woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Corn Boys Loop

Sas van Gent, zaterdag 11 maart 2017 - Organisatie: Corn Boys
15.07 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Frederik ChristiaensBerlare55.38minMse   16.253  3:414.51-
2  Henk de BrauwerWaarschoot58.03minMse   15.576  3:514.33+2:25
3  Allan van AltenAxel1.01.13minM40   14.770  4:044.10+5:35
4  Leo BrackeAxel1.03.15minMse   14.296  4:123.97+7:37
5  Ivan de MuynckUrsel1.03.33minMse   14.228  4:133.95+7:55
6  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.03.33minMse   14.228  4:133.95+7:55
7  Kurt SchreyenEvergem1.03.36minMse   14.217  4:133.95+7:58
8  Guy van DriesscheGraauw1.04.13minMse   14.080  4:163.91+8:35
9  Davy DubbeldamSluiskil1.04.23minMse   14.044  4:163.90+8:45
10  Erik BollemanAxel1.04.31minM45   14.015  4:173.89+8:53
11  Geert de RyckStekene1.05.41minMse   13.766  4:223.82+10:03
12  Robert LafertinTerneuzen1.06.53minMse   13.519  4:263.76+11:15
13  Martin MoensKemzeke1.07.02minMse   13.489  4:273.75+11:24
14  Danny van DammeSinaai1.07.02minMse   13.489  4:273.75+11:24
15  Ivan de KeyserWaasmunster1.07.02minMse   13.489  4:273.75+11:24
16  Rudy MichielsOosterzele1.07.51minMse   13.326  4:303.70+12:13
17  Glenn ChristiaensZele1.08.54minMse   13.123  4:343.65+13:16
18  Frank BoerebachHoek1.09.11minMse   13.070  4:353.63+13:33
19  Geert de PoorterSas van Gent1.09.37minMse   12.988  4:373.61+13:59
20  Carlo NobusEede1.09.45minMse   12.963  4:383.60+14:07
21  Chris de GrooteZelzate1.10.30minMse   12.826  4:413.56+14:52
22  Kristof de MaertelaereSas van Gent1.10.30minMse   12.826  4:413.56+14:52
23  Marc WelvaertOost-Eeklo1.10.42minMse   12.789  4:413.55+15:04
24  Adelin de GrooteEvergem1.11.00minMse   12.735  4:433.54+15:22
25  Mario VandeleurGent1.11.25minMse   12.661  4:443.52+15:47
26  Martine BouteOostmoer1.11.34minVse   12.634  4:453.51+15:56
27  Kevin de WulfZelzate1.11.43minMse   12.608  4:463.50+16:05
28  Jan StrymesSint-Laureins1.12.44minMse   12.432  4:503.45+17:06
29  Pascal van HulleMaldegem1.12.50minMse   12.415  4:503.45+17:12
30  Wim StrobbeKloosterzande1.14.13minMse   12.183  4:553.38+18:35
31  Frans VerwiligenHulst1.17.53minMse   11.610  5:103.22+22:15
32  Gerald MonteyneOost-Eeklo1.19.30minMse   11.374  5:173.16+23:52
33  Els ZweistraTerneuzen1.19.30minVse   11.374  5:173.16+23:52
34  Jan de MitsKluizen1.19.30minMse   11.374  5:173.16+23:52
35  Kathleen de MeulemeesterEke1.19.47minVse   11.333  5:183.15+24:09
36  Conrad de RidderVlissingen1.20.44minMse   11.200  5:213.11+25:06
37  Arnold MannaertOssenisse1.20.49minMse   11.188  5:223.11+25:11
38  Hubert RoelsKloosterzande1.24.36minMse   10.688  5:372.97+28:58
39  Emanuela BrackeAxel1.24.53minVse   10.652  5:382.96+29:15
40  Imelda de PoorterTerneuzen1.25.03minVse   10.631  5:392.95+29:25
41  Kristof van de WieleOudenaarde1.33.07minMse   9.710  6:112.70+37:29
42  Rudy van de VeldeWachtebeke1.38.09minMse   9.212  6:312.56+42:31
Mannen: 37 (88.1%) => M40=1 - M45=1 - Mse=35
Vrouwen: 5 (11.9%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15.1 km

2019Sander D'hont57:12Chris de Smit59:10Rudy van Guyse1:01:58Carmen Bogaert1:18:0418

15.7 km

2018Jordi van Guyse53:04Frederik Christiaens54:14Kevin D'Hont54:55Sophie Boulet1:16:2834

15.07 km

2017Frederik Christiaens55:38Henk de Brauwer58:03Allan van Alten1:01:13Martine Boute1:11:3442

15.7 km

2015Sander Post54:30Frederik Christiaens56:20Luc D'heer1:00:46Nadia Bleyenberg1:18:0653

15.6 km

2014Sander Verminck52:43Edwin de la Ruelle55:53Matti Buysse57:12Martine Boute1:08:3861
8.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Martijn KoxWestdorpe32.34minMse   16.397  3:404.55-
2  Giovanni van LokerenZele33.36minMse   15.893  3:474.41+1:02
3  Paul HaertjensBoekhoute36.54minMse   14.472  4:094.02+4:20
4  Joris de NeveEeklo37.12minMse   14.355  4:113.99+4:38
5  Marc BosmanMelsele37.18minMse   14.316  4:113.98+4:44
6  Xavier HermanSas van Gent38.26minM40   13.894  4:193.86+5:52
7  Peter DeclerckWaarschoot38.43minMse   13.793  4:213.83+6:09
8  Patrick de SutterStekene38.49minMse   13.757  4:223.82+6:15
9  Cathy PoppeTerneuzen39.16minV35   13.599  4:253.78+6:42
10  Jochem de BeeldeSint-Niklaas39.47minMse   13.423  4:283.73+7:13
11  Dimitri CuyversStekene39.52minMse   13.395  4:293.72+7:18
12  Menno van der ZandenPhilippine39.55minMse   13.378  4:293.72+7:21
13  Rudi de ClaluweSas van Gent40.31minMse   13.180  4:333.66+7:57
14  Chris SchelkensDendermonde40.57minMse   13.040  4:363.62+8:23
15  Dirk de BosscherLokeren41.02minMse   13.014  4:373.61+8:28
16  Rony AdriaenssensLokeren41.10minMse   12.972  4:383.60+8:36
17  William HelskensSint-Kruis-Winkel41.16minMse   12.940  4:383.59+8:42
18  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas41.52minMse   12.755  4:423.54+9:18
19  Hennie DriessenAxel42.10minMse   12.664  4:443.52+9:36
20  Patrick RoosenboomZele42.43minMse   12.501  4:483.47+10:09
21  Cedric de BeeldeSint-Niklaas43.06minMse   12.390  4:513.44+10:32
22  Willem van der HeydenKieldrecht43.52minMse   12.173  4:563.38+11:18
23  Wim de GreytStekene44.18minMse   12.054  4:593.35+11:44
24  Wanda ZegersTerneuzen44.28minVse   12.009  5:003.34+11:54
25  Lienda PilleUrsel47.16minVse   11.298  5:193.14+14:42
26  Rudy CocquytWondelgem47.20minMse   11.282  5:193.13+14:46
27  Didier van NieuwenhuyzeAssenede47.53minMse   11.152  5:233.10+15:19
28  Claudia PaelinckPuivelde48.07minVse   11.098  5:243.08+15:33
29  Leo HoeksmaAxel48.51minMse   10.931  5:293.04+16:17
30  Annelies RombautKieldrecht50.19minVse   10.613  5:392.95+17:45
31  Carine CleemputZelzate50.57minVse   10.481  5:432.91+18:23
32  Norbert IngelsEvergem51.50minMse   10.302  5:492.86+19:16
33  Stefan de SaedeleerZelzate52.13minMse   10.227  5:522.84+19:39
34  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels52.55minVse   10.091  5:572.80+20:21
35  Tommy DevosHaasdonk52.55minMse   10.091  5:572.80+20:21
36  Jean Pierre D'HauwZelzate53.20minMse   10.013  6:002.78+20:46
37  William VerdonckBeveren-Waas53.58minMse   9.895  6:042.75+21:24
38  Isabelle JacobsLokeren55.12minVse   9.674  6:122.69+22:38
39  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels55.47minMse   9.573  6:162.66+23:13
40  Maria van BelleErtvelde57.43minVse   9.252  6:292.57+25:09
41  Aime SamsonSint-Pauwels58.12minMse   9.175  6:322.55+25:38
42  Tiny van VoorenEvergem1.01.30minVse   8.683  6:552.41+28:56
43  Hoste NanajWaasmunster1.02.20minVse   8.567  7:002.38+29:46
44  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.03.00minMse   8.476  7:052.35+30:26
45  Greta van VijlderSint-Gilles-Waas1.03.00minVse   8.476  7:052.35+30:26
46  Rita van AvermaetAssenede1.10.42minVse   7.553  7:572.10+38:08
47  Guy GaelensGentbrugge1.10.42minMse   7.553  7:572.10+38:08
Mannen: 34 (72.34%) => M40=1 - Mse=33
Vrouwen: 13 (27.66%) => V35=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.125 seconden nodig om deze lijst met 89 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020