zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Natuurloop

Nieuwvliet, zondag 31 december 2017 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yves de PoorterKnokke33.20minMse   15.120  3:584.20-
2  Michael DewildeEeklo33.29minMse   15.052  3:594.18+0:09
3  Angelo van NevelZedelgem35.08minMse   14.345  4:113.98+1:48
4  Theo RaboutAardenburg36.02minM40   13.987  4:173.89+2:42
5  Stijn DeruyterBrugge36.13minMse   13.916  4:193.87+2:53
6  Simon de ClerckNieuwvliet37.04minM35   13.597  4:253.78+3:44
7  Martijn KoxWestdorpe37.09minMse   13.567  4:253.77+3:49
8  Ronny TresonieSluis37.22minMse   13.488  4:273.75+4:02
9  Peter SlitsSluis37.33minM50   13.422  4:283.73+4:13
10  Marco de FeijterSchoondijke38.01minMse   13.257  4:323.68+4:41
11  Dries LeysBrugge38.18minMse   13.159  4:343.66+4:58
12  Wim BrackeBrugge38.19minMse   13.154  4:343.65+4:59
13  Maarten BikkerDrunen38.33minMse   13.074  4:353.63+5:13
14  Gilles BaekelandtKnokke38.40minMse   13.034  4:363.62+5:20
15  Jan ZellinDorsten38.42minMse   13.023  4:363.62+5:22
16  Elfier VandenbraembussBrugge39.01minMse   12.918  4:393.59+5:41
17  Francois van de BroeckeBreskens39.11minMse   12.863  4:403.57+5:51
18  Patrick van MorrelgemSluis39.21minMse   12.808  4:413.56+6:01
19  Frederique BurkinZuidzande39.37minV45   12.722  4:433.53+6:17
20  Robert van de KerkhoveDraaibrug40.25minM40   12.470  4:493.46+7:05
21  Jeroen DellaertGroede40.27minMse   12.460  4:493.46+7:07
22  Koen HamelinkNieuwvliet40.38minMse   12.404  4:503.45+7:18
23  Patrick van QuekelbergheAardenburg41.13minM50   12.228  4:543.40+7:53
24  Michel de RuijsscherBreskens41.23minM45   12.179  4:563.38+8:03
25  Janyck de BufOostende41.33minMse   12.130  4:573.37+8:13
26  Walther MurreZaamslag42.05minM50   11.976  5:013.33+8:45
27  Gino SesselleBentille42.49minMse   11.771  5:063.27+9:29
28  Jaap van der VeenTerneuzen42.57minM50   11.735  5:073.26+9:37
29  Gert SchoorsAdeghem43.45minMse   11.520  5:133.20+10:25
30  Jan DucaatGroede43.53minMse   11.485  5:133.19+10:33
31  Albert PlatteeuwTerneuzen44.22minM50   11.360  5:173.16+11:02
32  Onbekend?44.33minMse   11.313  5:183.14+11:13
33  Guy WalderKnokke44.57minMse   11.212  5:213.11+11:37
34  Simon de FeijterBreskens45.12minMse   11.150  5:233.10+11:52
35  Johnny DoomsTerneuzen45.13minM60   11.146  5:233.10+11:53
36  Jan EngelaarOostburg45.32minMse   11.069  5:253.07+12:12
37  Miek VynckeMaldegem45.51minVse   10.992  5:283.05+12:31
38  John BirchBreskens46.00minMse   10.957  5:293.04+12:40
39  Louis CouvrierKnokke46.24minMse   10.862  5:313.02+13:04
40  Jurgen WillemsenSchoondijke47.10minMse   10.686  5:372.97+13:50
41  Mikhael PaulusKnokke47.14minMse   10.670  5:372.96+13:54
42  Ares den HollanderCadzand48.26minMse   10.406  5:462.89+15:06
43  Stephanie van PouckeBreskens48.48minVse   10.328  5:492.87+15:28
44  Fons WalderKokke48.55minMse   10.303  5:492.86+15:35
45  Ronald GoormachtigEsse49.07minMse   10.261  5:512.85+15:47
46  Edwin MabelisOostburg49.13minMse   10.240  5:522.84+15:53
47  Stefan TalpeKnokke49.23minMse   10.206  5:532.83+16:03
48  Catherine VerhelstKnokke49.30minVse   10.182  5:542.83+16:10
49  Nobert WillemsenSchoondijke49.31minMse   10.178  5:542.83+16:11
50  Michel FieretTerneuzen49.40minMse   10.148  5:552.82+16:20
51  Frank FaesSluis51.25minMse   9.802  6:072.72+18:05
52  Chris VanmaldegemKnokke52.31minMse   9.597  6:152.67+19:11
53  Christian DelacourtKnokke52.32minMse   9.594  6:152.66+19:12
54  Jocky ZlilauliIeper53.26minMse   9.432  6:222.62+20:06
55  Martin VinjeSchoondijke53.30minMse   9.421  6:222.62+20:10
56  Jean DeloddereKnokke55.08minMse   9.141  6:342.54+21:48
57  Jan Piet FlikweertOostburg55.37minM55   9.062  6:372.52+22:17
58  Fred VermeireBreskens55.38minM50   9.059  6:372.52+22:18
59  Martin KesselDusseldorf56.49minMse   8.871  6:462.46+23:29
60  Sylvie PoppeKnokke59.30minVse   8.471  7:052.35+26:10
61  Karel van EetveltBornum1.00.58minMse   8.267  7:152.30+27:38
62  Ann DecuypereKnokke1.01.10minVse   8.240  7:172.29+27:50
63  Karel TobbakPuurs1.14.21minMse   6.779  8:511.88+41:01
Mannen: 57 (90.48%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=6 - M55=1 - M60=1 - Mse=45
Vrouwen: 6 (9.52%) => V45=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
4.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wannes DejaegherDiksmuide16.30minMse   15.273  3:564.24-
2  Kevin StrubbeAdegem17.14minMse   14.623  4:064.06+0:44
3  Rowin SmekensSchoondijke17.53minMse   14.091  4:153.91+1:23
4  Bart van den HemelGroede18.03minMse   13.961  4:183.88+1:33
5  Amor MaertensNummer Een18.52minMse   13.357  4:303.71+2:22
6  Marc LauwersGrimbergen19.01minMse   13.252  4:323.68+2:31
7  Marco van der MeulenOotburg19.32minMse   12.901  4:393.58+3:02
8  Jan ElfrinkGroede19.44minMse   12.770  4:423.55+3:14
9  Floris HuighSchoondijke19.50minMse   12.706  4:433.53+3:20
10  Jacques ZamanTerneuzen19.54minM55   12.663  4:443.52+3:24
11  Peter van WaesAardenburg20.13minM55   12.465  4:493.46+3:43
12  Bart DejaegherDiksmuide20.34minMse   12.253  4:543.40+4:04
13  John de FeijterOostburg20.38minMse   12.213  4:553.39+4:08
14  Twan RijnbergZuidzande20.42minMse   12.174  4:563.38+4:12
15  Patrick de SutterOostburg20.49minMse   12.106  4:573.36+4:19
16  Arno van den HemelGroede21.40minMse   11.631  5:103.23+5:10
17  Sven VerploegOosturg21.52minMse   11.524  5:123.20+5:22
18  Jan van LoonTilburg22.19minMse   11.292  5:193.14+5:49
19  Paz BoekhoutSint Kruis22.41minMse   11.109  5:243.09+6:11
20  Guus de SmitSchoondijke23.10minMse   10.878  5:313.02+6:40
21  Rudie HogervorstAardenburg23.23minM50   10.777  5:342.99+6:53
22  Lucas FaesSluis23.24minMse   10.769  5:342.99+6:54
23  Roos de SmitSchoondijke24.25minVse   10.321  5:492.87+7:55
24  Rini FenijnNieuwvliet24.59minMse   10.087  5:572.80+8:29
25  Corinne MaertensNummer Een25.11minVse   10.007  6:002.78+8:41
26  Giovani BoumanOostburg25.20minMse   9.947  6:022.76+8:50
27  Maud van LeeningSluis25.49minVse   9.761  6:092.71+9:19
28  Annemie de PreitereMoerkerke26.21minVse   9.564  6:162.66+9:51
29  Eric Van NevelKoolkerke26.22minMse   9.558  6:172.65+9:52
30  Katrien VervarckeOostkerke26.23minVse   9.551  6:172.65+9:53
31  Kurt de MuytDamme26.24minMse   9.545  6:172.65+9:54
32  Stephanie van der VeenTerneuzen27.09minVse   9.282  6:282.58+10:39
33  Wendy van de VeldeHoofdplaat27.57minVse   9.016  6:392.50+11:27
34  Nathalie DerochetteDudzele28.15minVse   8.920  6:442.48+11:45
35  Hanna den HollanderCadzand28.31minVse   8.837  6:472.45+12:01
36  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat28.52minVse   8.730  6:522.42+12:22
37  Cindy DijkersBiervliet28.53minVse   8.725  6:532.42+12:23
38  Marenne HuighCadzand29.05minVse   8.665  6:552.41+12:35
39  Daisy van de VeldeOostburg30.26minVse   8.280  7:152.30+13:56
40  Harm AarnoutseOostburg30.47minM35   8.186  7:202.27+14:17
Mannen: 27 (67.5%) => M35=1 - M50=1 - M55=2 - Mse=23
Vrouwen: 13 (32.5%) => Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.13 seconden nodig om deze lijst met 103 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020