dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Midwinter Halve Marathon

Cadzand, zondag 4 februari 2018 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.33minM35   17.448  3:264.85725
2  Sanne SwolfsKnokke1.16.16minMse   16.598  3:374.61609
3  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Vlissingen1.16.25minM35   16.565  3:374.60604
4  Allen de BelKruisem1.16.44minM35   16.497  3:384.58595
5  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.16.49minMse   16.479  3:384.58592
6  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.17.21minM35   16.365  3:404.55577
7  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.19.39minM35   15.893  3:474.41512
8  Christophe De KetelaereEke1.19.47minM40   15.866  3:474.41508
9  Glenn VermanderDadizele1.19.58minMse   15.830  3:474.40503
10  Mark verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.20.27minMse   15.735  3:494.37490
11  Maarten VermeulenMesselbroek1.20.37minM35   15.702  3:494.36486
12  Christophe NicolaijKortrijk1.20.37minMse   15.702  3:494.36486
13  Maarten BackaertBeveren1.20.44minMse   15.679  3:504.36483
14  Dries LeysSint-Andries1.20.46minM35   15.673  3:504.35482
15  Rik WolswinkelWoudenberg1.20.51minM40   15.657  3:504.35479
16  Bart verbekeStasegem1.20.52minM35   15.654  3:504.35479
17  Koen Van HavermaetWaasmunster1.20.57minMse   15.637  3:504.34477
18  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.21.30minM35   15.532  3:524.31462
19  Thijs BlondeelKnokke1.21.43minMse   15.491  3:524.30457
20  Pascal UrbainWondelgem1.22.07minM40   15.415  3:544.28446
21  Maarten LoopgidsLovendegem1.22.08minM40   15.412  3:544.28446
22  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.22.09minMse   15.409  3:544.28446
24  Germer CardonHamme1.22.33minMse   15.334  3:554.26435
25  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.22.52minM45   15.276  3:564.24427
26  Jorim de Boks (PR 1.18.21) Middelburg1.22.58minMse   15.257  3:564.24425
27  Roland UnterwegerBeveren1.22.59minMse   15.254  3:564.24425
28  Wim BogaertGent1.23.54minM40   15.088  3:594.19402
29  Andy HoubensBeveren1.23.56minM40   15.082  3:594.19401
30  Jari De JaegereSint Denijs1.23.57minMse   15.079  3:594.19401
31  Wim BrackeBrugge1.24.11minM35   15.037  3:594.18395
32  Bart YsebaertBrugge1.24.17minM35   15.019  4:004.17393
33  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.24.31minM50   14.978  4:004.16387
34  Bert van de VeldeBassevelde1.24.52minM35   14.916  4:014.14379
35  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.24.57minM35   14.901  4:024.14377
36  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.24.57minM45   14.901  4:024.14377
37  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.24.59minM60   14.895  4:024.14376
38  Sander VanweldenSint Kruis1.25.14minMse   14.852  4:024.13370
39  Eddy MerckxBerchem1.26.05minM45   14.705  4:054.08351
40  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.26.17minM35   14.671  4:054.08346
41  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.26.18minM45   14.668  4:054.07346
42  Gwendolyn de DeyneAalter1.26.18minVse   14.668  4:054.07586
43  Stef MaternéRotselaar1.26.29minM50   14.637  4:064.07342
44  Jan Van GilsLint1.26.32minM40   14.628  4:064.06341
45  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.26.48minV35   14.584  4:074.05572
46  Björn PollentierVeurne1.26.52minM35   14.572  4:074.05333
47  Erik Cappon (PR 1.13.52) Zuidzande1.27.18minM50   14.500  4:084.03324
48  Edwin de NeijsTilburg1.27.30minM45   14.467  4:094.02319
49  Björn RingootNieuwpoort1.27.32minM40   14.461  4:094.02319
50  Rob van t Veen (PR 1.20.58) Goes1.27.34minM35   14.456  4:094.02318
51  Giovanni CotteniesHulste1.27.34minMse   14.456  4:094.02318
52  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.27.34minV40   14.456  4:094.02553
53  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.27.35minM50   14.453  4:094.01318
54  Ward GoethalsAdegem1.27.42minM35   14.434  4:094.01315
55  Edwin StrobbeZomergem1.27.48minM45   14.417  4:104.00313
57  Dominique De MeyerLokeren1.28.05minM40   14.371  4:113.99307
58  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.28.31minM35   14.301  4:123.97298
59  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.28.36minM40   14.287  4:123.97296
60  Tom JanssensEksaarde1.28.37minM35   14.285  4:123.97296
61  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.28.42minMse   14.271  4:123.96294
62  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.28.48minM55   14.255  4:133.96292
63  Kevin GadeyneIchtegem1.29.04minMse   14.212  4:133.95286
64  David Van VookenEeklo1.29.07minM45   14.204  4:133.95285
65  Simon De JongheBerchem1.29.18minMse   14.175  4:143.94282
66  Wim De VreeseGent1.29.28minM40   14.149  4:143.93278
67  Tim VerbekeSint-Laureins1.29.37minM35   14.125  4:153.92275
68  barbara De BrouwerKortrijk1.29.38minVse   14.123  4:153.92502
69  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.29.52minMse   14.086  4:163.91270
70  Nico BoussauwTorhout1.29.53minM40   14.083  4:163.91270
71  Yves ClaeysDilbeek1.29.57minMse   14.073  4:163.91269
72  Nicolas VanlerbergheHeist1.30.03minM35   14.057  4:163.90267
73  Dominique CoulonBellegem1.30.13minM45   14.031  4:173.90263
74  Dirk MerlierWaregem1.30.16minM50   14.023  4:173.90262
75  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.30.20minM50   14.013  4:173.89261
76  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.30.21minM35   14.011  4:173.89261
77  Miguel HeyerickMachelen1.30.23minMse   14.005  4:173.89260
78  Patrick DecorteGistel1.30.27minM55   13.995  4:173.89259
79  Dre BilletWuustwezel1.30.27minM55   13.995  4:173.89259
80  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.30.29minM45   13.990  4:173.89258
81  Jacques van den AbeeleKluizen1.30.31minM35   13.985  4:173.88257
82  Kees Van der VlietRoosendaal1.30.31minM45   13.985  4:173.88257
83  Kristof VereeckeWachtebeke1.30.33minM35   13.980  4:183.88257
84  Wouter Van ParysAfsnee1.30.38minM35   13.967  4:183.88255
85  Andy De JaegereSint Denijs1.30.40minM45   13.962  4:183.88254
86  Geert Waelput (PR 1.23.07) Koewacht1.30.44minM45   13.951  4:183.88253
87  Jan Vermeulen (PR 1.27.24) Clinge1.30.46minM50   13.946  4:183.87253
88  Jan Rouwendaal (PR 1.29.47) Vogelwaarde1.30.47minM35   13.944  4:183.87252
89  Kurt SwalensBuizingen1.31.01minM45   13.908  4:193.86248
90  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.31.03minM45   13.903  4:193.86247
91  Kris De VrieseDrongen1.31.16minM35   13.870  4:203.85243
92  Marc PapanikitasMortsel1.31.25minM50   13.847  4:203.85240
93  Steven DeclercqGent1.31.26minM40   13.845  4:203.85240
94  Jan SeynaeveGent1.31.29minM50   13.837  4:203.84239
95  hans CaenepeelOostkamp1.31.40minM45   13.809  4:213.84235
96  Pieter pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.31.41minM45   13.807  4:213.84235
97  Jorge ScheirensBrugge1.31.41minM35   13.807  4:213.84235
98  Dirk SchaeleMelle1.31.55minM50   13.772  4:213.83231
99  John van Dijke (PR)Kloosterzande1.32.02minM45   13.754  4:223.82229
100  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.32.02minM50   13.754  4:223.82229
101  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.32.12minM45   13.729  4:223.81226
104  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.32.18minMse   13.715  4:223.81224
108  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.32.39minM35   13.663  4:233.80218
113  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.32.57minM35   13.619  4:243.78212
116  Christian van der Reest (PR 1.30.42) Oudelande1.33.17minMse   13.570  4:253.77206
120  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.33.24minM45   13.553  4:263.76204
123  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Vlissingen1.33.38minM35   13.519  4:263.76200
129  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Vlissingen1.33.57minVse   13.474  4:273.74402
130  Erwin Adan (PR 1.08.41) Vlissingen1.33.58minMse   13.471  4:273.74195
136  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.34.22minM40   13.414  4:283.73188
139  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.34.45minM50   13.360  4:293.71182
140  Michel van den Bos (PR 1.28.40) Zierikzee1.34.48minM50   13.353  4:303.71181
146  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.35.01minM45   13.322  4:303.70177
154  Jeroen van Goethem (PR 1.32.23) Kloosterzande1.35.25minMse   13.267  4:313.69171
155  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.35.29minV35   13.257  4:323.68370
157  Patrick van Morrelgem (PR 1.31.32) Sluis1.35.42minM35   13.227  4:323.67166
166  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.36.16minM50   13.149  4:343.65158
167  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.36.24minM45   13.131  4:343.65156
169  Marco Toussaint (PR 1.30.01) Wolphaartsdijk1.36.31minM50   13.115  4:343.64154
171  Esther Verhaegen (PR 1.35.57) Sluis1.36.33minVse   13.111  4:353.64348
172  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.36.34minM50   13.109  4:353.64153
180  jan De Jager (PR)Wolphaartsdijk1.36.58minM40   13.054  4:363.63147
181  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.36.59minM45   13.052  4:363.63147
192  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.37.31minM45   12.981  4:373.61139
194  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.37.41minM45   12.959  4:383.60137
196  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.37.45minM50   12.950  4:383.60136
200  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.38.03minM60   12.910  4:393.59132
208  Elsbeth Haasnoot (PR)Middelburg1.38.20minV35   12.873  4:403.58313
210  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.38.25minM45   12.862  4:403.57127
211  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.38.28minM50   12.856  4:403.57126
212  Rinus WitteMiddelburg1.38.34minM55   12.843  4:403.57125
216  Annet van der Linde (PR 1.31.20) Nisse1.38.46minV45   12.817  4:413.56305
217  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.38.50minM45   12.808  4:413.56121
218  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.38.52minM50   12.804  4:413.56121
222  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.39.06minM45   12.773  4:423.55117
223  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.39.15minM55   12.754  4:423.54116
224  Robert van de Kerkhove (PR 1.37.29) Aardenburg1.39.16minM40   12.752  4:423.54115
225  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
231  Marcel Vervuurt (PR)Middelburg1.39.47minM45   12.686  4:443.52109
232  Marco Ottjes (PR 1.19.26) Goes1.39.49minM45   12.682  4:443.52108
235  Jeroen Dellaert (PR 1.38.25) Groede1.40.05minM35   12.648  4:453.51105
236  Koen HamelinkBreskens1.40.06minMse   12.646  4:453.51105
237  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.40.06minM35   12.646  4:453.51105
239  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Grijpskerke1.40.10minM40   12.637  4:453.51104
240  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Grijpskerke1.40.10minV35   12.637  4:453.51279
251  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.40.59minM40   12.535  4:473.4894
252  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.41.01minM45   12.531  4:473.4894
256  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.41.06minM45   12.521  4:483.4893
258  Joris ClerboutKapelle-Biezelinge1.41.09minM45   12.515  4:483.4892
261  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.41.21minM50   12.490  4:483.4790
263  Geert de Poorter (debuut) Sas van Gent1.41.24minM50   12.484  4:483.4789
269  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.41.32minM55   12.467  4:493.4688
270  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.41.40minM55   12.451  4:493.4686
273  David Pieters (PR 1.37.27) Oostburg1.41.52minM35   12.427  4:503.4584
280  John Birch (PR 1.35.58) Breskens1.42.10minM50   12.390  4:513.4481
285  Omar Hillaert (PR 1.36.56) Westdorpe1.42.18minM45   12.374  4:513.4479
286  Renate de Reus (PR 1.36.03) Vlissingen1.42.21minVse   12.368  4:513.44241
288  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.42.26minM45   12.358  4:513.4378
298  Dick Hoogesteger (PR)Heinkenszand1.42.48minM50   12.314  4:523.4274
301  Reggy Heijens (PR 1.40.04) Vogelwaarde1.42.50minM45   12.310  4:523.4274
306  Walther Murre (PR 1.42.05) Zaamslag1.43.02minM50   12.286  4:533.4171
320  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.43.45minM50   12.201  4:553.3964
321  Johnny Berk (PR)Kapelle-Biezelinge1.43.49minM35   12.193  4:553.3964
328  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
330  Monique Nobus (PR 1.37.01) Aardenburg1.44.03minVse   12.166  4:563.38213
332  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.44.13minM50   12.146  4:563.3760
337  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.44.23minM45   12.127  4:573.3758
338  Rinus Reijngoudt (PR 1.35.28) Scheldesport1.44.24minM55   12.125  4:573.3758
339  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.44.27minM45   12.119  4:573.3758
344  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant1.44.31minM55   12.111  4:573.3657
345  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.44.31minV35   12.111  4:573.36206
348  Dennis Kaashoek (PR)Oostburg1.44.45minM35   12.084  4:583.3655
355  Peter Claes (PR 1.42.22) Sluiskil1.44.57minM50   12.061  4:583.3553
357  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.45.00minM60   12.056  4:593.3553
360  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.45.08minM55   12.040  4:593.3452
362  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.45.14minM45   12.029  4:593.3451
363  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen1.45.15minM45   12.027  4:593.3451
367  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.45.27minM55   12.004  5:003.3349
372  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.45.35minVse   11.989  5:003.33190
376  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke1.45.51minMse   11.959  5:013.3246
377  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg1.45.54minVse   11.953  5:013.32185
382  Johan GoensePhilippine1.46.08minM65   11.927  5:023.3143
383  Arjan van den BergeEllewoutsdijk1.46.09minM35   11.925  5:023.3143
393  Vicky Wiessner (PR 1.38.21) Middelburg1.46.37minV40   11.873  5:033.30174
394  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.46.38minV45   11.871  5:033.30174
399  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.46.44minM55   11.860  5:043.2939
400  Alexander de Reu (debuut) Goes1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
403  Twan Timmermans (PR 1.39.00) Hoofdplaat1.46.58minM55   11.834  5:043.2937
404  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.47.00minM45   11.830  5:043.2937
408  Douwe Wortman (PR 1.37.59) Axel1.47.07minM45   11.817  5:053.2836
409  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.47.07minM40   11.817  5:053.2836
411  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
415  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.47.23minM40   11.788  5:053.2734
416  Patrick Dobbelaar (PR 1.47.06) Hoek1.47.29minM50   11.777  5:063.2733
418  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.47.35minM40   11.766  5:063.2732
421  Menno van der Zanden (PR 1.46.49) Philippine1.47.40minMse   11.757  5:063.2732
422  Alexander Elfrink (PR 1.41.18) Breskens1.47.44minM40   11.750  5:063.2631
424  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire1.47.55minM35   11.730  5:073.2630
428  Peter van den Heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.48.05minM35   11.712  5:073.2529
432  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.48.17minM50   11.690  5:083.2528
442  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.48.53minM55   11.626  5:103.2324
444  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.49.00minM50   11.613  5:103.2323
448  Edwin Riemens (PR)Axel1.49.05minM50   11.604  5:103.2223
454  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.49.23minM50   11.573  5:113.2121
460  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Breskens1.49.36minM45   11.550  5:123.2120
465  Arne den Toonder (PR 1.40.06) Ovezande1.49.43minM45   11.537  5:123.2019
480  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.50.36minM60   11.445  5:153.1815
481  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.50.36minM65   11.445  5:153.1815
482  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.50.36minV40   11.445  5:153.18122
483  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.50.37minV50   11.444  5:153.18122
484  Age Balt (PR 1.47.51) Hulst1.50.38minM50   11.442  5:153.1815
488  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
489  Natasja de Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.50.44minV45   11.432  5:153.18121
497  Martin de jaeger (PR 1.43.23) Terneuzen1.51.02minM45   11.401  5:163.1713
502  Simon de Feijter (PR 1.39.02) Breskens1.51.07minM50   11.392  5:163.1613
507  Valentino van OvermeerenSas van Gent1.51.28minM55   11.356  5:173.1511
512  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.51.48minV35   11.322  5:183.15108
516  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.52.01minM55   11.301  5:193.149
517  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.52.05minM45   11.294  5:193.149
519  Eric van Goethem (PR 1.48.35) Kloosterzande1.52.18minM50   11.272  5:193.138
520  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.52.18minM55   11.272  5:193.138
521  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.52.20minM45   11.269  5:193.138
522  Linda Vermeulen (PR)Schoondijke1.52.23minV35   11.264  5:203.13102
526  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.52.27minM45   11.257  5:203.138
529  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.52.32minMse   11.249  5:203.127
534  Jurgen Willemsen (PR)Schoondijke1.52.42minM40   11.232  5:213.127
541  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.52.53minV55   11.214  5:213.1196
542  Inge de Booij (PR 1.48.41) Graauw1.52.54minVse   11.212  5:213.1196
548  Fabian de BooyTerneuzen1.53.08minMse   11.189  5:223.115
549  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.53.12minM55   11.182  5:223.115
555  Bart SmetHulst1.53.18minM35   11.173  5:223.105
556  Luuk Verhagen (debuut) Hulst1.53.18minM35   11.173  5:223.105
557  Roy CapponTerneuzen1.53.22minM40   11.166  5:223.105
560  Annette Bevelander (PR 1.41.17) Rilland1.53.40minVse   11.137  5:233.0988
563  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55) Axel1.53.46minM35   11.127  5:243.094
564  Maarten Everaard (PR)Hulst1.53.48minM40   11.123  5:243.094
567  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.53.56minM60   11.110  5:243.093
569  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.53.57minM55   11.109  5:243.093
572  Menno Kole (PR 1.39.16) Kapelle-Biezelinge1.54.02minMse   11.101  5:243.083
574  Marco van t Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.54.10minM45   11.088  5:253.083
575  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge1.54.11minM45   11.086  5:253.083
576  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.54.11minM40   11.086  5:253.083
577  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke1.54.11minV50   11.086  5:253.0883
581  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.54.19minM50   11.073  5:253.083
588  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.54.40minV50   11.039  5:263.0778
589  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke1.54.40minMse   11.039  5:263.072
593  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.54.53minM50   11.019  5:273.062
594  Ramon Groen (PR)Goes1.54.59minM45   11.009  5:273.062
602  Xavier Duthoy (PR)Aardenburg1.55.15minM40   10.984  5:283.051
603  Jl vroonlandLamswaarde1.55.16minM60   10.982  5:283.051
606  Koen Van HulleMoerkerke1.55.29minM55   10.961  5:283.041
607  Richard Klap (PR 1.49.29) Goes1.55.29minM50   10.961  5:283.041
610  Annemiek Verhage (PR 1.39.51) Middelburg1.55.45minVse   10.936  5:293.0468
617  Michel Fieret (PR 1.47.37) Terneuzen1.56.05minM40   10.905  5:303.03-
624  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.56.22minM65   10.878  5:313.02-
630  Enrico kraak (PR 1.43.11) Goes1.56.41minM45   10.849  5:323.01-
632  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.56.58minM50   10.822  5:333.01-
633  Marc Rammant (PR 1.54.32) Oostburg1.57.00minM55   10.819  5:333.01-
636  Dieuwert Sturm (PR 1.54.07) Zaamslag1.57.08minM50   10.807  5:333.00-
638  Suzanne Geschiere (PR 1.48.22) Middelburg1.57.13minV50   10.799  5:333.0056
641  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.57.15minM60   10.796  5:333.00-
647  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen1.57.24minM45   10.782  5:343.00-
648  Sophie segersWestdorpe1.57.24minV40   10.782  5:343.0054
649  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande1.57.24minV45   10.782  5:343.0054
650  Audry van Dijke (PR)Kloosterzande1.57.24minV40   10.782  5:343.0054
654  Wilfried de Kort (PR 1.30.23) Axel1.57.34minM60   10.767  5:342.99-
656  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement1.57.35minM45   10.766  5:342.99-
659  Ilse NieskensTerneuzen1.57.38minV50   10.761  5:352.9953
660  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.43minM65   10.753  5:352.99-
664  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande1.57.46minV35   10.749  5:352.9951
665  Eva van Hoek (PR 1.49.59) Middelburg1.57.47minV35   10.747  5:352.9951
666  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet1.57.48minM50   10.746  5:352.98-
671  Aafje van Remoortere (debuut) Biervliet1.57.58minV40   10.731  5:352.9850
676  Bas Valckx (PR 1.52.50) Hulst1.58.08minM40   10.715  5:362.98-
680  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.58.11minV50   10.711  5:362.9848
685  Linda Dekker (PR 1.48.50) Middelburg1.58.26minV45   10.688  5:372.9746
687  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand1.58.30minV50   10.682  5:372.9746
692  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.58.51minM65   10.651  5:382.96-
693  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.58.55minM45   10.645  5:382.96-
698  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.59.09minVse   10.624  5:392.9541
701  Pascal Elegeert (PR 1.54.28) Hulst1.59.21minMse   10.606  5:392.95-
715  Tommy Valckx (PR 1.48.42) Hulst1.59.52minM40   10.560  5:412.93-
723  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.00.12minM45   10.531  5:422.93-
728  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens2.00.29minM50   10.506  5:432.92-
729  Ronny Versluys (PR)Zuidzande2.00.31minM45   10.504  5:432.92-
730  John de Vrieze (PR 1.56.33) Goes2.00.32minMse   10.502  5:432.92-
735  Martin van Heel (PR 1.53.07) Terneuzen2.00.46minM40   10.482  5:432.91-
746  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.01.34minV40   10.413  5:462.8926
749  Ricardo van OvermeerenSas van Gent2.01.37minMse   10.409  5:462.89-
750  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.01.40minV50   10.404  5:462.8926
751  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.01.45minV50   10.397  5:462.8925
757  Uurtje de PagterMiddelburg2.01.58minM40   10.379  5:472.88-
758  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Oostburg2.01.58minM50   10.379  5:472.88-
759  Etiën Ferket (PR 1.53.10) Heikant2.01.58minM55   10.379  5:472.88-
768  Hans den Boer (debuut) Nieuwdorp2.02.08minM55   10.364  5:472.88-
770  Debby Elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.02.12minVse   10.359  5:482.8823
773  Edwin Boogaard (PR 2.01.29) Zoutelande2.02.21minM35   10.346  5:482.87-
777  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke2.02.29minM70   10.335  5:482.87-
778  Stephanie van PouckeBreskens2.02.30minVse   10.333  5:482.8721
781  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.02.34minV45   10.328  5:492.8721
787  Sven Buhmann (PR)Hulst2.02.48minM35   10.308  5:492.86-
789  Bjorn de Betue (PR 1.42.58) Sint Jansteen2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
790  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Spui2.02.52minM50   10.303  5:492.86-
792  Conrad de Ridder (PR)Philippine2.02.55minM50   10.298  5:502.86-
793  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.02.59minV45   10.293  5:502.8619
795  Marc d'Hont (PR 1.37.24) Kuitaart2.03.05minM45   10.284  5:502.86-
796  Jacqueline d'Hont (PR)Kuitaart2.03.06minV50   10.283  5:502.8618
799  Gerry Blaakman (PR 1.55.48) Terneuzen2.03.16minM45   10.269  5:512.85-
806  Edwin DorrepaalWemeldinge2.03.34minM45   10.244  5:512.85-
810  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.03.49minV55   10.224  5:522.8415
812  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen2.04.03minM60   10.204  5:532.83-
813  Angelique Harinck (PR 1.54.23) Oost-Souburg2.04.03minV45   10.204  5:532.8314
817  Rebecca de Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.04.28minV50   10.170  5:542.8313
823  Norbert WillemsenSchoondijke2.04.55minM35   10.134  5:552.81-
824  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen2.04.57minM55   10.131  5:552.81-
829  Tristan van OvermeerenSas van Gent2.05.09minMse   10.115  5:562.81-
831  Jelko Sweegers (PR 1.49.26) Breskens2.05.25minMse   10.093  5:572.80-
836  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.05.35minM55   10.080  5:572.80-
837  Eric Tissink (debuut) Zaamslag2.05.36minMse   10.078  5:572.80-
840  Daniëlla de DeckereHulst2.05.47minV45   10.064  5:582.808
844  Paul TaelmanIJzendijke2.05.59minMse   10.048  5:582.79-
846  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg2.06.02minV50   10.044  5:582.797
852  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.06.13minV45   10.029  5:592.797
856  Piet Jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.06.51minM60   9.979  6:012.77-
857  Monique Rijkse (PR)Middelburg2.06.52minV45   9.978  6:012.775
858  Bernice van de VeldeKapelle-Biezelinge2.06.53minVse   9.976  6:012.775
860  Christian Kouijzer (debuut) Hulst2.07.11minV50   9.953  6:022.764
861  Sandra van Dorsselaer (PR 1.57.15) Hulst2.07.13minV50   9.950  6:022.764
862  Cremers EvelynMiddelburg2.07.13minV35   9.950  6:022.764
864  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen2.07.19minM45   9.943  6:022.76-
866  Jolanda VosTerneuzen2.07.21minV40   9.940  6:022.764
876  Michel Cambeen (PR 1.59.48) Vogelwaarde2.07.59minM35   9.891  6:042.75-
879  Marjan Mistiaen (PR)Zuidzande2.08.04minV35   9.884  6:042.753
886  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat2.08.26minV45   9.856  6:052.742
896  Juri GoudswaardZierikzee2.09.08minMse   9.803  6:072.72-
900  Lien PrevostMiddelburg2.09.14minV35   9.795  6:082.721
902  Manon Heyens (PR)Sint Jansteen2.09.23minVse   9.784  6:082.721
905  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.09.29minV45   9.776  6:082.721
918  Pauline Todd (debuut) Oostburg2.10.06minV35   9.730  6:102.70-
919  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.10.10minM60   9.725  6:102.70-
922  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Hulst2.10.21minVse   9.711  6:112.70-
924  Annemieke Rijnberg (PR 2.02.21) Zuidzande2.10.21minV50   9.711  6:112.70-
932  Leo Hoeksma (PR 2.05.58) Koewacht2.10.46minM60   9.680  6:122.69-
934  Nienke BoogmansMoerbeke2.10.50minVse   9.675  6:122.69-
941  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.11.05minM45   9.657  6:132.68-
946  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.12.22minV55   9.563  6:162.66-
948  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.12.48minM65   9.532  6:182.65-
950  Robert de GoedeHulst2.12.55minM50   9.524  6:182.65-
951  Lotje van den Berg (PR 1.59.40) Terhole2.12.56minV35   9.522  6:182.65-
953  Sheila Baars (PR)Axel2.13.24minVse   9.489  6:192.64-
967  Wim Menu (PR 2.03.28) Kloosterzande2.14.21minM50   9.422  6:222.62-
975  Marcel de Cock (PR 2.02.11) Vogelwaarde2.15.22minM50   9.351  6:252.60-
977  Jorien Boidin (PR)Oostburg2.15.34minV55   9.337  6:262.59-
984  Maud Van Leening (PR 2.09.37) Sluis2.16.50minVse   9.251  6:292.57-
985  Iris van de Kerkhove (PR 1.56.45) Aardenburg2.16.50minV40   9.251  6:292.57-
986  Sjaak Lijbaart (PR)Sluiskil2.16.51minM65   9.250  6:292.57-
987  Myriam Baute (PR 2.06.27) Terneuzen2.17.02minVse   9.238  6:302.57-
988  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.17.07minV35   9.232  6:302.56-
992  Michel de Meijer (PR 2.09.43) Cadzand2.18.51minM55   9.117  6:352.53-
996  Karin de Beule (PR 2.13.51) Heikant2.20.52minV45   8.986  6:412.50-
997  Greta Czech (debuut) Hulst2.21.01minV40   8.977  6:412.49-
998  Monique de Rooij (PR 2.05.43) Hoek2.21.09minV50   8.968  6:412.49-
1003  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat2.22.07minV40   8.907  6:442.47-
1004  Marc Buth (debuut) Middelburg2.22.30minM45   8.883  6:452.47-
1006  Cindy Dijkers (PR 2.14.38) Biervliet2.22.39minV40   8.874  6:462.46-
1007  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.22.52minV50   8.860  6:462.46-
1012  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.24.04minV40   8.787  6:502.44-
1015  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag2.24.39minM50   8.751  6:512.43-
1016  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine2.24.48minM50   8.742  6:522.43-
1021  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Terneuzen2.25.43minV45   8.687  6:542.41-
1026  Jacqueline Meijers (PR 2.11.13) Hoedekenskerke2.26.41minV40   8.630  6:572.40-
1030  Kim van PouckeBreskens2.27.54minVse   8.559  7:012.38-
1031  Bo WondergemTerneuzen2.28.00minVse   8.553  7:012.38-
1035  Julie Serrarens (PR 1.52.44) Lamswaarde2.29.10minV45   8.486  7:042.36-
1037  Geo Walraad (PR 2.21.49) Vlissingen2.29.44minM60   8.454  7:062.35-
1039  Erik Van LierdeNieuwdorp2.35.09minM45   8.159  7:212.27-
Mannen: 285 (76.2%) => M35=47 - M40=33 - M45=64 - M50=50 - M55=26 - M60=13 - M65=7 - M70=1 - Mse=44
Vrouwen: 89 (23.8%) => V35=15 - V40=14 - V45=16 - V50=17 - V55=4 - Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.337 seconden nodig om deze lijst met 374 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020