zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 13 juli 2016 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica33.36minMse   17.857  3:224.96679
2  Erwin Harmes (PR 31.18) González Running33.40minMse   17.822  3:224.95674
3  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5633.51minMse   17.725  3:234.92661
4  Gunter GeensAC Herentals33.55minMse   17.690  3:244.91656
5  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica34.08minM35   17.578  3:254.88641
6  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5634.52minMse   17.208  3:294.78591
7  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5635.00minMse   17.143  3:304.76582
8  Menno MudLionitas35.32minM35   16.886  3:334.69547
9  Luuk Balkenende (PR 36.03) AV'5636.08minMse   16.605  3:374.61509
10  Crum van der Linden (PR 35.18) Dynamica36.16minMse   16.544  3:384.60501
11  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport36.22minM40   16.499  3:384.58495
12  Willem de Korte (PR 35.26) González Running36.26minMse   16.468  3:394.57491
13  Niels Goudswaard (PR)Delta Sport36.38minM45   16.379  3:404.55478
14  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.59minM45   16.224  3:424.51458
15  Michel Buijck (PR 36.43) Dynamica37.01minM40   16.209  3:424.50456
16  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5637.08minM45   16.158  3:434.49449
17  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.10minM50   16.143  3:434.48447
18  Denny FrankenBergen op Zoom37.13minMse   16.122  3:434.48444
19  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV'5637.15minMse   16.107  3:444.47442
20  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5637.17minM45   16.093  3:444.47440
21  Sven Vermeulen (PR 36.39) Dynamica37.20minM35   16.071  3:444.46437
22  Rens de Ridder (PR)Dynamica37.23minMse   16.050  3:444.46434
23  Jorim de Boks (PR 35.00) González Running37.25minMse   16.036  3:454.45432
24  David Schrier (PR 34.39) Dynamica37.27minMse   16.021  3:454.45430
25  Harmen Schot (debuut) Dynamica37.40minMse   15.929  3:464.42418
26  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica37.52minM40   15.845  3:474.40407
27  Patrick van SchiltSpado37.55minM35   15.824  3:484.40404
28  Vincent BloemPallas'9338.03minMse   15.769  3:484.38397
29  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica38.44minM45   15.491  3:524.30360
30  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke38.52minMse   15.437  3:534.29353
31  Jonathan Boon (PR)González Running38.55minM35   15.418  3:544.28350
32  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5639.07minM40   15.339  3:554.26340
33  Marcel Adriaanse (PR 38.47) Middelburg39.10minM40   15.319  3:554.26338
34  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg39.12minMse   15.306  3:554.25336
35  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) González Running39.14minMse   15.293  3:554.25334
36  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5639.15minM35   15.287  3:564.25333
37  Abit KahsayDynamica39.17minMse   15.274  3:564.24332
38  Remon Rijk (PR)AV'5639.19minMse   15.261  3:564.24330
39  Henk van der Bas (PR)Meliskerke39.21minMse   15.248  3:564.24328
40  Chris Koole (PR 38.52) AV'5639.26minM45   15.216  3:574.23324
41  Michel de Wee (PR)AV'5639.48minM35   15.075  3:594.19306
42  Allan van Alten (PR)RKHAV39.53minM40   15.044  3:594.18302
43  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica39.55minM55   15.031  4:004.18301
44  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.08minMse   14.950  4:014.15290
45  Erik Maranus (PR 39.38) González Running40.12minM40   14.925  4:014.15287
46  Leon Bal (PR 39.16) Delta Sport40.18minM35   14.888  4:024.14283
47  Pascal Koppejan (PR)Ritthem40.20minMse   14.876  4:024.13281
48  Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5640.22minM50   14.864  4:024.13280
49  Martijn Hoosemans (PR 38.46) Dynamica40.24minM35   14.851  4:024.13278
50  Rob van 't Veen (PR 37.11) AV'5640.29minM35   14.821  4:034.12274
51  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5640.32minV35   14.803  4:034.11506
52  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5640.34minM55   14.790  4:034.11270
53  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke40.39minMse   14.760  4:044.10267
54  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica40.47minM35   14.712  4:054.09261
55  Bart van Noorden (PR)AV'5640.49minM45   14.700  4:054.08259
56  Tom Verbeek (PR 36.34) AV'5640.52minMse   14.682  4:054.08257
57  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5640.54minMse   14.670  4:054.07255
58  Wolter Vos (PR 39.04) Dynamica40.56minM45   14.658  4:064.07254
59  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica41.00minM50   14.634  4:064.07251
60  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5641.09minM40   14.581  4:074.05245
61  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5641.16minM50   14.540  4:084.04240
62  Kees de Rooij (PR)Yerseke41.21minMse   14.510  4:084.03236
63  Leo Janse (PR 39.14) González Running41.23minM45   14.499  4:084.03235
64  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5641.25minM50   14.487  4:094.02233
65  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica41.37minM55   14.417  4:104.00225
66  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg41.40minM45   14.400  4:104.00223
67  Danny de Leeuw (PR 37.12) AV'5641.47minMse   14.360  4:113.99218
68  Richard de Vlieger (PR 40.27) AV'5641.49minM45   14.348  4:113.99217
69  Marcel Drijdijk (debuut) Heinkenszand41.52minMse   14.331  4:113.98215
70  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen41.55minM40   14.314  4:123.98213
71  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport41.57minV40   14.303  4:123.97430
72  Caio de Graaf (PR)Delta Sport42.01minM40   14.280  4:123.97209
73  Cor de Ridder (PR 40.00) Dynamica42.03minM45   14.269  4:123.96207
74  Erik van Belle (PR)Vlissingen42.05minM45   14.257  4:133.96206
75  Huub van Noorden (PR 33.29) s-Heer Abtskerke42.07minMse   14.246  4:133.96205
76  Gertrud van Noorden (PR)s-Heer Abtskerke42.09minVse   14.235  4:133.95420
77  Seth Dijkstra (PR 39.14) González Running42.12minM45   14.218  4:133.95201
78  Alex Lakke (debuut) Goes42.16minM35   14.196  4:143.94199
79  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes42.18minM35   14.184  4:143.94197
80  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5642.21minV45   14.168  4:143.94410
81  Niels Boel (PR 40.21) Vlissingen42.23minMse   14.157  4:143.93194
82  Patrick van Iersel (PR 39.52) AV'5642.31minM45   14.112  4:153.92189
83  Marcel Sommeijer (PR 41.22) Dynamica42.33minM45   14.101  4:153.92188
84  Danmar Dees (PR 42.03) AV'5642.35minM35   14.090  4:163.91187
85  Arjan Kranenburg (PR 39.08) Oost-Souburg42.37minMse   14.079  4:163.91185
86  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden42.42minM45   14.052  4:163.90182
87  John Overweel (PR 35.33) Dynamica42.52minM60   13.997  4:173.89176
88  Corne Nieuwkerk (PR 42.13) Koudekerke42.55minM35   13.981  4:183.88174
89  Marco van den Boogaard (PR 42.36) Goes42.58minM45   13.964  4:183.88172
90  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke43.05minM45   13.926  4:193.87168
91  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica43.09minM40   13.905  4:193.86166
92  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica43.11minM65   13.894  4:193.86165
93  Baukje Doedee (PR 42.33) Driewegen43.12minV35   13.889  4:193.86369
94  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.22minM55   13.836  4:203.84158
95  Joakim van GasseRTSI Naai43.35minMse   13.767  4:223.82151
96  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor43.38minM45   13.751  4:223.82149
97  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport43.40minM55   13.740  4:223.82148
98  Lisa Jobse (PR)Dynamica43.42minVse   13.730  4:223.81345
99  Marcel Uitterhoeve (PR 40.48) AV'5643.45minM35   13.714  4:233.81145
100  Rick de Smit (PR 43.01) Goes43.49minMse   13.693  4:233.80143
101  Roel Kranendonk (PR)Middelburg43.50minM35   13.688  4:233.80142
102  Leon van Kruiningen (PR 42.59) Goes44.05minMse   13.611  4:253.78134
103  Marc Bosch (PR)Heinkenszand44.07minM35   13.600  4:253.78133
104  Antoine Gijzel (PR)Kapelle-Biezelinge44.19minM35   13.539  4:263.76127
105  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica44.26minM40   13.503  4:273.75123
106  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5644.31minM60   13.478  4:273.74121
107  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.38minM55   13.443  4:283.73117
108  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg44.45minM40   13.408  4:293.72114
109  Harry Christiaanse (PR 44.05) AV'5644.49minM55   13.388  4:293.72112
110  Leonhard van EgeraatSpado44.54minM55   13.363  4:293.71109
111  Raoul BeunsAV'5644.56minM35   13.353  4:303.71108
112  Petra BruijsSpado44.59minV45   13.338  4:303.71289
113  Kees van OevelenSpado45.01minM45   13.328  4:303.70106
114  Frans WoerdenVeenlopers45.03minM45   13.319  4:303.70105
115  Jochem Boschloo (PR 43.09) Koudekerke45.05minM35   13.309  4:313.70104
116  Giorgio Joziasse (debuut) Middelburg45.09minMse   13.289  4:313.69102
117  Tonnis van der Tuin (PR 42.16) AV'5645.11minM50   13.279  4:313.69101
118  Robin de Vriend (PR 41.51) Hansweert45.16minMse   13.255  4:323.6899
119  Edwin Geluk (debuut) Heinkenszand45.18minM35   13.245  4:323.6898
120  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica45.22minM60   13.226  4:323.6796
121  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV'5645.30minM55   13.187  4:333.6693
122  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport45.34minM50   13.168  4:333.6691
123  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge45.36minM35   13.158  4:343.6590
124  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5645.38minM55   13.148  4:343.6589
125  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) AV'5645.41minM40   13.134  4:343.6588
126  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge45.44minV45   13.120  4:343.64258
127  Marc Rommers (PR 40.23) Dynamica45.46minM45   13.110  4:353.6486
128  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen45.48minM45   13.100  4:353.6485
129  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5645.52minM45   13.081  4:353.6383
130  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica45.55minM55   13.067  4:363.6382
131  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica45.57minM55   13.058  4:363.6381
132  Chris Tramper (PR)Kapelle-Biezelinge46.04minM35   13.025  4:363.6278
133  Jenny de Nooijer (PR)Middelburg46.06minV45   13.015  4:373.62244
134  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden46.08minMse   13.006  4:373.6177
135  Rob Roskam (PR)Dynamica46.11minM35   12.992  4:373.6176
136  Ruud Geldof (PR)Dynamica46.12minM55   12.987  4:373.6175
137  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.15minV50   12.973  4:383.60238
138  Antoin ZuijdwegtYerseke46.24minMse   12.931  4:383.5971
139  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica46.36minM60   12.876  4:403.5866
140  Martijn Fraanje (debuut) Wemeldinge46.39minMse   12.862  4:403.5765
141  Arne den Toonder (PR)AV'5646.45minM45   12.834  4:413.5763
142  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5646.50minM55   12.811  4:413.5661
143  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Goes46.58minMse   12.775  4:423.5558
144  Alfred Sturm (PR)Wemeldinge47.03minM35   12.752  4:423.5456
145  Henny Strating (PR 46.14) AV'5647.15minV45   12.698  4:443.53202
146  Jan van KoeveringenKruiningen47.26minMse   12.649  4:453.5149
147  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge47.31minM45   12.627  4:453.5147
148  Alec van de Water (PR)Yerseke47.33minM35   12.618  4:453.5146
149  Niels Westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen47.36minMse   12.605  4:463.5045
150  Arno de Rijke (PR 47.05) s-Gravenpolder47.42minM35   12.579  4:463.4944
151  Danny Molegraaf (PR)Koudekerke47.52minM45   12.535  4:473.4841
152  Tom Jonker (PR 44.45) AV'5648.02minMse   12.491  4:483.4738
153  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5648.10minM65   12.457  4:493.4635
154  John de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge48.12minM45   12.448  4:493.4635
155  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder48.15minM45   12.435  4:503.4534
156  Annette Bevelander (PR 43.49) Rilland48.18minVse   12.422  4:503.45167
157  Marije Besuijen (PR 47.00) Dynamica48.24minV35   12.397  4:503.44164
158  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica48.27minM60   12.384  4:513.4431
159  Jan van Wingerden (PR 44.47) AV'5648.29minM60   12.375  4:513.4430
160  Roxanne Machielse (PR)Goes48.31minVse   12.367  4:513.44160
161  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg48.33minM45   12.358  4:513.4329
162  Arno Poleij (PR)Kruiningen48.36minM45   12.346  4:523.4329
163  Marlies de Jong (PR 48.30) Kapelle-Biezelinge48.38minM35   12.337  4:523.4328
164  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke48.40minM35   12.329  4:523.4228
165  Jos van Stee (PR)s-Gravenpolder48.44minM45   12.312  4:523.4227
166  Jelco KostenYerseke48.46minMse   12.303  4:533.4226
167  Gertjan Poleij (PR)Kruiningen48.48minM35   12.295  4:533.4226
168  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg48.56minM35   12.262  4:543.4124
169  Adriaan Meeuwsen (debuut) Kruiningen49.04minMse   12.228  4:543.4022
170  Stephanie Vermeulen (PR 48.13) Dynamica49.07minVse   12.216  4:553.39142
171  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg49.10minV40   12.203  4:553.39141
172  Mark Frijlink (debuut) Kloetinge49.12minMse   12.195  4:553.3921
173  Hans van Boven (debuut) AV'5649.14minM50   12.187  4:553.3920
174  Pamela Nieuwenhuize (PR 48.56) AV'5649.17minVse   12.175  4:563.38137
175  Andre Kramer (PR 47.04) Yerseke49.19minM45   12.166  4:563.3819
176  Huibert Pietjouw (PR)Kapelle-Biezelinge49.26minMse   12.138  4:573.3718
177  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica49.29minV55   12.125  4:573.37132
178  Nicky Aalders (PR 46.04) s-Heer Hendrikskinderen49.31minMse   12.117  4:573.3717
179  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica49.36minM65   12.097  4:583.3616
180  Renate de Reus (PR 42.43) Vlissingen49.40minVse   12.081  4:583.36126
181  Johan Rijkeboer (PR)Middelburg49.42minM55   12.072  4:583.3515
182  Anne-Sofie Reijnoudt (PR 49.04) Kapelle-Biezelinge49.45minVse   12.060  4:593.35124
183  Arnold Westerbeke (PR 44.04) Vlissingen49.56minMse   12.016  5:003.3412
184  Roos Nieuwdorp (PR 43.27) AV'5649.58minVse   12.008  5:003.34118
185  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5650.11minVse   11.956  5:013.32112
186  Raoul van Hijfte (PR 47.49) Yerseke50.13minMse   11.948  5:013.3210
187  Caroline Veringa (PR 48.47) Dynamica50.17minV40   11.932  5:023.31110
188  Pieter den EerzamenStellerunners50.18minMse   11.928  5:023.319
189  Chantal Hofstra (PR)Vlissingen50.21minVse   11.917  5:023.31108
190  William Hoondert (PR 48.36) Heinkenszand50.28minM45   11.889  5:033.308
191  Jaco van IwaardenYerseke50.32minM45   11.873  5:033.307
192  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5650.34minV35   11.866  5:033.30103
193  Peter de VriesZeewolde50.46minM55   11.819  5:053.286
194  Tonny Timmers (PR)Vlissingen50.49minM35   11.807  5:053.285
195  Mario DisgoHoogerheide50.56minM45   11.780  5:063.275
196  Lennart van de Panne (debuut) Middelburg51.01minMse   11.761  5:063.274
197  Rob Bourgonje (PR)AV'5651.04minM55   11.749  5:063.264
198  Thomas Veerhoek (debuut) Meliskerke51.18minMse   11.696  5:083.253
199  Herman van de Glind (PR 50.37) AV'5651.20minM35   11.688  5:083.253
200  Rene Nijsse (PR 50.47) AV'5651.22minM55   11.681  5:083.242
201  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica51.31minV50   11.647  5:093.2480
202  Max Veerhoek (debuut) Meliskerke51.41minMse   11.609  5:103.221
203  Gilles Verschure (PR 51.29) Heinkenszand51.44minM35   11.598  5:103.221
204  Stefan van den Dries (PR 48.13) AV'5651.51minMse   11.572  5:113.211
205  Renate Moerland (PR 51.10) Arnemuiden51.54minVse   11.561  5:113.2172
206  Emma HermansDynamica51.58minVse   11.546  5:123.2171
207  Paulette de Kraker (PR 51.24) Dynamica52.00minV35   11.538  5:123.2170
208  Henrike Blokpoel (PR)Dynamica52.05minVse   11.520  5:133.2068
209  Ad van den Berg (PR 50.48) Goes52.08minM35   11.509  5:133.201
210  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica52.23minV55   11.454  5:143.1862
211  Robert van Schaik (PR)Goes52.44minM35   11.378  5:163.16-
212  Bram HuysmansYerseke53.07minM35   11.296  5:193.14-
213  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5653.11minV40   11.282  5:193.1348
214  Wim Capelle (PR)Bruinisse53.15minM35   11.268  5:203.13-
215  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.20minV40   11.250  5:203.1345
216  Danny van 't Westeinde (PR)Goes53.24minM35   11.236  5:203.12-
217  Wim Witte (PR 50.09) Borssele53.42minM55   11.173  5:223.10-
218  Gerard Rommers (PR 49.02) Dynamica53.44minM75   11.166  5:223.10-
219  Hans Westveer (PR 51.52) AV'5653.47minM55   11.156  5:233.10-
220  Gisela Nijsse (PR)AV'5653.49minV55   11.149  5:233.1037
221  Jurgen Philipsen (PR 51.51) Middelburg53.51minM35   11.142  5:233.10-
222  Mariska de Bree (PR 52.03) Middelburg53.57minVse   11.121  5:243.0935
223  Lena Kleingeld (PR)Vlissingen54.00minV55   11.111  5:243.0935
224  Maurits de Feijter (PR 50.53) Lewedorp54.13minMse   11.067  5:253.07-
225  Anne de Winter (PR 50.35) Ovezande54.15minVse   11.060  5:263.0731
226  Rebecca de Winter (PR)Ovezande54.24minV50   11.029  5:263.0629
227  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica54.27minM65   11.019  5:273.06-
228  Chris van Antwerpen (PR 52.06) Goes54.52minM35   10.936  5:293.04-
229  Patrick van der Doel (debuut) Goes54.54minMse   10.929  5:293.04-
230  Ilse Schoe (debuut) Heinkenszand55.39minVse   10.782  5:342.9915
231  Angelique van der Post (debuut) Heinkenszand55.57minV35   10.724  5:362.9812
232  Joyce van LoonTHOR56.20minVse   10.651  5:382.969
233  Ria Fredriks (PR)AV'5656.23minV55   10.641  5:382.969
234  Anita van SplunterHeerle56.28minV45   10.626  5:392.958
235  Sebastiaan van der JagtYerseke56.34minM35   10.607  5:392.95-
236  Marjan de Schipper (PR)Middelburg56.44minV35   10.576  5:402.946
237  Joke van Hemert (PR)Nieuwdorp57.02minV55   10.520  5:422.925
238  Andrea Rottier (debuut) Heinkenszand57.19minVse   10.468  5:442.913
239  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg57.24minV55   10.453  5:442.903
240  Marie Jose Janse (PR 50.10) AV'5657.58minV45   10.351  5:482.881
241  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica58.10minM65   10.315  5:492.87-
242  Henk de Kiewit (PR 55.57) Kapelle-Biezelinge58.41minM35   10.224  5:522.84-
243  Emma de Koeijer (PR)Yerseke58.44minVse   10.216  5:522.84-
244  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland58.54minM55   10.187  5:532.83-
245  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen59.14minV60   10.129  5:552.81-
246  Marielle Simonse (PR 53.38) AV'5659.16minV40   10.124  5:562.81-
247  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.00.14minV65   9.961  6:012.77-
248  Marcel Mohr (PR)AV'561.00.45minM55   9.877  6:052.74-
Mannen: 196 (79.03%) => M35=44 - M40=14 - M45=37 - M50=8 - M55=22 - M60=6 - M65=5 - M75=1 - Mse=59
Vrouwen: 52 (20.97%) => V35=7 - V40=6 - V45=7 - V50=3 - V55=7 - V60=1 - V65=1 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.629 seconden nodig om deze lijst met 248 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020