dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Trail by the Sea Short

Burgh-Haamstede, zondag 6 november 2016 - Organisatie: Sportpromotion Zld
24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen1.49.13minMse   13.185  4:333.66-
2  Erwin AdanMiddelburg1.49.53minMse   13.105  4:353.64+0:40
3  Leo SmetsOlen1.55.03minMse   12.516  4:483.48+5:50
4  John RaviaZierikzee1.55.47minM45   12.437  4:493.45+6:34
5  Crum van der LindenVlissingen1.56.13minMse   12.391  4:513.44+7:00
6  Wim van SparrentakSint Laurens1.57.00minM45   12.308  4:533.42+7:47
7  Marcel de VetteOud-Beijerland1.57.39minMse   12.240  4:543.40+8:26
8  Joeri VersluisMiddelburg1.57.40minMse   12.238  4:543.40+8:27
9  Remko KapHellevoetsluis1.58.01minMse   12.202  4:553.39+8:48
10  Michel BuijckMiddelburg1.58.19minM40   12.171  4:563.38+9:06
11  Tim PleijteVlissingen1.58.20minMse   12.169  4:563.38+9:07
12  Jürgen GerritsenDordrecht1.59.10minMse   12.084  4:583.36+9:57
13  Edwin de JaegerZuiddorpe2.00.01minM40   11.998  5:003.33+10:48
14  Bart VerkaartZierikzee2.00.13minM45   11.978  5:013.33+11:00
15  Martijn KoxWestdorpe2.00.18minMse   11.970  5:013.33+11:05
16  Marlon DeijkersFijnaart2.00.48minMse   11.921  5:023.31+11:35
17  Matthijs GorgelsZaltbommel2.00.59minMse   11.902  5:023.31+11:46
18  Edward de LengKoudekerke2.01.33minM50   11.847  5:043.29+12:20
19  Frank HouwelingGoes2.01.49minM40   11.821  5:053.28+12:36
20  Petrus OosthuizenRotterdam2.02.21minMse   11.770  5:063.27+13:08
21  Patrick v SchiltHalsteren2.04.35minMse   11.559  5:113.21+15:22
22  Cees DijkmanBurgh-Haamstede2.05.11minMse   11.503  5:133.20+15:58
23  Ramon van de GriftVlissingen2.05.48minMse   11.447  5:153.18+16:35
24  Rob van ZantenRijswijk2.06.21minMse   11.397  5:163.17+17:08
25  Arthur HulstkampRotterdam2.07.03minMse   11.334  5:183.15+17:50
26  Michel van den BosZierikzee2.07.19minM50   11.310  5:183.14+18:06
27  Benny ThuySint Jansteen2.07.23minM45   11.304  5:183.14+18:10
28  Leon de LangenBergschenhoek2.07.27minMse   11.299  5:193.14+18:14
29  Anne ZijderveldHendrik-Ido-Ambacht2.07.29minVse   11.296  5:193.14+18:16
30  Richard van de WegeVlissingen2.07.43minMse   11.275  5:193.13+18:30
31  Alex de LangenOud-Beijerland2.08.56minMse   11.169  5:223.10+19:43
32  Marius BesuijenSint Laurens2.09.24minMse   11.128  5:243.09+20:11
33  Vanessa HartmanBrielle2.09.26minVse   11.125  5:243.09+20:13
34  Sander van DoornTerneuzen2.10.03minMse   11.073  5:253.08+20:50
35  John van DijkeKloosterzande2.10.12minM45   11.060  5:263.07+20:59
36  Jan HoppenbrouwersRijen2.10.16minMse   11.054  5:263.07+21:03
37  Yan De GraefMechelen2.10.56minMse   10.998  5:273.05+21:43
38  Arnold de KromHalsteren2.11.24minMse   10.959  5:293.04+22:11
39  Leonie TonWissenkerke2.11.28minV40   10.953  5:293.04+22:15
40  Jeroen de NoodMiddelburg2.11.36minM35   10.942  5:293.04+22:23
41  Marjolein MenheereZaltbommel2.11.52minVse   10.920  5:303.03+22:39
42  Joachim Van HolmBrugge2.12.22minMse   10.879  5:313.02+23:09
43  Guido VervloetHeist op den Berg2.12.29minMse   10.869  5:313.02+23:16
44  Walter HoutzagerOost-Souburg2.12.45minM40   10.847  5:323.01+23:32
45  Johannes MaiterthAachen2.14.43minMse   10.689  5:372.97+25:30
46  Michel RidderhofMiddelburg2.14.52minM45   10.677  5:372.97+25:39
47  Marcel AdriaanseMiddelburg2.14.52minM40   10.677  5:372.97+25:39
48  Kris MertensWuustwezel2.14.52minMse   10.677  5:372.97+25:39
49  Thijs BoogertRotterdam2.14.59minMse   10.668  5:372.96+25:46
50  Tim De VilderWingene2.15.01minMse   10.665  5:382.96+25:48
51  Jan van GentOud-Beijerland2.15.13minMse   10.650  5:382.96+26:00
52  Ronald HulsmannBrielle2.15.33minMse   10.623  5:392.95+26:20
53  Gert BessemsRotterdam2.15.35minMse   10.621  5:392.95+26:22
54  Duc Binh NguyenRotterdam2.15.47minMse   10.605  5:392.95+26:34
55  Erwin van der LindeVlissingen2.15.58minMse   10.591  5:402.94+26:45
56  Jasper TamboezerRotterdam2.16.37minMse   10.540  5:422.93+27:24
57  Ronald van der GraafBrielle2.16.55minMse   10.517  5:422.92+27:42
58  Ron AretGouda2.16.59minMse   10.512  5:422.92+27:46
59  Remco KooistraCapelle aan den IJssel2.17.11minMse   10.497  5:432.92+27:58
60  Jeroen KouwenLopik2.17.21minMse   10.484  5:432.91+28:08
61  Roger MarsRotterdam2.17.52minMse   10.445  5:452.90+28:39
62  Wim van DijkeVlissingen2.18.12minM50   10.420  5:462.89+28:59
63  Rob SchaapVlissingen2.18.48minM55   10.375  5:472.88+29:35
64  Martijn de VriesMiddelburg2.18.52minM35   10.370  5:472.88+29:39
65  Rian van den BroekeVlissingen2.18.54minM55   10.367  5:472.88+29:41
66  Martin van TrierumTilburg2.19.13minMse   10.344  5:482.87+30:00
67  Niels WijkhuijsMiddelburg2.20.07minMse   10.277  5:502.85+30:54
68  Barend van der GiesenHendrik-Ido-Ambacht2.20.33minMse   10.245  5:512.85+31:20
69  Theo de MackerBurgh-Haamstede2.20.41minMse   10.236  5:522.84+31:28
70  Piet StroekRotterdam2.20.43minMse   10.233  5:522.84+31:30
71  Frans LindersHoogerheide2.20.45minMse   10.231  5:522.84+31:32
72  John UitterhoeveGoes2.20.47minMse   10.228  5:522.84+31:34
73  Marijn GrootjansWestkapelle2.20.50minMse   10.225  5:522.84+31:37
74  Jos NoordegraafHellevoetsluis2.20.53minMse   10.221  5:522.84+31:40
75  Menno MulderMonster2.21.15minMse   10.195  5:532.83+32:02
76  Ada GeuzeMiddelburg2.21.26minVse   10.181  5:542.83+32:13
77  Marijn HuibregtsenWestkapelle2.21.44minMse   10.160  5:542.82+32:31
78  Jochem KuzeeBergen op Zoom2.21.58minMse   10.143  5:552.82+32:45
79  Bert BruinsWijchen2.22.20minMse   10.117  5:562.81+33:07
80  Dirk Rietbergs-Gravenhage2.22.22minMse   10.115  5:562.81+33:09
81  Kees menheereKrimpen aan den IJssel2.22.34minMse   10.101  5:562.81+33:21
82  Pier ClaeijsGoes2.22.39minMse   10.095  5:572.80+33:26
83  Marion CorfieldRotterdam2.22.46minVse   10.086  5:572.80+33:33
84  Richard GoedendorpHellevoetsluis2.23.19minMse   10.048  5:582.79+34:06
85  Carel SlijkhuisOud-Beijerland2.23.21minMse   10.045  5:582.79+34:08
86  Leon VerheijDorst2.23.23minMse   10.043  5:582.79+34:10
87  Marco VerhoeffAlblasserdam2.23.28minMse   10.037  5:592.79+34:15
88  René de VisserNieuw- en Sint Joosland2.23.33minMse   10.031  5:592.79+34:20
89  Patrick van IerselGoes2.24.03minM50   9.997  6:002.78+34:50
90  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke2.24.08minM35   9.991  6:002.78+34:55
91  Maus DielemanUtrecht2.24.12minMse   9.986  6:012.77+34:59
92  Koen de VriesVlissingen2.24.21minM55   9.976  6:012.77+35:08
93  Rian VerstelleHeinkenszand2.24.49minVse   9.944  6:022.76+35:36
94  Rudy van mourikSteenbergen2.25.49minMse   9.875  6:052.74+36:36
95  Alex van beeckPutte2.25.49minMse   9.875  6:052.74+36:36
96  Ray CornipsZuidzande2.26.02minMse   9.861  6:052.74+36:49
97  Rob BosboomRotterdam2.26.09minMse   9.853  6:052.74+36:56
98  Bas AnemaetKamperland2.26.26minM35   9.834  6:062.73+37:13
99  Anton den EngelseRotterdam2.26.27minMse   9.833  6:062.73+37:14
100  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel2.26.45minMse   9.813  6:072.73+37:32
101  Erik WierstraIJsselstein2.26.59minMse   9.797  6:072.72+37:46
102  Peter SchepensHeusden2.26.59minMse   9.797  6:072.72+37:46
103  Koen BakkerRoosendaal2.27.00minMse   9.796  6:082.72+37:47
104  Peter van ThienenRotterdam2.27.21minMse   9.773  6:082.71+38:08
105  Richard van der werfOosterland2.27.24minMse   9.769  6:092.71+38:11
106  Tako HorsleyBussum2.27.28minMse   9.765  6:092.71+38:15
107  Hans-Jan Rijberings-Gravenhage2.27.31minMse   9.762  6:092.71+38:18
108  Leon de VriesHeerjansdam2.28.22minMse   9.706  6:112.70+39:09
109  Michel BouwmanBurgh-Haamstede2.28.30minM40   9.697  6:112.69+39:17
110  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge2.28.34minM45   9.693  6:112.69+39:21
111  William de JongeNieuwdorp2.28.41minM40   9.685  6:122.69+39:28
112  Jan Willem de ValkOosterland2.28.41minMse   9.685  6:122.69+39:28
113  Ingrid KoeneYerseke2.28.49minV50   9.676  6:122.69+39:36
114  Chris van RossumZwijndrecht2.28.53minMse   9.672  6:122.69+39:40
115  Henk LousVlissingen2.28.54minM55   9.671  6:122.69+39:41
116  Jasper ravaysKoudekerke2.29.38minMse   9.624  6:142.67+40:25
117  Robert SamuelsIJsselstein2.29.39minMse   9.622  6:142.67+40:26
118  Marc WijneKoudekerke2.29.40minMse   9.621  6:142.67+40:27
119  Jeroen de VriesIJzendijke2.29.47minM45   9.614  6:142.67+40:34
120  Martijn den BlijkerZoutelande2.30.03minMse   9.597  6:152.67+40:50
121  Jeroen KratzEindhoven2.30.15minMse   9.584  6:162.66+41:02
122  Rob SpruytRotterdam2.30.30minMse   9.568  6:162.66+41:17
123  Marcel de JongRotterdam2.30.32minMse   9.566  6:162.66+41:19
124  Corina GrimLewedorp2.30.39minV50   9.559  6:172.66+41:26
125  Ruud GrimLewedorp2.30.40minM55   9.558  6:172.65+41:27
126  Frank OckéOost-Souburg2.30.40minM50   9.558  6:172.65+41:27
127  Jan BostelaarWestkapelle2.30.49minM65   9.548  6:172.65+41:36
128  Bram KotvisZierikzee2.31.10minM55   9.526  6:182.65+41:57
129  Jerry de KrijgerPhilippine2.31.49minMse   9.485  6:202.63+42:36
130  Ben van der PolsPiershil2.32.09minMse   9.464  6:202.63+42:56
131  Amber HullemanOud-Beijerland2.32.10minVse   9.463  6:202.63+42:57
132  Ewald ProvoostBiggekerke2.32.22minM45   9.451  6:212.63+43:09
133  Diede De PaepeSchepdaal2.32.38minVse   9.434  6:222.62+43:25
134  Huibert LucasAlblasserdam2.32.45minMse   9.427  6:222.62+43:32
135  Dennis ButMiddelburg2.32.48minMse   9.424  6:222.62+43:35
136  Michel SinkeMiddelburg2.32.51minM40   9.421  6:222.62+43:38
137  Leo KosterRotterdam2.32.56minMse   9.416  6:222.62+43:43
138  Cor KostenseSommelsdijk2.33.13minMse   9.398  6:232.61+44:00
139  Pieter GroeneveldOegstgeest2.33.27minMse   9.384  6:242.61+44:14
140  Gertjan BakkerGoes2.33.35minM45   9.376  6:242.60+44:22
141  Rinus PaardekooperGoes2.33.36minM55   9.375  6:242.60+44:23
142  Henny StratingKamperland2.33.38minV45   9.373  6:242.60+44:25
143  Pim VeldhuisVlaardingen2.33.42minMse   9.369  6:242.60+44:29
144  Ralph van de GrijpHellevoetsluis2.33.50minMse   9.361  6:252.60+44:37
145  Bjorn de QuaastenietBergen op Zoom2.33.51minMse   9.360  6:252.60+44:38
146  Armand VeenmanDen Hoorn2.34.07minMse   9.344  6:252.60+44:54
147  Bart StoffelsBergen op Zoom2.34.08minMse   9.343  6:252.60+44:55
148  Robbert-Jan de SmitDordrecht2.34.26minMse   9.324  6:262.59+45:13
149  Saskia GooleKapelle-Biezelinge2.34.43minV45   9.307  6:272.59+45:30
150  Frenk-jan VisserMiddelburg2.34.51minMse   9.299  6:272.58+45:38
151  Leon van der WendeOude-Tonge2.34.52minMse   9.298  6:272.58+45:39
152  Gerrit SpaansGoes2.34.57minM60   9.293  6:272.58+45:44
153  Ferdy OerlemansSteenbergen2.35.04minMse   9.286  6:282.58+45:51
154  Wilbert TimmermannRoosendaal2.35.05minMse   9.285  6:282.58+45:52
155  René van ErkHellevoetsluis2.35.16minMse   9.274  6:282.58+46:03
156  Rien de WildeWilhelminadorp2.36.03minM55   9.228  6:302.56+46:50
157  Kees SluiMiddelharnis2.36.49minMse   9.183  6:322.55+47:36
158  Jack SmitsOost-Souburg2.36.54minM55   9.178  6:322.55+47:41
159  Johan de VliegerVlissingen2.36.55minM60   9.177  6:322.55+47:42
160  Rik DuijmBreda2.37.08minMse   9.164  6:332.55+47:55
161  Gertine QuirijnsHellevoetsluis2.37.08minVse   9.164  6:332.55+47:55
162  Jan WegereefHellevoetsluis2.37.10minMse   9.162  6:332.55+47:57
163  Wim de FeijterTerneuzen2.37.20minMse   9.153  6:332.54+48:07
164  Ferry KooijmanRotterdam2.37.33minMse   9.140  6:342.54+48:20
165  Leon GoedegebuurDirksland2.37.34minMse   9.139  6:342.54+48:21
166  Marjolijn BakkerNumansdorp2.38.22minVse   9.093  6:362.53+49:09
167  Ben EllenbroekRotterdam2.38.28minMse   9.087  6:362.52+49:15
168  Pieter MoelkerKloetinge2.38.28minMse   9.087  6:362.52+49:15
169  Geert van DijkNaaldwijk2.38.29minMse   9.086  6:362.52+49:16
170  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen2.38.51minMse   9.065  6:372.52+49:38
171  Vincent LamgeMiddelburg2.38.56minMse   9.060  6:372.52+49:43
172  Maroula ImkampBergen op Zoom2.39.06minVse   9.051  6:382.51+49:53
173  Richard GrannemanHellevoetsluis2.39.25minMse   9.033  6:392.51+50:12
174  Alwin OerlemansWoerden2.39.25minMse   9.033  6:392.51+50:12
175  Marko VerkaartVlissingen2.39.37minMse   9.022  6:392.51+50:24
176  Peter RoskamSliedrecht2.40.09minMse   8.992  6:402.50+50:56
177  Job van den BergSliedrecht2.40.11minMse   8.990  6:402.50+50:58
178  Marcel TundermanDen Bommel2.40.20minMse   8.981  6:412.49+51:07
179  Ferry KrosHellevoetsluis2.40.25minMse   8.977  6:412.49+51:12
180  Coos van Haaftens-Gravenhage2.40.46minMse   8.957  6:422.49+51:33
181  Berry KnibbelerWestdorpe2.40.50minM55   8.953  6:422.49+51:37
182  Willem DijkstraHellevoetsluis2.40.53minMse   8.951  6:422.49+51:40
183  John LavooijNieuwerkerk ad IJssel2.40.58minMse   8.946  6:422.48+51:45
184  Audry van DijkeKloosterzande2.41.07minVse   8.938  6:432.48+51:54
185  Michel van der Gaags-Gravenhage2.41.11minMse   8.934  6:432.48+51:58
186  Lorraine Kelders-Gravenhage2.41.12minVse   8.933  6:432.48+51:59
187  Corienne KaljouwMiddelburg2.41.36minVse   8.911  6:442.48+52:23
188  Peter KoopmanKrabbendijke2.42.03minMse   8.886  6:452.47+52:50
189  Jacolien BooijLekkerkerk2.42.03minVse   8.886  6:452.47+52:50
190  Remco PalmHellevoetsluis2.42.23minMse   8.868  6:462.46+53:10
191  Annet HartnackKrommenie2.42.36minVse   8.856  6:472.46+53:23
192  Kees van der HeijdenVlissingen2.42.43minMse   8.850  6:472.46+53:30
193  Marlies de JongKapelle-Biezelinge2.43.00minVse   8.834  6:482.45+53:47
194  Erwin SchellZierikzee2.43.14minM55   8.822  6:482.45+54:01
195  George ReynaertArnhem2.43.22minMse   8.815  6:482.45+54:09
196  Ryan HarringtonHalsteren2.43.48minMse   8.791  6:502.44+54:35
197  Gerben SoethaertTerneuzen2.44.04minM35   8.777  6:502.44+54:51
198  Harry SpixGrevenbroich2.44.10minMse   8.772  6:502.44+54:57
199  Serge van den BosBurgh-Haamstede2.44.12minMse   8.770  6:512.44+54:59
200  Lennart NuhnBreda2.44.36minMse   8.748  6:522.43+55:23
201  Leon van BavinchovenTerneuzen2.44.40minM45   8.745  6:522.43+55:27
202  Ilse de BruynMiddelburg2.44.41minVse   8.744  6:522.43+55:28
203  Nicole SerrarensSint Jansteen2.44.43minVse   8.742  6:522.43+55:30
204  Jan de JagerWolphaartsdijk2.44.49minM40   8.737  6:522.43+55:36
205  Erik de BruineGoes2.44.54minMse   8.733  6:522.43+55:41
206  Alex VerkerkBarendrecht2.45.03minMse   8.725  6:532.42+55:50
207  Richard PolderdijkKortgene2.45.04minM50   8.724  6:532.42+55:51
208  Ron de KoningSpijkenisse2.45.11minMse   8.718  6:532.42+55:58
209  Brigitte OomsHoogvliet Rotterdam2.45.15minVse   8.714  6:532.42+56:02
210  Inga WesselsAachen2.45.18minVse   8.711  6:532.42+56:05
211  Christa KarelsRotterdam2.45.18minVse   8.711  6:532.42+56:05
212  Bas JonasPuttershoek2.45.27minMse   8.704  6:542.42+56:14
213  Roy ReerinkVeldhoven2.45.32minMse   8.699  6:542.42+56:19
214  Steffen HumerKattendijke2.45.35minM50   8.697  6:542.42+56:22
215  Johan romersSpijkenisse2.45.42minMse   8.690  6:542.41+56:29
216  Rob CommandeurGoes2.45.43minMse   8.690  6:542.41+56:30
217  Hans GriepSpijkenisse2.45.43minMse   8.690  6:542.41+56:30
218  Femke KarelsRotterdam2.46.01minVse   8.674  6:552.41+56:48
219  Andre PruijssersLekkerkerk2.46.03minMse   8.672  6:552.41+56:50
220  Nelleke BaldéGrijpskerke2.46.19minVse   8.658  6:562.41+57:06
221  Dennis HeilbronSint-Maartensdijk2.46.22minMse   8.656  6:562.40+57:09
222  Freddy RooseOostkapelle2.46.34minM40   8.645  6:562.40+57:21
223  Gercoline HollemansZwijndrecht2.46.37minVse   8.643  6:572.40+57:24
224  Kevin van den heuvelGoes2.46.53minMse   8.629  6:572.40+57:40
225  Marjan de WildOud Gastel2.47.06minVse   8.618  6:582.39+57:53
226  Arjan VoogtOostvoorne2.47.10minMse   8.614  6:582.39+57:57
227  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht2.47.30minMse   8.597  6:592.39+58:17
228  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht2.47.30minMse   8.597  6:592.39+58:17
229  Ria LaskerHoogezand2.47.38minVse   8.590  6:592.39+58:25
230  Paula GrootHellevoetsluis2.47.39minVse   8.589  6:592.39+58:26
231  Goar HeimensenNijkerk2.48.19minMse   8.555  7:012.38+59:06
232  John MarsBarendrecht2.48.27minMse   8.549  7:012.37+59:14
233  Egbert RoodbolRotterdam2.48.35minMse   8.542  7:012.37+59:22
234  Christian le SageDongen2.48.43minMse   8.535  7:022.37+59:30
235  Tono WondergemWestkapelle2.48.46minM50   8.532  7:022.37+59:33
236  Edwin de VliegerScharendijke2.48.59minM45   8.522  7:022.37+59:46
237  Jos KnopsOude-Tonge2.49.01minMse   8.520  7:032.37+59:48
238  Heidie van RemorteleHoedekenskerke2.49.03minVse   8.518  7:032.37+59:50
239  Angelique JansenMiddelburg2.49.17minVse   8.506  7:032.36+0:04
240  Eline VreeOud-Beijerland2.49.18minVse   8.506  7:032.36+0:05
241  Peter RoelinkOud-Beijerland2.49.19minMse   8.505  7:032.36+0:06
242  Gert Jan MarinisseOost-Souburg2.49.20minMse   8.504  7:032.36+0:07
243  Claudia van SighemWestkapelle2.49.20minVse   8.504  7:032.36+0:07
244  Hans minnaardYerseke2.49.48minM55   8.481  7:052.36+0:35
245  Martin KievitsZierikzee2.49.54minMse   8.476  7:052.35+0:41
246  Lineke van der SneppenBreda2.49.57minVse   8.473  7:052.35+0:44
247  Werner NoorlanderLekkerkerk2.50.13minMse   8.460  7:062.35+1:00
248  Mandy van VugtLekkerkerk2.50.14minVse   8.459  7:062.35+1:01
249  Paulette De KrakerArnemuiden2.50.37minVse   8.440  7:072.34+1:24
250  Hans CorbijnOostkapelle2.50.51minM55   8.428  7:072.34+1:38
251  Erik de WinkelZuidland2.50.51minMse   8.428  7:072.34+1:38
252  David PerquinKats2.51.10minM45   8.413  7:082.34+1:57
253  Michael EversMiddelburg2.51.18minM40   8.406  7:082.34+2:05
254  Wilma BollemanMelissant2.51.18minVse   8.406  7:082.34+2:05
255  Marian van DijkMiddelburg2.51.31minV45   8.396  7:092.33+2:18
256  Gerard VosHellevoetsluis2.51.50minMse   8.380  7:102.33+2:37
257  Inge van der MeulenVeldhoven2.51.54minVse   8.377  7:102.33+2:41
258  Jolanda AmmerlaanMaasland2.52.02minVse   8.370  7:102.33+2:49
259  Rene.de BeerBarendrecht2.52.11minMse   8.363  7:102.32+2:58
260  Peter ZiekmanSpijkenisse2.52.11minMse   8.363  7:102.32+2:58
261  Ramon van EgmondBarendrecht2.52.14minMse   8.361  7:112.32+3:01
262  Birgit van BockxmeerZonnemaire2.52.26minVse   8.351  7:112.32+3:13
263  Charly NelemansBreda2.52.31minMse   8.347  7:112.32+3:18
264  Leo JasperseUlvenhout2.52.32minMse   8.346  7:112.32+3:19
265  Daniëlle LaurijssensEssen2.52.35minVse   8.344  7:112.32+3:22
266  Fred de ZeeuwHellevoetsluis2.52.41minMse   8.339  7:122.32+3:28
267  Nellie BlomBurgh-Haamstede2.53.00minV60   8.324  7:132.31+3:47
268  Sjaak van RoonBrielle2.53.11minMse   8.315  7:132.31+3:58
269  Ton NobelLekkerkerk2.53.11minMse   8.315  7:132.31+3:58
270  Nick PruijssersLekkerkerk2.53.12minMse   8.314  7:132.31+3:59
271  Martin VosholTholen2.53.12minMse   8.314  7:132.31+3:59
272  Wim van der MaatEindhoven2.53.48minMse   8.285  7:152.30+4:35
273  Petra Kinnegims-Gravenhage2.54.04minVse   8.273  7:152.30+4:51
274  Mario DiscoHoogerheide2.54.13minMse   8.266  7:162.30+5:00
275  Leendert Nieuwenhuijzes-Heer Arendskerke2.54.20minMse   8.260  7:162.29+5:07
276  Martijn DurnezAalst2.54.33minMse   8.250  7:162.29+5:20
277  Eelco MensMeerle2.54.42minMse   8.243  7:172.29+5:29
278  Joek SlootsHellevoetsluis2.55.11minMse   8.220  7:182.28+5:58
279  George TaalOostkapelle2.55.28minM65   8.207  7:192.28+6:15
280  Everdien VermeulenKloetinge2.56.32minVse   8.157  7:212.27+7:19
281  Lia DobbelaarHeinkenszand2.56.35minV50   8.155  7:212.27+7:22
282  Johnny DoomsTerneuzen2.56.36minM60   8.154  7:222.27+7:23
283  Koos BieringsVlissingen2.56.43minM55   8.149  7:222.26+7:30
284  Linda QuistOud-Vossemeer2.56.44minVse   8.148  7:222.26+7:31
285  Marco VinkRotterdam2.57.13minMse   8.126  7:232.26+8:00
286  Ewout van der DriftMiddelburg2.57.20minMse   8.120  7:232.26+8:07
287  Jan der KinderenSteenbergen2.57.52minMse   8.096  7:252.25+8:39
288  Anton HollemansZwijndrecht2.58.33minMse   8.065  7:262.24+9:20
289  Jeroen van BerkumSommelsdijk2.59.05minMse   8.041  7:282.23+9:52
290  Piet JobseKoudekerke2.59.50minMse   8.007  7:302.22+10:37
291  Nelleke BosschaVlissingen2.59.53minVse   8.005  7:302.22+10:40
292  Robert EerlandOost-Souburg2.59.54minMse   8.004  7:302.22+10:41
293  Edwin van der PennenTilburg2.59.54minMse   8.004  7:302.22+10:41
294  Robin Westerduijns-Gravenhage2.59.59minMse   8.001  7:302.22+10:46
295  Ton VerheezenVlaardingen3.00.14minMse   7.990  7:312.22+11:01
296  Bert KromWormerveer3.01.00minMse   7.956  7:332.21+11:47
297  Janetta JoziasseWormerveer3.01.00minVse   7.956  7:332.21+11:47
298  Dafne BerkhoutWormerveer3.01.01minVse   7.955  7:332.21+11:48
299  Jules DumasRotterdam3.01.11minMse   7.948  7:332.21+11:58
300  Willem van der VaartVlaardingen3.01.17minMse   7.943  7:332.21+12:04
301  Harry VerhulstOostkapelle3.01.23minMse   7.939  7:332.21+12:10
302  Manon LaatDongen3.01.23minVse   7.939  7:332.21+12:10
303  Tina VerhulstOostkapelle3.01.23minVse   7.939  7:332.21+12:10
304  Jacqueline LodderSommelsdijk3.01.53minVse   7.917  7:352.20+12:40
305  Franco de WaalAchthuizen3.01.59minMse   7.913  7:352.20+12:46
306  Peter LambrechtsRumst3.02.16minMse   7.901  7:362.19+13:03
307  Marco VerheulHaarlem3.02.23minMse   7.895  7:362.19+13:10
308  Anita de GrauwHendrik-Ido-Ambacht3.02.24minVse   7.895  7:362.19+13:11
309  Denny DeckersMeerbeek3.02.38minMse   7.885  7:372.19+13:25
310  Dennis VerduynOostvoorne3.02.40minMse   7.883  7:372.19+13:27
311  Bernard van MeerZierikzee3.02.49minMse   7.877  7:372.19+13:36
312  Edwin HeuvelmanVlaardingen3.02.50minMse   7.876  7:372.19+13:37
313  Kul HeijmansZuidland3.02.50minMse   7.876  7:372.19+13:37
314  Ronald te LindertVlaardingen3.02.51minMse   7.875  7:372.19+13:38
315  Johan StruijsVlaardingen3.02.51minMse   7.875  7:372.19+13:38
316  Rien EckhardtRoosendaal3.03.04minMse   7.866  7:382.18+13:51
317  Astrid ElvebakkeRotterdam3.04.01minVse   7.825  7:402.17+14:48
318  Marleen van SighemRenesse3.04.12minV50   7.818  7:412.17+14:59
319  Petra van den DoelZierikzee3.04.12minV50   7.818  7:412.17+14:59
320  Lianne WijsmanZierikzee3.04.15minV45   7.815  7:412.17+15:02
321  Dick HartRenesse3.04.16minM55   7.815  7:412.17+15:03
322  Serge WijersZierikzee3.04.18minMse   7.813  7:412.17+15:05
323  Michiel WillemseUtrecht3.05.43minMse   7.754  7:442.15+16:30
324  Peter KokGoes3.05.47minMse   7.751  7:442.15+16:34
325  André KramerYerseke3.06.12minMse   7.734  7:462.15+16:59
326  Mandy wunninkZoetermeer3.06.23minVse   7.726  7:462.15+17:10
327  Menno van der MarkZoetermeer3.06.28minMse   7.723  7:462.15+17:15
328  Liesbeth CrutsVeldhoven3.06.37minVse   7.716  7:472.14+17:24
329  Michelle van DoeselaarVlissingen3.06.51minVse   7.707  7:472.14+17:38
330  Claudia RooimansBrielle3.07.00minVse   7.701  7:482.14+17:47
331  Cora VerheijAbbenbroek3.07.03minVse   7.698  7:482.14+17:50
332  Rob JoosseVrouwenpolder3.07.34minMse   7.677  7:492.13+18:21
333  Marianne Aalbers-AriesenVeenendaal3.07.51minVse   7.666  7:502.13+18:38
334  Marcel PelsterVlissingen3.08.11minMse   7.652  7:502.13+18:58
335  Bianca GerritsenDordrecht3.09.09minVse   7.613  7:532.11+19:56
336  Françoise Koole-LuteijnVlissingen3.09.11minVse   7.612  7:532.11+19:58
337  Jakobus MeulenbergOudelande3.09.15minM45   7.609  7:532.11+20:02
338  Marleen LeemansRotterdam3.09.43minVse   7.590  7:542.11+20:30
339  Reinier BroeksmaHeinkenszand3.09.58minMse   7.580  7:552.11+20:45
340  Elsbeth PeperRotterdam3.10.04minVse   7.576  7:552.10+20:51
341  Frank GroenBrielle3.10.10minMse   7.572  7:552.10+20:57
342  Ron OpenneerArnemuiden3.10.37minMse   7.554  7:572.10+21:24
343  Daniella EversMiddelburg3.11.09minV35   7.533  7:582.09+21:56
344  Ronald NuijtenDordrecht3.11.21minMse   7.525  7:582.09+22:08
345  Henk HerkelmanZoetermeer3.12.14minMse   7.491  8:012.08+23:01
346  Anneleen CoenBrecht3.12.45minVse   7.471  8:022.08+23:32
347  Moniek BraspenningBrecht3.12.47minVse   7.470  8:022.07+23:34
348  Remke den Bremers-Gravenhage3.13.59minVse   7.423  8:052.06+24:46
349  Leo StansVlaardingen3.14.08minMse   7.418  8:052.06+24:55
350  Joke van PaassenRockanje3.14.09minVse   7.417  8:052.06+24:56
351  Gine ShearlawRoosendaal3.14.26minVse   7.406  8:062.06+25:13
352  Lennie GroenewegenRotterdam3.15.10minVse   7.378  8:082.05+25:57
353  Ingrid HildenbrantMiddelburg3.15.13minV40   7.376  8:082.05+26:00
354  Sigrid JenseMiddelburg3.15.29minV50   7.366  8:092.05+26:16
355  Samantha van DoornTerneuzen3.16.00minVse   7.347  8:102.04+26:47
356  Astrid van TrichtDordrecht3.17.05minVse   7.307  8:132.03+27:52
357  John StolkHellevoetsluis3.25.59minMse   6.991  8:351.94+36:46
358  Anneke GeeringsMiddelburg3.26.18minVse   6.980  8:361.94+37:05
359  Rob van der PasBreda3.26.21minMse   6.978  8:361.94+37:08
360  Debby PoulsNieuw-Vossemeer3.26.31minVse   6.973  8:361.94+37:18
361  Jan KwistTholen3.26.32minM55   6.972  8:361.94+37:19
362  Kees-Jan VerstrateMiddelburg3.27.49minM35   6.929  8:401.92+38:36
363  Hans RooijakkersRoosendaal3.31.16minMse   6.816  8:481.89+42:03
364  Barbara JongelieRoosendaal3.31.16minVse   6.816  8:481.89+42:03
365  Francis van der BogtBurgh-Haamstede3.34.38minVse   6.709  8:571.86+45:25
366  Carla StansVlaardingen3.34.51minVse   6.702  8:571.86+45:38
367  Jo NijsenOud-Beijerland3.44.17minMse   6.420  9:211.78+55:04
Mannen: 279 (76.02%) => M35=6 - M40=11 - M45=14 - M50=8 - M55=16 - M60=3 - M65=2 - Mse=219
Vrouwen: 88 (23.98%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=6 - V60=1 - Vse=74

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

24 km

2016Tim van den Broeke1:49:13Erwin Adan1:49:53Leo Smets1:55:03Anne Zijderveld2:07:29367

20 km

2014Tim Pleijte1:20:53Martijn de Kok1:24:39Leo Smets1:30:53Vanessa Hartman1:38:34310
2013Tim Pleijte1:23:10Robert Willemse1:25:48Vincent Langendam1:27:43Vanessa Hartman1:41:32406

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.513 seconden nodig om deze lijst met 367 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020