woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

31e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 8 maart 2003 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Paul VerkleijAart Stigter55.47minMse   16.134  3:434.48500
2  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport56.55minMse   15.813  3:484.39456
3  Jan de Bart (PR 50.02) AV'5657.14minM45   15.725  3:494.37444
4  Bert HederikEnergie57.53minM40   15.549  3:524.32420
5  Rachid Ben Meziane (PR 47.10) Delta Sport58.34minM40   15.367  3:544.27396
6  Kees van HelmondScorpio58.46minMse   15.315  3:554.25389
7  Jack van GinnekenScorpio58.48minM40   15.306  3:554.25388
8  Aart Rietveld (PR 51.45) s-Gravenpolder1.00.43minM40   14.823  4:034.12324
9  Wim Vroegop (PR 57.52) Scherpenisse1.01.02minM40   14.746  4:044.10314
10  Marlies Kort (PR 54.24) Burgh-Haamstede1.01.04minVse   14.738  4:044.09551
11  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.01.07minM50   14.726  4:044.09311
12  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.01.17minM40   14.686  4:054.08306
13  R. RavesteijnPAC1.02.25minMse   14.419  4:104.01272
14  Jan QuaakVet ned1.03.14minM40   14.233  4:133.95249
15  Manfred Meulmeester (PR 1.02.55) Dynamica1.03.33minMse   14.162  4:143.93240
16  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.03.45minM45   14.118  4:153.92235
17  John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.03.58minM50   14.070  4:163.91229
18  Peter de JonghSprint1.04.06minM50   14.041  4:163.90225
19  Ko Eversdijk (PR 1.02.22) AV'561.04.09minM45   14.030  4:173.90224
20  Anne Ruijsink (PR 1.02.14) AV'561.04.35minMse   13.935  4:183.87213
21  Theo den Herder (PR 56.50) AV'561.04.54minM50   13.867  4:203.85205
22  Marleen van der Graaff (PR)Typhoon1.05.13minVse   13.800  4:213.83408
23  Johan BraatZegge1.05.20minM45   13.776  4:213.83194
24  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.05.24minM45   13.761  4:223.82192
25  Laurens van de Haven (PR 1.01.03) AV'561.05.33minMse   13.730  4:223.81189
26  Leon Zuidhof (PR)Oostkapelle1.06.12minMse   13.595  4:253.78173
27  Robert Kraaijenbrink (PR)Delta Sport1.06.21minMse   13.564  4:253.77170
28  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.06.27minMse   13.544  4:263.76168
29  Coen Bertijn (PR)Dynamica1.06.32minMse   13.527  4:263.76166
30  Lion van Luijk (PR 53.01) Dynamica1.06.32minM40   13.527  4:263.76166
31  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.06.44minM55   13.487  4:273.75161
32  Jos van GilsScorpio1.06.48minM40   13.473  4:273.74160
33  Piet WuijsterAvantri1.07.06minM50   13.413  4:283.73153
34  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.07.21minM60   13.363  4:293.71148
35  Hannuel Kramer (PR 57.28) Dynamica1.08.05minMse   13.219  4:323.67132
36  Jos Boot (PR 1.07.52) Zoutelande1.08.08minM45   13.209  4:333.67131
37  Wim Tempelaar (PR 1.07.22) Dynamica1.08.25minM50   13.155  4:343.65126
38  Kees Lindhout (PR)Sint-Annaland1.08.33minM45   13.129  4:343.65123
39  Willy Verbist (PR 49.55) Dynamica1.08.37minM50   13.116  4:343.64122
40  Rini van Dijke (PR 1.04.26) Delta Sport1.08.53minM50   13.066  4:363.63117
41  Jacky Luitwieler (PR 1.00.56) Dynamica1.09.05minM40   13.028  4:363.62113
42  Remi van NimwegenScorpio1.09.07minM40   13.021  4:363.62112
43  Piet Westerweele (PR 51.57) Wielingen1.09.32minM45   12.943  4:383.60105
44  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.09.34minM50   12.937  4:383.59104
45  Leen Cornelisse (PR 1.08.51) Middelburg1.09.39minM50   12.922  4:393.59102
46  Adri Koole (PR 1.04.18) Dynamica1.09.41minM50   12.916  4:393.59102
47  Kees VoogtTeneco1.09.41minM45   12.916  4:393.59102
48  Giel Joziasse (PR 59.58) Goes1.09.50minM40   12.888  4:393.5899
49  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.09.55minM45   12.872  4:403.5898
50  Wim Roose (PR 50.29) Goes1.09.57minM50   12.866  4:403.5797
51  Dwight Maanster (debuut) Delta Sport1.10.04minMse   12.845  4:403.5795
52  Cor HuijbenScorpio1.10.09minM45   12.830  4:413.5694
53  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.10.15minM55   12.811  4:413.5692
54  Han van BuerenScorpio1.10.19minM55   12.799  4:413.5691
55  Leo Kats (PR 1.05.28) Dynamica1.10.42minM45   12.730  4:433.5484
56  Richard van de Wege (PR 1.03.57) Vlissingen1.10.48minMse   12.712  4:433.5383
57  Ron FrankenScorpio1.10.51minMse   12.703  4:433.5382
58  Christel Verbeek (PR 1.00.15) Dynamica1.10.53minV35   12.697  4:443.53248
59  Jack JansenHogerheide1.11.07minM40   12.655  4:443.5278
60  Danny Duinhouwer (debuut) Delta Sport1.11.11minMse   12.643  4:453.5177
61  Ad EmbertsScorpio1.11.15minM40   12.632  4:453.5176
62  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.11.16minM60   12.629  4:453.5176
63  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.11.20minM50   12.617  4:453.5075
64  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.11.24minM45   12.605  4:463.5073
65  Hans de Jonge (PR 1.07.03) AV'561.11.25minM40   12.602  4:463.5073
66  Wim van BeuzekomAvantri1.11.38minMse   12.564  4:473.4970
67  Johan Huigh (PR 1.10.57) Wielingen1.12.05minM40   12.486  4:483.4764
68  Bram Theune (PR 1.10.14) Westkapelle1.12.07minM40   12.480  4:483.4763
69  Sjaan Maartense (PR 1.03.45) AV'561.12.11minV45   12.468  4:493.46217
70  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.12.15minM55   12.457  4:493.4661
71  Jos Boogaard (PR 1.03.41) Dynamica1.12.27minM50   12.422  4:503.4559
72  Gijs FrankenScorpio1.12.27minM40   12.422  4:503.4559
73  Eddie MaandersScorpio1.12.31minM50   12.411  4:503.4558
74  Ad LamingScorpio1.12.33minM50   12.405  4:503.4557
75  Gert WoutersHoevelaken1.12.37minMse   12.394  4:503.4456
76  Arnold SiemensScorpio1.12.55minM40   12.343  4:523.4352
77  Rob SchoenmakerDynamica1.13.01minM45   12.326  4:523.4251
78  Steven van de Veire (PR 1.10.22) Wielingen1.13.22minMse   12.267  4:533.4147
79  Kees Denissen (debuut) Middelburg1.13.30minM45   12.245  4:543.4045
80  Jan NarijnissenScorpio1.13.40minM50   12.217  4:553.3943
81  Wilma KorevaarAvantri1.13.43minV35   12.209  4:553.39182
82  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.13.50minM50   12.190  4:553.3941
83  Andre Lems (PR 1.11.58) Delta Sport1.14.01minMse   12.159  4:563.3839
84  Cor Duinhouwer (PR 1.13.47) Delta Sport1.14.07minM55   12.143  4:563.3738
85  Pauline van de BoogertAvantri1.14.25minV40   12.094  4:583.36168
86  Eddy Musson (PR)Wielingen1.14.28minM50   12.086  4:583.3634
87  Rini SchipperAV'561.14.53minM40   12.019  5:003.3430
88  Wiko OuwerkerkTyphoon1.15.00minMse   12.000  5:003.3329
89  Han Reijnhoudt (PR)Westkapelle1.15.05minMse   11.987  5:003.3328
90  Theo de Koning (PR 1.07.35) Bruinisse1.15.06minMse   11.984  5:003.3328
91  Mari KastelijnsScorpio1.15.16minM55   11.957  5:013.3227
92  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.15.24minM50   11.936  5:023.3225
93  Piet Jan Landegent (PR 1.15.03) Delta Sport1.15.42minM50   11.889  5:033.3023
94  Marc van Waes (PR)Wielingen1.15.47minM55   11.876  5:033.3022
95  Christel VerrijtPAC1.15.55minVse   11.855  5:043.29139
96  Cor Labruyere (PR 1.14.02) Nieuwdorp1.15.58minM40   11.847  5:043.2921
97  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Dynamica1.16.02minMse   11.837  5:043.2920
98  Eugene Louwerse (PR)Middelburg1.16.06minM45   11.827  5:043.2920
99  Rini Quist (PR)Heinkenszand1.16.13minM50   11.808  5:053.2819
100  Hendrik van GervenScorpio1.16.16minM55   11.801  5:053.2818
101  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.16.19minM60   11.793  5:053.2818
102  Herman Abbink (PR 1.11.15) AV'561.16.28minM45   11.770  5:063.2717
103  Robin van VlietRhoon1.16.30minMse   11.765  5:063.2717
104  Hans KoolScorpio1.16.35minM60   11.752  5:063.2616
105  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.16.41minM55   11.737  5:073.2615
106  Erwin van WijkBurgh-Haamsttede1.16.42minMse   11.734  5:073.2615
107  Eric LigtenbergDiomedon1.16.47minMse   11.721  5:073.2615
108  Henk WesterlakenSint Maarten1.17.13minM50   11.656  5:093.2412
109  Han van Sighem (PR)Delta Sport1.17.17minM45   11.645  5:093.2311
110  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.17.26minM50   11.623  5:103.2311
111  Ellie Westerweele (PR 1.02.29) Dynamica1.17.30minV50   11.613  5:103.23111
112  Peter de Waal (PR 1.15.51) Middelburg1.18.02minM40   11.534  5:123.207
113  Huber Vermeulen (PR 1.07.42) Vlissingen1.18.15minM45   11.502  5:133.196
114  Bert JansenScorpio1.18.26minM50   11.475  5:143.196
115  Lau ZachariasseMiddelburg1.18.27minM45   11.472  5:143.196
116  Wllem SchotDynamica1.18.32minM40   11.460  5:143.185
117  Pieter LuytenDiomedon1.18.55minMse   11.404  5:163.174
118  Henk Barentsen (PR)Oost-Souburg1.19.05minM45   11.380  5:163.163
119  Dick Filius (debuut) Kats1.19.07minM40   11.376  5:163.163
120  Gert-Jan de Glopper (PR 1.08.45) Delta Sport1.19.14minMse   11.359  5:173.163
121  Winni van de PijlVet Ned1.19.19minM45   11.347  5:173.153
122  Siemon van de LindenOost-Souburg1.19.26minM55   11.330  5:183.152
123  Piet Sonke (PR 1.17.08) AV'561.19.37minM50   11.304  5:183.142
124  Jan de Carpentier (PR 1.16.13) Goes1.19.42minM45   11.292  5:193.142
125  Joost Sprinkhuizen (PR 1.10.48) Nisse1.19.49minM50   11.276  5:193.131
126  Hans van de Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.19.58minM45   11.255  5:203.131
127  John Dane (debuut) Vlissingen1.20.06minM45   11.236  5:203.121
128  Maarten Westerweele (debuut) Vlissingen1.20.08minM55   11.231  5:213.121
129  Rijk Filius (PR 1.08.52) Dynamica1.20.43minM45   11.150  5:233.10-
130  Francois Babijn (debuut) Wielingen1.20.45minM40   11.146  5:233.10-
131  Kees Traas (PR)Kapelle-Biezelinge1.20.49minM55   11.136  5:233.09-
132  Hans van de Berg (PR 1.18.30) AV'561.20.55minM45   11.123  5:243.09-
133  Hans van Sluijs (PR 1.20.17) Dynamica1.20.56minM50   11.120  5:243.09-
134  Jos Heijboer (PR 1.17.13) Zierikzee1.21.06minMse   11.097  5:243.08-
135  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.21.23minM45   11.059  5:263.07-
136  Jeanette GielesScorpio1.21.29minV45   11.045  5:263.0755
137  Isto Knaap (PR)Goes1.21.32minM45   11.038  5:263.07-
138  Joke van GilsScorpio1.21.35minV45   11.032  5:263.0653
139  Michel Bloppoel (debuut) Vlissingen1.21.39minM50   11.023  5:273.06-
140  Wil VosEnergie1.21.48minV45   11.002  5:273.0651
141  Sjaan van HoofScorpio1.21.50minV55   10.998  5:273.0551
142  Chris WerryDelta Sport1.21.55minM50   10.987  5:283.05-
143  Eric Oskam (PR 1.09.09) Vlissingen1.21.58minM40   10.980  5:283.05-
144  Anton SchoenmakersDynamica1.22.04minM60   10.967  5:283.05-
145  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.22.17minM50   10.938  5:293.04-
146  Monique de KeijzerDiomedon1.22.21minVse   10.929  5:293.0445
147  Toon van de Linden (debuut) Oost-Souburg1.22.34minM45   10.900  5:303.03-
148  Jaap Jasperse (debuut) Vlissingen1.22.35minM45   10.898  5:303.03-
149  Rudy de Maayer (PR 1.19.07) Zierikzee1.22.45minM45   10.876  5:313.02-
150  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Middelburg1.22.49minM55   10.867  5:313.02-
151  Hans de JonghScorpio1.22.54minM50   10.856  5:323.02-
152  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.23.04minM40   10.835  5:323.01-
153  Etienne van de Veire (debuut) Wielingen1.23.19minM50   10.802  5:333.00-
154  Peter Verhaar (PR)Wemeldinge1.23.38minMse   10.761  5:352.99-
155  Louis van de Guchte (debuut) Vlissingen1.24.04minM45   10.706  5:362.97-
156  Rene de Dreu (PR)Nisse1.24.47minM50   10.615  5:392.95-
157  Dick Boone (PR 1.23.20) Kruiningen1.25.04minM60   10.580  5:402.94-
158  Kees Beenhakker (PR)Heinkenszand1.25.07minM45   10.574  5:402.94-
159  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Dynamica1.25.32minM45   10.522  5:422.92-
160  Patrick BliekZaklopers1.25.50minMse   10.485  5:432.91-
161  Margo KoleAV'561.25.56minV40   10.473  5:442.9115
162  Jan BijdevaateGoes1.26.07minM40   10.451  5:442.90-
163  Jodha AshokAmsterdam1.26.16minM40   10.433  5:452.90-
164  Aad WinkelmanScorpio1.26.19minM55   10.427  5:452.90-
165  Janus Karelse (PR)Kamperland1.26.46minM60   10.373  5:472.88-
166  Hans KlompeScorpio1.27.15minM60   10.315  5:492.87-
167  Bernd StruijsScorpio1.27.45minMse   10.256  5:512.85-
168  Bernard Ruijsink (PR 1.19.28) AV'561.28.14minM45   10.200  5:532.83-
169  Rob Nagelkerke (PR 1.23.34) Heinkenszand1.28.39minM45   10.152  5:552.82-
170  Alain van de PolEnergie1.28.57minM40   10.118  5:562.81-
171  Wim van de Linde (PR 1.27.56) Goes1.29.07minM55   10.099  5:562.81-
172  Anette NagtzaamScorpio1.31.14minV45   9.865  6:052.74-
173  John AnijsScorpio1.31.15minM50   9.863  6:052.74-
174  Jeanne JacobsScorpio1.31.32minV40   9.832  6:062.73-
175  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.32.24minM50   9.740  6:102.71-
176  Johan BogersLGP1.33.34minM55   9.619  6:142.67-
177  Lia van de DriesAV'561.33.44minV45   9.602  6:152.67-
178  Betsy van GielsDiomedon1.33.50minV45   9.591  6:152.66-
179  Ben Traas (debuut) Heinkenszand1.34.03minM60   9.569  6:162.66-
180  Jaap NeelsOoltgensplaat1.34.15minM45   9.549  6:172.65-
181  Brigitta Lems (PR 1.12.17) Delta Sport1.34.28minV35   9.527  6:182.65-
182  Cor Lockefeer (PR 1.26.48) Dynamica1.34.38minM50   9.510  6:192.64-
183  Paul AmoureusSpartaan A1.34.53minM45   9.485  6:202.63-
184  Carla NiemanScorpio1.35.53minV45   9.386  6:242.61-
185  Loek Westveer (PR 1.14.17) Middelburg1.37.51minM55   9.198  6:312.55-
186  Gilles de Witte (PR 1.30.18) AV'561.38.31minM65   9.136  6:342.54-
187  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.39.36minM40   9.036  6:382.51-
188  Jan ZevenbergenSpirit1.41.12minM40   8.893  6:452.47-
189  Huibert Verbruggen (debuut) Middelburg1.44.38minM50   8.601  6:592.39-
190  Han Reijnhout (PR 54.50) Delta Sport1.48.09minM65   8.322  7:132.31-
191  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.48.36minM55   8.287  7:142.30-
192  Koos Resoort (debuut) Delta Sport1.51.02minM55   8.106  7:242.25-
Mannen: 172 (89.58%) => M40=32 - M45=39 - M50=38 - M55=19 - M60=9 - M65=2 - Mse=33
Vrouwen: 20 (10.42%) => V35=3 - V40=3 - V45=8 - V50=1 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.97 seconden nodig om deze lijst met 192 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020