dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 21 januari 2017 - Organisatie: Jogging Club Dow
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander Post (PR)Terneuzen54.34minMse   16.494  3:384.58549
2  Wim Vercruyssen (debuut) Nieuw-Namen59.37minM45   15.096  3:584.19360
3  Henk de BrauwerWaarschoot59.55minM55   15.021  4:004.17350
4  Alexander VanwalleghemVeldegem1.01.25minM35   14.654  4:064.07302
5  Leo Bracke (PR)Axel1.05.32minM50   13.733  4:223.81189
6  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.05.43minM55   13.695  4:233.80185
7  Erik Bolleman (PR)Axel1.05.46minM45   13.685  4:233.80183
8  Rene Florussen (PR 1.05.35) Terneuzen1.06.19minM45   13.571  4:253.77171
9  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.06.43minM40   13.490  4:273.75162
10  Martin NoensKemzeke1.08.00minM50   13.235  4:323.68134
11  Geerd de RijckStekene1.08.31minM60   13.135  4:343.65124
12  Frank Boerebach (PR)Hoek1.08.41minM55   13.104  4:353.64120
13  Francesko del PonteWachtebeke1.09.39minM35   12.922  4:393.59102
14  Kevin SermijnWachtebeke1.09.59minM35   12.860  4:403.5797
15  Guy van Driessche (PR 1.02.00) Graauw1.10.37minM45   12.745  4:423.5486
16  Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.12.09minM50   12.474  4:493.4763
17  Martine BouteWaarschoot1.12.58minV40   12.334  4:523.43199
18  Kris GoossensKieldrecht1.13.10minM40   12.301  4:533.4249
19  Saskia VercammenSint-Niklaas1.13.22minV40   12.267  4:533.41190
20  Theo Roels (PR 1.09.11) Kloosterzande1.13.57minM55   12.170  4:563.3840
21  Jan de MitsErtvelde1.14.37minM50   12.062  4:583.3533
22  Jan StrymesSint-Laureins1.14.53minM55   12.019  5:003.3430
23  Pascal van HulleMaldegem1.14.53minM45   12.019  5:003.3430
24  Patrick Pielaat (debuut) Terneuzen1.16.32minM45   11.760  5:063.2716
25  Johan Dekker (PR 1.14.30) Middelburg1.18.02minM55   11.534  5:123.207
26  Frans Verwilligen (PR 1.15.22) Hulst1.19.01minM60   11.390  5:163.163
27  Arnold Mannaert (debuut) Kloosterzande1.19.28minM60   11.326  5:183.152
28  Piet Pijpelink (PR 1.16.54) Terneuzen1.19.48minM50   11.278  5:193.131
29  Harold de Maat (debuut) Terneuzen1.20.06minM45   11.236  5:203.121
30  Ferdie de Klerk (PR 1.11.39) Terneuzen1.20.06minM70   11.236  5:203.121
31  Cor Leunis (debuut) Terneuzen1.22.50minM55   10.865  5:313.02-
32  Wim Lockefeir (PR 1.19.40) Nieuw-Namen1.23.03minM45   10.837  5:323.01-
33  Chris de Koe (PR 51.00) Vlissingen1.23.16minM65   10.809  5:333.00-
34  Els Zweistra (PR 1.23.46) Terneuzen1.24.25minV55   10.661  5:382.9626
35  Ko de Koeyer (PR 1.23.39) Zaamslag1.24.25minM70   10.661  5:382.96-
36  Nic VerkinderenGent1.26.04minM50   10.457  5:442.90-
37  Roseline BaertMariakerke1.26.17minVse   10.431  5:452.9013
38  Geert de ZutterMariakerke1.26.17minM50   10.431  5:452.90-
39  Kristof Vande WieleOudenaarde1.26.29minM40   10.407  5:462.89-
40  Gerald MonteyneOosteeklo1.26.33minM45   10.399  5:462.89-
41  Patrick Pieters (PR 1.23.14) Terneuzen1.28.03minM45   10.221  5:522.84-
42  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.28.27minM65   10.175  5:542.83-
43  Imelda de Poorter (PR 1.27.12) Terneuzen1.31.30minV50   9.836  6:062.73-
44  Dominique de MeySint-Niklaas1.33.05minV50   9.669  6:122.69-
45  Philip De VroeSleidinge1.33.06minM50   9.667  6:122.69-
Mannen: 39 (86.67%) => M35=3 - M40=3 - M45=10 - M50=8 - M55=7 - M60=3 - M65=2 - M70=2 - Mse=1
Vrouwen: 6 (13.33%) => V40=2 - V50=2 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Francesko de GrooteHamme35.31minMse   16.893  3:334.69548
2  Mauro SchoorsKaprijke39.06minMse   15.345  3:554.26341
3  Martijn Kox (PR 37.35) Westdorpe39.36minM35   15.152  3:584.21316
4  Michael OpsomerZulte40.55minM35   14.664  4:064.07255
5  Ard van Houte (PR)Heikant42.26minM45   14.140  4:153.93192
6  Cathy Poppe (PR 42.54) Terneuzen43.08minV35   13.910  4:193.86372
7  Gert SchoorsAdegem43.19minM40   13.851  4:203.85160
8  Paul HaertjensBoekhoute43.21minM50   13.841  4:203.84159
9  Joos PauwelKlijt43.26minM50   13.814  4:213.84156
10  Albert Platteeuw (PR 40.48) Terneuzen46.55minM50   12.789  4:423.5559
11  Hennie Driessen (debuut) Axel47.16minM40   12.694  4:443.5352
12  Marc d'Hont (PR 43.53) Kuitaart48.05minM50   12.478  4:493.4737
13  Willem van der HeydenKieldrecht48.09minM65   12.461  4:493.4636
14  Alain LippensErtvelde48.13minM55   12.444  4:493.4635
15  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen48.30minM55   12.371  4:513.4430
16  Natasja Booij (PR 45.11) Walsoorden49.12minV45   12.195  4:553.39140
17  Rony AdriaenssensLokeren49.37minM55   12.093  4:583.3616
18  Inge de Booij (PR 46.00) Graauw49.40minVse   12.081  4:583.36126
19  Bennie Bouterse (PR 45.37) Terneuzen49.42minM50   12.072  4:583.3515
20  Cedric de BeeldeSint-Niklaas50.11minMse   11.956  5:013.3210
21  Wanda Zegers (PR 46.12) Terneuzen50.45minV40   11.823  5:053.2898
22  Marc de BaetsHeusden51.12minM55   11.719  5:073.263
23  Wim de GreytStekene51.46minM45   11.590  5:113.221
24  Erwin de WaeleSinaai54.34minM35   10.996  5:273.05-
25  Didier van NieuwenhuyzeAssenede54.37minM45   10.986  5:283.05-
26  Dagmar van EesveldeErtvelde55.00minV40   10.909  5:303.0322
27  Stefan de SaedeleerZelzate56.58minM40   10.532  5:422.93-
28  Piet de Zeeuw (PR 53.01) Terneuzen57.13minM60   10.486  5:432.91-
29  Claudia PaelinckPuivelde57.43minVse   10.396  5:462.892
30  Hubert Roels (PR 56.34) Kloosterzande1.00.24minM65   9.934  6:022.76-
31  Jacqueline Meijers (PR 54.04) Hoedekenskerke1.00.44minV40   9.879  6:042.74-
32  Carine CleemputZelzate1.01.23minV45   9.775  6:082.72-
33  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels1.01.38minM60   9.735  6:102.70-
34  Jean Piere D'HauwZelzate1.02.00minM65   9.677  6:122.69-
35  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.02.41minVse   9.572  6:162.66-
36  Tommy DevosHaasdonk1.02.42minM35   9.569  6:162.66-
37  Luc LahayeSinaai1.03.30minM45   9.449  6:212.62-
38  Maria van BelleSleidinge1.06.16minV70   9.054  6:382.52-
39  William VerdonckBeveren-Waas1.07.57minM70   8.830  6:482.45-
40  Antoine MathysDe Pinte1.08.10minM65   8.802  6:492.44-
41  Aimé SamsonSint-Pauwels1.08.15minM65   8.791  6:502.44-
42  Rita van AvermaetAssenede1.12.01minV65   8.331  7:122.31-
43  Guy GaelensGentbrugge1.12.02minM55   8.329  7:122.31-
44  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.12.41minV70   8.255  7:162.29-
45  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.12.43minM80   8.251  7:162.29-
Mannen: 33 (73.33%) => M35=4 - M40=3 - M45=4 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M65=5 - M70=1 - M80=1 - Mse=3
Vrouwen: 12 (26.67%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V65=1 - V70=2 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.286 seconden nodig om deze lijst met 90 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020