dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Trail By The Sea

Burgh-Haamstede, zondag 21 februari 2016 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Marathon >>> Zeeuws record staat met 3.00.18 vanaf 07-05-2017 op naam van Tim Pleijte <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Vlissingen2.56.56minMse   14.309  4:123.97474
2  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg3.08.31minMse   13.430  4:283.73351
3  Pascal van NordenGouda3.08.55minM40   13.401  4:293.72347
4  Jacco LangerakUtrecht3.19.16minMse   12.705  4:433.53254
5  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.20.37minMse   12.620  4:453.51242
6  Ralf PreibischHalsteren3.24.26minM50   12.384  4:513.44212
7  Ronnie DuinkerkenRotterdam3.24.57minM40   12.353  4:513.43208
8  Crum van der Linden (PR 2.53.25) Vlissingen3.29.49minMse   12.066  4:583.35173
9  Mark WilsonVlaardingen3.30.44minM40   12.014  5:003.34167
10  Bernard HeshofOud Gastel3.31.18minM40   11.982  5:003.33163
11  Wim NieuwkerkDinteloord3.33.47minMse   11.842  5:043.29147
12  Marc DonkersOude-Tonge3.35.29minM40   11.749  5:063.26136
13  Irene KinnegimVoorschoten3.35.32minV40   11.746  5:063.26314
14  Mike BruceZoetermeer3.35.33minM40   11.745  5:073.26136
15  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.38.39minM45   11.579  5:113.22117
16  Martijn SchakelaarHattem3.40.34minM40   11.478  5:143.19107
17  Hans van RenselaarHattem3.42.09minM50   11.396  5:163.1798
18  Dick Van OsZwolle3.45.21minM40   11.235  5:203.1282
19  Leonie Ton (PR 3.00.07) Wissenkerke3.45.59minV40   11.203  5:213.11233
20  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.46.09minM40   11.195  5:223.1179
21  Victor PhaffHellevoetsluis3.46.46minM40   11.164  5:223.1076
22  Aart van MeerveldBarneveld3.47.52minM40   11.110  5:243.0971
23  Arjan NomenStolwijk3.49.41minMse   11.023  5:273.0663
24  Wouter van Caspel (PR 2.53.07) Oost-Souburg3.51.28minMse   10.938  5:293.0456
25  Michel de MaatVlaardingen3.53.21minM50   10.849  5:323.0149
26  Arne VerstraetenLokeren3.53.56minMse   10.822  5:333.0147
27  Michiel BlauwBreda3.54.23minM40   10.802  5:333.0045
28  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.57.12minM40   10.673  5:372.9636
29  Jurgen AnthoniNiel3.57.16minM40   10.670  5:372.9636
30  Chris DhoogeZaffelare3.57.38minM40   10.654  5:382.9634
31  Angeli de KoningMaasland3.58.51minV50   10.600  5:402.94150
32  Jeroen KratzEindhoven3.58.55minM40   10.597  5:402.9431
33  Jan Willem Blaise SmitHarmelen3.59.09minM40   10.586  5:402.9430
34  Simon LuckettHaarlem3.59.27minM50   10.573  5:402.9429
35  Berry SnoerenTilburg3.59.29minMse   10.572  5:412.9429
36  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg4.00.35minM50   10.523  5:422.9226
37  René SligmanMarkelo4.02.33minM40   10.438  5:452.9021
38  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen4.02.52minM45   10.424  5:452.9020
39  Rob Schaap (PR 3.48.15) Vlissingen4.04.00minM55   10.376  5:472.8818
40  Theo VermeerBerkel-Enschot4.04.17minM40   10.364  5:472.8817
41  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes4.04.28minM50   10.356  5:482.8817
42  Rob van NoordtMonster4.05.25minM50   10.316  5:492.8715
43  Mark BreedHaarlem4.05.48minMse   10.300  5:502.8614
44  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg4.06.16minM40   10.280  5:502.8613
45  Jan MarckxKontich4.06.57minM40   10.252  5:512.8512
46  Renate de Wilde (PR 3.51.52) Wilhelminadorp4.07.17minVse   10.238  5:522.84106
47  Bastiaan WinkelaarKampen4.07.38minMse   10.224  5:522.8411
48  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.08.01minM50   10.208  5:532.8410
49  Maarten van HalderenRotterdam4.08.06minMse   10.204  5:532.8310
50  Pieter HeggenBreda4.08.14minM50   10.199  5:532.8310
51  Leon PersoonRotterdam4.08.40minMse   10.181  5:542.839
52  Nadine de Wilde (PR 4.08.40) Wilhelminadorp4.08.42minVse   10.180  5:542.8399
53  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke4.08.46minM40   10.177  5:542.839
54  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge4.09.13minM55   10.159  5:542.828
55  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande4.09.19minM40   10.155  5:552.828
56  Andre van LeeuwenPijnacker4.09.53minM40   10.132  5:552.817
57  Jos vanden EvertsVught4.10.08minM50   10.121  5:562.817
58  Bjorn de QuaastenietBergen op Zoom4.13.48minMse   9.975  6:012.773
59  Alex MichielsBrugge4.14.28minM50   9.949  6:022.762
60  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen4.15.25minM50   9.912  6:032.751
61  Michel SlabbekoornHeerle4.15.29minM40   9.909  6:032.751
62  Henry SpronkAndelst4.15.44minMse   9.900  6:042.751
63  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke4.16.59minM40   9.852  6:052.741
64  Raoul Smit SibingaGouda4.17.03minM40   9.849  6:062.741
65  Matthew ArensmanMiddelharnis4.17.12minMse   9.843  6:062.73-
66  Ray Cornips (PR 3.35.31) Zuidzande4.17.39minM50   9.826  6:062.73-
67  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande4.17.39minM50   9.826  6:062.73-
68  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht4.17.49minM40   9.820  6:072.73-
69  Yves GesserAlmere4.17.54minMse   9.817  6:072.73-
70  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.18.06minM50   9.809  6:072.72-
71  Lennart de MunnikBergschenhoek4.18.16minMse   9.803  6:072.72-
72  Jan-Peter SimonsHooge Zwaluwe4.18.19minM40   9.801  6:072.72-
73  Paul Bosman (PR 3.19.32) Koewacht4.18.44minM40   9.785  6:082.72-
74  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes4.19.15minM40   9.765  6:092.71-
75  Frank van der MarkBilthoven4.20.32minM50   9.717  6:102.70-
76  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede4.20.34minM40   9.716  6:112.70-
77  Raf VerschuerenItegem4.20.53minMse   9.704  6:112.70-
78  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.21.24minMse   9.685  6:122.69-
79  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge4.21.32minM45   9.680  6:122.69-
80  Silvia VerhoevenEtten-Leur4.21.41minV50   9.675  6:122.6948
81  Joris WulfertRotterdam4.22.02minMse   9.662  6:132.68-
82  Walter MarsilleDen Bosch4.22.09minM40   9.657  6:132.68-
83  Dennis RiebeekZaltbommel4.22.13minMse   9.655  6:132.68-
84  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes4.22.31minV50   9.644  6:132.6845
85  Kim BanerArnhem4.22.34minVse   9.642  6:132.6845
86  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg4.24.10minVse   9.584  6:162.6640
87  Susanne BoerHaarlem4.24.17minV40   9.579  6:162.6640
88  Pierre DitpasAuvergne4.24.52minMse   9.558  6:172.66-
89  Guido VingerhoedsHaarlem4.25.07minM50   9.549  6:172.65-
90  Jan StruyckdnLoon op Zand4.25.26minM50   9.538  6:172.65-
91  Nils de RijkAmsterdam4.25.56minM40   9.520  6:182.64-
92  Kö Könnecke-ScherpenkateEnschede4.27.34minMse   9.462  6:202.63-
93  Charles van de VenEindhoven4.27.45minM40   9.455  6:212.63-
94  Remco van der VeldenSchiedam4.28.07minM40   9.443  6:212.62-
95  Irma OostermanSpijkenisse4.28.46minV40   9.420  6:222.6228
96  Erik TolhoekKrimpen aan den IJssel4.28.52minM40   9.416  6:222.62-
97  Henk DemmerNijkerk4.29.07minM40   9.407  6:232.61-
98  Carsten PlittDuisburg4.29.22minM40   9.399  6:232.61-
99  Peter SchepensHeusden4.30.26minM50   9.362  6:252.60-
100  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen4.30.43minM55   9.352  6:252.60-
101  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg4.30.44minV40   9.351  6:252.6023
102  Cris SimonsHaaren4.31.30minM40   9.325  6:262.59-
103  Peter GoedhartDrunen4.31.32minM50   9.324  6:262.59-
104  Niels de BruijnDordrecht4.31.35minMse   9.322  6:262.59-
105  Len van den BergKampen4.31.49minMse   9.314  6:272.59-
106  Luc Van LeemputLint4.31.59minM40   9.308  6:272.59-
107  Sophie RousselKontich4.32.01minVse   9.307  6:272.5920
108  Ivan ArctanderMoordrecht4.32.11minM40   9.301  6:272.58-
109  Jean-Paul FrijnsHaarlem4.32.14minM40   9.300  6:272.58-
110  Sascha KowalskiOberhausen4.32.15minMse   9.299  6:272.58-
111  Addie van der VleutenBest4.32.19minMse   9.297  6:272.58-
112  Arold BrandHouten4.32.38minM50   9.286  6:282.58-
113  Nico BogaardLeerdam4.33.01minMse   9.273  6:282.58-
114  Erna SchilderKampen4.33.23minVse   9.261  6:292.5717
115  Peter van Meervelds-Hertogenbosch4.33.29minM40   9.257  6:292.57-
116  Christophe LejeuneKontich4.34.31minM40   9.222  6:302.56-
117  Jael van den Oever (PR 3.35.11) Vlissingen4.34.37minV40   9.219  6:302.5615
118  Ben SchellNoordwijk4.34.48minM50   9.213  6:312.56-
119  Babette van BeekBloemendaal4.34.50minV40   9.212  6:312.5615
120  Peter Jan HaasAmsterdam4.35.22minM40   9.194  6:322.55-
121  Peter WitloxHaaren4.35.44minM60   9.182  6:322.55-
122  Roelof uit BeijerseSchipluiden4.35.55minM40   9.176  6:322.55-
123  Marek VisTerheijden4.36.13minMse   9.166  6:332.55-
124  Iwan VisOestgeest4.36.14minM40   9.165  6:332.55-
125  Harm KuipersHaarlem4.36.30minM40   9.156  6:332.54-
126  Robert Verwijs (PR 3.39.47) Zierikzee4.36.48minMse   9.146  6:342.54-
127  Robbert BriggemanBrielle4.37.42minMse   9.117  6:352.53-
128  Paul AartsTilburg4.38.03minM50   9.105  6:352.53-
129  Sander LeusenkampZwolle4.38.17minM40   9.098  6:362.53-
130  Richard GrannemanHellevoetsluis4.38.48minM40   9.081  6:362.52-
131  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg4.39.33minM50   9.056  6:382.52-
132  Erik BlomSpijkenisse4.39.51minM50   9.047  6:382.51-
133  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen4.39.56minM60   9.044  6:382.51-
134  Judith van GroningenDirksland4.40.03minVse   9.040  6:382.517
135  Erwin VerreytLinden4.40.07minM40   9.038  6:382.51-
136  Piet van TolLisse4.40.26minM50   9.028  6:392.51-
137  Michiel de KremerNoordwijk4.40.27minM40   9.027  6:392.51-
138  Philippe VoetVlezenbeek4.40.29minM40   9.026  6:392.51-
139  Stephan van EijkWaddinxveen4.40.44minMse   9.018  6:392.51-
140  Christiaan DiemLeerdam4.40.56minM40   9.012  6:392.50-
141  Noortje van den EijndenBerkel en Rodenrijs4.41.01minVse   9.009  6:402.506
142  Paul Johan de VoogdVlaardingen4.41.20minM40   8.999  6:402.50-
143  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.41.35minV45   8.991  6:402.505
144  Aivars Noviks-Grasis 4.41.43minMse   8.987  6:412.50-
145  Bob WesterduijnSpijkenisse4.42.34minMse   8.960  6:422.49-
146  René MeijwaardSpijkenisse4.42.35minM40   8.959  6:422.49-
147  Lizette Diem- van WasbeekLeerdam4.42.35minVse   8.959  6:422.494
148  Maroula ImkampBergen op Zoom4.42.56minV50   8.948  6:422.494
149  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch4.43.13minM40   8.939  6:432.48-
150  Erik KremerVlaardingen4.43.40minM40   8.925  6:432.48-
151  Wilco HoogendoornSchiedam4.43.45minM40   8.922  6:432.48-
152  Udo SchneiderSankt Augustin4.44.01minM50   8.914  6:442.48-
153  Sebastien BoulleAmsterdam4.44.02minM40   8.913  6:442.48-
154  Ed boondersLandsmeer4.44.04minM50   8.912  6:442.48-
155  Erik GoedegebuureBreukelen4.46.04minM50   8.850  6:472.46-
156  Robert SierhuisCapelle aan den IJssel4.46.06minM40   8.849  6:472.46-
157  Frank HarremanSpijkenisse4.46.33minM40   8.835  6:472.45-
158  Ronald TertoolenVlaardingen4.46.40minM50   8.832  6:482.45-
159  Misja van EschRoosendaal4.46.56minM40   8.823  6:482.45-
160  Diederik van de WoestijneRaalte4.47.05minMse   8.819  6:482.45-
161  Tony VanderswalmenWaregem4.47.23minM40   8.809  6:492.45-
162  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.47.40minM50   8.801  6:492.44-
163  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.47.59minM50   8.791  6:502.44-
164  Dirk VerhaegheOostende4.48.01minM40   8.790  6:502.44-
165  Roy van Wezels-Hertogenbosch4.48.10minM40   8.786  6:502.44-
166  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle4.48.12minM55   8.785  6:502.44-
167  Ron MoerlandHellevoetsluis4.48.47minM40   8.767  6:512.44-
168  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.49.27minM50   8.747  6:522.43-
169  Roy KerstenBudel4.49.39minMse   8.741  6:522.43-
170  Joost SaanenBudel4.49.39minMse   8.741  6:522.43-
171  Ferry Ottenhofs-Hertogenbosch4.49.45minM50   8.738  6:522.43-
172  Rick KasmoRotterdam4.50.30minMse   8.715  6:532.42-
173  Anne GroenewegeRotterdam4.50.31minVse   8.714  6:532.42-
174  Marinus F de GrootKampen4.51.06minM50   8.697  6:542.42-
175  Yöran Mickas-Gravenhage4.51.15minMse   8.693  6:542.41-
176  André van DorpVlaardingen4.51.29minM40   8.686  6:542.41-
177  John SibensRoosendaal4.51.31minM40   8.685  6:552.41-
178  Merel Hogeweg (PR 3.49.13) Goes4.51.35minVse   8.683  6:552.41-
179  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.51.45minM60   8.678  6:552.41-
180  Maaike BraatMuiderberg4.52.04minV40   8.668  6:552.41-
181  Frouwkje HerderRavenswoud4.53.18minV50   8.632  6:572.40-
182  Ron SmitsVenray4.53.37minM40   8.622  6:582.40-
183  Joop WersonEindhoven4.53.55minM40   8.614  6:582.39-
184  Gunter SlootmansKontich4.53.56minM40   8.613  6:582.39-
185  Christine NaegelsWeerde4.54.16minV40   8.603  6:582.39-
186  Antje UeberholzKoblenz4.54.47minV40   8.588  6:592.39-
187  Bart ZuidgeestVlaardingen4.55.16minM40   8.574  7:002.38-
188  Ellen Van den MaagdenbergVlaardingen4.55.46minV40   8.560  7:012.38-
189  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.56.15minM50   8.546  7:012.37-
190  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.56.15minM50   8.546  7:012.37-
191  Rafael SnauwaertKnokke-Heist4.56.21minM50   8.543  7:012.37-
192  Willem SikkersSprang-Capelle4.56.32minMse   8.538  7:022.37-
193  Frits van der LubbenZoetermeer4.56.45minM50   8.531  7:022.37-
194  Marco GouwensRotterdam4.58.24minM40   8.484  7:042.36-
195  Dennis JansenSassenheim4.58.45minMse   8.474  7:052.35-
196  Harrie HendrickxMeerle4.59.03minM60   8.466  7:052.35-
197  Trudie de jong-SnijdersLepelstraat4.59.07minV50   8.464  7:052.35-
198  Dennis JohnEssen4.59.15minMse   8.460  7:062.35-
199  Peter HeimannOberhausen4.59.16minM40   8.460  7:062.35-
200  Betty van ZoelenHaarlem4.59.34minV40   8.451  7:062.35-
201  Lia Gonzalez (PR 2.53.24) Vrouwenpolder4.59.48minV50   8.445  7:062.35-
202  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg5.00.02minV40   8.438  7:072.34-
203  Nick CurrieUtrecht5.00.09minMse   8.435  7:072.34-
204  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg5.00.44minMse   8.418  7:082.34-
205  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg5.00.49minV40   8.416  7:082.34-
206  Jean-paul KulkVoorburg5.01.56minM40   8.385  7:092.33-
207  Tjeerd SchoonheimDrunen5.02.23minM40   8.372  7:102.33-
208  Sander HandstedeVelp5.02.23minMse   8.372  7:102.33-
209  Howard PijpaertZoetermeer5.02.31minM50   8.369  7:102.32-
210  Aad OosteromBerkenwoude5.03.07minM50   8.352  7:112.32-
211  Wouter OverbeekeWassenaar5.03.36minM40   8.339  7:122.32-
212  Kees WillemsenAlphen aan den Rijn5.04.13minM40   8.322  7:132.31-
213  Chris van RossumZwijndrecht5.04.53minM40   8.304  7:142.31-
214  Sheila Werbata-OverbeekeWassenaar5.05.18minV40   8.292  7:142.30-
215  Wilfried DuivenvoordenNoordwijkerhout5.06.31minM50   8.260  7:162.29-
216  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg5.06.33minM50   8.259  7:162.29-
217  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle5.06.34minM40   8.258  7:162.29-
218  Richard Polderdijk (PR 3.59.25) Kortgene5.07.18minM50   8.239  7:172.29-
219  Viola DessensVlaardingen5.07.20minV40   8.238  7:172.29-
220  Bas DessensVlaardingen5.07.20minM40   8.238  7:172.29-
221  Harry WijnholdsPannerden5.07.51minM40   8.224  7:182.28-
222  Jolande Ardon-FransmanOostvoorne5.09.42minV50   8.175  7:202.27-
223  Ingrid KlopSchiedam5.09.53minV50   8.170  7:212.27-
224  Wim PijnenburgVught5.10.44minM50   8.148  7:222.26-
225  Ronny van DesselBrecht5.10.50minM40   8.145  7:222.26-
226  Anita MaesAntwerpen5.10.52minVse   8.144  7:222.26-
227  André HorstenNieuwegein5.11.29minM50   8.128  7:232.26-
228  Dick Hart (PR 4.37.51) Renesse5.11.46minM55   8.120  7:232.26-
229  Ahmed MohammadUtrecht5.12.03minM40   8.113  7:242.25-
230  Lennart van LiereEindhoven5.12.16minM40   8.107  7:242.25-
231  Peter ParrenIttervoort5.13.06minM50   8.086  7:252.25-
232  Tom van der HeijdenVinkel5.13.10minMse   8.084  7:252.25-
233  Herman CostermansEssen5.14.16minM60   8.056  7:272.24-
234  Edwin CasteleinVelp5.14.51minM50   8.041  7:282.23-
235  Leonard G BoekestijnDe Lier5.15.11minM50   8.032  7:282.23-
236  Alexander RijsdijkDordrecht5.15.15minM40   8.031  7:282.23-
237  Detlev KonigGouda5.16.09minM60   8.008  7:302.22-
238  Ronald te LindertVlaardingen5.16.41minM40   7.994  7:302.22-
239  Johan StruijsVlaardingen5.16.42minM50   7.994  7:302.22-
240  Huub AlevaWaalwijk5.17.51minM50   7.965  7:322.21-
241  Hans VogelHaarlem5.20.18minM50   7.904  7:352.20-
242  Goof LindijerDoorn5.22.32minM50   7.849  7:392.18-
243  Leendert Jan van WijnenVoorhout5.25.35minM50   7.776  7:432.16-
244  Johanneke PuntHaarlem5.26.06minV40   7.764  7:442.16-
245  Mike van WichenZoetermeer5.26.26minM50   7.756  7:442.15-
246  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen5.27.45minM40   7.724  7:462.15-
247  Rene LangeslagAlmere5.28.46minM50   7.701  7:472.14-
248  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg5.28.57minM50   7.696  7:482.14-
249  Dick van der KleiDen Haag5.29.47minM50   7.677  7:492.13-
250  Martin MolenaarNieuwerkerk aan de IJssel5.30.24minM50   7.663  7:502.13-
251  Simone HeemskerkRotterdam5.30.27minV40   7.661  7:502.13-
252  Marian BakkerBergambacht5.32.01minV40   7.625  7:522.12-
253  Lenard OnderwaterSassenheim5.32.20minM40   7.618  7:532.12-
254  Rinus KrijgerDrunen5.32.41minM60   7.610  7:532.11-
255  Marco PoortierTilburg5.33.03minM50   7.602  7:542.11-
256  Ronald NuijtenDordrecht5.33.21minM40   7.595  7:542.11-
257  Jorgen WestbroekHellevoetsluis5.35.15minM40   7.552  7:572.10-
258  Sigrid Jense (PR 4.43.48) Middelburg5.36.07minV50   7.532  7:582.09-
259  Cora VerheijAbbenbroek5.38.01minV40   7.490  8:012.08-
260  Durk Jan de BruinHaarlem5.39.42minM50   7.453  8:032.07-
261  Svenja JohnEssen5.40.14minVse   7.441  8:042.07-
262  Willem van der VaartVlaardingen6.02.38minM50   6.981  8:361.94-
263  Willem JoorenZuilichem6.04.28minM50   6.946  8:381.93-
Mannen: 219 (83.27%) => M40=93 - M45=3 - M50=63 - M55=5 - M60=7 - Mse=48
Vrouwen: 44 (16.73%) => V40=20 - V45=1 - V50=10 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met vanaf op naam van <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.25.02minMse   14.887  4:024.14375
2  Tim van den Broeke (PR 1.15.10) Vlissingen1.25.39minMse   14.779  4:044.11361
3  Erwin Adan (PR 1.08.41) Middelburg1.26.54minMse   14.567  4:074.05332
4  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.27.21minMse   14.492  4:084.03323
5  Mohamed MohammadiAmsterdam1.32.36minM40   13.670  4:233.80218
6  Luc VerhammeNijmegen1.32.37minMse   13.668  4:233.80218
7  Ferry EngelHerkingen1.33.28minM50   13.543  4:263.76203
8  Patrick de Vos (PR 1.11.37) Kattendijke1.34.32minMse   13.391  4:293.72185
9  Bas MertensRoosendaal1.34.40minMse   13.372  4:293.71183
10  Heddie Nieuwdorp (ZR M55)Yerseke1.34.57minM55   13.332  4:303.70178
11  Kevin BoonBeusichem1.35.01minMse   13.322  4:303.70177
12  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Zierikzee1.35.44minM45   13.223  4:323.67166
13  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.36.38minMse   13.100  4:353.64152
14  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.36.52minMse   13.068  4:353.63149
15  Marcel de VetteOud-Beijerland1.37.13minM40   13.021  4:363.62143
16  Patrick v SchiltHalsteren1.37.35minM40   12.972  4:383.60138
17  Arnold de KromHalsteren1.38.12minM40   12.891  4:393.58130
18  Jos BoshuizenDordrecht1.38.14minM40   12.886  4:393.58129
19  Simon DeJongheAntwerpen1.38.28minMse   12.856  4:403.57126
20  Stephan StamHoek van Holland1.38.31minM40   12.849  4:403.57125
21  Wim de Jongs-Gravenzande1.38.38minM50   12.834  4:413.56124
22  John ArensmanDen Bommel1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
23  Maarten Benings-Gravenhage1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
24  Marlon DeijkersFijnaart1.39.45minM40   12.690  4:443.53109
25  Steven JanssenOpoeteren1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
26  Jeroen ScheerderKontich1.40.24minM40   12.608  4:463.50101
27  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.40.31minM40   12.593  4:463.50100
28  Yvan De GraefMechelen1.40.39minMse   12.577  4:463.4998
29  Eric BrommertRotterdam1.40.45minM40   12.564  4:473.4997
30  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.40.53minMse   12.548  4:473.4995
31  Dennis van LimborghLekkerkerk1.41.19minMse   12.494  4:483.4790
32  Bert-Jan WesterhofRotterdam1.41.23minM40   12.486  4:483.4789
33  Reinier JasperseRotterdam1.41.43minMse   12.445  4:493.4686
34  Ellen HouwelingNijmegen1.41.47minVse   12.437  4:493.45250
35  Lars RooskenRotterdam1.42.31minMse   12.348  4:523.4377
36  Sander KlapBreda1.42.44minMse   12.322  4:523.4275
37  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.42.45minM40   12.320  4:523.4274
38  Jan VerbakelLeiden1.43.08minM40   12.274  4:533.4170
39  Marijn RodenburgRotterdam1.43.44minMse   12.203  4:553.3964
40  Frank van den BergLeiden1.44.02minM50   12.168  4:563.3862
41  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.44.16minMse   12.141  4:573.3759
42  Kevin GideonseNijmegen1.44.42minMse   12.090  4:583.3655
43  Lucie van GenugtenNijmegen1.45.05minVse   12.046  4:593.35197
44  Peter KoedoodRotterdam1.45.12minM50   12.033  4:593.3451
45  Frans LindersHoogerheide1.45.18minM40   12.021  4:593.3450
46  Machiel van ZutphenNijmegen1.45.20minM40   12.018  5:003.3450
47  Arjen van Veldens-Gravenzande1.45.36minM50   11.987  5:003.3348
48  Thijs BoogertRotterdam1.45.38minMse   11.983  5:003.3347
49  Hans RavensbergenLeiden1.45.39minM50   11.982  5:003.3347
50  Christian MullerRotterdam1.45.41minM50   11.978  5:013.3347
51  Jan Riemens (PR 1.22.49) IJzendijke1.45.41minMse   11.978  5:013.3347
52  Reserve 1.45.43minMse   11.974  5:013.3347
53  Leon de LangenBergschenhoek1.46.00minM40   11.942  5:013.3244
54  Harry LavooijGoes1.46.02minMse   11.938  5:023.3244
55  Arno de JagerAmsterdam1.46.05minMse   11.933  5:023.3144
56  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.46.08minM40   11.927  5:023.3143
57  Martin Rijn (PR 1.38.36) Zierikzee1.46.10minM40   11.923  5:023.3143
58  John VonkLeiden1.46.19minMse   11.906  5:023.3142
59  Henk VollebregtRijswijk1.46.23minM40   11.899  5:033.3141
60  Fedor WesselingRoosendaal1.46.24minM40   11.897  5:033.3041
61  Jan van GentOud-Beijerland1.46.28minM50   11.890  5:033.3041
62  Martijn VerzaalAlphen aan den Rijn1.46.34minMse   11.878  5:033.3040
63  Marnix van den bergGouda1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
64  John van TilburgHoogerheide1.46.48minM50   11.853  5:043.2938
65  Kees van OevelenBergen op Zoom1.47.02minM50   11.827  5:043.2936
66  Eric PeetersVught1.47.03minM40   11.825  5:043.2836
67  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.47.16minM40   11.801  5:053.2835
68  Fred van Es (PR 1.29.14) Domburg1.47.37minM40   11.763  5:063.2732
69  Rinus Witte (PR 1.19.12) Sint Laurens1.48.01minM50   11.719  5:073.2630
70  Maurits AppelsTilburg1.48.22minM50   11.681  5:083.2427
71  Jelrik GeurtzAngeren1.48.30minMse   11.667  5:093.2426
72  Rene HartelAmsterdam1.48.36minM60   11.656  5:093.2426
73  Marco HarberinkHarderwijk1.48.56minM40   11.620  5:103.2324
74  Mattias VanderstraetenMollem1.49.25minMse   11.569  5:113.2121
75  Johannes MaiterthAachen1.49.35minMse   11.551  5:123.2120
76  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Renesse1.49.37minM50   11.548  5:123.2120
77  Alex NieuwenhuijzenRozenburg1.49.53minM40   11.520  5:133.2019
78  Corné AartsBergen op Zoom1.50.18minM40   11.476  5:143.1916
79  Ronald BorgdorffSpijkenisse1.50.36minMse   11.445  5:153.1815
80  Jos de KeijzerHoogerheide1.50.38minM40   11.442  5:153.1815
81  Anjo SchagenUtrecht1.50.45minMse   11.430  5:153.1714
82  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.50.51minMse   11.419  5:153.1714
83  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.51.04minM45   11.397  5:163.1713
84  Matthijs RoksRucphen1.51.08minMse   11.390  5:163.1613
85  Jeffry de RidderDordrecht1.51.16minM40   11.377  5:163.1612
86  Herman Beuns-Gravenhage1.51.16minM40   11.377  5:163.1612
87  Manon BroumelsRoosendaal1.51.20minV40   11.370  5:173.16114
88  Sascha GräfeDinslaken1.51.23minMse   11.365  5:173.1612
89  Martien MolNaaldwijk1.51.26minM40   11.360  5:173.1611
90  Hein van Uffelen (PR 1.32.20) Oost-Souburg1.51.27minMse   11.358  5:173.1611
91  Nathan KizilirmakAmsterdam1.51.28minMse   11.356  5:173.1511
92  Deniz HorzumAmsterdam1.51.30minMse   11.353  5:173.1511
93  Theo de Macker (PR 1.35.53) Burgh-Haamstede1.51.33minM40   11.348  5:173.1511
94  Justin ScheffersRotterdam1.51.34minMse   11.346  5:173.1511
95  Rob SpruytRotterdam1.51.38minMse   11.339  5:173.1511
96  Erwin van der Linde (PR 1.32.56) Vlissingen1.51.38minM40   11.339  5:173.1511
97  Marijn Grootjans (PR 1.40.18) Westkapelle1.51.39minMse   11.338  5:183.1510
98  Rob HoncoopRijen1.51.44minMse   11.329  5:183.1510
99  Vinni ZandeeAmsterdam1.51.53minM50   11.314  5:183.1410
100  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.52.12minMse   11.282  5:193.138
101  Arthur HulstkampRotterdam1.52.15minM40   11.277  5:193.138
102  Piet StroekRotterdam1.52.18minM60   11.272  5:193.138
103  Paul StreepCapelle aan den IJssel1.52.20minM60   11.269  5:193.138
104  Bas van BuurenBussum1.52.22minMse   11.265  5:203.138
105  Pieter de JagerHaarlem1.52.24minM40   11.262  5:203.138
106  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.52.26minM40   11.259  5:203.138
107  John JongmansRoosendaal1.52.43minM40   11.230  5:213.127
108  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle1.52.50minMse   11.219  5:213.126
109  Jan-Willem WasmannUtrecht1.52.52minMse   11.215  5:213.126
110  Björn ter BruggenBjärtrå1.52.56minMse   11.209  5:213.116
111  Geert van DijkNaaldwijk1.52.57minM50   11.207  5:213.116
112  Jos NoordegraafHellevoetsluis1.53.03minMse   11.197  5:223.116
113  Rob VeldenVught1.53.15minM50   11.177  5:223.105
114  Annelies PostemaRoosendaal1.53.16minV40   11.176  5:223.1092
115  Arne GeerlingsViersel1.53.18minMse   11.173  5:223.105
116  Mario AdriaanseOost-Souburg1.53.19minMse   11.171  5:223.105
117  Steffen SmitRotterdam1.53.28minM40   11.156  5:233.105
118  Maarten FornerodHaarlem1.53.29minM50   11.155  5:233.105
119  Jeltje DoevenRotterdam1.53.30minVse   11.153  5:233.1090
120  Peter DuyndamNaaldwijk1.53.32minM50   11.150  5:233.104
121  Christian VonkVught1.53.33minM40   11.148  5:233.104
122  Ronny Dekker (PR 1.33.41) Meliskerke1.53.35minMse   11.145  5:233.104
123  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.53.37minM40   11.141  5:233.094
124  Denise van Weelden (PR 1.38.00) Goes1.53.43minVse   11.132  5:233.0988
125  Bob LawendeRotterdam1.53.43minMse   11.132  5:233.094
126  Frouke DuijzerVught1.53.48minVse   11.123  5:243.0987
127  Ralph HofstedeWateringen1.53.56minMse   11.110  5:243.093
128  Marco DielemanSommelsdijk1.54.03minM40   11.099  5:243.083
129  Rutger BuschowEindhoven1.54.05minM40   11.096  5:243.083
130  Anneke StarrenburgHonselersdijk1.54.07minV50   11.093  5:253.0884
131  Ferry KempenaarsDordrecht1.54.26minM40   11.062  5:253.072
132  Peter HoncoopRijen1.54.34minM50   11.049  5:263.072
133  Hilair ZwinkelsWateringen1.54.34minM40   11.049  5:263.072
134  Marcel Uitterhoeve (PR 1.39.16) s-Heer Arendskerke1.54.48minMse   11.027  5:263.062
135  Maurice VerbruggeAmsterdam1.54.52minMse   11.020  5:273.062
136  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.55.06minM50   10.998  5:273.051
137  Matthijs AbeelenGouda1.55.09minM40   10.993  5:273.051
138  Martine Bruijns-Gravenzande1.55.25minVse   10.968  5:283.0571
139  Joost de RijkMontfoort1.55.28minM40   10.963  5:283.051
140  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.55.34minM60   10.953  5:293.041
141  Kees JansenHillegom1.55.38minM40   10.947  5:293.041
142  Ariadne OomsRotterdam1.55.46minVse   10.934  5:293.0468
143  Joep van de HaterdSchoonhoven1.55.58minMse   10.916  5:303.03-
144  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.56.00minMse   10.913  5:303.03-
145  Martijn den Blijker (PR 1.37.06) Zoutelande1.56.05minMse   10.905  5:303.03-
146  Hanc de BokxDelft1.56.07minM40   10.902  5:303.03-
147  Thijs van LeeuwenWaddinxveen1.56.17minMse   10.886  5:313.02-
148  Patrick van den BergZoetermeer1.56.19minM40   10.883  5:313.02-
149  Anton den EngelseRotterdam1.56.30minM40   10.866  5:313.02-
150  Max HeijmansOss1.56.39minMse   10.852  5:323.01-
151  Rick de GraaffLeidschendam1.56.40minM40   10.850  5:323.01-
152  Hans HavelaarZuid-Beijerland1.56.42minM40   10.847  5:323.01-
153  Bastian Mathijssen (PR 1.32.25) Zonnemaire1.56.50minM40   10.835  5:323.01-
154  Frans KraakOss1.56.57minM50   10.824  5:333.01-
155  Freek van AmersfoortLeiden1.57.00minMse   10.819  5:333.01-
156  Ed WientjensBergen op Zoom1.57.11minM50   10.802  5:333.00-
157  Bert BruinsWijchen1.57.34minM50   10.767  5:342.99-
158  Richard GoedendorpHellevoetsluis1.57.36minMse   10.764  5:342.99-
159  Leon de VriesHeerjansdam1.57.44minM40   10.752  5:352.99-
160  Rene KruisRotterdam1.57.44minM40   10.752  5:352.99-
161  Wilco van der GiesenNumansdorp1.57.46minM40   10.749  5:352.99-
162  Egbert RoodbolRotterdam1.57.48minM50   10.746  5:352.98-
163  Kenneth AltingOisterwijk1.57.52minMse   10.740  5:352.98-
164  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.57.52minM45   10.740  5:352.98-
165  Domingos Gomes (debuut) Kloetinge1.57.54minM50   10.737  5:352.98-
166  Michel Bouwman (PR 1.48.50) Burgh-Haamstede1.57.54minM40   10.737  5:352.98-
167  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.58.00minM40   10.728  5:362.98-
168  Nick ZwartjesDen Dungen1.58.02minMse   10.725  5:362.98-
169  Jose Hoppenbrouwerss-Gravenhage1.58.03minM50   10.723  5:362.98-
170  Bob WaaijerAmsterdam1.58.11minMse   10.711  5:362.98-
171  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) s-Heer Arendskerke1.58.26minMse   10.688  5:372.97-
172  Elmar Sturm (PR 1.53.36) Koudekerke1.58.29minM40   10.684  5:372.97-
173  Leon GoorDordrecht1.58.30minM50   10.682  5:372.97-
174  Ruud Mesu (PR 1.37.29) Vlissingen1.58.33minMse   10.678  5:372.97-
175  George JeremicZoetermeer1.58.33minM60   10.678  5:372.97-
176  Corry van Rijns-Gravenzande1.58.41minV50   10.666  5:382.9645
177  Werner den Exter (PR 1.37.45) Vlissingen1.58.43minM40   10.663  5:382.96-
178  Tanja de JongNumansdorp1.58.45minV50   10.660  5:382.9644
179  Rosalien van ElpNijmegen1.58.53minVse   10.648  5:382.9643
180  Rian Verstelle (PR 1.44.02) Heinkenszand1.59.02minV50   10.634  5:392.9542
181  Caroline DijkstraHaarlem1.59.08minV40   10.625  5:392.9541
182  Martin KempBruinisse1.59.11minM40   10.621  5:392.95-
183  Bas HartelAmsterdam1.59.26minMse   10.599  5:402.94-
184  Jeroen KeizerwaardNumansdorp1.59.40minMse   10.578  5:402.94-
185  Peter BaaijensVeghel1.59.48minM50   10.566  5:412.94-
186  John lentenBarendrecht1.59.56minM40   10.555  5:412.93-
187  Dennis But (PR 1.41.55) Middelburg2.00.09minM40   10.536  5:422.93-
188  Martijn RijberingBreda2.00.17minM40   10.524  5:422.92-
189  John Scheffers (PR 1.40.14) Nieuwerkerk2.00.22minM50   10.517  5:422.92-
190  Anita kleijwegDe Lier2.00.22minV40   10.517  5:422.9233
191  Dennis MuysBergen op Zoom2.00.27minM40   10.509  5:432.92-
192  Jack EngelsLoon op Zand2.00.33minM50   10.501  5:432.92-
193  Jacob KiestraLoon op Zand2.00.33minM40   10.501  5:432.92-
194  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp2.00.42minV50   10.488  5:432.9131
195  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp2.00.42minM50   10.488  5:432.91-
196  Jeroen WijdevenNistelrode2.00.42minM40   10.488  5:432.91-
197  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen2.00.53minM55   10.472  5:442.91-
198  Eric WeijersNoordwijkerhout2.00.58minM50   10.464  5:442.91-
199  René Van WindenRotterdam2.01.06minM40   10.453  5:442.90-
200  Eva van BovenDelft2.01.06minVse   10.453  5:442.9029
201  Henrik SelliesDiessen2.01.14minMse   10.441  5:452.90-
202  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen2.01.17minM40   10.437  5:452.90-
203  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes2.01.22minM60   10.430  5:452.90-
204  Hans RijberingSchuddebeurs2.01.31minM40   10.417  5:462.89-
205  Geert VanormelingenDilsen-stokkem2.01.49minM40   10.391  5:462.89-
206  Hans RietveldStolwijk2.01.58minM50   10.379  5:472.88-
207  Nico VlaarRotterdam2.01.58minM50   10.379  5:472.88-
208  Ron AretGouda2.02.00minM50   10.376  5:472.88-
209  Martijn van den HoekGouda2.02.02minM40   10.373  5:472.88-
210  Marco de GrauwNieuwegein2.02.04minM40   10.370  5:472.88-
211  Ben GroenewegenDe Lier2.02.04minM60   10.370  5:472.88-
212  Claudia FasolRotterdam2.02.14minV40   10.356  5:482.8823
213  Justin KleinGorinchem2.02.20minMse   10.348  5:482.87-
214  Rien EckhardtRoosendaal2.02.26minM60   10.339  5:482.87-
215  Kees SluiMiddelharnis2.02.37minM40   10.324  5:492.87-
216  Leon GoedegebuurDirksland2.02.40minMse   10.319  5:492.87-
217  Raymond MauritzHonselersdijk2.02.44minM40   10.314  5:492.86-
218  Brian van Geer (PR 1.49.42) Zierikzee2.02.50minMse   10.305  5:492.86-
219  Seth Dijkstra (PR 1.31.30) Middelburg2.03.09minM40   10.279  5:502.86-
220  Maarten de Jongs-Gravenzande2.03.21minM50   10.262  5:512.85-
221  John van den HeuvelSwalmen2.03.26minM40   10.255  5:512.85-
222  Barend van der GiesenHendrik-Ido-Ambacht2.03.29minMse   10.251  5:512.85-
223  Yde StarreveldUtrecht2.03.41minMse   10.235  5:522.84-
224  Jan RietsemaGeldrop2.03.47minM50   10.226  5:522.84-
225  Gert Masscheleins-Gravenhage2.03.53minMse   10.218  5:522.84-
226  Harry Barendses-Hertogenbosch2.03.54minM60   10.217  5:522.84-
227  Corné van GestelDiessen2.03.55minM40   10.215  5:522.84-
228  Brigitte Ooms-PerdaanHoogvliet2.04.01minV50   10.207  5:532.8414
229  Marcel de JongRotterdam2.04.05minM40   10.202  5:532.83-
230  Niels de SonnavilleAmersfoort2.04.18minMse   10.184  5:542.83-
231  Loes EickhoutTilburg2.04.40minV40   10.154  5:552.8212
232  Albert KnutssonMechelen2.04.40minMse   10.154  5:552.82-
233  Inge de kievitZuid-Beijerland2.04.42minVse   10.151  5:552.8212
234  FJ BrouwerAmsterdam2.04.43minMse   10.150  5:552.82-
235  Jan BakkerWestervoort2.04.48minM60   10.143  5:552.82-
236  Frans WesterveldHellevoetsluis2.05.04minMse   10.121  5:562.81-
237  Marcel de Rooijs-Hertogenbosch2.05.13minM40   10.109  5:562.81-
238  Jean Claude PastourZoetermeer2.05.16minM50   10.105  5:562.81-
239  Marcel Kloesmeijers-Gravenhage2.05.18minM50   10.103  5:562.81-
240  Saskia DinjensOpoeteren2.05.19minVse   10.101  5:562.8110
241  Peter KoolenNeeroeteren2.05.19minMse   10.101  5:562.81-
242  Ingrid OonincxTilburg2.05.24minV40   10.094  5:572.809
243  Peter SchinkelHellevoetsluis2.05.25minM50   10.093  5:572.80-
244  Jan van OostenGroot-Ammers2.05.26minM50   10.092  5:572.80-
245  Çarcia StegenDen Dungen2.05.27minVse   10.090  5:572.809
246  Twan van der EerdenSon en Breugel2.05.28minMse   10.089  5:572.80-
247  Daniël VinkSliedrecht2.05.29minMse   10.088  5:572.80-
248  Goar HeimensenNijkerk2.05.40minMse   10.073  5:572.80-
249  Mark de JongVoorhout2.05.41minMse   10.072  5:572.80-
250  Marianne bestebreur hofmaNumansdorp2.05.42minV40   10.070  5:572.808
251  Jan vosZuid-Beijerland2.05.43minM50   10.069  5:582.80-
252  Co JansenNieuw-Vennep2.05.46minM50   10.065  5:582.80-
253  Delfine RensonBlankenberge2.06.08minVse   10.036  5:592.797
254  Maarten JonkersRotterdam2.06.08minMse   10.036  5:592.79-
255  Bart StoffelsBergen op Zoom2.06.18minMse   10.023  5:592.78-
256  Sander van HoogstraetenNoordwijkerhout2.06.18minMse   10.023  5:592.78-
257  Ivo de VosHaarlem2.06.26minM40   10.012  6:002.78-
258  Raymond TermaatBerkel en Rodenrijs2.06.34minMse   10.001  6:002.78-
259  Frank van der LaanHaarlem2.06.35minM50   10.000  6:002.78-
260  Erik VosVeen2.06.39minM40   9.995  6:002.78-
261  Erik de Bruine (PR 1.54.53) Goes2.07.03minM40   9.963  6:012.77-
262  Corno LangerakNumansdorp2.07.03minM40   9.963  6:012.77-
263  Rob Commandeur (PR 2.04.46) Goes2.07.22minMse   9.939  6:022.76-
264  Tonny van EekelenRoosendaal2.07.27minM50   9.932  6:022.76-
265  Vera HoebersUtrecht2.07.29minVse   9.930  6:032.764
266  Matijs MoestRotterdam2.07.33minMse   9.924  6:032.76-
267  Peter de waal (PR 1.40.04) Middelburg2.07.48minM50   9.905  6:032.75-
268  Johan AugustijnenRanst2.08.08minMse   9.879  6:042.74-
269  Johan WesterinkKampen2.08.16minM40   9.869  6:052.74-
270  Richard BoschZoetermeer2.08.19minM40   9.865  6:052.74-
271  Olav SammeliusSpijkenisse2.08.20minM40   9.864  6:052.74-
272  Erik van KasteelAmsterdam2.08.26minM40   9.856  6:052.74-
273  Arnold van der KraanDelft2.08.41minM50   9.837  6:062.73-
274  Andy de la Combé (PR 1.40.50) Vlissingen2.08.50minM40   9.825  6:062.73-
275  Birgit van Bockxmeer (PR 1.47.24) Zonnemaire2.08.53minV40   9.822  6:072.731
276  Judith MooyAlphen aan den Rijn2.08.55minV40   9.819  6:072.731
277  Ewout SpitBergen op Zoom2.08.58minMse   9.815  6:072.73-
278  Harald DriesseSchoonhoven2.09.02minM60   9.810  6:072.73-
279  Sander de VriesLeiden2.09.20minM40   9.788  6:082.72-
280  Pieter de BeijerNieuwerkerk aan de IJssel2.09.25minM50   9.781  6:082.72-
281  Sjoerd-Gosse DijkstraDelft2.09.25minMse   9.781  6:082.72-
282  Martin LangevoordRotterdam2.09.26minM40   9.780  6:082.72-
283  Jeroen van de HoutenBruinisse2.09.29minM40   9.776  6:082.72-
284  Erik Jan Olree (PR 1.55.35) Bruinisse2.09.40minMse   9.762  6:092.71-
285  Nancy MeijerRotterdam2.09.54minV40   9.745  6:092.71-
286  Jeroen ReuringsOegstgeest2.10.20minMse   9.712  6:112.70-
287  Miranda van RijswijkTilburg2.10.27minV40   9.704  6:112.70-
288  Alexander MullerVught2.10.27minM40   9.704  6:112.70-
289  Audry van Dijke (PR 1.57.24) Kloosterzande2.10.28minV40   9.702  6:112.70-
290  Ronald Hoogenbooms-Gravenhage2.10.37minM50   9.691  6:112.69-
291  Hanneke Vliet VlielandBergschenhoek2.10.37minV40   9.691  6:112.69-
292  Hilde keuningPijnacker2.10.40minV40   9.688  6:122.69-
293  Paul van de WouwOosterhout2.10.40minMse   9.688  6:122.69-
294  Geek van der ZalmVoorhout2.10.47minM60   9.679  6:122.69-
295  Ad StraubDelft2.10.50minM40   9.675  6:122.69-
296  Richard SlingendonkBerkel en Rodenrijs2.10.55minM50   9.669  6:122.69-
297  Frank MeijerRotterdam2.10.59minM40   9.664  6:132.68-
298  Rens WijnandsMaarssen2.11.00minM40   9.663  6:132.68-
299  Augüsta van HoogdalemVlaardingen2.11.01minVse   9.662  6:132.68-
300  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes2.11.03minM55   9.659  6:132.68-
301  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Middelburg2.11.08minV50   9.653  6:132.68-
302  Thom BartelseRotterdam2.11.19minMse   9.640  6:132.68-
303  Tessa MentinkBreda2.11.20minVse   9.638  6:142.68-
304  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee2.11.26minM40   9.631  6:142.68-
305  Ilja van DeurzenSchiedam2.11.44minMse   9.609  6:152.67-
306  Annette de BotRoosendaal2.11.49minV50   9.603  6:152.67-
307  Pieter van RossumLopik2.12.02minM50   9.587  6:152.66-
308  Sander Pleijte (PR 1.33.43) Nisse2.12.03minMse   9.586  6:162.66-
309  Ferry KrosHellevoetsluis2.12.15minM50   9.572  6:162.66-
310  Rob van der ElburgHellevoetsluis2.12.15minM40   9.572  6:162.66-
311  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee2.12.17minM50   9.569  6:162.66-
312  André MeijerMiddelharnis2.12.24minM40   9.561  6:172.66-
313  Kees DuivenvoordenNoordwijkerhout2.12.26minM50   9.558  6:172.66-
314  Meta van LokvenDen Bosch2.12.28minV40   9.556  6:172.65-
315  Erik BroekmeulenKerkdriel2.12.34minM40   9.549  6:172.65-
316  Petra Kinnegims-Gravenhage2.12.34minVse   9.549  6:172.65-
317  Tono wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.12.47minM50   9.533  6:182.65-
318  Ben van der Linden (PR 1.46.24) Vlissingen2.12.50minM50   9.530  6:182.65-
319  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen2.12.55minMse   9.524  6:182.65-
320  Eric GillisRavels2.13.01minM50   9.516  6:182.64-
321  Ineke TerpstraNoordwijkerhout2.13.03minV50   9.514  6:182.64-
322  Daniel van ToorHellevoetsluis2.13.13minM40   9.502  6:192.64-
323  Johan RomersSpijkenisse2.13.15minM40   9.500  6:192.64-
324  Wilfried WillemsBeerse2.13.16minM50   9.499  6:192.64-
325  Lars JeremicAmsterdam2.13.16minMse   9.499  6:192.64-
326  Jos OonincxRoosendaal2.13.22minM60   9.492  6:192.64-
327  Edwin AertsTilburg2.13.26minMse   9.487  6:192.64-
328  Inga WesselsAachen2.13.38minVse   9.473  6:202.63-
329  Peter Hertzinger (PR 1.55.38) Middelburg2.13.41minMse   9.469  6:202.63-
330  Bert KoopmansArnhem2.13.41minM50   9.469  6:202.63-
331  Guillaume de Jonge (PR 1.40.17) Oost-Souburg2.13.44minM40   9.465  6:202.63-
332  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle2.13.44minV45   9.465  6:202.63-
333  Saskia Oosterbaan (PR 1.54.07) Vlissingen2.13.48minV40   9.461  6:212.63-
334  Leonie RijkVlaardingen2.13.50minV40   9.458  6:212.63-
335  Alessia LombardiHaarlem2.13.56minVse   9.451  6:212.63-
336  Frank OlsthoornSchiedam2.14.13minM40   9.431  6:222.62-
337  Bart van Westens-Gravendeel2.14.27minMse   9.415  6:222.62-
338  Walter Plessius (PR 1.51.26) s-Gravenpolder2.14.37minM40   9.403  6:232.61-
339  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.14.40minV40   9.400  6:232.61-
340  Jos VAN STEE (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.14.41minM45   9.399  6:232.61-
341  Arjen WitteveenLeidschendam2.14.42minM40   9.398  6:232.61-
342  Ed GramHonselersdijk2.14.43minM50   9.396  6:232.61-
343  Karoline de SmitKontich2.14.50minV40   9.388  6:232.61-
344  Benita van Oost (DFS)Renesse2.14.51minVse   9.387  6:242.61-
345  Ad Tres (PR 1.58.32) Wilhelminadorp2.14.52minM50   9.386  6:242.61-
346  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.14.56minM60   9.381  6:242.61-
347  Berend BakkerPapendrecht2.15.00minM60   9.377  6:242.60-
348  John van BruggenValkenswaard2.15.06minM40   9.370  6:242.60-
349  Marco WeijtersGoirle2.15.06minM40   9.370  6:242.60-
350  Kees JonkersOud Gastel2.15.07minM50   9.369  6:242.60-
351  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.15.09minV40   9.366  6:242.60-
352  Robin SmallegangeOudenbosch2.15.10minMse   9.365  6:242.60-
353  Ben EllenbroekRotterdam2.15.17minM60   9.357  6:252.60-
354  Arno de KievitZuid-Beijerland2.15.28minM40   9.344  6:252.60-
355  Wilco GlasbergenLeidschendam2.15.55minM40   9.313  6:272.59-
356  Stefan de Punder (PR 1.55.10) Goes2.15.56minMse   9.312  6:272.59-
357  Conrad StadNumansdorp2.15.58minM40   9.310  6:272.59-
358  Herman NijholtRosmalen2.15.58minM60   9.310  6:272.59-
359  Jeanet LouterPoortugaal2.15.59minV40   9.309  6:272.59-
360  Janneke HoefnagelOss2.16.02minVse   9.305  6:272.58-
361  Bart van DijkOss2.16.03minMse   9.304  6:272.58-
362  Robert HoekSchoonhoven2.16.14minM50   9.292  6:272.58-
363  Piet WuijsterGroot-Ammers2.16.19minM60   9.286  6:282.58-
364  Victor de Moura CorreiaRotterdam2.16.19minM50   9.286  6:282.58-
365  Michel de LangenBergambacht2.16.20minM40   9.285  6:282.58-
366  Elise van den EndKampen2.16.26minV40   9.278  6:282.58-
367  Wouter BooisterRozenburg2.16.26minMse   9.278  6:282.58-
368  Hans GriepSpijkenisse2.16.29minM60   9.275  6:282.58-
369  Petra PolspoelDrunen2.16.35minV40   9.268  6:282.57-
370  Angela TimmermanKampen2.16.35minV40   9.268  6:282.57-
371  Cor TerlouwBergambacht2.16.48minM50   9.253  6:292.57-
372  Saskia WarmerRotterdam2.16.48minV50   9.253  6:292.57-
373  Sander ter WeelPurmerend2.16.48minMse   9.253  6:292.57-
374  Janet RietveldSchoonhoven2.16.49minV40   9.252  6:292.57-
375  Aad van der PoelSchoonhoven2.16.50minM50   9.251  6:292.57-
376  Katharina de KoolZuid Beijerland2.16.51minV50   9.250  6:292.57-
377  Kees SmiesRotterdam2.16.53minM60   9.248  6:292.57-
378  Harold KunstRockanje2.16.58minM40   9.242  6:302.57-
379  Jan PostSassenheim2.17.07minM60   9.232  6:302.56-
380  Ron KantDussen2.17.08minM40   9.231  6:302.56-
381  Gerdy van der Reest (PR 2.06.18) Yerseke2.17.23minVse   9.214  6:312.56-
382  Marina KelderNoordwijkerhout2.17.41minV40   9.194  6:322.55-
383  Günter Gies (debuut) Middelburg2.17.42minM50   9.193  6:322.55-
384  Beate Pfeil-BonninBonn2.17.43minV50   9.192  6:322.55-
385  John LavooijHellevoetsluis2.17.45minM50   9.189  6:322.55-
386  Gerard VosHellevoetsluis2.17.46minM50   9.188  6:322.55-
387  Gwen Rijkschroeff (PR 2.08.12) Goes2.17.47minMse   9.187  6:322.55-
388  Radna KlinkHellevoetsluis2.17.48minV40   9.186  6:322.55-
389  Hans OostingAlkmaar2.17.54minM50   9.179  6:322.55-
390  Stijn BeckNieuwkerken-waas2.18.01minMse   9.172  6:332.55-
391  Walter de WildeGouda2.18.02minM40   9.171  6:332.55-
392  Lou RamaekersUtrecht2.18.04minM50   9.168  6:332.55-
393  Anouk JoziasseAmsterdam2.18.17minVse   9.154  6:332.54-
394  Willem DijkstraHellevoetsluis2.18.17minM50   9.154  6:332.54-
395  Peter VerheijenHilvarenbeek2.18.33minM50   9.136  6:342.54-
396  Nico van PapenrechtZuid-Beijerland2.18.34minM40   9.135  6:342.54-
397  Judith HettemaRotterdam2.18.40minV40   9.129  6:342.54-
398  Claudine CornelisseLeiderdorp2.18.45minV40   9.123  6:352.53-
399  Ton Langeler (debuut) Oostkapelle2.19.00minM50   9.107  6:352.53-
400  Sandra PlukkerAmsterdam2.19.02minV40   9.105  6:352.53-
401  Aad ReijerseSassenheim2.19.03minM60   9.104  6:352.53-
402  Jacolien BooijLekkerkerk2.19.05minVse   9.101  6:362.53-
403  Serge Wijers (PR 1.55.16) Zierikzee2.19.06minM40   9.100  6:362.53-
404  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden2.19.06minV40   9.100  6:362.53-
405  Karolien VrolijkNoordwijkerhout2.19.10minV40   9.096  6:362.53-
406  Jaap BijlAmersfoort2.19.15minM50   9.090  6:362.53-
407  Joeri VerbistBeveren2.19.18minM40   9.087  6:362.52-
408  Leny BurgmansGoirle2.19.27minV50   9.077  6:372.52-
409  Otto van WoerkomLekkerkerk2.19.33minMse   9.071  6:372.52-
410  Ton NobelLekkerkerk2.19.34minM50   9.070  6:372.52-
411  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.19.35minV50   9.069  6:372.52-
412  Peter Kok (PR 2.05.59) Goes2.19.37minMse   9.067  6:372.52-
413  Ineke van dijkTilburg2.19.38minV40   9.066  6:372.52-
414  Marjan de WildOud Gastel2.19.45minV50   9.058  6:372.52-
415  Yvonne LoosVught2.19.47minVse   9.056  6:382.52-
416  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg2.19.56minM50   9.046  6:382.51-
417  Sharon de BoerAmsterdam2.20.02minV40   9.040  6:382.51-
418  Mirjam TulsLekkerkerk2.20.06minVse   9.035  6:382.51-
419  Erik BooijLekkerkerk2.20.06minMse   9.035  6:382.51-
420  Alex Bekkerss-Hertogenbosch2.20.17minM40   9.024  6:392.51-
421  Birte van Roosmalens-Hertogenbosch2.20.18minVse   9.022  6:392.51-
422  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen2.20.30minM55   9.010  6:402.50-
423  Koen BergerDrunen2.20.51minM50   8.987  6:412.50-
424  Peter van der BogtRotterdam2.20.56minM50   8.982  6:412.49-
425  Kees KoomanBurgh-Haamstede2.20.59minM50   8.979  6:412.49-
426  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.21.04minV50   8.973  6:412.49-
427  Marco VeulWatergang2.21.18minM40   8.959  6:422.49-
428  Marieke LangezaalLeiden2.21.29minV40   8.947  6:422.49-
429  Jan roubosDordrecht2.21.33minM50   8.943  6:432.48-
430  Mariette van Vliet (PR 1.51.34) Vlissingen2.21.34minV50   8.942  6:432.48-
431  Françoise Koole (PR 1.50.08) Vlissingen2.21.34minV40   8.942  6:432.48-
432  Ron van Vliet (PR 1.52.35) Vlissingen2.21.34minM50   8.942  6:432.48-
433  Jörgen Peer (PR 1.48.51) Oost-Souburg2.21.37minM50   8.939  6:432.48-
434  Caroline van HarskampDordrecht2.21.38minV40   8.938  6:432.48-
435  Rosemarie TeunissenHaarlem2.21.52minV40   8.923  6:432.48-
436  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg2.21.52minV40   8.923  6:432.48-
437  Jan Willem RijkeDelfgauw2.21.58minM50   8.917  6:442.48-
438  Nancy Koch (PR 1.45.30) Tholen2.21.58minV40   8.917  6:442.48-
439  Agnes De CausmaeckerLembeke2.21.59minV50   8.915  6:442.48-
440  Paul LitjensBussum2.22.01minM40   8.913  6:442.48-
441  Simone LuneburgRotterdam2.22.13minVse   8.901  6:442.47-
442  Berry de BruijnDordrecht2.22.25minM40   8.888  6:452.47-
443  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg2.22.28minM40   8.885  6:452.47-
444  Mark OphorstDordrecht2.22.28minM40   8.885  6:452.47-
445  Mario DiscoHoogerheide2.22.40minM50   8.873  6:462.46-
446  Andre van DieDordrecht2.22.54minM40   8.858  6:462.46-
447  Rita VerhageMiddelharnis2.23.01minV40   8.851  6:472.46-
448  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.23.15minV40   8.837  6:472.45-
449  Sandra de KortRijen2.23.27minV40   8.824  6:482.45-
450  Christiaan HøvigAmsterdam2.23.30minMse   8.821  6:482.45-
451  Diana Wolff-HoogendijkNieuwerkerk aan de IJssel2.23.45minV40   8.806  6:492.45-
452  Jules van den Doel (PR 1.58.52) Zierikzee2.23.51minM50   8.800  6:492.44-
453  Rob BarnhoornNoordwijk2.23.53minM50   8.798  6:492.44-
454  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.23.56minM50   8.795  6:492.44-
455  Marco VerheulHaarlem2.24.07minM50   8.784  6:502.44-
456  Carla Van SteenbergenLeuven2.24.08minV40   8.782  6:502.44-
457  Nely van der ValkVlaardingen2.24.41minV50   8.749  6:512.43-
458  Marcel Richard (PR 1.45.58) Zoutelande2.24.48minM60   8.742  6:522.43-
459  Rob van NeutegemBarendrecht2.24.51minM50   8.739  6:522.43-
460  Ronald AartsEnschede2.24.54minM50   8.736  6:522.43-
461  Renata van der Palm (PR 1.58.48) Renesse2.25.05minVse   8.725  6:532.42-
462  Rutger de NooijSteenbergen2.25.13minM40   8.717  6:532.42-
463  Dick van IjperenOostvoorne2.25.15minMse   8.715  6:532.42-
464  Michel van DijkPijnacker2.25.17minM40   8.713  6:532.42-
465  Bram Bruijnes (PR 2.07.41) Goes2.25.20minM40   8.710  6:532.42-
466  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.25.27minV40   8.703  6:542.42-
467  Henk herkelmanZoetermeer2.25.28minM40   8.702  6:542.42-
468  Hilbert LooijesteijnSassenheim2.25.38minMse   8.692  6:542.41-
469  Wanda DuboisAmsterdam2.25.42minV50   8.688  6:542.41-
470  Mirjam SuykGapinge2.25.52minV40   8.678  6:552.41-
471  Leo TijsenHilversum2.25.52minM60   8.678  6:552.41-
472  Humfrey DiscoHoogerheide2.25.55minM40   8.675  6:552.41-
473  Karst NeervoortKampen2.25.57minM40   8.673  6:552.41-
474  Marieke arentzUtrecht2.26.16minVse   8.654  6:562.40-
475  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel2.26.16minM50   8.654  6:562.40-
476  Johan HofstraKampen2.26.20minM50   8.650  6:562.40-
477  Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg2.26.47minV40   8.624  6:572.40-
478  Andre PruijssersLekkerkerk2.27.01minM50   8.610  6:582.39-
479  Arjan de KremerNieuw-Vennep2.27.02minM40   8.609  6:582.39-
480  Francis de WitNieuw-Vennep2.27.05minVse   8.606  6:582.39-
481  Edwin van de PlasscheBeverwijk2.27.25minM40   8.587  6:592.39-
482  Kees MenheereKrimpen aan den IJssel2.27.36minM50   8.576  7:002.38-
483  Eelco MensMeerle2.27.36minM50   8.576  7:002.38-
484  Tamara van WijkUtrecht2.27.49minVse   8.564  7:002.38-
485  Wim van der MaatEindhoven2.27.53minM50   8.560  7:012.38-
486  Frank GroenBrielle2.28.09minM50   8.544  7:012.37-
487  Esther OldenburgerBrielle2.28.21minV40   8.533  7:022.37-
488  Hans VisserOud-Beijerland2.28.23minM50   8.531  7:022.37-
489  Joke CarlierRotterdam2.28.26minV40   8.528  7:022.37-
490  Mark SchoonhovenRotterdam2.28.26minM50   8.528  7:022.37-
491  Mario ReibesteinDen Haag2.28.27minM40   8.527  7:022.37-
492  Jules DumasRotterdam2.28.30minM40   8.524  7:022.37-
493  John BarendsOud-Beijerland2.28.30minM50   8.524  7:022.37-
494  Rien Houmes (PR 2.04.13) Wemeldinge2.28.56minMse   8.499  7:042.36-
495  Nico SwaninkAerdenhout2.29.12minM50   8.484  7:042.36-
496  Muriel Werson-SagnerEindhoven2.29.21minV40   8.476  7:052.35-
497  Peter LambrechtsRumst2.29.22minMse   8.475  7:052.35-
498  Pernette VersteegDelft2.29.23minVse   8.474  7:052.35-
499  Mascha EckhardtRoosendaal2.29.31minVse   8.466  7:052.35-
500  Erik Spil (PR 2.02.15) Middelburg2.29.34minMse   8.463  7:052.35-
501  Laura Schreutelkamp (PR 1.58.12) Zierikzee2.29.37minVse   8.461  7:062.35-
502  Duco NijhoffNieuwerkerk aan de IJssel2.29.58minM50   8.441  7:062.34-
503  Marianne van der MeulenAmersfoort2.29.58minV40   8.441  7:062.34-
504  David RuijtenbergRotterdam2.29.59minMse   8.440  7:072.34-
505  Jos TorremansVosselaar2.30.07minM60   8.432  7:072.34-
506  Lianne wijsman (PR 1.56.15) Zierikzee2.30.07minV45   8.432  7:072.34-
507  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.30.13minM45   8.427  7:072.34-
508  Marjo HuismanBarneveld2.30.37minV40   8.404  7:082.33-
509  Jurgen Dingemanse (PR 2.07.53) Biggekerke2.30.41minM40   8.401  7:092.33-
510  Giorgos BoustanidisGorinchem2.30.43minM40   8.399  7:092.33-
511  Edwin DielemanTilburg2.30.47minMse   8.395  7:092.33-
512  Jan van der KnaapDelft2.30.48minMse   8.394  7:092.33-
513  Annemarie RodijkSliedrecht2.31.01minV40   8.382  7:092.33-
514  Raymond WissinkHellevoetsluis2.31.05minM60   8.378  7:102.33-
515  Ria HanenbergBoekel2.31.24minV50   8.361  7:112.32-
516  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.31.27minV45   8.358  7:112.32-
517  Ans AertsTilburg2.31.53minV50   8.334  7:122.32-
518  Frouwkje HerderRavenswoud2.31.56minV50   8.332  7:122.31-
519  Michiel de RuijterHellevoetsluis2.32.20minM40   8.310  7:132.31-
520  Marcel de JongeHelmond2.32.27minM40   8.303  7:142.31-
521  Marleen Ter MatenBarneveld2.32.28minV40   8.302  7:142.31-
522  Stefan HulsingSchiedam2.32.38minM40   8.293  7:142.30-
523  Bianca BeijerKrimpen aan de Lek2.32.54minVse   8.279  7:152.30-
524  Nick PruijssersLekkerkerk2.33.01minMse   8.273  7:152.30-
525  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.33.01minM65   8.273  7:152.30-
526  Martin MichelsLeunen2.33.08minM40   8.266  7:162.30-
527  Toos VolmerDordrecht2.33.21minV40   8.255  7:162.29-
528  Robert Eerland (PR 1.56.08) Oost-Souburg2.33.28minM50   8.248  7:162.29-
529  Chantal WeimerBarneveld2.34.00minV40   8.220  7:182.28-
530  Connie MeindersBarneveld2.34.02minV40   8.218  7:182.28-
531  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.34.20minV50   8.202  7:192.28-
532  Nicole AkkermansHaarlem2.34.29minVse   8.194  7:192.28-
533  Rosanne AkkermansStein2.34.30minVse   8.193  7:192.28-
534  Piet Jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.34.38minM50   8.186  7:202.27-
535  Marcel VrijhofBergschenhoek2.35.06minM40   8.162  7:212.27-
536  Ron HoogerwerfOud-Beijerland2.35.12minM50   8.156  7:212.27-
537  Sandra Berrevoets (debuut) Burgh-Haamstede2.35.45minVse   8.127  7:232.26-
538  Mary-Lou VeldkampDe Meern2.36.13minV40   8.103  7:242.25-
539  Wilko HeijmansZuidland2.36.53minM50   8.069  7:262.24-
540  Rene SipsSchijndel2.37.07minM50   8.057  7:272.24-
541  Fred QuaakZwijndrecht2.37.09minM50   8.055  7:272.24-
542  Rike de GrootZoeterwoude2.37.11minV40   8.053  7:272.24-
543  Bas BaggermanDordrecht2.37.11minM40   8.053  7:272.24-
544  Johan Dieleman (PR 2.07.32) Oost-Souburg2.37.26minMse   8.041  7:282.23-
545  Helen CoomansTilburg2.37.47minV40   8.023  7:292.23-
546  Ruud ArdonOostvoorne2.38.07minM50   8.006  7:302.22-
547  Margreet CromjonghDe Meern2.38.22minV50   7.993  7:302.22-
548  Nike JonkersDiemen2.38.23minV40   7.992  7:302.22-
549  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.38.30minM50   7.986  7:312.22-
550  Menno SpoelstraBergschenhoek2.40.16minM50   7.898  7:362.19-
551  Brab BrabanderBerkel en Rodenrijs2.40.16minM40   7.898  7:362.19-
552  Jan Peter WillemsenZoetermeer2.40.39minM50   7.880  7:372.19-
553  Nicolette Kloesmeijers-Gravenhage2.40.42minV40   7.877  7:372.19-
554  Johan KokBarendrecht2.40.48minM50   7.872  7:372.19-
555  Sandra StamBarendrecht2.40.49minV40   7.871  7:372.19-
556  Lenneke Ruijsink (PR 1.59.04) Goes2.40.59minVse   7.863  7:382.18-
557  Rini VoetenRucphen2.41.03minMse   7.860  7:382.18-
558  Maarten de BruinMaarssen2.41.49minMse   7.823  7:402.17-
559  Lutgarde MarinusBoechout2.42.05minV50   7.810  7:412.17-
560  Pieter van EldonkVeghel2.42.18minMse   7.799  7:422.17-
561  Julia HilgersomBarneveld2.42.30minV50   7.790  7:422.16-
562  Wil JansenBarneveld2.42.30minV50   7.790  7:422.16-
563  Marius PaterAmsterdam2.43.12minM40   7.756  7:442.15-
564  Anthony van der Zwan (PR 1.41.55) Middelburg2.43.50minM40   7.726  7:462.15-
565  Susanne StoeldraijerSteenbergen2.43.57minVse   7.721  7:462.14-
566  Petra van den Doel (PR 2.15.42) Zierikzee2.44.01minV50   7.718  7:462.14-
567  Willem WestraAntwerpen2.44.20minM60   7.703  7:472.14-
568  Janet NeervoortKampen2.44.44minV40   7.684  7:482.13-
569  Joop BroekhofNoordwijkerhout2.44.51minM60   7.679  7:492.13-
570  Bertus ottenKampen2.45.09minM60   7.665  7:502.13-
571  Jolanda Schot (PR 2.04.04) Zierikzee2.46.43minV40   7.593  7:542.11-
572  Eilt van der StarRotterdam2.47.16minM40   7.568  7:562.10-
573  Marleen JansonLeiden2.47.19minVse   7.566  7:562.10-
574  Nikki WerkmanAlmere2.47.19minVse   7.566  7:562.10-
575  Marlous van DuijnApeldoorn2.47.20minVse   7.565  7:562.10-
576  Ina HeikoopSchoonhoven2.47.28minV40   7.559  7:562.10-
577  Sofia de KeijzerRotterdam2.48.00minVse   7.535  7:582.09-
578  Reinier Broeksma (PR 1.48.02) Heinkenszand2.48.51minM40   7.497  8:002.08-
579  Neel van MourikRavenswoud2.49.45minV50   7.457  8:032.07-
580  Evert van 't HofSchiedam2.49.52minMse   7.452  8:032.07-
581  ScholVeghel2.50.56minV40   7.406  8:062.06-
582  Petra WagemansBoekel2.52.02minV40   7.358  8:092.04-
583  Jaap Landegent (PR 2.18.23) Burgh-Haamstede2.52.07minM50   7.355  8:092.04-
584  Anne-Marie VisserVlaardingen2.52.56minV40   7.320  8:122.03-
585  Reny TertoolenVlaardingen2.52.56minV40   7.320  8:122.03-
586  Astrid KraanSchiedam2.52.57minV50   7.319  8:122.03-
587  Astrid van HarmelenZoetermeer2.54.46minV50   7.243  8:172.01-
588  Koos GeertsBreda2.55.30minM60   7.213  8:192.00-
589  Suzanne KerremansBreda2.55.30minV40   7.213  8:192.00-
590  Hans FransenRotterdam2.56.44minM50   7.162  8:231.99-
591  Mieke van MeerTilburg2.59.05minVse   7.068  8:291.96-
592  Frits GebhardtBodegraven3.02.28minM60   6.937  8:391.93-
593  Lian GebhardtBodegraven3.02.31minV50   6.936  8:391.93-
594  Sigrid MatlaSchiedam3.08.39minVse   6.710  8:571.86-
595  Debby PoulsNieuw-Vossemeer3.08.41minV40   6.709  8:571.86-
596  Jasmijn van der MastCastelre3.08.59minVse   6.698  8:571.86-
597  Anja MolenaarNieuwerkerk aan de IJssel3.09.00minV50   6.698  8:581.86-
598  Marja VesterVogelenzang4.54.51minV50   4.293  3:591.19-
Mannen: 438 (73.24%) => M40=147 - M45=5 - M50=116 - M55=4 - M60=31 - M65=1 - Mse=134
Vrouwen: 160 (26.76%) => V40=74 - V45=3 - V50=35 - Vse=48

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.563 seconden nodig om deze lijst met 861 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020