dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

21e Steense Rattenloop

Sint Jansteen, zaterdag 12 januari 2019 - Organisatie: Funrunners
12.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart46.34minMse   16.106  3:444.47-
2  Tom van DriesscheZele46.57minM40   15.974  3:454.44+0:23
3  Edwin de la RuelleKoewacht47.10minM50   15.901  3:464.42+0:36
4  Robby de RyckeSchellebelle48.32minMse   15.453  3:534.29+1:58
5  Marcel AdriaanseMiddelburg49.45minM45   15.075  3:594.19+3:11
6  Matti BuysseStekene50.38minMse   14.812  4:034.11+4:04
7  Joost van EschRotterdam50.52minMse   14.744  4:044.10+4:18
8  Sven van HoeyHulst51.12minMse   14.648  4:064.07+4:38
9  Michel van den BoschSint Jansteen52.13minMse   14.363  4:113.99+5:39
10  Alexander VanwalleghemVeldegem52.58minMse   14.160  4:143.93+6:24
11  Martijn KoxWestdorpe53.05minM40   14.129  4:153.92+6:31
12  Sharon BogaertStekene53.27minV40   14.032  4:173.90+6:53
13  Nico KroesBreda54.42minMse   13.711  4:233.81+8:08
14  Joakim van GasseSint-Pauwels54.54minMse   13.661  4:243.79+8:20
15  Michiel YsebaertSint Jansteen54.58minMse   13.645  4:243.79+8:24
16  Veerle HofmanSint-Niklaas55.02minV40   13.628  4:243.79+8:28
17  Saskia VercammenSint-Niklaas55.13minV40   13.583  4:253.77+8:39
18  Frank van den BrandenSint Jansteen55.53minM55   13.421  4:283.73+9:19
19  Geerd de RyckStekene55.59minM60   13.397  4:293.72+9:25
20  Patrick VervaetSint Jansteen56.34minM45   13.259  4:323.68+10:00
21  Michael VerstraetenMoerbeke56.41minMse   13.231  4:323.68+10:07
22  Kris de VleeschauwerStekene56.43minM45   13.224  4:323.67+10:09
23  Andre MeijersHoedekenskerke57.22minM45   13.074  4:353.63+10:48
24  Danny MeeusNijlen58.00minM55   12.931  4:383.59+11:26
25  Astrid VerhageZaamslag58.02minV35   12.924  4:393.59+11:28
26  Marc d'HontKuitaart59.24minM50   12.626  4:453.51+12:50
27  Wim de FeyterTerneuzen1.00.34minM45   12.383  4:513.44+14:00
28  Patrick GauweZuiddorpe1.00.36minM50   12.376  4:513.44+14:02
29  Paul ObbelsNijlen1.00.58minM65   12.302  4:533.42+14:24
30  Danny van DammeSinaai1.01.06minM60   12.275  4:533.41+14:32
31  Ivan de KeyserWaasmunster1.01.07minM55   12.272  4:533.41+14:33
32  Luc KusseneersRumst1.01.25minM60   12.212  4:553.39+14:51
33  Franky StandaertZelzate1.01.57minM45   12.107  4:573.36+15:23
34  Sarah BogaertDuffel1.03.18minV35   11.848  5:043.29+16:44
35  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.36minM50   11.792  5:053.28+17:02
36  Michel FieretTerneuzen1.03.38minM45   11.786  5:053.27+17:04
37  Danny van GuyseSint-Pauwels1.03.40minM50   11.780  5:063.27+17:06
38  Hanno de HoonTerneuzen1.05.45minM60   11.407  5:163.17+19:11
39  Carmen BogaertStekene1.06.12minV45   11.329  5:183.15+19:38
40  Eddy WaelputStekene1.07.11minM50   11.163  5:223.10+20:37
41  Jacqueline d'HontKuitaart1.08.08minV50   11.008  5:273.06+21:34
42  Christoph BaeleDendermonde1.08.21minM40   10.973  5:283.05+21:47
43  Ludwig van GeyteZele1.10.28minM60   10.643  5:382.96+23:54
44  Mia ClymansVosselaar1.11.39minV50   10.468  5:442.91+25:05
45  Els ZweistraTerneuzen1.12.13minV60   10.385  5:472.88+25:39
46  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.12.14minV45   10.383  5:472.88+25:40
47  Carla SeghersKoewacht1.12.43minV50   10.314  5:492.87+26:09
48  Hubert RoelsKloosterzande1.15.29minM70   9.936  6:022.76+28:55
49  Romain BolssensKieldrecht1.15.52minM60   9.886  6:042.75+29:18
Mannen: 38 (77.55%) => M40=3 - M45=7 - M50=6 - M55=3 - M60=6 - M65=1 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 11 (22.45%) => V35=2 - V40=3 - V45=2 - V50=3 - V60=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.5 km

2019Sander d'Hont46:34Tom van Driessche46:57Edwin de la Ruelle47:10Sharon Bogaert53:2749
2018Jordi van Guyse43:23Jente Samson43:49Christoph de Man43:50Cathy Poppe54:3167
2017Sander Post45:56Mark Verhage47:12Benny Thuy49:41Cathy Poppe55:3038
2016Sander Post44:21Jerte Samson45:30Mark Verhage45:55Cathy Poppe54:2078
2015Sander Post46:42Tim Messagie47:28Edwin de Neijs47:35Cathy Poppe57:3665
2014Benny Thuy45:33Sander Post45:54Geert de Keyser46:00Monique Allefs56:2382
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sebastien MahiaBelgie26.25minMse   17.035  3:314.73-
2  Kristof van AutreveWaasmunster27.18minMse   16.484  3:384.58+0:53
3  Andy HuybensBeveren27.56minM40   16.110  3:434.47+1:31
4  Andy SlockTemse28.06minMse   16.014  3:454.45+1:41
5  Ronny WagenaerMelsele28.09minM45   15.986  3:454.44+1:44
6  Jan RouwendaalVogelwaarde28.22minMse   15.864  3:474.41+1:57
7  Patrick de CockStekene30.21minM55   14.827  4:034.12+3:56
8  Cathy PoppeTerneuzen31.19minV40   14.369  4:113.99+4:54
9  Mike CornelisTemse31.21minMse   14.354  4:113.99+4:56
10  Leo BrackeAxel31.51minM55   14.129  4:153.92+5:26
11  Wilco FrankenKapellebrug32.40minM45   13.776  4:213.83+6:15
12  Danny SturmSint Jansteen32.53minMse   13.685  4:233.80+6:28
13  Chris SchelkensDendermonde33.26minM55   13.460  4:273.74+7:01
14  Davy de WolfHulst33.31minMse   13.426  4:283.73+7:06
15  Carlos WeemaesHulst33.52minM55   13.287  4:313.69+7:27
16  Etienne LenaertsSint Jansteen34.56minM60   12.882  4:393.58+8:31
17  Willy SijmusKeerbergen35.20minM60   12.736  4:433.54+8:55
18  Maarten van GoethemHulst35.30minM40   12.676  4:443.52+9:05
19  Marc van PasselVogelwaarde35.42minM55   12.605  4:463.50+9:17
20  Paul de BooijLamswaarde36.20minM60   12.385  4:513.44+9:55
21  Marc GorisVosselaar37.36minM50   11.968  5:013.32+11:11
22  Jelle IngelsSint Jansteen37.51minMse   11.889  5:033.30+11:26
23  Bennie BouterseTerneuzen37.56minM50   11.863  5:033.30+11:31
24  Wanda ZegersTerneuzen37.58minV45   11.853  5:043.29+11:33
25  Leo KaijserTerneuzen38.01minM55   11.837  5:043.29+11:36
26  Yannick VastenhoutTerneuzen39.21minMse   11.436  5:153.18+12:56
27  Emanuela BrackeAxel39.25minV45   11.416  5:153.17+13:00
28  Ivo de WildeClinge39.30minM50   11.392  5:163.16+13:05
29  Didier van NieuwenhuyzeAssenede39.57minM50   11.264  5:203.13+13:32
30  Eef CoenenClinge40.03minM40   11.236  5:203.12+13:38
31  Reggie BunSint Jansteen40.25minM50   11.134  5:233.09+14:00
32  Jilt PrinsVogelwaarde40.41minM55   11.061  5:253.07+14:16
33  Lonne BunSint Jansteen40.44minVse   11.047  5:263.07+14:19
34  Daphne BoddaertHulst40.46minVse   11.038  5:263.07+14:21
35  Yara RoelsHulst41.20minVse   10.887  5:313.02+14:55
36  J. de BlockClinge41.23minM45   10.874  5:313.02+14:58
37  Monique LangelaarZaamslag42.20minV40   10.630  5:392.95+15:55
38  Annelies RomboutKieldrecht42.33minV65   10.576  5:402.94+16:08
39  Manon HeyensSint Jansteen42.52minV35   10.498  5:432.92+16:27
40  Nathalie MaesWaasmunster43.20minV35   10.385  5:472.88+16:55
41  Marc LefevreDendermonde43.23minM60   10.373  5:472.88+16:58
42  Sjors StevensSint Jansteen43.37minMse   10.317  5:492.87+17:12
43  Sjoerd BoussenHulst44.06minMse   10.204  5:532.83+17:41
44  Marc WillemsDendermonde44.13minM60   10.177  5:542.83+17:48
45  Karlijn StevensSint Jansteen44.23minV35   10.139  5:552.82+17:58
46  Karlijn van EschKloosterzande44.35minVse   10.093  5:572.80+18:10
47  Ine de DeyneKemzeke47.21minV65   9.504  6:192.64+20:56
48  Maya AreijsSint Jansteen48.05minV40   9.359  6:252.60+21:40
49  Inge VonkHeikant48.52minVse   9.209  6:312.56+22:27
50  Lutgarde SchepensDenderwinde49.11minV60   9.149  6:332.54+22:46
Mannen: 34 (68%) => M40=3 - M45=3 - M50=5 - M55=7 - M60=5 - Mse=11
Vrouwen: 16 (32%) => V35=3 - V40=3 - V45=2 - V60=1 - V65=2 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.341 seconden nodig om deze lijst met 99 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020