dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Piet Spruit Memorial Loop

Sluiskil, zaterdag 27 oktober 2018 - Organisatie: Piet Spruit lopers
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Liam de Mey (debuut) RKHAV57.13minM35   15.730  3:494.37445
2  Sander van Doorn (PR 56.18) Terneuzen57.44minM35   15.589  3:514.33426
3  Marlon Roels (PR)Terneuzen59.40minM45   15.084  3:594.19358
4  Jordy Leenknecht (PR)Hulst1.00.12minM35   14.950  4:014.15341
5  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande1.01.07minM55   14.726  4:044.09311
6  Marnix van den Brande (PR 59.49) Clinge1.01.36minMse   14.610  4:064.06296
7  Rudy van GuyseStekene1.02.39minM55   14.366  4:113.99265
8  Jan Vermeulen (debuut) Clinge1.03.35minM55   14.155  4:143.93239
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.04.00minM45   14.063  4:163.91228
10  Tonny Lauret (debuut) Zaamslag1.04.30minM55   13.953  4:183.88215
11  Dennis Florussen (debuut) Terneuzen1.05.01minM40   13.843  4:203.85202
12  Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Middelburg1.05.37minM35   13.716  4:223.81187
13  Pieterjan de BosscherZele1.05.54minMse   13.657  4:243.79180
14  Niek van Belzen (PR)Middelburg1.06.24minM50   13.554  4:263.77169
15  Michiel LippensMoerbeke1.06.37minMse   13.510  4:263.75164
16  Geert de RyckStekene1.08.59minM55   13.047  4:363.62115
17  Peter Claes (PR)Sluiskil1.09.04minM45   13.031  4:363.62113
18  Frank Boerebach (PR 1.08.41) Hoek1.09.35minM55   12.934  4:383.59104
19  Kris VleesschauwerStekene1.11.08minM45   12.652  4:453.5178
20  Robert Lafertin (PR)Terneuzen1.11.41minM35   12.555  4:473.4969
21  Piet Pijpelink (PR)Terneuzen1.16.54minM45   11.704  5:083.2514
22  Jacques Zaman (PR)Terneuzen1.17.18minM55   11.643  5:093.2311
23  Age Balt (debuut) Hulst1.18.43minM55   11.433  5:153.185
24  Michel Fieret (PR 1.15.51) Terneuzen1.19.04minM45   11.383  5:163.163
25  Stefan van de Velde (PR)Terneuzen1.21.14minMse   11.079  5:253.08-
26  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.21.41minM65   11.018  5:273.06-
27  Patrick Pieters (PR)Terneuzen1.23.14minM45   10.813  5:333.00-
28  Dick Hoogesteger (PR)Heinkenszand1.28.26minM45   10.177  5:542.83-
29  Els Zweistra (PR 1.23.46) Terneuzen1.28.39minV55   10.152  5:552.823
30  Ko de Koeyer (PR 1.23.39) Zaamslag1.28.40minM65   10.150  5:552.82-
31  Chantal Schilperoordt (PR 1.26.17) Terneuzen1.33.06minV45   9.667  6:122.69-
Mannen: 29 (93.55%) => M35=5 - M40=1 - M45=8 - M50=1 - M55=8 - M65=2 - Mse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Peter Meeuwsen58:03Edwin de la Ruelle58:15Thomas Wulffraat59:21Tianda Donker Curtius1:17:0533
2018Liam de Mey57:13Sander van Doorn57:44Marlon Roels59:40Els Zweistra1:28:3931

14.7 km

2017Jordi van Guyse53:02Sander van Doorn56:46Didier Verlee57:46Kimberly van Waeasberghe1:38:4938

13.2 km

2016Tim Pleijte46:22Mark Verhage48:32Wim Vercruyssen54:02Niki Boogaert1:01:2755
2015Mark Verhage47:33Kevin Cnudde47:39Sander Post48:03Marleen Houg1:09:1349

14 km

2013Benny Thuy52:03Jopie Heetkamp52:31Matti Buysse54:03Monique Allefs1:06:1575
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Leon RosseauEindhoven38.07minMse   15.741  3:494.37393
2  Jurgen SegersVeldhoven39.00minM45   15.385  3:544.27346
3  Lorenzo d'Hont (PR 38.40) Koewacht40.23minM35   14.858  4:024.13279
4  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.24minM35   14.851  4:024.13278
5  Joakim vanSint-Pauwels41.21minM35   14.510  4:084.03236
6  Ralph Schaalje (PR)Hulst42.16minMse   14.196  4:143.94199
7  Jos van Gremberghe (PR)Koewacht42.28minM55   14.129  4:153.92191
8  Willem-Jan Buter (debuut) Terneuzen42.37minM45   14.079  4:163.91185
9  Alexander van WalleghemVeldegem43.15minM35   13.873  4:203.85162
10  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen43.30minM45   13.793  4:213.83154
11  Rene Florussen (debuut) Terneuzen43.54minM45   13.667  4:233.80140
12  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg44.08minM35   13.595  4:253.78133
13  Cathy Poppe (PR 42.54) Terneuzen44.33minV35   13.468  4:273.74307
14  Jan-Niek Boeije (PR 41.37) Terneuzen45.12minMse   13.274  4:313.69101
15  Gino van EetveldBelsele45.17minM45   13.250  4:323.6899
16  Albert Platteeuw (PR 40.48) Terneuzen45.24minM50   13.216  4:323.6795
17  Natasja de Booij (PR 45.11) Walsoorden46.01minV45   13.039  4:363.62247
18  Menno van der Zanden (PR 43.11) Philippine46.28minM35   12.912  4:393.5969
19  Herman Kuijer (PR)Terneuzen46.36minM55   12.876  4:403.5866
20  Eliny Diakakis (debuut) Terneuzen47.18minVse   12.685  4:443.52200
21  Etienne Lenaerts (PR)Sint Jansteen47.20minM55   12.676  4:443.5251
22  Patrick RoosenboomZele47.26minM45   12.649  4:453.5149
23  Dirk de BosscherLokeren49.07minM55   12.216  4:553.3922
24  Ebe Blaauw (PR 45.38) Terneuzen49.15minM65   12.183  4:563.3820
25  Jack Mechielsen (debuut) Spui49.35minM45   12.101  4:583.3616
26  Rudi de Caluwe (PR 44.18) Sas van Gent49.55minM55   12.020  5:003.3413
27  Bennie Bouterse (PR 45.37) Terneuzen50.36minM45   11.858  5:043.297
28  Corina van der Wege (PR 47.00) Philippine50.43minV45   11.830  5:043.2999
29  Fiona Reijers (debuut) Terneuzen50.45minV35   11.823  5:053.2898
30  Jean-Pierre LepoudreIchtegem50.54minM55   11.788  5:053.275
31  Patrick CeuppensHalle51.09minM55   11.730  5:073.263
32  Ronald Roctus (PR 49.53) Terneuzen51.37minM55   11.624  5:103.232
33  Rony AdriaenssensLokeren52.19minM55   11.469  5:143.19-
34  Patrick Michiels (PR 47.39) Nieuw-Namen53.04minM45   11.307  5:183.14-
35  Wanda Zegers (PR 46.12) Terneuzen53.34minV45   11.201  5:213.1141
36  Eddy WaelputStekene53.45minM45   11.163  5:233.10-
37  Ludwig van GeyteZele54.09minM55   11.080  5:253.08-
38  Petra de KnechtZaamslagveer54.15minV45   11.060  5:263.0731
39  Robert MatthijsZaamslagveer54.16minM35   11.057  5:263.07-
40  Dutier VanAssenede55.40minM45   10.778  5:342.99-
41  Harry DurinckKalken55.44minM45   10.766  5:342.99-
42  Claudia PaelinckSinaai56.42minVse   10.582  5:402.947
43  Ronald Breepoel (PR 54.43) Sluiskil56.55minM55   10.542  5:422.93-
44  Annelies RombautKieldrecht57.18minV55   10.471  5:442.913
45  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag57.20minM65   10.465  5:442.91-
46  Imelda de Poorter (PR)Terneuzen57.58minV45   10.351  5:482.881
47  Petra Mel (PR)Hengstdijk58.26minV35   10.268  5:512.851
48  Hubert Roels (PR 56.34) Kloosterzande1.00.05minM65   9.986  6:012.77-
49  Romain BolssensKieldrecht1.00.06minM55   9.983  6:012.77-
50  Isabelle JacobsLokeren1.01.05minV45   9.823  6:072.73-
51  Karin den Dekker (PR 58.47) Terneuzen1.01.33minV45   9.748  6:092.71-
52  Andrea VermoteEernegem1.02.14minV55   9.641  6:132.68-
53  Eddy van BovenSchoonaarde1.03.06minM55   9.509  6:192.64-
54  Ine de DeijneKemzeke1.04.12minV65   9.346  6:252.60-
55  Brigitte deBeveren1.04.48minV55   9.259  6:292.57-
56  Maria van BelleSleidinge1.04.49minV65   9.257  6:292.57-
57  Antoine MathysDe Pinte1.06.07minM65   9.075  6:372.52-
58  Jean-Pierre D'hauwZelzate1.06.35minM65   9.011  6:402.50-
59  Aime SamsonSint-Pauwels1.07.11minV65   8.931  6:432.48-
60  Dominique de MeySint-Niklaas1.12.06minV55   8.322  7:132.31-
61  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.14.32minV65   8.050  7:272.24-
62  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.14.32minM65   8.050  7:272.24-
Mannen: 42 (67.74%) => M35=7 - M45=12 - M50=1 - M55=13 - M65=6 - Mse=3
Vrouwen: 20 (32.26%) => V35=3 - V45=7 - V55=4 - V65=4 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.978 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020