zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

46e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 10 maart 2018 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica56.43minMse   15.868  3:474.41464
2  Eric WolfertFlakkee58.54minMse   15.280  3:564.24384
3  Boris de Bruijn (PR 54.57) AV '5659.14minM35   15.194  3:574.22373
4  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.03.39minM45   14.140  4:153.93238
5  Peter Meeuwsen (PR 58.03) Krabbendijke1.03.59minMse   14.066  4:163.91229
6  Rob van t Veen (PR 1.00.17) Goes1.05.43minM35   13.695  4:233.80185
7  Paul JansenOlympus '701.05.53minM45   13.661  4:243.79181
8  Krispijn de Jonge (PR 1.03.28) Delta Sport1.06.35minM35   13.517  4:263.75165
9  Michel van den Bos (PR 1.00.49) Delta Sport1.06.38minM50   13.507  4:273.75163
10  Gert Van der Vinden (PR 1.04.24) Dynamica1.06.48minM50   13.473  4:273.74160
11  Martijn de Vries (PR 1.05.18) Middelburg1.07.40minM35   13.300  4:313.69141
12  Daniel KannapinnKöln1.08.18minM45   13.177  4:333.66128
13  Kees FrankenSpado1.08.32minM55   13.132  4:343.65123
14  Arjan Beije (PR 49.09) Burgh-Haamstede1.08.53minM45   13.066  4:363.63117
15  Patrick van Iersel (PR 1.03.37) Goes1.08.56minM50   13.056  4:363.63116
16  Jaap Wouters (PR 1.03.20) Oostkapelle1.09.10minMse   13.012  4:373.61111
17  Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.09.12minM45   13.006  4:373.61111
18  Matthijs GlerumRotterdam1.09.22minM45   12.975  4:373.60108
19  Rian van den Broeke (PR 47.57) Dynamica1.09.25minM55   12.965  4:383.60107
20  Bart de Visser (PR 1.02.06) Serooskerke1.09.44minMse   12.906  4:393.59101
21  Bart Verhaeghe (PR 1.03.47) Kapelle-Biezelinge1.09.46minM35   12.900  4:393.58100
22  Tim HanswijkSteenbergen1.09.48minMse   12.894  4:393.58100
23  Jacob Holwerda (debuut) Zierikzee1.09.58minM35   12.863  4:403.5797
24  Bert HederikBarendrecht1.10.34minM55   12.754  4:423.5487
25  Alex de LangenOud-Beijerland1.10.40minM55   12.736  4:433.5485
26  Robbert TinneveldOlympus '701.10.52minM45   12.700  4:433.5382
27  Bram MourikSommelsdijk1.10.59minM55   12.679  4:443.5280
28  Michel Bouwman (PR 1.10.28) Delta Sport1.11.00minM45   12.676  4:443.5280
29  Patrick Giljam (debuut) Nieuwerkerk1.11.02minMse   12.670  4:443.5279
30  Werner den Exter (debuut) Vlissingen1.11.11minM45   12.643  4:453.5177
31  Jan van GentOud-Beijerland1.11.20minM55   12.617  4:453.5075
32  Jan-Willem Florie (PR 1.02.24) Vlissingen1.11.35minM35   12.573  4:463.4971
33  Ludolf Reijntjes (PR 1.10.18) Delta Sport1.11.49minM50   12.532  4:473.4867
34  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.12.04minM45   12.488  4:483.4764
35  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.12.10minM55   12.471  4:493.4662
36  Hans HakvoortOlympus '701.12.40minM45   12.385  4:513.4456
37  Caio de Graaf (PR 1.08.27) Delta Sport1.12.54minM45   12.346  4:523.4353
38  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.13.16minM55   12.284  4:533.4148
39  Edwin van den BergOlympus '701.13.40minM45   12.217  4:553.3943
40  Martin ZwinkelsOlympus '701.13.42minM45   12.212  4:553.3943
41  Henk Lous (PR 1.02.11) Dynamica1.13.52minM55   12.184  4:553.3841
42  Annick beckersKasterlee1.13.56minV45   12.173  4:563.38178
43  Eddy SneydersVosselaar1.14.03minM55   12.154  4:563.3839
44  Robert-Jan Provoost (PR 1.06.09) Domburg1.14.20minM45   12.108  4:573.3636
45  Arie van DijkFlakkee1.14.42minM65   12.048  4:593.3532
46  Renate de Reus (PR)Dynamica1.15.14minVse   11.963  5:013.32152
47  Piet PeetersGierle1.15.19minM45   11.950  5:013.3226
48  Koen DrenthMaarssen1.15.24minM35   11.936  5:023.3225
49  Ronald VeraarOlympus '701.15.32minM45   11.915  5:023.3124
50  Saskia Giljam (debuut) Kapelle-Biezelinge1.16.17minVse   11.798  5:053.28132
51  Frans DekkerMaasdijk1.16.26minM45   11.775  5:063.2717
52  Leon BijdevaateZierikzee1.16.34minM35   11.754  5:063.2716
53  Matthijs van Straten (PR 1.10.43) Vlissingen1.16.38minM35   11.744  5:073.2616
54  Jasper HellwigMaarssen1.16.48minM35   11.719  5:073.2615
55  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.16.57minM50   11.696  5:083.2514
56  Jef SmitsKasterlee1.16.58minM45   11.693  5:083.2513
57  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV '561.17.15minM60   11.650  5:093.2412
58  Durby Meijboom (PR 1.10.18) Vlissingen1.17.51minV35   11.561  5:113.21105
59  Peter DuijndamOlympus '701.17.55minM55   11.551  5:123.218
60  Jeroen KortenoevenSteenbergen1.18.07minM35   11.521  5:123.207
61  Anouk KerstensOlympia Halsteren1.18.14minVse   11.504  5:133.2099
62  Peter Koopman (PR 1.08.10) Krabbendijke1.18.24minM45   11.480  5:143.196
63  Annette Bevelander (PR 1.10.57) Rilland1.18.49minVse   11.419  5:153.1790
64  Cor Kloet (PR 1.13.27) Delta Sport1.19.03minM65   11.385  5:163.163
65  Koen de Vries (PR 1.14.16) Vlissingen1.19.23minM60   11.337  5:183.152
66  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Wolphaartsdijk1.19.31minM35   11.318  5:183.142
67  Jeroen Franssen (PR 1.08.53) Vlissingen1.19.50minM45   11.273  5:193.131
68  Jos TorremansVosselaar1.20.16minM55   11.213  5:213.111
69  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.20.17minM50   11.210  5:213.111
70  Norbert VeringmeierDen Hoorn1.20.28minM45   11.185  5:223.11-
71  Adri Koole (PR 1.04.18) Dynamica1.20.32minM65   11.175  5:223.10-
72  Henry van Klinken (PR 1.19.40) Delta Sport1.20.43minM35   11.150  5:233.10-
73  Angelique Jansen (PR 1.17.42) Middelburg1.21.12minV45   11.084  5:253.0858
74  Siem Cornelisse (PR 1.12.18) Dynamica1.21.13minM65   11.081  5:253.08-
75  Erwin Lems (debuut) Zierikzee1.22.00minM35   10.976  5:283.05-
76  Rik DuijmBreda1.22.14minM35   10.944  5:293.04-
77  Gert Jan HoogvlietSteenbergen1.22.38minM45   10.891  5:313.03-
78  Sjaan ReusSteenbergen1.22.39minM45   10.889  5:313.02-
79  Inge Marchand (PR)Burgh-Haamstede1.22.44minV35   10.878  5:313.0241
80  Mark Giljam (debuut) Bruinisse1.22.45minM35   10.876  5:313.02-
81  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16) Scharendijke1.22.49minM45   10.867  5:313.02-
82  Vivian DeegensLeiden1.22.55minVse   10.854  5:323.0239
83  Jan HeshofSteenbergen1.23.12minM45   10.817  5:333.00-
84  Marco Olivier (PR 1.09.57) Vlissingen1.23.14minM45   10.813  5:333.00-
85  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV '561.23.15minV50   10.811  5:333.0036
86  Ferdy OerlemansSteenbergen1.23.17minM45   10.806  5:333.00-
87  Inge de Booij (debuut) Graauw1.24.00minVse   10.714  5:362.9829
88  Natasja de Booij (PR 1.09.51) Scheldesport1.24.01minV45   10.712  5:362.9829
89  Ad t HoenNaaldwijk1.24.22minM45   10.668  5:372.96-
90  Remi van Schaik (PR 1.23.42) Middelburg1.24.27minM45   10.657  5:382.96-
91  Krijn van Sparrentak (debuut) Biggekerke1.24.29minM45   10.653  5:382.96-
92  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.24.32minM60   10.647  5:382.96-
93  Marco van der StapWateringen1.24.33minM45   10.645  5:382.96-
94  Merijn Hooftman (debuut) Goes1.24.34minM45   10.642  5:382.96-
95  Wouter Labrujere (PR 1.16.16) Nieuw- en Sint Joosland1.24.54minM45   10.601  5:402.94-
96  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.24.55minM65   10.599  5:402.94-
97  Ronald kooman (PR 1.14.37) Vlissingen1.25.09minMse   10.570  5:412.94-
98  Sanne HuizerScorpio1.25.12minVse   10.563  5:412.9320
99  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.19.14) Middelburg1.25.48minM45   10.490  5:432.91-
100  Danielle mook (PR)Burgh-Haamstede1.26.03minV45   10.459  5:442.9114
101  Marc Van der WangenBeerse1.26.13minM45   10.439  5:452.90-
102  Andre lous (PR 1.14.50) Westkapelle1.26.26minM45   10.413  5:462.89-
103  Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.26.33minM65   10.399  5:462.89-
104  Marc de Regt (PR 1.11.09) Goes1.26.37minM60   10.391  5:462.89-
105  Dick Assenberg van EijsdeVoorne Atletiek1.26.39minM55   10.387  5:472.89-
106  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.27.02minM50   10.341  5:482.87-
107  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.27.23minM45   10.299  5:502.86-
108  Dita DaalmeijerDynamica1.27.32minV45   10.282  5:502.867
109  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Dynamica1.27.36minV45   10.274  5:502.857
110  Dave Louws (PR 1.17.24) Dynamica1.27.39minM65   10.268  5:512.85-
111  Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.27.47minV45   10.253  5:512.856
112  Marlies HellingMaarssen1.28.01minV35   10.225  5:522.845
113  Joke de Koster (PR 1.17.25) Delta Sport1.28.02minV60   10.223  5:522.845
114  Robert van Popering (PR 1.26.27) Bruinisse1.28.34minMse   10.162  5:542.82-
115  Bart WaasdorpOlympus '701.28.36minM45   10.158  5:542.82-
116  Eelco van Loenen (debuut) Vlissingen1.28.37minM45   10.156  5:542.82-
117  Michiel broosRoosendaal1.28.46minM35   10.139  5:552.82-
118  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.28.51minM65   10.129  5:552.81-
119  Arjan de LangMonster1.29.09minM35   10.095  5:572.80-
120  Patricia Huisman-HersbachOlympus '701.29.27minV45   10.061  5:582.791
121  Jeroen PaymansNieuwdorp1.29.36minM45   10.045  5:582.79-
122  Nellie Blom (PR 1.30.33) Burgh-Haamstede1.30.44minV60   9.919  6:032.76-
123  Sylvia van den HeerikHonselersdijk1.31.03minV45   9.885  6:042.75-
124  Claudia WubbenMonster1.31.03minV45   9.885  6:042.75-
125  Hans Lievense (PR 1.13.48) Middelburg1.31.16minM45   9.861  6:052.74-
126  Sonja JansenDen Hoorn1.31.26minV45   9.843  6:062.73-
127  Ton SmetsersAtletiek Oirschot1.31.32minM45   9.832  6:062.73-
128  Veronica VriendDynamica1.32.14minV55   9.758  6:092.71-
129  Kees DamenPassaat1.32.26minM65   9.737  6:102.70-
130  Floor GroeneveldZwijndrecht1.32.36minM45   9.719  6:102.70-
131  Bernd StruijsOosterhout1.33.04minM45   9.670  6:122.69-
132  Hans van HalAtletiek Oirschot1.33.05minM55   9.669  6:122.69-
133  Roos Slagboom (PR 1.23.54) Middelburg1.33.34minVse   9.619  6:142.67-
134  Corina Lievense (PR 1.13.49) Middelburg1.33.47minV35   9.597  6:152.67-
135  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.33.56minM35   9.581  6:162.66-
136  Esther MondtWillemstad1.34.05minV35   9.566  6:162.66-
137  Ramon Groen (PR 1.20.21) Goes1.34.07minM45   9.563  6:162.66-
138  Marco BellioMaarssen1.34.24minMse   9.534  6:182.65-
139  Chery den Exter (debuut) Vlissingen1.34.45minV40   9.499  6:192.64-
140  Ilonka de Vlaam (PR)Delta Sport1.34.55minV35   9.482  6:202.63-
141  Isto Knaap (PR 1.21.32) Goes1.35.54minM55   9.385  6:242.61-
142  Eric ten FeldScorpio1.36.03minM55   9.370  6:242.60-
143  Leny BurgmansGoirle1.36.20minV55   9.343  6:252.60-
144  Cees van HamOosterhout1.36.22minM65   9.339  6:252.59-
145  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.37.09minM55   9.264  6:292.57-
146  Nancy Hajo´sMiddelburg1.37.10minV45   9.262  6:292.57-
147  Jan Noom (debuut) Scherpenisse1.37.51minMse   9.198  6:312.55-
148  Adrie Van Bavel (PR 1.35.17) Delta Sport1.37.53minM55   9.195  6:322.55-
149  Walter TimmerDelta Sport1.38.05minM35   9.176  6:322.55-
150  Lianne wijsman (PR 1.27.52) Delta Sport1.38.12minV50   9.165  6:332.55-
151  Jeroen DeurlooLeiden1.38.26minMse   9.143  6:342.54-
152  Irene JurnaLeiden1.38.26minVse   9.143  6:342.54-
153  Rosette Verkaart (PR 1.18.53) Vlissingen1.38.30minV40   9.137  6:342.54-
154  Nico 't HoenOlympus '701.38.48minM45   9.109  6:352.53-
155  Erwin van de BoschOuwerkerk1.38.55minM35   9.099  6:362.53-
156  Jacquelien Smit (PR 1.26.39) Heinkenszand1.39.11minV45   9.074  6:372.52-
157  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Dynamica1.40.15minM65   8.978  6:412.49-
158  Joanna BottemaHoeven1.40.21minM45   8.969  6:412.49-
159  Niek Hesp (PR 1.21.39) Goes1.40.29minM45   8.957  6:422.49-
160  Sylvia Glerum (PR 1.21.11) Delta Sport1.41.12minV35   8.893  6:452.47-
161  Maurice BastinDelft1.41.52minM45   8.835  6:472.45-
162  Laila HeshofSteenbergen1.41.58minV45   8.826  6:482.45-
163  Marielle Simonse (PR 1.24.10) AV '561.42.01minV45   8.822  6:482.45-
164  Jolanda Steenbakker (PR 1.28.37) AV '561.42.02minV50   8.821  6:482.45-
165  Eduard van OeverenYerseke1.44.26minMse   8.618  6:582.39-
166  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.46.43minM55   8.434  7:072.34-
167  Franz BosEtten-Leur1.48.03minM65   8.329  7:122.31-
168  Soekie van ZundertRoosendaal1.48.10minV35   8.320  7:132.31-
169  Stan UijtdehaagRoosendaal1.48.11minM45   8.319  7:132.31-
170  Anneke van OlstDe Gemzen1.50.28minV55   8.147  7:222.26-
171  Theo Simons (PR 1.20.56) Dynamica1.52.02minM60   8.033  7:282.23-
172  Sylvia Duinhouwer (PR 1.31.44) Zierikzee1.55.01minV45   7.825  7:402.17-
173  Richard de Vlaam (PR 1.31.12) Delta Sport1.55.03minM35   7.823  7:402.17-
Mannen: 130 (75.14%) => M35=23 - M45=51 - M50=7 - M55=19 - M60=5 - M65=12 - Mse=13
Vrouwen: 43 (24.86%) => V35=8 - V40=2 - V45=16 - V50=3 - V55=3 - V60=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Johan SpruitKapelle-Biezelinge33.05minMse   13.602  4:253.78-
2  Niels van TuilBurgh-Haamstede33.39minMse   13.373  4:293.71+0:34
3  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer33.50minMse   13.300  4:313.69+0:45
4  Pieter KlemSommelsdijk34.07minMse   13.190  4:333.66+1:02
5  Jaap HoekGoedereede34.49minMse   12.925  4:393.59+1:44
6  Jaco KleinjanGoes35.20minMse   12.736  4:433.54+2:15
7  Valentijn SergierIeper35.46minMse   12.582  4:463.49+2:41
8  Ilvia HederikEnergie36.11minVse   12.437  4:493.45+3:06
9  Ron DellebekeDynamica37.25minM55   12.027  4:593.34+4:20
10  Angela BuijckMiddelburg38.34minVse   11.668  5:093.24+5:29
11  Geke FlachHeemstede38.56minVse   11.558  5:113.21+5:51
12  Corne van LomwelOost-Souburg39.50minMse   11.297  5:193.14+6:45
13  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.57minMse   11.264  5:203.13+6:52
14  Els GelokDynamica40.03minV55   11.236  5:203.12+6:58
15  Willem BoschSpirit40.19minMse   11.162  5:233.10+7:14
16  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen40.21minVse   11.152  5:233.10+7:16
17  Lennart de BruijnOud-Beijerland40.28minMse   11.120  5:243.09+7:23
18  Lydia KleinjanGoes40.34minVse   11.093  5:253.08+7:29
19  Frits BurgerZierikzee40.36minMse   11.084  5:253.08+7:31
20  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland40.42minMse   11.057  5:263.07+7:37
21  Joel WoutersHoevelaken40.47minMse   11.034  5:263.06+7:42
22  Ronny VersluysZuidzande41.22minM45   10.878  5:313.02+8:17
23  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.34minVse   10.826  5:333.01+8:29
24  Evelien Capellos-Heerenhoek42.06minVse   10.689  5:372.97+9:01
25  Martin GelukKattendijke42.10minMse   10.672  5:372.96+9:05
26  Acronius KramerGoes42.19minM65   10.634  5:392.95+9:14
27  Renate klaassenOost-Souburg43.28minVse   10.353  5:482.88+10:23
28  Stefan VrijdagRotterdam43.54minMse   10.251  5:512.85+10:49
29  Ineke TempelaarDynamica44.42minV60   10.067  5:582.80+11:37
30  Jesse WernsingDelta Sport44.55minMse   10.019  5:592.78+11:50
31  Tom van der HeijdenVlissingen44.58minMse   10.007  6:002.78+11:53
32  Erik OggelWilhelminadorp45.40minMse   9.854  6:052.74+12:35
33  Janine de WitteSerooskerke46.20minVse   9.712  6:112.70+13:15
34  Peter RentmeesterYerseke47.08minM50   9.547  6:172.65+14:03
35  Cedric BryonIeper47.16minMse   9.520  6:182.64+14:11
36  John van SprundelHoeven47.39minMse   9.444  6:212.62+14:34
37  Christian MullerMiddelburg47.41minMse   9.437  6:212.62+14:36
38  Wim DeClerckIeper48.16minMse   9.323  6:262.59+15:11
39  Lena KleingeldVlissingen48.23minVse   9.301  6:272.58+15:18
40  Lenie van KlevenVlissingen48.36minV60   9.259  6:292.57+15:31
41  Ada de RijkeDelta Sport48.37minVse   9.256  6:292.57+15:32
42  Neil van SluijsKoudekerke48.39minMse   9.250  6:292.57+15:34
43  Nico VriendDynamica49.07minMse   9.162  6:332.54+16:02
44  Louisa MiechielsenVosselaar49.26minVse   9.103  6:352.53+16:21
45  Merel BoschSpirit50.02minVse   8.994  6:402.50+16:57
46  Koen FreijssenRotterdam50.37minMse   8.890  6:452.47+17:32
47  Iris de RooijRotterdam50.38minVse   8.887  6:452.47+17:33
48  Roeland VeraartRotterdam50.40minMse   8.882  6:452.47+17:35
49  Robin VerspeekRotterdam50.42minMse   8.876  6:462.47+17:37
50  Oscar LangerakRotterdam50.43minMse   8.873  6:462.46+17:38
51  Kaj de BoerNieuwerkerk50.57minMse   8.832  6:482.45+17:52
52  Susan KloetDelta Sport51.04minVse   8.812  6:492.45+17:59
53  JaapJan KloetBurgh-Haamstede51.05minMse   8.809  6:492.45+18:00
54  Herman KreeftDelta Sport51.20minM70   8.766  6:512.44+18:15
55  Mia van BelleDynamica51.33minV65   8.729  6:522.42+18:28
56  Els van ZwietenDelta Sport51.37minV70   8.718  6:532.42+18:32
57  Bettina BerrevoetsBruinisse51.54minVse   8.671  6:552.41+18:49
58  Nikki de MackerBurgh-Haamstede52.11minVse   8.623  6:572.40+19:06
59  Theo de MackerDelta Sport52.12minMse   8.621  6:582.39+19:07
60  Jos BrockmansMechelen52.29minMse   8.574  7:002.38+19:24
61  Ben de BoerNieuwerkerk52.47minMse   8.525  7:022.37+19:42
62  Andre FreyssenRotterdam52.48minMse   8.523  7:022.37+19:43
63  Daphne DrenthMaarssen55.41minVse   8.081  7:252.24+22:36
64  Denise BaldingerMaarssen55.43minVse   8.077  7:262.24+22:38
65  Ellen Bosch-KossenSpirit55.50minVse   8.060  7:272.24+22:45
66  Tineke den HarderScorpio55.52minVse   8.055  7:272.24+22:47
67  Dick de boerNieuwerkerk59.10minMse   7.606  7:532.11+26:05
Mannen: 41 (61.19%) => M45=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=36
Vrouwen: 26 (38.81%) => V55=1 - V60=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.816 seconden nodig om deze lijst met 240 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020