dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve Marathon

Terneuzen, zaterdag 9 december 2017 - Organisatie: Scheldesport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jente SamsonBerlare1.18.07minMse   16.205  3:424.50555
2  Sander Post (PR 1.16.42) Terneuzen1.19.50minM35   15.856  3:474.40507
3  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.21.03minM45   15.618  3:514.34474
4  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.22.25minM35   15.359  3:544.27439
5  Peter de PetterOudegem1.23.34minM50   15.148  3:584.21410
6  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.23.41minM50   15.127  3:584.20407
7  Tim VerbekeSint-Laureins1.24.06minM35   15.052  3:594.18397
8  Andy CocquytZaamslag1.24.38minM35   14.957  4:014.15384
9  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.26.07minM45   14.699  4:054.08350
10  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.26.41minM40   14.603  4:074.06337
11  Bert VerbekeSint-Laureins1.27.06minM35   14.533  4:084.04328
12  Jeroen van den Broeke (PR)Terneuzen1.27.22minM35   14.489  4:084.02322
13  Rob de Pagter (PR)Ritthem1.27.40minM40   14.439  4:094.01316
14  Stefan van Den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.28.06minMse   14.368  4:113.99306
15  Ward GoethalsAdegem1.28.26minM35   14.314  4:113.98299
16  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.29.10minM50   14.196  4:143.94284
17  Bart AperStekene1.29.12minM45   14.191  4:143.94284
18  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.29.23minM40   14.162  4:143.93280
19  Andy GoethalsAssenede1.30.30minM35   13.987  4:173.89258
20  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.30.56minM40   13.921  4:193.87249
21  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.30.57minM45   13.918  4:193.87249
22  Thomas Wulffraat (debuut) Terneuzen1.32.05minM35   13.747  4:223.82228
23  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vogelwaarde1.32.26minM45   13.695  4:233.80221
24  Ron KestOudenbosch1.33.35minM40   13.526  4:263.76201
25  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.34.13minM45   13.436  4:283.73190
26  Dries van de VeireKaprijke1.35.08minM35   13.306  4:313.70175
27  Marnix van den Brande (PR 1.23.19) Clinge1.35.59minMse   13.188  4:333.66162
28  Ben AperStekene1.36.06minMse   13.172  4:333.66160
29  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.36.35minV40   13.106  4:353.64347
30  Wouter DetemmermanBassevelde1.36.58minM35   13.054  4:363.63147
31  Werner den Exter (PR)Vlissingen1.37.45minM45   12.950  4:383.60136
32  Luc CarnoyWachtebeke1.38.24minM45   12.864  4:403.57127
33  Mike Zegers (PR 1.38.56) Terneuzen1.39.02minM45   12.782  4:423.55118
34  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.39.20minM45   12.743  4:423.54114
35  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.39.59minM35   12.661  4:443.52106
36  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.40.08minM55   12.642  4:453.51104
37  John Vette (PR 1.39.40) Terneuzen1.40.54minM50   12.546  4:473.4895
38  Joke de VreezeLembeke1.41.13minV35   12.506  4:483.47260
39  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.41.20minM45   12.492  4:483.4790
40  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.41.22minMse   12.488  4:483.4790
41  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.42.19minM40   12.372  4:513.4479
42  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.42.24minM50   12.362  4:513.4378
43  Erwin Nachtegael (PR)Heikant1.42.26minM55   12.358  4:513.4378
44  Harold de Maat (PR)Terneuzen1.42.39minM45   12.332  4:523.4375
45  Leen BisschopaTerneuzen1.42.40minM45   12.330  4:523.4275
46  Rudie Hogervorst (PR 1.41.25) Aardenburg1.43.29minM50   12.232  4:543.4067
47  Wim WillemsBassevelde1.43.37minM45   12.217  4:553.3966
48  Pascal van HulleMaldegem1.44.09minM50   12.154  4:563.3861
49  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55) Axel1.44.09minM35   12.154  4:563.3861
50  Jurgen de MaereStekene1.44.15minM45   12.142  4:563.3760
51  Peter de DeckerMaldegem1.44.16minM40   12.141  4:573.3759
52  Peter Boone (PR)Terneuzen1.44.24minM50   12.125  4:573.3758
53  Hennie Driessen (PR)Axel1.44.25minM40   12.123  4:573.3758
54  Ivan DeweirdtEvergem1.45.13minM50   12.031  4:593.3451
55  Ilse de CausemaeckerEvergem1.45.14minV40   12.029  4:593.34195
56  Adelin de GrooteEvergem1.45.14minV55   12.029  4:593.34195
57  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.46.53minM60   11.843  5:043.2937
58  Patrick Dobbelaar (PR)Hoek1.47.06minM50   11.819  5:053.2836
59  Martin de Jaeger (PR 1.43.23) Terneuzen1.47.29minM45   11.777  5:063.2733
60  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.47.32minM45   11.772  5:063.2733
61  Kenneth de CockStekene1.47.39minM35   11.759  5:063.2732
62  Age Balt (PR)Hulst1.47.51minM50   11.737  5:073.2631
63  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.49.03minM45   11.608  5:103.2223
64  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.49.05minM50   11.604  5:103.2223
65  Anco de PutterZaamslag1.50.05minM50   11.499  5:133.1917
66  Michael VereeckenOosteeklo1.50.15minM40   11.482  5:143.1917
67  Patrick Pieters (PR)Terneuzen1.51.13minM45   11.382  5:163.1612
68  Ivan VerbekeSint-Laureins1.51.54minM55   11.312  5:183.149
69  Stijn RuiterDelft1.53.56minMse   11.110  5:243.093
70  Trui Gronnissen (debuut) Philippine1.54.06minV40   11.094  5:243.0884
71  Linda AlexandraGravezande1.55.35minV40   10.952  5:293.0470
72  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen1.56.30minM45   10.866  5:313.02-
73  Kathy de MeyerErtvelde1.57.00minV45   10.819  5:333.0158
74  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen1.58.15minV55   10.705  5:362.9748
75  Sophie SegersTerhole1.58.36minV40   10.673  5:372.9645
76  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant1.58.55minV55   10.645  5:382.9643
77  Lotje van den Berg (PR)Terhole1.59.40minV35   10.578  5:402.9438
78  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel1.59.50minV45   10.563  5:412.9337
79  Kristof Van PouckeMoerbeke Waas2.00.09minM35   10.536  5:422.93-
80  Vicky Hermans (debuut) Terneuzen2.00.11minVse   10.533  5:422.9334
81  Jos van Bellen (PR)Hulst2.02.46minM60   10.311  5:492.86-
82  Nadine WillemsBoekhoute2.05.32minM45   10.084  5:572.80-
83  Jessie VerbentSint-Laureins2.06.12minVse   10.031  5:592.797
84  Rudy van de VeldeWachtebeke2.07.12minM50   9.952  6:022.76-
85  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel2.07.30minV45   9.928  6:032.764
Mannen: 70 (82.35%) => M35=15 - M40=9 - M45=21 - M50=14 - M55=3 - M60=2 - Mse=6
Vrouwen: 15 (17.65%) => V35=2 - V40=5 - V45=3 - V55=3 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Harmes1:11:41Wouter Decock1:17:21Erwin van den Broeke1:23:25Ada Geuze1:35:1255
2017Jente Samson1:18:07Sander Post1:19:50Erik Goossen1:21:03Cathy Poppe1:36:3585
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen37.05minM40   16.180  3:434.49452
2  Peter RottierKalken37.46minM35   15.887  3:474.41412
3  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke38.08minMse   15.734  3:494.37392
4  Bart VerholenBerlare40.06minM35   14.963  4:014.16292
5  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke41.55minMse   14.314  4:123.98213
6  Patrick de SutterStekene43.20minM55   13.846  4:203.85159
7  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.23minM35   13.830  4:203.84158
8  Omar Hillaert (debuut) Westdorpe43.51minM45   13.683  4:233.80142
9  Marc d'Hont (PR 43.53) Kuitaart44.12minM50   13.575  4:253.77131
10  Adriaan Wieles (PR 39.36) Terneuzen44.19minM45   13.539  4:263.76127
11  Jos van Gremberghe (PR 42.28) Koewacht44.33minM60   13.468  4:273.74120
12  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen45.11minM55   13.279  4:313.69101
13  Natasja Booij (PR)Walsoorden45.11minV45   13.279  4:313.69281
14  Alain LippensErtvelde45.39minM55   13.143  4:343.6589
15  Inge de Booij (PR)Graauw46.00minVse   13.043  4:363.62248
16  Ebe Blaauw (PR 45.38) Terneuzen46.03minM60   13.029  4:363.6279
17  Marc dekeyserMoerbeke Waas46.29minM50   12.908  4:393.5969
18  Bart van Jole (debuut) Terneuzen46.45minMse   12.834  4:413.5763
19  Leen VerniersWachtebeke48.15minV45   12.435  4:503.45169
20  Nico MahuStekene48.20minM40   12.414  4:503.4533
21  Luc KusseneersRumst48.22minM60   12.405  4:503.4532
22  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo51.15minM35   11.707  5:083.253
23  Frank BuijzeTerneuzen51.20minM35   11.688  5:083.253
24  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg52.43minM65   11.382  5:163.16-
25  Jacqueline d'Hont (PR)Kuitaart53.22minV50   11.243  5:203.1245
26  Chery den Exter (PR 42.40) Vlissingen54.09minM40   11.080  5:253.08-
27  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag56.59minM65   10.529  5:422.92-
28  Karin den Dekker (PR)Terneuzen58.47minV45   10.207  5:532.84-
29  Romein BolssensKieldrecht58.49minM60   10.201  5:532.83-
30  Stefan de SaedeleerZelzate59.31minM45   10.081  5:572.80-
31  Antoine MathysDe Pinte1.04.15minM70   9.339  6:262.59-
32  Rudie van WaesbergheSint-Pauwels1.04.17minM60   9.334  6:262.59-
33  Tessa CuvelierSint-Laureins1.08.40minVse   8.738  6:522.43-
34  Aimee SamsomSint-Pauwels1.11.02minM65   8.447  7:062.35-
35  Wim CoppietersStrombeek1.11.02minM80   8.447  7:062.35-
36  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.02minV70   8.447  7:062.35-
Mannen: 29 (80.56%) => M35=5 - M40=3 - M45=3 - M50=2 - M55=3 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - M80=1 - Mse=3
Vrouwen: 7 (19.44%) => V45=3 - V50=1 - V70=1 - Vse=2
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Kenzo ObrieTerneuzen19.25minMse   15.451  3:534.29211
2  Nathan de Zeeuw (debuut) Terneuzen19.34minMse   15.332  3:554.26198
3  Robert Lafertin (PR)Terneuzen20.02minM35   14.975  4:004.16158
4  Viktor WielesTerneuzen23.03minMse   13.015  4:373.629
5  Wim Bakker (PR)Terneuzen23.19minM65   12.866  4:403.575
6  Bennie Bouterse (PR 23.21) Terneuzen23.40minM50   12.676  4:443.521
7  John Guequierre (PR 22.37) Middelburg24.44minM65   12.129  4:573.37-
8  Suus Duerinck (debuut) Terneuzen25.50minV55   11.613  5:103.239
9  Gerlinde DuerinckTerneuzen25.59minVse   11.546  5:123.217
10  Ronald VinkeTerneuzen26.06minM50   11.494  5:133.19-
11  Marian van Voren (PR 27.40) Terneuzen28.04minV60   10.689  5:372.97-
12  Carin Willemse (debuut) Terneuzen28.27minV45   10.545  5:412.93-
13  Tally Zaman (debuut) Terneuzen28.49minV50   10.411  5:462.89-
14  Anja van de GiessenTerneuzen29.07minV50   10.303  5:492.86-
15  Lidy Jonker (PR)Terneuzen31.10minV50   9.626  6:142.67-
16  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels31.45minVse   9.449  6:212.62-
17  Tommy de VosHaasdonk31.46minM35   9.444  6:212.62-
18  Paulette de HuyvetterZelzate32.23minV70   9.264  6:292.57-
19  William VerdonckBeveren-Waas32.23minM70   9.264  6:292.57-
20  Evelyn CahoorAssenede34.29minVse   8.700  6:542.42-
21  Eveline van HouckeAssenede34.32minVse   8.687  6:542.41-
Mannen: 10 (47.62%) => M35=2 - M50=2 - M65=2 - M70=1 - Mse=3
Vrouwen: 11 (52.38%) => V45=1 - V50=3 - V55=1 - V60=1 - V70=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.652 seconden nodig om deze lijst met 142 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020