dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Angelo van NevelZedelgem39.59minMse   15.006  4:004.17298
2  Maarten LoopgidsLievegem40.50minMse   14.694  4:054.08258
3  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande41.19minM50   14.522  4:084.03237
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht41.27minM50   14.475  4:094.02232
5  Sjaak Luteijn (PR 34.38) Oostburg42.06minM60   14.252  4:133.96205
6  Theo Rabout (PR 32.38) Aardenburg42.34minM45   14.096  4:153.92187
7  Frederique Burkin (PR 37.26) Breskens44.30minV50   13.483  4:273.75310
8  Patrick van Morrelgem (PR 38.35) Sluis46.07minMse   13.010  4:373.6177
9  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke47.09minMse   12.725  4:433.5354
10  Francois van de Broecke (PR 39.41) Breskens47.59minM50   12.504  4:483.4739
11  Karel HolvoetMaldegem48.29minMse   12.375  4:513.4430
12  Tijs SchutAaardenburg48.31minMse   12.367  4:513.4430
13  Simon de Feijter (PR 44.41) Breskens48.37minM50   12.341  4:523.4328
14  Bart DejaegherLeke50.34minMse   11.866  5:033.307
15  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg50.37minMse   11.854  5:043.297
16  Iwan TimmermansNummer Een50.54minM50   11.788  5:053.275
17  Edwin Huigh (PR 42.37) Oostburg51.02minMse   11.757  5:063.274
18  Frank Verschorre (PR 45.47) Breskens51.11minM50   11.723  5:073.263
19  Bram Goethals (PR 43.53) Schoondijke51.38minMse   11.620  5:103.231
20  Rik BrosensMeer52.40minMse   11.392  5:163.16-
21  Niek Wieland (PR 38.53) Axel53.51minM45   11.142  5:233.10-
22  Michel de Ruijsscher (PR 46.30) Breskens54.12minM50   11.070  5:253.08-
23  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen56.36minM65   10.601  5:402.94-
24  Philip DiederickZelzate1.02.09minM50   9.654  6:132.68-
25  Niek SuijkMiddelburg1.04.45minMse   9.266  6:292.57-
Mannen: 24 (96%) => M45=2 - M50=8 - M60=1 - M65=1 - Mse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Max Van de Sompel??20.38minMse   14.540  4:084.04114
2  Floris Huigh (PR 20.36) Schoondijke23.46minMse   12.623  4:453.511
3  David MestdaghSint -Michiels23.54minMse   12.552  4:473.491
4  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg24.38minM55   12.179  4:563.38-
5  Louise le Coq (PR 23.58) Breskens25.19minVse   11.850  5:043.2920
6  Caroline Hersschens (debuut) Aardenburg25.51minVse   11.605  5:103.229
7  Kurt de MuytDamme25.58minM50   11.553  5:123.21-
8  Niek Rijnberg (debuut) Zuidzande26.20minM50   11.392  5:163.16-
9  Toni Luteijn (PR 24.25) Retranchement26.21minM50   11.385  5:163.16-
10  Brecht QuintensBrussel27.33minMse   10.889  5:313.02-
11  Luc QuintensHoeke27.34minM50   10.883  5:313.02-
12  Yente van Cuijck (PR 25.55) Retranchement27.35minVse   10.876  5:313.02-
13  Ronny TresonieHeille27.35minMse   10.876  5:313.02-
14  Fred Vermeire (debuut) Breskens27.57minM50   10.733  5:352.98-
15  Anne-Mie DepreitereMoerkerke29.05minV50   10.315  5:492.87-
16  Jan -Piet FlikweertOostburg29.16minM50   10.251  5:512.85-
17  Kimberley D'Hoore (PR 26.18) Sluis29.45minVse   10.084  5:572.80-
18  George Schanck (PR 29.07) Oostburg30.14minM35   9.923  6:032.76-
19  Pauline Scheele (PR 27.01) Oostburg32.21minVse   9.274  6:282.58-
20  Rik van Schuur (PR 25.39) Oostburg32.54minM70   9.119  6:352.53-
21  Daisy van de Velde (PR 27.43) Oostburg34.01minVse   8.819  6:482.45-
22  Naomi Maas (PR 29.32) Groede35.48minVse   8.380  7:102.33-
23  Enrico Maas (PR 30.21) Groede35.53minM50   8.360  7:112.32-
Mannen: 15 (65.22%) => M35=1 - M50=7 - M55=1 - M70=1 - Mse=5
Vrouwen: 8 (34.78%) => V50=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.104 seconden nodig om deze lijst met 48 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020