zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 11 maart 2018 - Organisatie: Wielingen
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yves DepoorterKnokke-Heist42.20minMse   15.307  3:554.25-
2  Angelo van NevelZedelgem42.38minMse   15.199  3:574.22+0:18
3  Stefaan VannesteJabbeke45.53minM50   14.123  4:153.92+3:33
4  Peter SlitsSluis47.28minM50   13.652  4:243.79+5:08
5  Patrick van MorrelgemSluis47.40minMse   13.594  4:253.78+5:20
6  Lieven van MassenhoveAssebroek49.40minMse   13.047  4:363.62+7:20
7  Jaap van der VeenTerneuzen52.25minM50   12.362  4:513.43+10:05
8  John BirchBreskens53.08minM50   12.196  4:553.39+10:48
9  Patrick van QuekelbergheAardenburg53.24minM50   12.135  4:573.37+11:04
10  James BondGent53.40minMse   12.075  4:583.35+11:20
11  Michel de RuijsscherBreskens54.29minM45   11.894  5:033.30+12:09
12  Kristien LaeverenBornem56.58minVse   11.375  5:163.16+14:38
13  Johnny DoomsTerneuzen57.02minM65   11.362  5:173.16+14:42
14  Jeroen de VriesSchoondijke57.05minMse   11.352  5:173.15+14:45
15  Paz BoekhoutSint Kruis57.20minMse   11.302  5:193.14+15:00
16  Linda VermeulenSchoondijke1.00.17minVse   10.749  5:352.99+17:57
17  Ronny SavelsWestkapelle1.01.22minM50   10.559  5:412.93+19:02
18  Jan Piet FlikweertOostburg1.01.25minM50   10.551  5:412.93+19:05
19  Tom van QuickelbergheRonse1.02.40minMse   10.340  5:482.87+20:20
20  Peter LagaeNevele1.02.50minMse   10.313  5:492.86+20:30
21  Gino AmereMelle1.02.50minM50   10.313  5:492.86+20:30
22  Grietje VerhaegheSchorisse1.03.30minVse   10.205  5:532.83+21:10
23  Griet BrusselmanRonse1.03.30minVse   10.205  5:532.83+21:10
24  Alex MichielsBrugge1.04.02minM50   10.120  5:562.81+21:42
25  Karel van EetveltBornem1.04.55minM50   9.982  6:012.77+22:35
26  Michel de BleekerDamme1.05.14minM50   9.934  6:022.76+22:54
27  Wennes GheijsenWeregem1.05.31minM50   9.891  6:042.75+23:11
28  P de KoningHoek1.05.41minMse   9.866  6:052.74+23:21
29  Alain DelseveyeSchorisse1.07.01minMse   9.669  6:122.69+24:41
Mannen: 25 (86.21%) => M45=1 - M50=12 - M65=1 - Mse=11
Vrouwen: 4 (13.79%) => Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wannes DejaegherDiksmuide21.48minMse   14.862  4:024.13-
2  Amor MaertensNummer Een23.02minMse   14.067  4:163.91+1:14
3  Marco de FeijterSchoondijke23.16minMse   13.926  4:193.87+1:28
4  Peter van WaesAardenburg25.03minM50   12.934  4:383.59+3:15
5  Bart DejaegherDiksmuide25.35minMse   12.664  4:443.52+3:47
6  Patrick de SutterOostburg25.40minM50   12.623  4:453.51+3:52
7  Johan de FeijterOostburg25.53minMse   12.518  4:483.48+4:05
8  Simon de FeijterBreskens26.08minM50   12.398  4:503.44+4:20
9  Jacques ZamanTerneuzen26.28minM55   12.242  4:543.40+4:40
10  Floris HuighSchoondijke26.53minMse   12.052  4:593.35+5:05
11  Niek RijnbergZuidzande26.57minM50   12.022  4:593.34+5:09
12  Toni LuteijnRetranchement28.32minM45   11.355  5:173.15+6:44
13  Rini FenijnNieuwvliet28.37minM50   11.322  5:183.15+6:49
14  Eric Van NevelKoolkerke29.11minM50   11.102  5:243.08+7:23
15  Corinne MaertensNummer Een29.32minVse   10.971  5:283.05+7:44
16  Kurt De MuytDamme30.03minM50   10.782  5:343.00+8:15
17  Anne-Mie DepreitereMoerkerke30.23minVse   10.664  5:382.96+8:35
18  Marc van WaesIJzendijke30.33minM70   10.606  5:392.95+8:45
19  Giovanni BoumanOostburg30.44minMse   10.542  5:412.93+8:56
20  Leo DekkerZuidzande30.49minM50   10.514  5:422.92+9:01
21  Michel de MeijerCadzand30.57minM50   10.468  5:442.91+9:09
22  Katrien VervarckeOostkerke32.26minVse   9.990  6:002.77+10:38
23  Rik van SchuurOostburg32.54minM65   9.848  6:062.74+11:06
24  Annemieke RijnbergZuidzande34.05minV50   9.506  6:192.64+12:17
25  Carla ZegersKoewacht36.58minV45   8.765  6:512.43+15:10
26  Ann SarletSijsele41.20minVse   7.839  7:392.18+19:32
Mannen: 20 (76.92%) => M45=1 - M50=9 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=7
Vrouwen: 6 (23.08%) => V45=1 - V50=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.101 seconden nodig om deze lijst met 55 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020