dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Ronde van BRU

Bruinisse, zaterdag 25 maart 2017 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Krispijn de Jonge (PR 1.22.00) Delta Sport1.24.59minM35   14.895  4:024.14376
2  Ferry Engel (PR 1.20.30) Flakkee1.25.27minM50   14.814  4:034.11365
3  Marcel Kieboom (PR)Delta Sport1.29.45minMse   14.104  4:153.92273
4  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.30.48minM40   13.941  4:183.87252
5  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.31.54minM35   13.774  4:213.83231
6  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Delta Sport1.33.28minM50   13.543  4:263.76203
7  Marc DonkersOude-Tonge1.34.09minM40   13.445  4:283.73192
8  Chris Ijzelenberg (PR)Oosterland1.34.26minM35   13.405  4:293.72187
9  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke1.35.34minMse   13.246  4:323.68168
10  Arjan Reuijl (debuut) Flakkee1.35.38minM45   13.236  4:323.68167
11  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Delta Sport1.37.22minMse   13.001  4:373.61141
12  Erik StoutenSirjansland1.37.58minM35   12.921  4:393.59133
13  John BoutWillemstad1.38.44minMse   12.821  4:413.56122
14  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee1.38.45minMse   12.819  4:413.56122
15  Peter de Rijke (PR)Bruinisse1.40.21minM35   12.614  4:453.50102
16  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.40.21minM45   12.614  4:453.50102
17  Rob Wijnstekers (PR 1.35.33) Oosterland1.40.40minM55   12.575  4:463.4998
18  Co de Feijter (PR 1.34.34) Delta Sport1.41.46minM50   12.439  4:493.4685
19  Cor Kloet (PR 1.38.10) Delta Sport1.42.02minM60   12.406  4:503.4582
20  Jacob Holwerda (PR 1.33.01) Dreischor1.43.57minM40   12.177  4:563.3862
21  Marco de OudeBruinisse1.44.57minM45   12.061  4:583.3553
22  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Dynamica1.45.42minM50   11.976  5:013.3347
23  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire1.47.21minM35   11.792  5:053.2834
24  Fabian VerkaartOosterland1.48.45minMse   11.640  5:093.2325
25  Arjan KuipersOud Gastel1.50.09minM35   11.492  5:133.1917
26  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Delta Sport1.52.13minM50   11.280  5:193.138
27  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Dynamica1.53.26minM60   11.159  5:233.105
28  Robert van Popering (PR)Bruinisse1.57.26minMse   10.779  5:342.99-
29  Leona Olree (PR 1.37.12) Bruinisse1.58.23minV35   10.693  5:372.9747
30  Jenneke van Opijnen (PR)Bruinisse1.58.24minV40   10.691  5:372.9747
31  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge1.58.59minVse   10.639  5:382.9642
32  Ronald Kolk (PR)Oud-Vossemeer1.59.12minM40   10.620  5:392.95-
33  Connie Hage (PR 1.43.51) Poortvliet2.04.16minV50   10.187  5:532.8313
34  Andrea Stouten (PR)Bruinisse2.08.55minV40   9.819  6:072.731
35  Adrie van Bavel (PR 2.02.29) Delta Sport2.10.57minM50   9.667  6:122.69-
36  Ada de Rijke (PR)Bruinisse2.12.14minV35   9.573  6:162.66-
37  Jolanda van der laan (PR)Delta Sport2.12.15minVse   9.572  6:162.66-
38  Simone de ManBrouwershaven2.12.17minV40   9.569  6:162.66-
39  Jan van de Velde (PR 2.08.21) Oosterland2.12.45minM40   9.536  6:182.65-
40  Patricia SmitsDelta Sport2.15.47minV40   9.323  6:262.59-
41  Sylvia Glerum (PR 1.45.53) Delta Sport2.15.48minV40   9.321  6:262.59-
Mannen: 31 (75.61%) => M35=7 - M40=5 - M45=3 - M50=6 - M55=1 - M60=2 - Mse=7
Vrouwen: 10 (24.39%) => V35=2 - V40=5 - V50=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Jozias Boone1:17:35Niels Goudswaard1:21:23Peter Meeuwsen1:22:29Liseth Steendijk1:54:5568
2018Johnny Ravia1:23:59Krispijn de Jonge1:27:27Wim Douw1:27:34Leonie Ton1:30:0373
2017Krispijn de Jonge1:24:59Ferry Engel1:25:27Marcel Kieboom1:29:45Leona Olree1:58:2341

10 km

2016Neal Bouterse34:40Sebastian Sterk36:42Erwin Fonteine39:24Kitty de Kraa45:28110
2015Tommy Staal35:07Bas de Graaf36:32Pieter Klem38:52Kitty de Kraa45:3086
2014Ricardo Sint Nicolaas34:07Johnny Arensman34:34Marco Adriaansen38:00Lisette Antheunisse43:0583
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Yunis Stitan (PR 32.05) Delta Sport35.03minMse   17.118  3:304.76579
2  Sebastiaan Heikoop (PR 36.28) Delta Sport39.54minM45   15.038  3:594.18302
3  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.02minMse   14.622  4:064.06250
4  Jaap HoekGoedereede42.22minM55   14.162  4:143.93195
5  Sander KlippelNieuwerkerk ad IJssel43.46minM35   13.709  4:233.81145
6  Lars van ZwietenPAC43.52minM40   13.678  4:233.80141
7  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire44.00minMse   13.636  4:243.79137
8  Jan Ijzelenberg (PR)Oosterland44.19minMse   13.539  4:263.76127
9  Jarno KloetBruinisse44.23minMse   13.519  4:263.76125
10  Arjan van den Berge (PR)Bruinisse44.49minM35   13.388  4:293.72112
11  Marco de Bruine (PR)Serooskerke45.09minMse   13.289  4:313.69102
12  Lennard HoutOosterland46.00minMse   13.043  4:363.6280
13  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport47.07minM50   12.734  4:433.5455
14  Henry van Klinken (PR)Delta Sport47.36minM35   12.605  4:463.5045
15  George GelukBruinisse47.43minMse   12.574  4:463.4943
16  Gijs molBruinisse47.59minMse   12.504  4:483.4739
17  Emma HermansDynamica48.09minVse   12.461  4:493.46172
18  Ruben BogertBruinisse48.11minMse   12.452  4:493.4635
19  John Overweel (PR 35.33) Dynamica48.25minM65   12.392  4:513.4431
20  Aart van SliedrechtMiddelharnis50.09minM50   11.964  5:013.3210
21  Martin van der HaveNieuwe Tonge50.14minMse   11.944  5:013.3210
22  Ernst TroederEemnes52.18minM50   11.472  5:143.19-
23  Gerardus van Poppel (PR 50.36) Bruinisse53.37minMse   11.191  5:223.11-
24  Danielle Roukema (PR)Bruinisse53.38minVse   11.187  5:223.1140
25  Kees Jan Giljam (PR)Bruinisse54.04minM35   11.097  5:243.08-
26  Isis ZwartNoordgouwe54.06minV40   11.091  5:253.0833
27  Hjalmar van de Velde (PR 51.22) Bruinisse54.36minMse   10.989  5:283.05-
28  Ilonka de Vlaam (PR)Zierikzee54.45minV40   10.959  5:293.0425
29  Niels Kieviet (PR 53.38) Bruinisse55.04minM40   10.896  5:303.03-
30  Esther KievietBruinisse55.55minV40   10.730  5:362.9813
31  Jeroen van DuivendijkBruinisse56.27minMse   10.629  5:392.95-
32  Richard de Vlaam (PR 55.19) Zierikzee57.08minM40   10.502  5:432.92-
33  Jeannet SarelseFlakkee57.13minV45   10.486  5:432.914
34  Janneke AppelFlakkee57.29minV50   10.438  5:452.903
35  Herman Kreeft (PR 56.09) Delta Sport59.16minM65   10.124  5:562.81-
36  Arnoud van der LindeBruinisse1.01.01minMse   9.833  6:062.73-
37  Els van Zwieten (ZR V70)Delta Sport1.01.07minV70   9.817  6:072.73-
38  Angela SteenpoorteOosterland1.01.28minV35   9.761  6:092.71-
39  Martine van de VeldeBrouwershaven1.01.51minVse   9.701  6:112.69-
40  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen1.01.52minV60   9.698  6:112.69-
41  Erna StolkSint-Maartensdijk1.01.55minV35   9.690  6:122.69-
42  Naomi Geuze (PR 55.31) Bruinisse1.02.27minVse   9.608  6:152.67-
43  Jacqueline GeuzeBruinisse1.02.28minVse   9.605  6:152.67-
44  Mara Verhulst (PR 1.01.10) Dreischor1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
45  Martine BerkouwerHeinenoord1.03.14minV35   9.489  6:192.64-
46  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50) Bruinisse1.05.17minVse   9.191  6:322.55-
47  Maarten de KorteMiddelharnis1.11.15minM55   8.421  7:082.34-
Mannen: 30 (63.83%) => M35=4 - M40=3 - M45=1 - M50=3 - M55=2 - M65=2 - Mse=15
Vrouwen: 17 (36.17%) => V35=3 - V40=3 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - V70=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.393 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020