM35   13.077  4:353.63150
128  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.36.57minM45   13.057  4:363.63147
131  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.37.07minM40   13.034  4:363.62145
133  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.28minM45   12.988  4:373.61140
136  Erwin van der Linde (PR 1.32.56) Vlissingen1.37.41minM35   12.959  4:383.60137
151  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.39.13minM55   12.758  4:423.54116
153  Jimmy Blaakman (PR 1.38.39) Groede1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
155  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Vlissingen1.39.20minM35   12.743  4:423.54114
157  Edwin Huigh (PR 1.33.24) Oostburg1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
162  Aschwin van den Abeele (PR 1.27.45) Zuiddorpe1.39.35minMse   12.711  4:433.53111
168  Jeroen Dellaert (PR 1.38.25) Groede1.39.53minM35   12.673  4:443.52107
177  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.40.24minV45   12.608  4:463.50275
182  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
187  Casper Baas (PR 1.35.23) Goes1.41.02minM45   12.529  4:473.4894
190  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.41.12minM45   12.508  4:483.4792
191  Patrick de Sutter (PR)Oostburg1.41.14minM45   12.504  4:483.4791
193  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.41.19minM45   12.494  4:483.4790
195  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Breskens1.41.26minM45   12.480  4:483.4789
196  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33) Terneuzen1.41.26minM45   12.480  4:483.4789
198  Eva Boonman (PR 1.34.06) Middelburg1.41.28minVse   12.476  4:493.47256
204  Guy Van Driessche (PR 1.33.46) Graauw1.41.52minM45   12.427  4:503.4584
209  Martijn Broekaart (PR 1.32.06) Graauw1.42.13minMse   12.384  4:513.4480
212  Yves de Waele (PR 1.40.25) Axel1.42.15minM35   12.380  4:513.4480
215  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) Kattendijke1.42.30minM50   12.350  4:523.4377
219  Myrthe Faro (PR 1.36.23) Breskens1.43.04minVse   12.282  4:533.41229
224  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.43.20minM50   12.250  4:543.4068
229  Robin van Hal (PR 1.35.54) Groede1.43.37minM35   12.217  4:553.3966
230  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Terneuzen1.43.38minMse   12.215  4:553.3965
234  Peter Claes (PR 1.42.22) Sluiskil1.43.49minM45   12.193  4:553.3964
235  John Joseph Birch (PR 1.34.17) Breskens1.43.50minM45   12.191  4:553.3964
239  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen1.44.06minM35   12.160  4:563.3861
240  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.44.06minMse   12.160  4:563.3861
241  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.44.07minM45   12.158  4:563.3861
243  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.44.10minMse   12.152  4:563.3860
246  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.44.18minM55   12.137  4:573.3759
249  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.44.25minV35   12.123  4:573.37207
250  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.44.27minM65   12.119  4:573.3758
255  Marc Bosch (PR 1.38.09) Heinkenszand1.44.35minM35   12.104  4:573.3657
257  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.44.47minM35   12.081  4:583.3655
264  Tom van de Voorde (PR 1.29.16) Hulst1.45.02minM35   12.052  4:593.3552
265  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.45.05minM35   12.046  4:593.3552
267  John Provoost (PR 1.39.41) Domburg1.45.08minM45   12.040  4:593.3452
268  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.45.13minMse   12.031  4:593.3451
273  Walther Murre (PR 1.42.05) Zaamslag1.45.56minM45   11.949  5:013.3245
277  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.46.06minM55   11.931  5:023.3144
280  Alexander Elfrink (PR 1.41.18) Breskens1.46.25minM35   11.895  5:033.3041
282  Jordy Engelaar (debuut) Oostburg1.46.34minMse   11.878  5:033.3040
287  Carlo de Smit (PR 1.42.31) Breskens1.46.45minM45   11.858  5:043.2938
288  Rian Verstelle (PR 1.44.02) Heinkenszand1.46.46minV45   11.856  5:043.29172
290  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.46.56minM50   11.838  5:043.2937
296  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.47.16minM55   11.801  5:053.2835
298  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.47.17minM45   11.799  5:053.2835
304  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
305  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.47.52minMse   11.735  5:073.2631
306  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) s-Heer Arendskerke1.47.54minMse   11.732  5:073.2630
309  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.48.12minM45   11.699  5:083.2528
311  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.48.26minM55   11.674  5:083.2427
318  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.49.06minM45   11.603  5:103.2223
319  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.49.07minM45   11.601  5:103.2223
320  Simon de Feyter (PR 1.43.10) Schoondijke1.49.13minM45   11.590  5:113.2222
321  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Spui1.49.13minM50   11.590  5:113.2222
322  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.49.15minM50   11.587  5:113.2222
324  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.49.19minM60   11.580  5:113.2222
325  Peter van den Berg (PR 1.41.05) Hulst1.49.30minM45   11.560  5:113.2121
330  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.49.53minM45   11.520  5:133.2019
332  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.50.10minM55   11.490  5:133.1917
333  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.50.10minM45   11.490  5:133.1917
338  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.50.13minV45   11.485  5:133.19127
347  Nico De MuynckSint Kruis1.50.40minM35   11.438  5:153.1815
355  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.51.13minM50   11.382  5:163.1612
359  Douwe Wortman (PR 1.37.59) Axel1.51.21minM45   11.368  5:173.1612
363  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen1.51.42minM35   11.333  5:183.1510
366  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.51.51minM60   11.317  5:183.1410
371  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.52.09minV55   11.287  5:193.14104
374  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.52.14minM65   11.279  5:193.138
375  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.52.19minM35   11.270  5:193.138
382  Vicky Wiessner (PR 1.38.21) Middelburg1.52.37minV40   11.240  5:203.1299
386  Dennis Kaashoek (PR 1.44.45) Oostburg1.52.59minMse   11.204  5:213.116
391  Monique Allefs (PR 1.34.19) Hulst1.53.13minV45   11.181  5:223.1193
393  Cor de Jonge (PR 1.43.14) Terneuzen1.53.14minM55   11.179  5:223.115
395  Corne Rasenberg (PR 1.46.27) Aagtekerke1.53.19minM45   11.171  5:223.105
396  Wim Huibregtse (PR 1.33.46) Westkapelle1.53.19minM45   11.171  5:223.105
399  Wendy van de Velde (PR 1.43.26) Oostburg1.53.26minVse   11.159  5:233.1091
400  Jeroen de Vries (PR 1.42.26) IJzendijke1.53.32minM40   11.150  5:233.104
401  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.53.32minM45   11.150  5:233.104
404  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens1.53.35minM50   11.145  5:233.104
407  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.53.48minM45   11.123  5:243.094
412  Frank Faes (PR 1.41.41) Sluis1.54.01minM45   11.102  5:243.083
418  Jochem Voet (PR 1.50.02) Zaamslag1.54.22minMse   11.068  5:253.073
424  Conrad de Ridder (PR 1.47.35) Vlissingen1.54.42minM45   11.036  5:263.072
439  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.55.22minM55   10.972  5:283.051
440  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.55.22minV35   10.972  5:283.0572
442  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.55.26minM45   10.966  5:283.051
443  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement1.55.29minM45   10.961  5:283.041
447  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg1.55.42minV40   10.941  5:293.0469
448  Benito Bostelaar (PR 1.35.25) Middelburg1.55.43minM40   10.939  5:293.041
452  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.56.04minM55   10.906  5:303.03-
453  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.56.05minM45   10.905  5:303.03-
456  Niek Obrie (PR)Terneuzen1.56.20minMse   10.881  5:313.02-
466  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Nieuw-Namen1.56.42minVse   10.847  5:323.0160
469  Tono Wondergem (PR)Westkapelle1.56.52minM50   10.832  5:323.01-
470  Rob d'Hondt (PR)Hulst1.56.58minM45   10.822  5:333.01-
475  Patrick Stokx (PR 1.42.02) Heinkenszand1.57.14minM45   10.798  5:333.00-
479  Fiona Reijers (PR 1.45.47) Terneuzen1.57.35minV35   10.766  5:342.9953
480  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.57.37minV45   10.763  5:342.9953
487  Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst1.57.58minM45   10.731  5:352.98-
488  Jack van Stel (PR 1.34.02) Goes1.58.08minM45   10.715  5:362.98-
490  Leendert Nieuwenhuijze (PR 1.53.16) s-Heer Arendskerke1.58.08minM55   10.715  5:362.98-
492  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.58.11minV35   10.711  5:362.9848
500  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle1.58.35minV45   10.675  5:372.9745
502  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen1.58.40minM60   10.667  5:372.96-
503  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.58.45minM45   10.660  5:382.96-
504  Walter Plessius (PR 1.51.26) s-Gravenpolder1.58.53minM35   10.648  5:382.96-
509  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst1.59.19minM65   10.609  5:392.95-
513  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.59.43minV45   10.574  5:402.9437
518  Xavier Duthoy (PR 1.55.15) Aardenburg1.59.53minM35   10.559  5:412.93-
520  Ben Schlärmann (PR 1.39.27) Sint Jansteen2.00.00minM50   10.549  5:412.93-
525  Marjo Buzeyn (PR 1.54.22) Aardenburg2.00.45minV45   10.483  5:432.9131
526  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Oostburg2.00.45minM45   10.483  5:432.91-
527  Koen Hamelink (PR 1.56.58) Oostburg2.00.45minMse   10.483  5:432.91-
528  Stephanie van Poucke (debuut) IJzendijke2.00.46minVse   10.482  5:432.9131
537  Jacky van Cuijck (debuut) Retranchement2.01.32minM45   10.416  5:462.89-
539  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.01.56minV50   10.381  5:472.8824
546  Danny AssOvezande2.02.15minM55   10.355  5:482.88-
550  Dominique Verlinde (PR 1.42.50) Zaamslag2.02.23minMse   10.343  5:482.87-
551  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Middelburg2.02.26minV40   10.339  5:482.8722
554  Hans Dujardin (debuut) Hulst2.02.50minM65   10.305  5:492.86-
558  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg2.02.58minM55   10.294  5:502.86-
559  Reinier Broeksma (PR 1.48.02) Heinkenszand2.03.03minM45   10.287  5:502.86-
560  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.03.05minM45   10.284  5:502.86-
563  Rebecca de Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.03.20minV50   10.264  5:512.8517
566  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge2.03.32minM50   10.247  5:512.85-
567  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine2.03.33minM45   10.246  5:512.85-
569  Kees Kloosterman (PR 1.50.10) Wolphaartsdijk2.03.35minM45   10.243  5:512.85-
576  Rudi Cornelis (PR 1.54.22) Breskens2.03.57minM45   10.213  5:532.84-
580  Jessica Ocke (debuut) Axel2.04.08minVse   10.198  5:532.8314
581  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.04.09minV45   10.196  5:532.8314
582  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.04.10minV35   10.195  5:532.8314
583  Marc Corijn (PR 1.46.48) Kapellebrug2.04.11minM45   10.193  5:532.83-
588  Tieme Moret (PR)Kapelle-Biezelinge2.04.36minMse   10.159  5:542.82-
596  Jochem Leijnse (PR 2.00.27) Middelburg2.05.18minMse   10.103  5:562.81-
597  Johan Hinneman (PR 1.54.03) Terneuzen2.05.18minM65   10.103  5:562.81-
599  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.05.26minM65   10.092  5:572.80-
601  Cor Lakerveld (PR 1.52.32) Terneuzen2.05.32minM55   10.084  5:572.80-
603  Ronny de Maertelaere (PR 1.56.58) Philippine2.05.38minM45   10.076  5:572.80-
604  Joyce Haerens (PR)Schoondijke2.05.38minV35   10.076  5:572.809
611  Ilona dieleman (debuut) Nieuwvliet2.06.02minVse   10.044  5:582.797
617  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.06.17minM65   10.024  5:592.78-
618  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat2.06.19minV35   10.021  5:592.787
620  Wendy Theune (PR 1.55.30) Vlissingen2.06.21minV40   10.019  5:592.786
621  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde2.06.24minM55   10.015  5:592.78-
638  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.08.17minM45   9.868  6:052.74-
647  Lucas Kint (PR 1.59.08) Oostburg2.08.39minM55   9.839  6:062.73-
648  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.08.40minM50   9.838  6:062.73-
653  Liduine Verschiere (PR 2.01.03) Goes2.09.00minV45   9.813  6:072.731
654  Niek Rijk deSchoondijke2.09.07minM45   9.804  6:072.72-
658  Ronny Versluys (PR 2.00.31) Zuidzande2.09.52minM45   9.747  6:092.71-
660  Martin van Heel (PR 1.53.07) Terneuzen2.09.54minM35   9.745  6:092.71-
666  Jan Boerbooms (PR 2.04.13) Terneuzen2.10.14minM55   9.720  6:102.70-
668  Piet Jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.10.21minM55   9.711  6:112.70-
670  Jorien Boidin-de DieOostburg2.10.26minV55   9.705  6:112.70-
675  Remco Paauwe (debuut) Goes2.11.02minMse   9.661  6:132.68-
678  Nicole Sturm (PR 2.08.39) Wemeldinge2.11.27minV35   9.630  6:142.67-
687  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet2.12.09minM45   9.579  6:162.66-
689  Jack de Jonge (PR 2.03.07) Terneuzen2.12.26minM35   9.558  6:172.66-
693  Inge Quataert (PR 2.07.32) Aardenburg2.12.53minV45   9.526  6:182.65-
694  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Biervliet2.13.16minM70   9.499  6:192.64-
696  Kimberley D'Hoore (PR 1.55.14) Sluis2.13.19minVse   9.495  6:192.64-
697  Chris Rodermond (PR 2.07.59) Oost-Souburg2.13.22minM45   9.492  6:192.64-
698  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.13.22minM45   9.492  6:192.64-
701  Dick van Beek (PR 2.13.15) Oostburg2.13.56minM65   9.451  6:212.63-
710  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.14.57minM55   9.380  6:242.61-
711  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg2.15.00minM45   9.377  6:242.60-
713  Nicolien van Bezu (PR 2.02.50) Biervliet2.15.17minV45   9.357  6:252.60-
718  Youri Wams (PR 1.52.42) Nieuw- en Sint Joosland2.16.01minM35   9.307  6:272.59-
719  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.16.06minV55   9.301  6:272.58-
722  Jurgen Dingemanse (PR 2.07.53) Biggekerke2.16.53minMse   9.248  6:292.57-
724  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst2.17.25minM45   9.212  6:312.56-
725  Saskia Smolenaers (PR 2.04.37) Terhole2.17.25minV35   9.212  6:312.56-
726  Myriam Baute (PR 2.06.27) Terneuzen2.17.26minVse   9.211  6:312.56-
730  Natalie Verdoorn (PR)Sluiskil2.17.35minV35   9.201  6:312.56-
731  Sjaak Lijbaart (PR 2.16.51) Sluiskil2.17.36minM55   9.199  6:312.56-
741  Marielle Simonse (PR 2.00.25) Goes2.18.31minV40   9.139  6:342.54-
749  Tianda Donker Curtius (PR 1.57.50) Schoondijke2.21.01minVse   8.977  6:412.49-
750  Christianne Vermorken (PR 2.06.27) Nieuwvliet2.21.02minV55   8.976  6:412.49-
751  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.21.47minM45   8.928  6:432.48-
752  Bram de Kraker (PR 2.02.44) Oostburg2.21.48minM65   8.927  6:432.48-
753  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke2.21.49minM65   8.926  6:432.48-
754  Michel de Meijer (PR 2.09.43) Cadzand2.21.59minM55   8.915  6:442.48-
755  Nina DeclerckSint Kruis2.22.02minVse   8.912  6:442.48-
764  Alexander Verschuur (PR 2.04.51) Zoutelande2.23.40minM45   8.811  6:492.45-
765  Jules van Mulken (PR 1.56.18) Groede2.23.44minM65   8.807  6:492.45-
768  Nico Verheul (PR 1.59.14) Oostburg2.25.26minM60   8.704  6:542.42-
775  Erik de Bruine (PR 1.54.53) Goes2.28.29minM45   8.525  7:022.37-
776  Mandy de Bruine (PR)Goes2.28.29minVse   8.525  7:022.37-
779  Jan van der Linde (PR 1.28.09) Oostburg2.29.03minM55   8.493  7:042.36-
Mannen: 253 (84.05%) => M35=51 - M40=9 - M45=86 - M50=12 - M55=26 - M60=4 - M65=11 - M70=1 - Mse=53
Vrouwen: 48 (15.95%) => V35=11 - V40=6 - V45=13 - V50=2 - V55=4 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.564 seconden nodig om deze lijst met 301 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020