woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Halve van Renesse

Renesse, zondag 21 mei 2017 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 1.08.41) Middelburg1.15.19minMse   16.807  3:344.67638
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.16.35minM35   16.529  3:384.59599
3  Michel VerhaegheWambrechies1.16.47minM40   16.486  3:384.58593
4  Hachem MigouAntwerpen1.17.29minMse   16.337  3:404.54573
5  Leo SmetsOlen1.23.03minM50   15.242  3:564.23423
6  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.23.59minM45   15.073  3:594.19400
7  Matthias AmoneitBochum1.24.13minMse   15.031  4:004.18394
8  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.24.28minMse   14.986  4:004.16388
9  Jan BaltinkAmsterdam1.24.51minMse   14.919  4:014.14379
10  Timmy BeunisBerendrecht1.25.05minMse   14.878  4:024.13374
11  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.25.23minMse   14.825  4:034.12367
12  Wout van den BoomEnschede1.25.56minMse   14.731  4:044.09354
13  Stijn VermeerschDenderleeuw1.26.13minMse   14.682  4:054.08348
14  Jan HoppenbrouwersKnokke1.26.42minMse   14.600  4:074.06337
15  Edwin de jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.27.15minM40   14.508  4:084.03325
16  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Vlissingen1.27.24minM35   14.483  4:094.02322
17  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.27.33minMse   14.459  4:094.02318
18  Luis PereiraFigueira da Foz1.27.44minM40   14.428  4:104.01314
19  Ruud RiesmeyerSpijkenisse1.28.03minM50   14.376  4:103.99308
20  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.28.27minM40   14.311  4:123.98299
21  Jürgen GerritsenDordrecht1.28.42minM50   14.271  4:123.96294
22  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.29.00minM50   14.223  4:133.95288
23  Martijn kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.29.20minMse   14.170  4:143.94281
24  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Kloetinge1.29.37minM35   14.125  4:153.92275
25  Aart StekArkel1.29.58minM40   14.070  4:163.91268
26  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.30.38minMse   13.967  4:183.88255
27  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.31.07minM40   13.893  4:193.86246
28  Robert van der ZandenBrielle1.31.13minMse   13.877  4:193.85244
29  Wim De Jongs-Gravenzande1.31.30minM50   13.834  4:203.84239
30  Michel ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.31.32minM45   13.829  4:203.84238
31  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Zierikzee1.31.47minM50   13.792  4:213.83233
32  Carel SlijkhuisOud-Beijerland1.32.03minM50   13.752  4:223.82228
33  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.32.15minM40   13.722  4:223.81225
34  Rob Schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.32.47minM55   13.643  4:243.79215
35  Geert ImmerzeelSon en Breugel1.33.00minM40   13.611  4:243.78211
36  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.33.26minM45   13.548  4:263.76204
37  Steven VerniersEvergem1.33.36minMse   13.524  4:263.76201
38  Rob van ZantenRijswijk1.34.29minM60   13.398  4:293.72186
39  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.34.50minM45   13.348  4:303.71180
40  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.34.53minM40   13.341  4:303.71179
41  Arjen van Veldens-Gravenzande1.35.23minM50   13.271  4:313.69171
42  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
43  Jan van GentOud-Beijerland1.35.28minM50   13.260  4:323.68170
44  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.35.40minM40   13.232  4:323.68167
45  Ron van DijkMiddelharnis1.35.49minM40   13.211  4:323.67165
46  Amber BongertmanRoosendaal1.36.14minVse   13.154  4:343.65355
47  John de Waard (PR 1.26.44) Kapelle-Biezelinge1.36.29minMse   13.120  4:343.64154
48  Martijn KrutzenDelft1.36.53minM40   13.066  4:363.63148
49  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.37.17minM40   13.012  4:373.61143
50  Ruben Oude RikmanspoelRotterdam1.37.30minMse   12.983  4:373.61139
51  Matthijs van DijkSommelsdijk1.37.30minMse   12.983  4:373.61139
52  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.37.32minM45   12.979  4:373.61139
53  Gert bakkenesMaassluis1.37.52minM50   12.934  4:383.59134
54  Johan BuntinxAlken1.38.12minM40   12.891  4:393.58130
55  Ruud GoedhartSommelsdijk1.38.37minMse   12.836  4:403.57124
56  Marcel Kieboom (PR 1.29.45) Zierikzee1.38.47minMse   12.814  4:413.56122
57  Hans VanstalleBrecht1.39.02minMse   12.782  4:423.55118
58  Jeroen NieuwlandRotterdam1.39.05minMse   12.776  4:423.55118
59  Marco HendriksMonster1.39.16minM50   12.752  4:423.54115
60  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.39.18minM45   12.748  4:423.54115
61  Barry de GrootSteenbergen1.39.41minM40   12.699  4:433.53110
62  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.39.44minMse   12.692  4:443.53109
63  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.40.30minM45   12.596  4:463.50100
64  Rosanne TeeuwenRotterdam1.40.48minVse   12.558  4:473.49268
65  Ed de GraafSpijkenisse1.40.52minM60   12.550  4:473.4995
66  Bram verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.40.58minM50   12.537  4:473.4894
67  Sjon VosDordrecht1.41.10minM50   12.513  4:483.4892
68  Barry van der Stel (PR 1.39.01) Zierikzee1.41.12minMse   12.508  4:483.4792
69  Theo de MackerBurgh-Haamstede1.41.29minM50   12.473  4:493.4688
70  Dries Van BavelMinderhout1.41.35minMse   12.461  4:493.4687
71  Franco RomboutsBladel1.41.38minM40   12.455  4:493.4687
72  Marcel Traas (PR 1.35.34) s-Heerenhoek1.41.44minM50   12.443  4:493.4685
73  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.41.53minM50   12.425  4:503.4584
74  Guy Van Driessche (PR 1.33.46) Graauw1.42.11minM40   12.388  4:513.4480
75  Mart WitvlietPapendrecht1.42.17minMse   12.376  4:513.4479
76  Luis AntonioBonn1.42.25minMse   12.360  4:513.4378
77  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.42.39minM35   12.332  4:523.4375
78  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.43.11minM55   12.268  4:533.4170
79  Leendert van de bergSpijkenisse1.43.13minM40   12.264  4:543.4170
80  Jostein Decorte (PR 1.30.17) Wolphaartsdijk1.43.30minM40   12.230  4:543.4067
81  Neal FenwickBrielle1.43.39minMse   12.213  4:553.3965
82  Maus DielemanUtrecht1.43.50minM60   12.191  4:553.3964
83  Ludo CornelissenGroningen1.43.51minMse   12.189  4:553.3963
84  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
85  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.44.00minM40   12.172  4:563.3862
86  Aernoud van HulstSpijkenisse1.44.02minMse   12.168  4:563.3862
87  Pieter KlemSommelsdijk1.44.02minMse   12.168  4:563.3862
88  Kees den HollanderMiddelburg1.44.04minM40   12.164  4:563.3861
89  Marco StamPernis Rotterdam1.44.26minM40   12.121  4:573.3758
90  Johan LooijHerkingen1.44.28minMse   12.117  4:573.3758
91  Sander Pleijte (PR 1.33.43) Nisse1.44.35minMse   12.104  4:573.3657
92  Kevin Veerhoek (PR)Renesse1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
93  Mark van OsSpijkenisse1.44.47minMse   12.081  4:583.3655
94  Diane VerstrepenOlen1.44.51minV50   12.073  4:583.35201
95  Vincent de leeuw (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.45.18minMse   12.021  4:593.3450
96  Lars van ZwietenRotterdam1.45.18minM40   12.021  4:593.3450
97  Huibert LucasAlblasserdam1.45.23minMse   12.012  5:003.3449
98  Gertjan Louweret (PR 1.37.48) Middelburg1.45.24minMse   12.010  5:003.3449
99  Michiel SchipperRenesse1.45.34minMse   11.991  5:003.3348
100  Raimond Over de VestVlaardingen1.45.40minM40   11.980  5:013.3347
101  George jeremicZoetermeer1.45.42minM60   11.976  5:013.3347
102  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.45.45minM55   11.970  5:013.3346
103  Carsten SiemesMönchengladbach1.46.00minMse   11.942  5:013.3244
104  Andre PruijssersLekkerkerk1.46.07minM50   11.929  5:023.3143
105  Wim WillemsBassevelde1.46.08minM40   11.927  5:023.3143
106  Hanno SterkVlaardingen1.46.20minM50   11.905  5:023.3142
107  Rick RuliamanNijmegen1.46.22minMse   11.901  5:033.3141
108  Guido KluijtmansBest1.46.43minM40   11.862  5:033.2939
109  Mick LuijcxBurgh-Haamstede1.46.49minMse   11.851  5:043.2938
110  Hanc de BokxDelft1.46.59minM40   11.832  5:043.2937
111  Robert ReinckeHellevoetsluis1.47.00minMse   11.830  5:043.2937
112  Harry SpixGrevenbroich1.47.11minM40   11.810  5:053.2835
113  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.47.17minVse   11.799  5:053.28165
114  Ruben TimmermansSliedrecht1.47.18minMse   11.797  5:053.2834
115  Remco van der VeldenSchiedam1.47.18minM40   11.797  5:053.2834
116  Aschwin van den Abeele (PR 1.32.55) Middelburg1.47.25minM45   11.784  5:053.2734
117  Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg1.47.25minM65   11.784  5:053.2734
118  Cees KoomanSteenbergen1.47.46minM60   11.746  5:063.2631
119  Renske Verbrugge (PR 1.40.45) Goes1.47.57minV45   11.726  5:073.26156
120  Mike Van den HeerikBurgh-Haamstede1.47.58minMse   11.724  5:073.2630
121  Michael PijnenburgBreda1.47.59minMse   11.723  5:073.2630
122  Jasper ravays (PR 1.31.27) Koudekerke1.48.03minMse   11.715  5:073.2529
123  Marc Wijne (PR 1.38.06) Koudekerke1.48.05minM40   11.712  5:073.2529
124  Chris ZanenGeervliet1.48.09minM40   11.705  5:083.2529
125  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant1.48.17minM50   11.690  5:083.2528
126  Kaj de VriesDelft1.48.18minM40   11.688  5:083.2528
127  Gerry van HelmondRijen1.48.19minM40   11.687  5:083.2528
128  René OttoZevenbergen1.48.19minM50   11.687  5:083.2528
129  Dennis But (PR 1.41.55) Middelburg1.48.21minM40   11.683  5:083.2527
130  John Braber (PR 1.46.04) Renesse1.48.35minM40   11.658  5:093.2426
131  Annegreet MoreeDordrecht1.48.44minVse   11.642  5:093.23145
132  Kees Dijkman (PR 1.41.55) Burgh-Haamstede1.48.45minM45   11.640  5:093.2325
133  Michel Bouwman (PR)Burgh-Haamstede1.48.50minM40   11.631  5:103.2324
134  Mark van DijkHonselersdijk1.48.56minM50   11.620  5:103.2324
135  Jeroen Van der perkHellevoetsluis1.49.08minM40   11.599  5:103.2223
136  Sjors van NoortZwijndrecht1.49.10minMse   11.596  5:103.2222
137  Leo PuntRidderkerk1.49.15minM50   11.587  5:113.2222
138  Stefan Van der Voorn (PR 1.39.18) Zierikzee1.49.26minM40   11.567  5:113.2121
139  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.49.52minM50   11.522  5:123.2019
140  Izaak VerhoevenZwijndrecht1.50.07minM40   11.496  5:133.1917
141  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.50.07minM40   11.496  5:133.1917
142  Peter BoerAlblasserdam1.50.15minM50   11.482  5:143.1917
143  Henk Jan BaltinkEnschede1.50.23minM60   11.468  5:143.1916
144  Alex ElbersZuid-Beyerland1.50.39minM40   11.440  5:153.1815
145  Peter VerschoorZwijndrecht1.51.04minM40   11.397  5:163.1713
146  Bas Legemaate (PR 1.48.16) Zierikzee1.51.20minM35   11.370  5:173.1612
147  Alexander DoffekMönchengladbach1.51.26minMse   11.360  5:173.1611
148  Arinka BongertmanRoosendaal1.51.33minV50   11.348  5:173.15111
149  Johan van der KloosterBarendrecht1.51.34minM40   11.346  5:173.1511
150  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.51.39minMse   11.338  5:183.1510
151  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.51.54minM50   11.312  5:183.149
152  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.52.02minM40   11.299  5:193.149
153  William van BeekBoxtel1.52.11minMse   11.284  5:193.138
154  Anton den EngelseRotterdam1.52.15minM40   11.277  5:193.138
155  Erwin Clowting (PR 1.43.07) Vlissingen1.52.19minM55   11.270  5:193.138
156  Sven TruijensBeuningen1.52.34minMse   11.245  5:203.127
157  Kurt LuyckxLummen1.52.38minM40   11.239  5:203.127
158  Andre JansenAbbenbroek1.52.43minM60   11.230  5:213.127
159  Berry Lindenbergh (PR)Zierikzee1.52.47minM35   11.224  5:213.127
160  Jurgen AertsLille1.52.48minM40   11.222  5:213.126
161  Jeffry de RidderDordrecht1.52.54minM40   11.212  5:213.116
162  Robin van VelzenVlissingen1.52.55minMse   11.210  5:213.116
163  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.53.03minMse   11.197  5:223.116
164  Marcel TundermanDen Bommel1.53.20minM50   11.169  5:223.105
165  Steven CantWuustwezel1.53.23minMse   11.164  5:223.105
166  Ronald Melaard (PR 1.40.36) Oost-Souburg1.53.23minM40   11.164  5:223.105
167  Kees SluiMiddelharnis1.53.29minM40   11.155  5:233.105
168  Hans PijlsSommelsdijk1.53.30minM50   11.153  5:233.104
169  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Renesse1.53.41minM50   11.135  5:233.094
170  Steven RosiersBrecht1.53.44minMse   11.130  5:233.094
171  Susanne ArtsSchiedam1.53.50minV40   11.120  5:243.0987
172  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.53.52minM55   11.117  5:243.094
173  Lizette Diem-van WasbeekLeerdam1.53.58minVse   11.107  5:243.0985
174  Robbert SutarzewiczBreda1.54.12minMse   11.085  5:253.083
175  Christiaan DiemLeerdam1.54.12minM40   11.085  5:253.083
176  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.54.27minM50   11.060  5:253.072
177  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.54.38minM40   11.043  5:263.072
178  Richard van VelzenKrimpen aan den IJssel1.54.40minM40   11.039  5:263.072
179  Pascal van DokkumZevenbergen1.54.47minMse   11.028  5:263.062
180  Stephan DijkstraDordrecht1.54.51minM40   11.022  5:273.062
181  Nicolette Malcorps (PR 1.50.21) Oost-Souburg1.54.53minVse   11.019  5:273.0676
182  Edgar van Weelden (PR)s-Heer Arendskerke1.55.05minM40   10.999  5:273.061
183  Christophe DecatOverijse1.55.06minM40   10.998  5:273.051
184  Koen KraaijenbrinkRenesse1.55.12minMse   10.988  5:283.051
185  Jan wagemaker (PR)Zonnemaire1.55.15minM55   10.984  5:283.051
186  Tom RelkerRotterdam1.55.16minMse   10.982  5:283.051
187  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.55.28minM55   10.963  5:283.051
188  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.55.37minMse   10.949  5:293.041
189  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.55.44minMse   10.938  5:293.041
190  Jan-Paul van KronenburgHoogvliet Rotterdam1.55.49minM50   10.930  5:293.04-
191  Frenk-jan Visser (PR 1.46.33) Middelburg1.55.52minM50   10.925  5:303.03-
192  Brigitte OomssHoogvliet Rotterdam1.55.54minV50   10.922  5:303.0367
193  Ton van WageningenHellevoetsluis1.55.56minM60   10.919  5:303.03-
194  Esther SweerisRockanje1.55.56minV40   10.919  5:303.0367
195  Ellen van beekWaalre1.55.57minV50   10.917  5:303.0367
196  Jolien Kort (PR)s-Heer Arendskerke1.55.58minV35   10.916  5:303.0366
197  Kees BackxRoosendaal1.56.11minM50   10.895  5:303.03-
198  Marcel Schoon (PR 1.49.22) Vlissingen1.56.15minM50   10.889  5:313.02-
199  Ronald NuijtenDordrecht1.56.16minM40   10.887  5:313.02-
200  Jan Bakker (PR 1.54.45) Vlissingen1.56.21minM50   10.880  5:313.02-
201  Peter Kabbedijk (PR 1.54.48) Renesse1.56.22minM40   10.878  5:313.02-
202  Erik de GierMaassluis1.56.30minM40   10.866  5:313.02-
203  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.56.33minM65   10.861  5:313.02-
204  Denis VinkGouda1.56.41minM40   10.849  5:323.01-
205  Meilan Chungs-Gravenhage1.56.41minV40   10.849  5:323.0160
206  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.56.50minM45   10.835  5:323.01-
207  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.56.51minM45   10.833  5:323.01-
208  Pieter Moelker (PR 1.42.33) Kloetinge1.57.04minM50   10.813  5:333.00-
209  Peter van den heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.57.05minM35   10.812  5:333.00-
210  Wilfried WillemsBeerse1.57.10minM50   10.804  5:333.00-
211  Ron de KoningSpijkenisse1.57.10minM60   10.804  5:333.00-
212  Riaan van 't Veers-Gravenhage1.57.12minM40   10.801  5:333.00-
213  Jouke de VriesPapendrecht1.57.22minMse   10.785  5:343.00-
214  Natasja Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.57.23minV40   10.784  5:343.0055
215  Anton HollemansZwijndrecht1.57.24minM50   10.782  5:343.00-
216  Rene KruisRotterdam1.57.42minM40   10.755  5:352.99-
217  Martin BestebreurtjeRidderkerk1.57.45minM40   10.750  5:352.99-
218  Eddy BestebreurtjeRidderkerk1.57.45minM40   10.750  5:352.99-
219  Philip HermansBeverst1.57.46minM40   10.749  5:352.99-
220  Jan BrilmanHendrik-Ido-Ambacht1.57.52minM50   10.740  5:352.98-
221  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.57.59minM45   10.729  5:362.98-
222  Nancy MeijerRotterdam1.57.59minV40   10.729  5:362.9850
223  Hugo du MezDordrecht1.58.00minM50   10.728  5:362.98-
224  Jan-Peter WillemsenZoetermeer1.58.01minM50   10.726  5:362.98-
225  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51) Middelburg1.58.04minM40   10.721  5:362.98-
226  Rob starkPijnacker1.58.06minM40   10.718  5:362.98-
227  Ilona SchippersOud-Beijerland1.58.11minVse   10.711  5:362.9848
228  Martin van TrierumTilburg1.58.12minMse   10.709  5:362.97-
229  Bob WesterduijnSpijkenisse1.58.12minM50   10.709  5:362.97-
230  Peter RoelinkOud-Beijerland1.58.16minM50   10.703  5:362.97-
231  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.58.23minM60   10.693  5:372.97-
232  Holger FaberDinslaken1.58.32minM40   10.679  5:372.97-
233  Wim van der MaatEindhoven1.58.33minM50   10.678  5:372.97-
234  René van der KnaapWateringen1.58.35minM50   10.675  5:372.97-
235  Marlies de jong (PR 1.48.31) Kapelle-Biezelinge1.58.36minVse   10.673  5:372.9645
236  Joep KoningsRoosendaal1.58.40minMse   10.667  5:372.96-
237  Inga WesselsAachen1.58.42minVse   10.664  5:382.9645
238  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.58.57minM50   10.642  5:382.96-
239  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg1.58.58minM55   10.640  5:382.96-
240  Jos TorremansVosselaar1.59.01minM60   10.636  5:382.95-
241  Henning BrandsDinslaken1.59.07minMse   10.627  5:392.95-
242  Roland van LisdonkRijen1.59.08minM40   10.625  5:392.95-
243  Mario van BovenRijen1.59.08minM40   10.625  5:392.95-
244  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire1.59.35minMse   10.586  5:402.94-
245  Esther MohunlolEtten-Leur1.59.47minV40   10.568  5:412.9437
246  Frank de GierMaassluis1.59.49minM40   10.565  5:412.93-
247  Ard Zitman (PR 1.50.31) Oost-Souburg2.00.01minM50   10.547  5:412.93-
248  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.00.08minM60   10.537  5:422.93-
249  Mark van PappelendamSchiedam2.00.14minMse   10.528  5:422.92-
250  Remco van Wijk (PR 1.46.07) Middelburg2.00.18minMse   10.522  5:422.92-
251  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.00.30minVse   10.505  5:432.9232
252  Hendrik-Jan MeulenaarBurgum2.00.33minM40   10.501  5:432.92-
253  Anke BezemerSon en Breugel2.00.33minV40   10.501  5:432.9232
254  Jos de BonteMiddelharnis2.00.38minMse   10.493  5:432.91-
255  Peter de waal (PR 1.40.04) Middelburg2.00.44minM50   10.485  5:432.91-
256  Martin Kiesenberg (PR 1.53.21) Scharendijke2.01.02minMse   10.459  5:442.91-
257  Annemieke DoomenRoosendaal2.01.04minVse   10.456  5:442.9029
258  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge2.01.08minM40   10.450  5:442.90-
259  Kees JonkersOud Gastel2.01.08minM50   10.450  5:442.90-
260  Marjan de WildOud Gastel2.01.09minV50   10.449  5:452.9029
261  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen2.01.39minM60   10.406  5:462.89-
262  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) Borssele2.01.41minMse   10.403  5:462.89-
263  Erwin lems (PR 1.51.13) Zierikzee2.01.41minM40   10.403  5:462.89-
264  Remco DelfgaauwZierikzee2.01.42minM50   10.401  5:462.89-
265  Sander KnikmanSpijkenisse2.01.50minM40   10.390  5:462.89-
266  Jamal BoussatatiAntwerpen2.02.01minMse   10.374  5:472.88-
267  Pieter van RijsMiddelburg2.02.02minM40   10.373  5:472.88-
268  Roelof WoeringRozenburg2.02.07minM50   10.366  5:472.88-
269  Aad van der HoevenNieuw-Beijerland2.02.11minM60   10.360  5:472.88-
270  Peter VollaardOud-Beijerland2.02.26minMse   10.339  5:482.87-
271  Bert den BoerDordrecht2.02.40minM60   10.319  5:492.87-
272  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede2.02.47minM40   10.310  5:492.86-
273  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke2.02.50minM40   10.305  5:492.86-
274  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen2.02.57minM40   10.296  5:502.86-
275  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.03.17minM50   10.268  5:512.85-
276  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen2.03.22minV35   10.261  5:512.8517
277  Ad van den Berg (PR)Goes2.03.28minM40   10.253  5:512.85-
278  Aad van Poppel (PR 1.40.47) Zierikzee2.03.39minM65   10.237  5:522.84-
279  Delfine Renson (PR 1.57.14) Middelburg2.03.39minVse   10.237  5:522.8416
280  Andre van vliet (PR 1.54.12) Dreischor2.03.42minMse   10.233  5:522.84-
281  Willem PankowDordrecht2.03.48minM60   10.225  5:522.84-
282  Marc WintersDen Haag2.03.53minM50   10.218  5:522.84-
283  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland2.03.57minVse   10.213  5:532.8415
284  Gerard de Nooijer (PR 1.42.27) Oost-Souburg2.04.02minM45   10.206  5:532.83-
285  Marco de JongeRidderkerk2.04.04minM50   10.203  5:532.83-
286  Jacqueline LodderSommelsdijk2.04.04minV40   10.203  5:532.8314
287  Ronald Gillesse (PR 2.00.57) Vlissingen2.04.12minM50   10.192  5:532.83-
288  Arthur KapteinZwijndrecht2.04.21minMse   10.180  5:542.83-
289  Eric Berrevoets (PR 1.34.42) Burgh-Haamstede2.04.29minM50   10.169  5:542.82-
290  Teun NoordhoekNumansdorp2.04.29minM60   10.169  5:542.82-
291  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse2.04.38minM45   10.157  5:542.82-
292  Bernard van Meer (PR 1.58.39) Zierikzee2.04.40minM45   10.154  5:552.82-
293  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg2.04.43minM40   10.150  5:552.82-
294  Marc de Regt (PR 1.31.44) Goes2.04.59minM60   10.128  5:552.81-
295  Eva van Hoek (PR 1.49.59) Middelburg2.05.01minVse   10.125  5:562.8111
296  Ferry KrosHellevoetsluis2.05.03minM50   10.123  5:562.81-
297  Margarita MossouEtten-Leur2.05.09minVse   10.115  5:562.8110
298  Melissa Van VelthovenWuustwezel2.05.12minVse   10.111  5:562.8110
299  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31) Arnemuiden2.05.15minM40   10.107  5:562.81-
300  Heleen van der LindenRotterdam2.05.18minV40   10.103  5:562.8110
301  Fred de ZeeuwHellevoetsluis2.05.22minM50   10.097  5:572.80-
302  Wilco Ovaa (PR)Middelburg2.05.24minM40   10.094  5:572.80-
303  Hans de Jonge (PR 1.40.42) Goes2.05.31minM50   10.085  5:572.80-
304  Mireille Huiszoon (PR 1.53.57) Arnemuiden2.05.31minV40   10.085  5:572.809
305  Sonja FederDinslaken2.05.38minVse   10.076  5:572.809
306  Nicolle Boerss-Gravenzande2.05.44minVse   10.068  5:582.808
307  Josina SchmidtAmsterdam2.05.48minV40   10.062  5:582.808
308  Mark Trimpe (PR 1.48.09) Vlissingen2.05.49minMse   10.061  5:582.79-
309  Kees van MeerBaarle-Nassau2.05.53minM40   10.056  5:582.79-
310  Bas van Lierops-Hertogenbosch2.05.56minM40   10.052  5:582.79-
311  Gert-Jan LosVlaardingen2.05.57minM40   10.050  5:582.79-
312  Jules van den Doel (PR 1.58.52) Zierikzee2.06.02minM50   10.044  5:582.79-
313  Frank WennmannDatteln2.06.14minM50   10.028  5:592.79-
314  Maud van GyselAuderghem2.06.14minVse   10.028  5:592.797
315  Linda BaltinkEnschede2.06.19minVse   10.021  5:592.787
316  Sonja de GraaffDordrecht2.06.25minV40   10.013  6:002.786
317  Bart BolderDordrecht2.06.26minM40   10.012  6:002.78-
318  Marcel HaastRoosendaal2.06.30minM40   10.007  6:002.78-
319  Martin Faas (PR 1.42.50) Middelburg2.06.40minM50   9.994  6:002.78-
320  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande2.06.45minV40   9.987  6:002.775
321  Danielle Mook (PR 1.59.29) Burgh-Haamstede2.06.48minV40   9.983  6:012.775
322  Marcel SaxBladel2.06.56minM40   9.973  6:012.77-
323  Nelleke van Marrewijks-Gravenzande2.06.57minV50   9.971  6:012.775
324  Jan Jasper de VriesRidderkerk2.07.04minMse   9.962  6:012.77-
325  Toos VolmerDordrecht2.07.07minV40   9.958  6:022.774
326  Marian van Damme (PR 1.53.08) Clinge2.07.08minV50   9.957  6:022.774
327  Paula GrootHellevoetsluis2.07.20minV40   9.941  6:022.764
328  Lilian van der SteenVlaardingen2.07.28minV50   9.931  6:032.764
329  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.07.41minM45   9.914  6:032.75-
330  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.07.47minM60   9.906  6:032.75-
331  Theo WubsAmsterdam2.07.52minM60   9.900  6:042.75-
332  Ton VerrheezenVlaardingen2.08.03minM50   9.886  6:042.75-
333  Rita VerhageMiddelharnis2.08.18minV40   9.866  6:052.742
334  Roxanne voermans (PR 1.49.28) Zierikzee2.08.20minV40   9.864  6:052.742
335  Jurgen Philipsen (PR 1.52.16) Middelburg2.08.22minM40   9.861  6:052.74-
336  Dennis verduynOostvoorne2.08.25minM40   9.857  6:052.74-
337  Marc FuhringBarendrecht2.08.28minM50   9.854  6:052.74-
338  Leon GoedegebuurDirksland2.08.32minMse   9.848  6:062.74-
339  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.08.32minV40   9.848  6:062.742
340  Thuur TonnaerDrimmelen2.08.39minMse   9.839  6:062.73-
341  Martin Voshol (PR 1.52.12) Tholen2.08.41minM50   9.837  6:062.73-
342  Leanne de BoerEnschede2.08.51minVse   9.824  6:062.731
343  Jaco WeggersRhoon2.08.54minM40   9.820  6:072.73-
344  Stefan van der giesenKlundert2.09.02minMse   9.810  6:072.73-
345  Jolanda SneldersHelmond2.09.07minV40   9.804  6:072.721
346  Stef MennensKaatsheuvel2.09.09minM50   9.801  6:072.72-
347  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.09.18minV40   9.790  6:082.721
348  Monique van de Ketterij (PR 1.48.08) Vlissingen2.09.19minV40   9.789  6:082.721
349  Piet Jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.09.22minM60   9.785  6:082.72-
350  Jos OonincxRoosendaal2.09.24minM60   9.782  6:082.72-
351  Simone BaltinkEnschede2.09.24minVse   9.782  6:082.721
352  Chantal NutsGeervliet2.09.34minVse   9.770  6:082.711
353  Ronald KolkOud-Viossemeer2.09.35minM40   9.769  6:092.71-
354  Jolanda GroeneveldStreefkerk2.09.39minV40   9.764  6:092.71-
355  Benita van Oost inde WeiRenesse2.09.48minV40   9.752  6:092.71-
356  Wilko kleijwegtHellevoetsluis2.09.57minM40   9.741  6:102.71-
357  Sven Buhmann (PR 2.02.48) Hulst2.09.58minMse   9.740  6:102.71-
358  Jeffrey van Doorenmalen (PR 2.02.43) Renesse2.09.59minM40   9.739  6:102.71-
359  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.10.00minV50   9.737  6:102.70-
360  Gerwin van LoonBergen op Zoom2.10.01minM40   9.736  6:102.70-
361  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat2.10.01minV50   9.736  6:102.70-
362  John van KuijkKaatsheuvel2.10.02minM50   9.735  6:102.70-
363  Ingrid van 't HofWillemstad2.10.04minV40   9.732  6:102.70-
364  Rob van RosenbergVlaardingen2.10.05minM60   9.731  6:102.70-
365  Dietmar FrenkenErkelenz2.10.06minM50   9.730  6:102.70-
366  Nuray ArslanWegberg2.10.06minV40   9.730  6:102.70-
367  Peter GoedhartSommelsdijk2.10.12minM50   9.722  6:102.70-
368  Pascal FransenPijnacker2.10.20minM40   9.712  6:112.70-
369  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee2.10.31minM50   9.699  6:112.69-
370  Leona Olree (PR 1.37.12) Bruinisse2.10.32minVse   9.698  6:112.69-
371  Rosette verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen2.10.43minV40   9.684  6:122.69-
372  Eric haestKasterlee2.10.46minM60   9.680  6:122.69-
373  John BoenderOostvoorne2.10.51minM40   9.674  6:122.69-
374  Job OomensUlvenhout2.10.52minMse   9.673  6:122.69-
375  Eric van Eijkeren (PR 1.34.02) Wilhelminadorp2.11.11minM40   9.649  6:132.68-
376  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle-Biezelinge2.11.18minM60   9.641  6:132.68-
377  Rudy de BoerHeiligerlee2.11.21minM50   9.637  6:142.68-
378  Jasper SmitZwijndrecht2.11.24minMse   9.634  6:142.68-
379  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.11.26minM60   9.631  6:142.68-
380  Gercoline HollemansZwijndrecht2.11.30minV50   9.626  6:142.67-
381  Wilco de HaanHellevoetsluis2.11.33minM40   9.623  6:142.67-
382  Peter lamperVlissingen2.11.34minMse   9.621  6:142.67-
383  Renata van der Palm (PR 1.58.48) Renesse2.11.38minVse   9.616  6:142.67-
384  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen2.11.42minM40   9.612  6:152.67-
385  Mario DiscoHoogerheide2.11.42minM50   9.612  6:152.67-
386  Bart van KalkerenDordrecht2.11.44minM40   9.609  6:152.67-
387  Bart KrieselsZeist2.11.46minM50   9.607  6:152.67-
388  Linda van DongenRotterdam2.11.48minV40   9.604  6:152.67-
389  Jan de JongHarlingen2.11.51minM60   9.601  6:152.67-
390  Leo klootwijkNumansdorp2.11.54minM40   9.597  6:152.67-
391  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.11.57minV40   9.593  6:152.66-
392  Paul GerhardtVlaardingen2.12.15minM50   9.572  6:162.66-
393  Mirjam LebbingRotterdam2.12.15minV50   9.572  6:162.66-
394  Lotje van den Berg (PR 1.59.40) Terhole2.12.22minVse   9.563  6:162.66-
395  Rini Opijnen-OtteBruinisse2.12.27minM40   9.557  6:172.65-
396  Jenneke van Opijnen (PR 1.58.24) Bruinisse2.12.27minV40   9.557  6:172.65-
397  Dominique Hofstra (PR 1.50.21) Oost-Souburg2.12.28minM35   9.556  6:172.65-
398  Chantal hofstra (PR)Vlissingen2.12.29minVse   9.555  6:172.65-
399  Lynn SagorCapelle aan den IJssel2.12.30minV40   9.554  6:172.65-
400  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.12.32minV45   9.551  6:172.65-
401  Christa BosEtten-Leur2.12.34minVse   9.549  6:172.65-
402  Bianca GerritsenDordrecht2.12.41minV40   9.540  6:172.65-
403  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst2.12.47minM50   9.533  6:182.65-
404  Chantal NachtegaalHeikant2.12.50minVse   9.530  6:182.65-
405  Esther van BezouwenRotterdam2.12.51minV40   9.528  6:182.65-
406  John de LeeuwSommelsdijk2.12.52minM50   9.527  6:182.65-
407  Nick van LoonTilburg2.13.02minM50   9.515  6:182.64-
408  Madalitso van BruggenDelft2.13.05minV40   9.512  6:182.64-
409  Frank AmasSpijkenisse2.13.13minM50   9.502  6:192.64-
410  Rob ConsemulderOuddorp2.13.15minM40   9.500  6:192.64-
411  Teo BruggemanOude-Tonge2.13.21minM40   9.493  6:192.64-
412  Rachel de jongeScharendijke2.13.25minVse   9.488  6:192.64-
413  Michel JanseHellevoetsluis2.13.29minMse   9.483  6:202.63-
414  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.13.34minM40   9.477  6:202.63-
415  Miranda Zomer (PR 2.08.05) Burgh-Haamstede2.13.34minVse   9.477  6:202.63-
416  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.13.53minM50   9.455  6:212.63-
417  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.13.58minM40   9.449  6:212.62-
418  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Zaamslag2.14.02minV40   9.444  6:212.62-
419  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.14.04minM45   9.442  6:212.62-
420  Nicole NieuwlandDordrecht2.14.16minVse   9.428  6:222.62-
421  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg2.14.21minM50   9.422  6:222.62-
422  Leon Verlinde (PR 1.50.40) Terneuzen2.14.30minM40   9.412  6:232.61-
423  Madeline Buining (PR)Kapelle-Biezelinge2.14.30minV40   9.412  6:232.61-
424  Lorenzo Wijers (PR)Zierikzee2.14.40minMse   9.400  6:232.61-
425  Carolien KortenoevenSteenbergen2.14.56minV40   9.381  6:242.61-
426  Esmee BoerAlblasserdam2.15.04minVse   9.372  6:242.60-
427  Fons van de KarDordrecht2.15.10minM50   9.365  6:242.60-
428  Miranda Weug-StrooVlissingen2.15.13minV40   9.362  6:252.60-
429  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg2.15.15minM50   9.359  6:252.60-
430  Raymond WissinkHellevoetsluis2.15.15minM60   9.359  6:252.60-
431  Femke de Nooijer (PR 2.03.50) Vlissingen2.15.15minVse   9.359  6:252.60-
432  Harry BootBrouwershaven2.15.23minMse   9.350  6:252.60-
433  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.15.26minM50   9.347  6:252.60-
434  Daniëlla de DeckereReijnsHulst2.15.31minV40   9.341  6:252.59-
435  Noleen Schraa (PR 2.09.53) Vlissingen2.15.44minV40   9.326  6:262.59-
436  Jose PielageWillemstad2.15.47minVse   9.323  6:262.59-
437  Mariken KooiWillemstad2.15.47minV40   9.323  6:262.59-
438  Annette PrinsenRosmalen2.15.47minV50   9.323  6:262.59-
439  Shirley de SainSimonshaven2.16.00minVse   9.308  6:272.59-
440  Peter van der StapRotterdam2.16.02minMse   9.305  6:272.58-
441  Liduine Verschiere (PR 2.01.03) Goes2.16.14minV45   9.292  6:272.58-
442  Willem Jan KortZwijndrecht2.16.18minM40   9.287  6:282.58-
443  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.16.26minV40   9.278  6:282.58-
444  Janneke Verschuure (PR 2.09.10) Kruiningen2.16.50minV60   9.251  6:292.57-
445  Marleen LeemansRotterdam2.16.55minV40   9.245  6:292.57-
446  Rianne PotappelDirksland2.17.06minVse   9.233  6:302.56-
447  Imelda de Poorter (PR 2.05.18) Terneuzen2.17.10minV50   9.229  6:302.56-
448  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18) Renesse2.17.40minV40   9.195  6:322.55-
449  Bas sneepBrielle2.18.12minM50   9.160  6:332.54-
450  Aileen BlommaertBeuningen2.18.14minVse   9.157  6:332.54-
451  Michiel KuperusRenesse2.18.29minM40   9.141  6:342.54-
452  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.18.30minM50   9.140  6:342.54-
453  Laura Schreutelkamp (PR 1.58.12) Zierikzee2.18.32minVse   9.138  6:342.54-
454  Frank van Rotterdam (PR 2.02.44) Noordgouwe2.18.33minM40   9.136  6:342.54-
455  Saskia Dieleman (PR 2.01.45) Middelburg2.18.38minV40   9.131  6:342.54-
456  Bianca WigmanWillemstad2.18.52minV40   9.116  6:352.53-
457  Janneke Wiskerke (PR 2.03.46) Goes2.18.54minV50   9.113  6:352.53-
458  Yoko BergmannMunster2.18.59minVse   9.108  6:352.53-
459  Fred kramerZierikzee2.19.07minM40   9.099  6:362.53-
460  Wil van RijnRoosendaal2.19.16minM50   9.089  6:362.52-
461  Chantal van RijnRoosendaal2.19.16minV40   9.089  6:362.52-
462  Carola GeurtsDordrecht2.19.20minV40   9.085  6:362.52-
463  Jannes van MourikSpijkenisse2.19.47minM60   9.056  6:382.52-
464  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.19.53minM65   9.049  6:382.51-
465  Patricia SmitsBurgh-Haamstede2.20.02minV40   9.040  6:382.51-
466  Adrie van BavelOud Gastel2.20.08minM50   9.033  6:392.51-
467  Sabine Van LoockAntwerpen2.20.11minVse   9.030  6:392.51-
468  Dorien BogaerdsWillemstad2.20.16minVse   9.025  6:392.51-
469  Coosje van Eekelen (PR 2.14.22) Hulst2.20.20minV50   9.020  6:392.51-
470  Anniek de Rijck- Serrarens (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.20.21minV40   9.019  6:392.51-
471  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg2.20.23minV40   9.017  6:392.50-
472  Paul den HartighRidderkerk2.20.25minM40   9.015  6:392.50-
473  Wim Menu (PR 2.03.28) Kloosterzande2.20.25minM50   9.015  6:392.50-
474  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.20.25minV40   9.015  6:392.50-
475  Wendy jordaanDirksland2.20.33minV40   9.006  6:402.50-
476  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.20.38minV40   9.001  6:402.50-
477  Ilonka de Vlaam (PR 2.05.05) Zierikzee2.20.42minV40   8.997  6:402.50-
478  Meriam HoppenbrouwerVlaardingen2.20.44minV50   8.995  6:402.50-
479  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.21.13minM45   8.964  6:422.49-
480  Jean PierreSchoten2.21.25minM40   8.951  6:422.49-
481  Paul ReynaertSchoten2.21.25minM60   8.951  6:422.49-
482  Saskia Smolenaers (PR 2.04.37) Terhole2.21.34minV40   8.942  6:432.48-
483  Margo Hermans (PR 1.57.41) Ossenisse2.21.34minV40   8.942  6:432.48-
484  Arjan VoogtOostvoorne2.21.35minM40   8.941  6:432.48-
485  Marcel SwanbornKrimpen aan den IJssel2.21.45minM50   8.930  6:432.48-
486  Jordi Castel (PR 2.06.38) Goes2.22.00minMse   8.914  6:442.48-
487  Peter Castel (PR 2.06.40) Goes2.22.00minM55   8.914  6:442.48-
488  Sandra Van De WalleWijnegem2.22.03minV40   8.911  6:442.48-
489  roy van goeijeVlissingen2.22.13minMse   8.901  6:442.47-
490  Robin UlteeOudewater2.22.23minM40   8.890  6:452.47-
491  Marjolein DerksSnelrewaard2.22.25minVse   8.888  6:452.47-
492  Katharina ScholzWitten2.22.27minV40   8.886  6:452.47-
493  Michel du ChatinierAlphen aan den Rijn2.22.46minM50   8.867  6:462.46-
494  Willem LoeveBerkel en Rodenrijs2.22.54minM50   8.858  6:462.46-
495  Ada de Rijke (PR 2.12.14) Bruinisse2.22.55minVse   8.857  6:462.46-
496  Linda van DoornGalder2.23.02minV40   8.850  6:472.46-
497  Jens TingaKortenberg2.23.13minMse   8.839  6:472.46-
498  Dominique Kolk (PR 2.07.24) Oud-Vossemeer2.23.31minVse   8.820  6:482.45-
499  Gert Jan van BuurenNieuwerkerk ad IJssel2.23.32minM50   8.819  6:482.45-
500  Sanne GuddeZierikzee2.23.42minVse   8.809  6:492.45-
501  Aad WitvlietPapendrecht2.23.44minM60   8.807  6:492.45-
502  Job de GreeveDelft2.23.54minM50   8.797  6:492.44-
503  Jolanda van der Laan (PR 2.12.15) Oosterland2.23.54minV40   8.797  6:492.44-
504  Anthoine HoogerheideKloetinge2.24.03minM40   8.788  6:502.44-
505  Dineke MijerOostvoorne2.24.10minV50   8.780  6:502.44-
506  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg2.24.28minMse   8.762  6:512.43-
507  Corina KetelaarDordrecht2.24.29minV40   8.761  6:512.43-
508  Priscilla TraasVlissingen2.24.46minVse   8.744  6:522.43-
509  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee2.24.49minM40   8.741  6:522.43-
510  Loes de WidtZierikzee2.24.49minV40   8.741  6:522.43-
511  Peter VermeijDordrecht2.24.50minM50   8.740  6:522.43-
512  Henk de Kiewit (PR 2.12.38) Kapelle-Biezelinge2.25.14minMse   8.716  6:532.42-
513  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.25.24minM40   8.706  6:542.42-
514  Pieter LakMijnsheerenland2.25.33minM40   8.697  6:542.42-
515  Ton Luteijn (PR 2.02.40) Vlissingen2.25.35minM50   8.695  6:542.42-
516  Wilco HoegeeOude-Tonge2.26.03minMse   8.667  6:552.41-
517  Jo NijsenOud-Beijerland2.26.04minM50   8.666  6:552.41-
518  Caroline van der VeldenSchiedam2.27.14minV40   8.598  6:592.39-
519  Aleid van ProoijenVlaardingen2.27.14minV50   8.598  6:592.39-
520  Esmee KloostermanScharendijke2.27.41minVse   8.571  7:002.38-
521  Karlijn van HelmondRijen2.28.15minV40   8.539  7:022.37-
522  Werner Verplanke (debuut) Vlissingen2.28.36minM40   8.519  7:032.37-
523  Maud Van LooyBeerse2.28.41minV50   8.514  7:032.36-
524  Oliver BergmannWesel2.28.43minM40   8.512  7:032.36-
525  Sylke BergmannWesel2.28.44minV50   8.511  7:032.36-
526  Lyndsey FenwickBrielle2.29.17minV40   8.480  7:052.36-
527  Liane BorstVlaardingen2.29.19minV40   8.478  7:052.35-
528  Joost MagermansRidderkerk2.29.48minM40   8.450  7:062.35-
529  Piet BakkerHoogvliet Rotterdam2.30.03minM60   8.436  7:072.34-
530  Tatiana Netsere-RoedelofVlissingen2.30.13minVse   8.427  7:072.34-
531  Maaike MaagdenbergWillemstad2.30.25minV40   8.416  7:082.34-
532  Ben DemmersKrimpen aan den IJssel2.30.39minM50   8.403  7:082.33-
533  Angela de RuijterSon en Breugel2.30.51minV50   8.391  7:092.33-
534  Gerry Trimpe (PR 2.00.53) Middelburg2.30.53minVse   8.390  7:092.33-
535  Nikki WolffChaam2.31.29minVse   8.356  7:112.32-
536  Marieke PlandsoenSchiedam2.31.40minVse   8.346  7:112.32-
537  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.31.49minM40   8.338  7:122.32-
538  Ellen Veenemans-van Weels-Gravenhage2.32.39minV40   8.292  7:142.30-
539  Marion Meerwaldts-Gravenhage2.32.39minV50   8.292  7:142.30-
540  Jacqueline de Bondt (PR 2.12.34) Goes2.33.36minV50   8.241  7:172.29-
541  Gilbert van BerkelSpijkenisse2.35.19minMse   8.150  7:222.26-
542  Harma van ErvenSpijkenisse2.35.19minVse   8.150  7:222.26-
543  Geert Jan TigchelaarSchiedam2.35.46minM40   8.127  7:232.26-
544  Astrid van HarmelenZoetermeer2.35.46minV50   8.127  7:232.26-
545  Martin Loeve (PR 2.15.57) Noordwelle2.35.59minM60   8.115  7:242.25-
546  Edwin VethDordrecht2.36.33minM40   8.086  7:252.25-
547  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47) Vlissingen2.36.42minM50   8.078  7:262.24-
548  Kerstin WiessnerRiegelsberg2.37.17minV40   8.048  7:272.24-
549  Sarah BlankenburgRiegelsberg2.37.17minV40   8.048  7:272.24-
550  Dorothee SuckRiegelsberg2.37.19minV40   8.047  7:272.24-
551  Karen MaximiniRiegelsberg2.37.19minV40   8.047  7:272.24-
552  Abdel ChekhcharAmsterdam2.38.57minM50   7.964  7:322.21-
553  Era PanggabeanHeinkenszand2.39.03minV40   7.959  7:322.21-
554  Robert Hubregsen (PR 2.23.54) Heinkenszand2.40.14minMse   7.900  7:362.19-
555  Bart VisserAmsterdam2.41.11minM50   7.853  7:382.18-
556  Angelique van den HeuvelSchiedam2.42.10minV40   7.806  7:412.17-
557  Eline Bolier (debuut) Zierikzee2.42.52minVse   7.772  7:432.16-
558  Richard de Vlaam (PR 2.01.38) Zierikzee2.44.24minM40   7.700  7:482.14-
559  Cynthia Janse (PR 2.10.33) Zierikzee2.44.24minV40   7.700  7:482.14-
560  Cecile VandermeulenKalmthout2.47.21minV60   7.564  7:562.10-
561  Esther van LaarScharendijke2.50.08minVse   7.440  8:042.07-
562  Peter TopZwijndrecht2.51.52minM60   7.365  8:092.05-
563  Jeanette den HoedZwijndrecht2.51.52minV50   7.365  8:092.05-
564  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.51.52minV60   7.365  8:092.05-
565  Ann BoomputteAntwerpen2.52.17minVse   7.347  8:102.04-
566  Filip Van GestelAntwerpen2.59.13minM40   7.063  8:301.96-
567  Patrice van GelderKrimpen aan den IJssel3.11.20minV40   6.616  9:041.84-
568  Robert TwigtKrimpen aan den IJssel3.11.21minMse   6.615  9:041.84-
Mannen: 401 (70.6%) => M35=8 - M40=129 - M45=19 - M50=99 - M55=9 - M60=34 - M65=4 - Mse=99
Vrouwen: 167 (29.4%) => V35=2 - V40=77 - V45=3 - V50=26 - V60=3 - Vse=56

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.906 seconden nodig om deze lijst met 568 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020