woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Corn Boys Loop

Sas van Gent, zaterdag 10 maart 2018 - Organisatie: Corn Boys
15.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jordi van GuyseWachtebeke53.04minMse   17.751  3:234.93-
2  Frederik ChristiaensBerlare54.14minMse   17.369  3:274.82+1:10
3  Kevin D'HontOudenaarde54.55minMse   17.153  3:304.76+1:51
4  Erik BollemanAxel1.02.49minM45   14.996  4:004.17+9:45
5  Geert de PoorterSas van Gent1.04.05minMse   14.700  4:054.08+11:01
6  Allan van AltenAxel1.05.16minM45   14.433  4:094.01+12:12
7  Glenn ChristiaensZele1.06.52minMse   14.088  4:163.91+13:48
8  Geerd de RijckStekene1.09.12minMse   13.613  4:243.78+16:08
9  Menno den DekkerTerneuzen1.09.14minMse   13.606  4:253.78+16:10
10  Danny de BaereWaasmunster1.09.18minMse   13.593  4:253.78+16:14
11  Danny van DammeSinaai1.09.18minMse   13.593  4:253.78+16:14
12  Michael LippensMoerbeke1.13.04minMse   12.892  4:393.58+20:00
13  Davy DubbeldamSluiskil1.13.13minMse   12.866  4:403.57+20:09
14  Frank BoerebachHoek1.13.17minMse   12.854  4:403.57+20:13
15  Chris de GrooteZelzate1.13.50minMse   12.758  4:423.54+20:46
16  Rene HamelinkZaamslag1.15.05minMse   12.546  4:473.49+22:01
17  Piet PijpelinkTerneuzen1.15.47minMse   12.430  4:503.45+22:43
18  Frans VerwilligenHulst1.15.48minMse   12.427  4:503.45+22:44
19  Sophie BouletGent1.16.28minVse   12.319  4:523.42+23:24
20  Nienke BoogmansMoerbeke1.22.49minVse   11.375  5:163.16+29:45
21  Kristof van PouckeMoerbeke1.22.49minMse   11.375  5:163.16+29:45
22  Jack FolkersmaTerneuzen1.23.12minMse   11.322  5:183.15+30:08
23  Monique KokkeWestdorpe1.23.15minMse   11.315  5:183.14+30:11
24  Mia ClymansVosselaar1.23.18minVse   11.309  5:183.14+30:14
25  Jos van BellenHulst1.23.32minMse   11.277  5:193.13+30:28
26  Els ZweistraTerneuzen1.23.41minV60   11.257  5:203.13+30:37
27  Michel CambeenVogelwaarde1.24.15minMse   11.181  5:223.11+31:11
28  Philippe van GeertruyEkeren1.26.05minMse   10.943  5:293.04+33:01
29  Gert de GrooteZelzate1.27.46minMse   10.733  5:352.98+34:42
30  Philip de VroeSleidinge1.32.49minMse   10.149  5:552.82+39:45
31  Rudy van de VeldeWachtebeke1.32.57minMse   10.134  5:552.82+39:53
32  Romain BolssensKieldrecht1.34.03minMse   10.016  5:592.78+40:59
33  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.43.48minVse   9.075  6:372.52+50:44
34  Tommy DevosHaasdonck1.43.49minMse   9.074  6:372.52+50:45
Mannen: 29 (85.29%) => M45=2 - Mse=27
Vrouwen: 5 (14.71%) => V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15.1 km

2019Sander D'hont57:12Chris de Smit59:10Rudy van Guyse1:01:58Carmen Bogaert1:18:0418

15.7 km

2018Jordi van Guyse53:04Frederik Christiaens54:14Kevin D'Hont54:55Sophie Boulet1:16:2834

15.07 km

2017Frederik Christiaens55:38Henk de Brauwer58:03Allan van Alten1:01:13Martine Boute1:11:3442

15.7 km

2015Sander Post54:30Frederik Christiaens56:20Luc D'heer1:00:46Nadia Bleyenberg1:18:0653

15.6 km

2014Sander Verminck52:43Edwin de la Ruelle55:53Matti Buysse57:12Martine Boute1:08:3861
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick MichielsNieuw-Namen32.04minMse   16.091  3:444.47-
2  Stijn VermeerschDenderleeuw33.23minMse   15.457  3:534.29+1:19
3  Theo van HavermaetGrembergen33.48minMse   15.266  3:564.24+1:44
4  Ronny WagenaerMelsele34.21minMse   15.022  4:004.17+2:17
5  Joakim van GasseSint-Pauwels34.52minMse   14.799  4:034.11+2:48
6  Ben van VlietTerneuzen34.57minMse   14.764  4:044.10+2:53
7  Edmond HelskensZelzate35.35minMse   14.501  4:084.03+3:31
8  Marcel AdriaanseMiddelburg36.41minM45   14.066  4:163.91+4:37
9  Ralph SchaaljeAxel37.06minMse   13.908  4:193.86+5:02
10  Philip VioenKoewacht38.02minMse   13.567  4:253.77+5:58
11  Xavier HermanSas van Gent38.12minM40   13.508  4:273.75+6:08
12  Jos van GrembergheKoewacht38.16minMse   13.484  4:273.75+6:12
13  Dieter HemelsoetEvergem38.22minMse   13.449  4:283.74+6:18
14  Joris de NeveEeklo38.58minMse   13.242  4:323.68+6:54
15  Davy TeirlynckMoerbeke39.06minMse   13.197  4:333.67+7:02
16  Michael VerstraetenMoerbeke39.08minMse   13.186  4:333.66+7:04
17  Matthieu VerleeSinaai39.40minMse   13.008  4:373.61+7:36
18  Martin NoensKemzeke39.46minMse   12.976  4:373.60+7:42
19  Patrick de SutterStekene39.53minMse   12.938  4:383.59+7:49
20  Ivan de KeyserWaasmunster40.27minMse   12.756  4:423.54+8:23
21  Dimitri CuyversStekene40.35minMse   12.715  4:433.53+8:31
22  Ellen de WeverBoekhoute41.30minVse   12.434  4:503.45+9:26
23  Alain LippensErtvelde41.33minMse   12.419  4:503.45+9:29
24  Cedric de BeeldeSint-Niklaas42.02minMse   12.276  4:533.41+9:58
25  Willem van der HeydenKieldrecht42.15minMse   12.213  4:553.39+10:11
26  Hennie DriessenAxel42.30minMse   12.141  4:573.37+10:26
27  Dirk de BosscherLokeren42.54minMse   12.028  4:593.34+10:50
28  Wim BakkerTerneuzen43.47minM65   11.785  5:053.27+11:43
29  Chris SchelkensDenderzeele44.15minMse   11.661  5:093.24+12:11
30  Marc GorisVosselaar44.39minMse   11.557  5:123.21+12:35
31  Andy HuybensBeveren44.53minMse   11.496  5:133.19+12:49
32  Marc WelvaertOosteeklo44.56minMse   11.484  5:133.19+12:52
33  Patrick CarlierErtvelde46.30minMse   11.097  5:243.08+14:26
34  Bennie BouterseTerneuzen46.35minMse   11.077  5:253.08+14:31
35  Ides CocquytDendermonde46.41minMse   11.053  5:263.07+14:37
36  Rudy CocquytWondelgem46.49minMse   11.022  5:273.06+14:45
37  Claudia PaelinckPuivelde47.45minVse   10.806  5:333.00+15:41
38  Ferdie de KlerkTerneuzen47.45minM70   10.806  5:333.00+15:41
39  Tom de RudderTemse49.04minMse   10.516  5:422.92+17:00
40  Didier van NieuwenhuyseAssenede49.10minMse   10.495  5:432.92+17:06
41  Annelies RombautKieldrecht50.38minVse   10.191  5:532.83+18:34
42  Isabelle JacobsLokeren51.02minVse   10.111  5:562.81+18:58
43  Gerrit LangenbergSluiskil51.07minMse   10.095  5:572.80+19:03
44  Karin den DekkerTerneuzen51.28minV45   10.026  5:592.78+19:24
45  Ronald BreepoelSluiskil52.14minMse   9.879  6:042.74+20:10
46  Stefan de SaedeleerZelzate53.36minMse   9.627  6:142.67+21:32
47  Jean Pierre D'HauwZelzate55.26minMse   9.308  6:272.59+23:22
48  Annelore de BosscherLokeren56.15minVse   9.173  6:322.55+24:11
49  Arsene van LaekenAssenede56.18minMse   9.165  6:332.55+24:14
50  Claire MartensBoekhoute57.20minVse   9.000  6:402.50+25:16
51  Maria van BelleErtvelde58.49minVse   8.773  6:502.44+26:45
52  Mariette van GuchtSinaai59.02minVse   8.741  6:522.43+26:58
53  Aime SamsonSint-Pauwels59.26minMse   8.682  6:552.41+27:22
54  William VerdonckBeveren1.05.26minMse   7.886  7:372.19+33:22
55  Carlos de WillemackerAalter1.05.26minMse   7.886  7:372.19+33:22
56  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.05.26minVse   7.886  7:372.19+33:22
57  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.05.26minMse   7.886  7:372.19+33:22
Mannen: 47 (82.46%) => M40=1 - M45=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=43
Vrouwen: 10 (17.54%) => V45=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.12 seconden nodig om deze lijst met 91 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020