maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

d'Ossekoppenloop

Ossenisse, zaterdag 9 september 2017 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart42.07minMse   16.810  3:344.67-
2  Andy HuybensBeveren45.06minM40   15.698  3:494.36+2:59
3  Sander van DoornTerneuzen45.22minMse   15.606  3:514.34+3:15
4  Erwin van de BroekeAxel45.42minM35   15.492  3:524.30+3:35
5  Erik DelpeutArnhem46.50minM45   15.117  3:584.20+4:43
6  Gino van BroeckTemse46.57minM35   15.080  3:594.19+4:50
7  Kris CornelisZele47.13minM40   14.995  4:004.17+5:06
8  Martijn KoxWestdorpe48.20minM35   14.648  4:064.07+6:13
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel48.51minM50   14.493  4:084.03+6:44
10  Marlon RoelsTerneuzen48.59minM45   14.454  4:094.01+6:52
11  Stefan van den BroekeAxel49.18minMse   14.361  4:113.99+7:11
12  Fons de RijckKloosterzande49.26minM50   14.322  4:113.98+7:19
13  Rinus van de WoestijneMiddelburg49.43minM35   14.241  4:133.96+7:36
14  Tim BuysseAssenede49.56minMse   14.179  4:143.94+7:49
15  Lorenzo d´HontKoewacht50.49minMse   13.932  4:183.87+8:42
16  Joop BrooijmansHengstdijk51.03minMse   13.869  4:203.85+8:56
17  Lion BaasVlissingen51.15minM40   13.815  4:213.84+9:08
18  Thomas WulffraatTerneuzen51.59minM35   13.620  4:243.78+9:52
19  Matti BuysseStekene52.02minMse   13.607  4:253.78+9:55
20  André VerdurmenKloosterzande52.16minM50   13.546  4:263.76+10:09
21  Guy van DriesscheGraauw52.26minM45   13.503  4:273.75+10:19
22  Jo VerfaillieOostakker52.28minM60   13.494  4:273.75+10:21
23  Jeroen van DijkeKloosterzande52.31minM35   13.481  4:273.74+10:24
24  Erik BollemanAxel52.36minM45   13.460  4:273.74+10:29
25  Geerd de RijckStekene53.36minM60   13.209  4:333.67+11:29
26  Rick de SmitGoes54.08minMse   13.079  4:353.63+12:01
27  Maurice SteketeeMiddelburg54.10minM35   13.071  4:353.63+12:03
28  Frank BoerebachHoek54.14minM55   13.055  4:363.63+12:07
29  Leo BrackeAxel54.16minM50   13.047  4:363.62+12:09
30  Marnix van den BrandeClinge54.51minMse   12.908  4:393.59+12:44
31  Peter van den BergHulst55.26minM50   12.772  4:423.55+13:19
32  Saskia VercammenSint-Niklaas55.49minV40   12.684  4:443.52+13:42
33  Kris GoossensKieldrecht56.09minM40   12.609  4:463.50+14:02
34  Erwin NachtegaelHeikant56.10minM50   12.605  4:463.50+14:03
35  Leon van BavinchovenTerneuzen56.45minM45   12.476  4:493.47+14:38
36  Mike van HulstHulst57.00minMse   12.421  4:503.45+14:53
37  Eddy de CaluweGraauw57.17minM50   12.360  4:513.43+15:10
38  Theo RoelsKloosterzande57.37minM55   12.288  4:533.41+15:30
39  Koen KoutstaalHulst57.54minM45   12.228  4:543.40+15:47
40  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas58.09minM55   12.175  4:563.38+16:02
41  Stefaan de WertClinge58.27minM45   12.113  4:573.36+16:20
42  René GoetheerWolphaartsdijk58.51minM50   12.031  4:593.34+16:44
43  Jos WynsHallaar58.52minM65   12.027  4:593.34+16:45
44  Renate van HuffelSint Jansteen58.52minV40   12.027  4:593.34+16:45
45  Pascal de GraeveWestdorpe59.11minM45   11.963  5:013.32+17:04
46  Jan BoonmanAxel59.16minM65   11.946  5:013.32+17:09
47  Age BaltSint Jansteen59.44minM50   11.853  5:043.29+17:37
48  Wim StrobbeKloosterzande59.47minM60   11.843  5:043.29+17:40
49  Patrick PielaatTerneuzen59.57minMse   11.810  5:053.28+17:50
50  Tom SchauwaertHulst1.00.10minM55   11.767  5:063.27+18:03
51  Sjaak VroonlandLamswaarde1.00.13minM65   11.758  5:063.27+18:06
52  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.28minM50   11.709  5:073.25+18:21
53  Ellen van LeuvenBreda1.00.41minVse   11.667  5:093.24+18:34
54  Arno EigenraamVlaardingen1.00.48minM55   11.645  5:093.23+18:41
55  Björn de BetuéSint Jansteen1.00.56minM40   11.619  5:103.23+18:49
56  Frans VerwilligenHulst1.01.09minM60   11.578  5:113.22+19:02
57  John MarimanClinge1.01.25minMse   11.528  5:123.20+19:18
58  Bas ValckxHulst1.01.40minM40   11.481  5:143.19+19:33
59  Bram PetersSas van Gent1.02.21minM40   11.355  5:173.15+20:14
60  Jack FolkersmaTerneuzen1.02.26minM45   11.340  5:173.15+20:19
61  Alex van LeuvenSint Jansteen1.02.28minM55   11.334  5:183.15+20:21
62  Marco WautersVogelwaarde1.02.32minM45   11.322  5:183.14+20:25
63  Wim de GreytStekene1.02.51minM50   11.265  5:203.13+20:44
64  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.03.07minV65   11.217  5:213.12+21:00
65  Lauran van den DriesKloosterzande1.04.00minM60   11.063  5:253.07+21:53
66  Ivo de WildeClinge1.04.06minM50   11.045  5:263.07+21:59
67  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.04.07minVse   11.042  5:263.07+22:00
68  Etiën FerketHeikant1.04.07minM55   11.042  5:263.07+22:00
69  Johnny DoomsTerneuzen1.04.22minM60   10.999  5:273.06+22:15
70  Jurgen de BlockClinge1.04.37minM45   10.957  5:293.04+22:30
71  Piet BeijerMiddelburg1.04.39minM65   10.951  5:293.04+22:32
72  Patrick FreijzerHulst1.04.47minM45   10.929  5:293.04+22:40
73  Saskia SmolenaersTerhole1.05.12minV40   10.859  5:323.02+23:05
74  Sven BuhmannHulst1.06.20minMse   10.673  5:372.96+24:13
75  Jos van BellenHulst1.07.47minM60   10.445  5:452.90+25:40
76  Inge BaaertKloosterzande1.08.34minV45   10.326  5:492.87+26:27
77  Natasja BooijWalsoorden1.08.34minV45   10.326  5:492.87+26:27
78  Edwin MoldersGraauw1.09.44minM50   10.153  5:552.82+27:37
79  Arthur StijnsOudelande1.09.49minM70   10.141  5:552.82+27:42
80  Emanuëla BrackeAxel1.10.11minV45   10.088  5:572.80+28:04
81  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.39minMse   10.021  5:592.78+28:32
82  Marieke van HeckeTerneuzen1.10.46minV35   10.005  6:002.78+28:39
83  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.10.48minM50   10.000  6:002.78+28:41
84  Els ZweistraTerneuzen1.11.49minV55   9.858  6:052.74+29:42
85  Geert van HoofSleidinge1.12.41minM40   9.741  6:102.71+30:34
86  Henny van PamelenKloosterzande1.13.09minMse   9.679  6:122.69+31:02
87  Romain BolssensKieldrecht1.14.01minM60   9.565  6:162.66+31:54
88  Dominique de MeySint-Niklaas1.14.04minV50   9.559  6:172.66+31:57
89  Greta CzechHulst1.14.45minV40   9.472  6:202.63+32:38
90  Daniëlle van der KooiTerneuzen1.15.34minV40   9.369  6:242.60+33:27
91  Louis van der SteenGent1.16.22minM60   9.271  6:282.58+34:15
92  Jaap van der MeerBlesdijke1.20.58minM60   8.744  6:522.43+38:51
93  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.25.17minVse   8.302  7:142.31+43:10
94  Tommy DevosHaasdonk1.25.17minM35   8.302  7:142.31+43:10
Mannen: 79 (84.04%) => M35=8 - M40=8 - M45=12 - M50=14 - M55=7 - M60=10 - M65=4 - M70=1 - Mse=15
Vrouwen: 15 (15.96%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.85 km

2019Mark Verhage42:13Liam De Mey42:28Wim Vercruyssen45:32Emmeke Schalken59:5551

11.8 km

2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

11.6 km

2015Francesco Degroote41:11Sander Post42:27Mark Verhage43:17Haike van de Velde56:1566
7.98 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Peter RottierKalken30.11minM35   15.863  3:474.41-
2  Ronny WagenaerMelsele30.40minM45   15.613  3:514.34+0:29
3  Joos PauwelKleit31.25minM50   15.240  3:564.23+1:14
4  Merijn PlatjouwKuitaart31.37minMse   15.144  3:584.21+1:26
5  Chris de GrooteZelzate32.25minMse   14.770  4:044.10+2:14
6  Joris de NeveEeklo32.54minM45   14.553  4:074.04+2:43
8  Ben van VlietTerneuzen33.12minM40   14.422  4:104.01+3:01
9  Edmond HelskensZelzate33.13minM50   14.414  4:104.00+3:02
10  Ralph SchaaljeHulst33.17minMse   14.386  4:104.00+3:06
11  Paul HaertjensBoekhoute33.29minM50   14.300  4:123.97+3:18
12  Omar HillaertWestdorpe33.51minM45   14.145  4:153.93+3:40
13  Patrick de SutterStekene34.04minM55   14.055  4:163.90+3:53
14  Kristof van MaertelaereSas van Gent35.16minMse   13.577  4:253.77+5:05
15  Menno den DekkerTerneuzen35.18minMse   13.564  4:253.77+5:07
16  Niek WielandAxel35.22minM40   13.538  4:263.76+5:11
17  Jordy Morcus AlvarezKuitaart35.32minMse   13.475  4:273.74+5:21
18  Erwin van BeljouwKloosterzande35.51minM45   13.356  4:303.71+5:40
19  Martin NoensKemzeke36.05minM50   13.269  4:313.69+5:54
20  Marc d'HontKuitaart36.13minM50   13.220  4:323.67+6:02
21  Robert de SmetVianen36.17minM70   13.196  4:333.67+6:06
22  Kevin de WulfZelzate36.26minMse   13.142  4:343.65+6:15
23  Eric van GoethemKloosterzande36.35minM50   13.088  4:353.64+6:24
24  Patrick RoosenboomZele37.14minM50   12.859  4:403.57+7:03
25  Martijn BakkerKoewacht37.18minM55   12.836  4:403.57+7:07
26  Hennie DriessenAxel37.28minM40   12.779  4:423.55+7:17
27  Gert-Jan MenheereHulst37.51minM50   12.650  4:453.51+7:40
28  Evert HulshoutKloosterzande38.01minM40   12.594  4:463.50+7:50
29  Wim BakkerTerneuzen38.21minM65   12.485  4:483.47+8:10
30  Rony AdriaenssensLokeren38.33minM60   12.420  4:503.45+8:22
31  Patrick van de VeireBoekhoute38.36minM60   12.404  4:503.45+8:25
32  Hans SmitsKloosterzande38.40minMse   12.383  4:513.44+8:29
33  Cedric de BeeldeSint-Niklaas38.57minMse   12.293  4:533.41+8:46
34  Ko de BruyneKloosterzande39.47minM50   12.035  4:593.34+9:36
35  Frits VervaetWalsoorden40.12minM60   11.910  5:023.31+10:01
36  Bennie BouterseTerneuzen40.43minM50   11.759  5:063.27+10:32
37  Johan BrouwersOssenisse40.50minM50   11.726  5:073.26+10:39
38  Freer van RoeyenAxel41.06minM50   11.650  5:093.24+10:55
39  Yves BrackeZelzate41.12minM40   11.621  5:103.23+11:01
40  Joop MaasKloosterzande41.27minM60   11.551  5:123.21+11:16
41  Eddy WaelputStekene41.52minM50   11.436  5:153.18+11:41
42  Ronald RoctusTerneuzen41.54minM50   11.427  5:153.17+11:43
43  Julie SerrarensLamswaarde42.46minV45   11.196  5:223.11+12:35
44  Claudia PaelinckPuivelde43.00minVse   11.135  5:233.09+12:49
45  Matthieu VerleeSinaai43.00minM35   11.135  5:233.09+12:49
46  Ferdie de KlerkTerneuzen43.39minM70   10.969  5:283.05+13:28
47  William FaesKloosterzande43.51minM45   10.919  5:303.03+13:40
48  Koos SchaayRotterdam44.11minM70   10.837  5:323.01+14:00
49  John GuequierreMiddelburg44.13minM65   10.828  5:323.01+14:02
50  Harry DurinckKalken44.25minM50   10.780  5:342.99+14:14
51  Peter SlockVrasene44.40minM45   10.719  5:362.98+14:29
52  Patrick MichielsNieuw-Namen44.40minM50   10.719  5:362.98+14:29
53  Dirk van den HoeckeZaamslag44.47minM50   10.691  5:372.97+14:36
54  Daan DielemanZaamslag45.10minM65   10.601  5:402.94+14:59
55  Margo HermansOssenisse45.37minV45   10.496  5:432.92+15:26
56  Ron SalomeKloosterzande45.47minM55   10.458  5:442.90+15:36
57  Annelies RombautKieldrecht46.40minV60   10.260  5:512.85+16:29
58  Yves RooversWommelgem47.00minM45   10.187  5:532.83+16:49
59  Judith RidderhofKloosterzande47.20minV35   10.115  5:562.81+17:09
60  Inge KouwenbergWalsoorden48.08minVse   9.947  6:022.76+17:57
61  Remco EveraardKloosterzande48.31minM35   9.869  6:052.74+18:20
62  Arlette HendrickxHallaar49.07minV60   9.748  6:092.71+18:56
63  Karin den DekkerTerneuzen49.08minV45   9.745  6:092.71+18:57
64  Jean-Pierre D'HauwZelzate49.26minM65   9.686  6:122.69+19:15
65  Mariette van GuchtSinaai50.09minV65   9.547  6:172.65+19:58
66  Claire MartensBoekhoute51.06minV50   9.370  6:242.60+20:55
67  Jacqueline MeijersHoedekenskerke51.07minV40   9.367  6:242.60+20:56
68  William VerdonckBeveren52.02minM70   9.202  6:312.56+21:51
69  Aimé SamsonSint-Pauwels53.59minM65   8.869  6:462.46+23:48
70  Philip de VroeSleidinge54.03minM50   8.858  6:462.46+23:52
71  Maria van BelleErtvelde54.03minV70   8.858  6:462.46+23:52
72  Monique van BellenHulst54.49minV55   8.735  6:522.43+24:38
73  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels55.38minM60   8.606  6:582.39+25:27
74  Greta VylderdeSint-Gillis-Waas57.53minV70   8.272  7:152.30+27:42
75  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.53minM80   8.272  7:152.30+27:42
76  Rita van AvermaetAssenede59.23minV65   8.063  7:262.24+29:12
77  Guy GaelensGentbrugge59.23minM55   8.063  7:262.24+29:12
Mannen: 61 (80.26%) => M35=3 - M40=5 - M45=7 - M50=18 - M55=4 - M60=5 - M65=5 - M70=4 - M80=1 - Mse=9
Vrouwen: 15 (19.74%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=2 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.191 seconden nodig om deze lijst met 170 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020