zaterdag 11 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheidsrechtersloop

Vlissingen, zondag 6 januari 2019 - Organisatie: Dynamica
7.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sammie de VriendtOostakker28.52minMse   16.212  3:424.50-
2  Adrie FaesOost-Souburg30.30minM60   15.344  3:554.26+1:38
3  Monica SanderseVlissingen30.35minV35   15.302  3:554.25+1:43
4  Ronald GeertseSerooskerke30.56minMse   15.129  3:584.20+2:04
5  Ruben BoutensMiddelburg32.15minMse   14.512  4:084.03+3:23
6  Johan AdriaanseMiddelburg32.17minMse   14.497  4:084.03+3:25
7  Jos GabrielseMiddelburg32.22minMse   14.459  4:094.02+3:30
8  Corne NieuwkerkKoudekerke32.42minMse   14.312  4:123.98+3:50
9  Jurjen SwiersVlissingen32.49minMse   14.261  4:123.96+3:57
10  Sjaak BrouwerVlissingen32.59minM50   14.189  4:143.94+4:07
11  Rene TraasKapelle-Biezelinge33.13minM50   14.089  4:163.91+4:21
12  Rinus van de WoestijneMiddelburg33.19minM35   14.047  4:163.90+4:27
13  Martijn de VriesMiddelburg33.24minM35   14.012  4:173.89+4:32
14  Erwin HarmesMiddelburg33.28minM35   13.984  4:173.88+4:36
15  Gerard van der MaleWestkapelle33.32minM55   13.956  4:183.88+4:40
16  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland33.35minMse   13.935  4:183.87+4:43
17  JaapJan RitsemaMiddelburg34.08minM45   13.711  4:233.81+5:16
18  Henrik WesterweeleVlissingen34.18minM35   13.644  4:243.79+5:26
19  Roy DeurwaarderRitthem34.29minMse   13.572  4:253.77+5:37
20  Lion BaasVlissingen34.34minM40   13.539  4:263.76+5:42
21  Henk LousVlissingen34.49minM60   13.442  4:283.73+5:57
22  Rian van den BroekeVlissingen34.59minM55   13.378  4:293.72+6:07
23  Ronnie KrockeOost-Souburg35.00minM60   13.371  4:293.71+6:08
24  Matthijs JobseSint Laurens35.23minMse   13.227  4:323.67+6:31
25  Maurice SteketeeMiddelburg35.25minM35   13.214  4:323.67+6:33
26  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland35.27minMse   13.202  4:333.67+6:35
27  Arthur van AartsenMiddelburg35.29minM40   13.189  4:333.66+6:37
28  Pieter MoelkerKloetinge36.03minMse   12.982  4:373.61+7:11
29  Martin de NooijerVlissingen36.06minMse   12.964  4:383.60+7:14
30  Cyril BelfroidMiddelburg36.07minMse   12.958  4:383.60+7:15
31  Bartjan VolmerArnemuiden36.09minMse   12.946  4:383.60+7:17
32  Jos PutVlissingen36.11minM55   12.934  4:383.59+7:19
33  Joop AlbrondaMiddelburg36.14minMse   12.916  4:393.59+7:22
34  Kees van der HeijdenVlissingen36.49minM55   12.712  4:433.53+7:57
35  Guillaume de JongeOost-Souburg37.05minMse   12.620  4:453.51+8:13
36  Paul PoulardMiddelburg37.08minM45   12.603  4:463.50+8:16
37  Andre van den HoovenOost-Souburg37.20minMse   12.536  4:473.48+8:28
38  Wim TabakVlissingen37.30minM55   12.480  4:483.47+8:38
39  Bennie de LooffVlissingen37.39minMse   12.430  4:503.45+8:47
40  Peter MaranusAagtekerke37.51minMse   12.365  4:513.43+8:59
41  Kees-Jan VerstrateMiddelburg38.24minMse   12.188  4:553.39+9:32
42  Martin KoppejanHuizen38.28minMse   12.166  4:563.38+9:36
43  Rob de PagterRitthem38.55minMse   12.026  4:593.34+10:03
44  Niek van BelzenArnemuiden38.59minM45   12.005  5:003.33+10:07
45  John OverweelMiddelburg39.03minM65   11.985  5:003.33+10:11
46  Johan de VliegerVlissingen39.06minM60   11.969  5:013.32+10:14
47  Henk LeeftinkOost-Souburg39.08minM50   11.959  5:013.32+10:16
48  Jack SmitsOost-Souburg39.10minM55   11.949  5:013.32+10:18
49  Folgert WindtVlissingen39.12minMse   11.939  5:023.32+10:20
50  Stefan de NooijerVlissingen39.58minMse   11.710  5:073.25+11:06
51  Bram BrasserVlissingen40.01minMse   11.695  5:083.25+11:09
52  Ton van EenennaamVlissingen40.03minM60   11.685  5:083.25+11:11
53  Simon BlaasMiddelburg40.13minMse   11.637  5:093.23+11:21
54  Patricia NieboerHellevoetsluis40.23minVse   11.589  5:113.22+11:31
55  Suzanne GeschiereSint Laurens40.28minV50   11.565  5:113.21+11:36
56  Monica KestelooVlissingen40.38minVse   11.518  5:133.20+11:46
57  Hans MinnaardYerseke40.54minM55   11.443  5:153.18+12:02
58  Eddy de LooffMiddelburg40.56minMse   11.433  5:153.18+12:04
59  Jeroen HooijerVlissingen41.12minMse   11.359  5:173.16+12:20
60  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland41.28minMse   11.286  5:193.14+12:36
61  Jon van CaspelVlissingen41.39minM60   11.236  5:203.12+12:47
62  Jose DierickxVlissingen41.46minMse   11.205  5:213.11+12:54
63  Petra VerhulstWestkapelle41.48minV50   11.196  5:223.11+12:56
64  John GuequierreMiddelburg41.53minM65   11.174  5:223.10+13:01
65  Freek-Jan VisserMiddelburg42.00minMse   11.143  5:233.10+13:08
66  Matthijs BodeBiggekerke42.16minMse   11.073  5:253.08+13:24
67  Vincent de LangeMiddelburg42.22minMse   11.046  5:263.07+13:30
68  Tessa GoorsenbergKoudekerke42.24minVse   11.038  5:263.07+13:32
69  Kees TraasKapelle-Biezelinge42.37minM70   10.982  5:283.05+13:45
70  Frank van BoxtelVlissingen43.14minM60   10.825  5:333.01+14:22
71  Dick AardenVlissingen43.29minMse   10.763  5:342.99+14:37
72  Hans van der WelleVlissingen43.39minMse   10.722  5:362.98+14:47
73  Renate MoerlandArnemuiden43.42minVse   10.709  5:362.97+14:50
74  Robin VogelVlissingen45.05minMse   10.381  5:472.88+16:13
75  Ed MerisonZoutelande45.08minMse   10.369  5:472.88+16:16
76  Rover SchipperVlissingen45.11minMse   10.358  5:482.88+16:19
77  Emmy van CaspelVlissingen45.13minV65   10.350  5:482.88+16:21
78  Nicole HenrarKoudekerke46.22minVse   10.093  5:572.80+17:30
79  Katja de GroesVrouwenpolder46.24minVse   10.086  5:572.80+17:32
80  Leo FranckeOostkapelle47.05minM60   9.940  6:022.76+18:13
81  Ann van SamangBrugge47.09minVse   9.926  6:032.76+18:17
82  Jacob LuitwielerMiddelburg48.42minM70   9.610  6:152.67+19:50
83  Anke MulderVlissingen49.43minVse   9.413  6:222.61+20:51
84  Ingrid SimonsVlissingen49.45minVse   9.407  6:232.61+20:53
85  Tonny de RuyterVlissingen50.14minMse   9.317  6:262.59+21:22
86  Heleen de VliegerVlissingen50.56minVse   9.188  6:322.55+22:04
Mannen: 72 (83.72%) => M35=5 - M40=2 - M45=3 - M50=3 - M55=7 - M60=8 - M65=2 - M70=2 - Mse=40
Vrouwen: 14 (16.28%) => V35=1 - V50=2 - V65=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.8 km

2020Wim van Sparrentak29:30Marinus Stroo30:18Michel Buijck30:55Vicky Wiessner36:0585
2019Sammie de Vriendt28:52Adrie Faes30:30Ronald Geertse30:56Monica Sanderse30:3586
2018Joel Aafjes30:21John de Waard30:32Olof Hoogesteger30:45Renate de Reus34:1868
2017Erwin Harmes28:13Ruud Hoosemans29:15Edwin van Alphen30:34Monica Sanderse32:2273
2016Wim van Sparrentak29:44Sven Vermeulen30:55Rene Traas31:05Myrthe Faro35:4889
2015Ralph Wiessner28:20Wim van Sparrentak28:55Ruud Hoosemans29:13Sandra Joziasse36:26105

8 km

2014Wim van Sparrentak28:15Lous Wondergem29:20Rene Traas29:31Sandra Joziasse34:5185
4.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jason BoelVlissingen19.31minMse   13.834  4:203.84-
2  Boris SchouffoerVlissingen20.00minMse   13.500  4:273.75+0:29
3  Andre MeijersHoedekenskerke20.06minM45   13.433  4:283.73+0:35
4  Otto MeijMiddelburg20.10minMse   13.388  4:293.72+0:39
5  Stijn KooleZoutelande21.33minMse   12.529  4:473.48+2:02
6  Kasper KoopmanBiggekerke22.23minMse   12.063  4:583.35+2:52
7  Marco OlivierVlissingen23.01minM45   11.731  5:073.26+3:30
8  Ron DellebekeOost-Souburg23.07minM60   11.680  5:083.24+3:36
9  Michel MeulmeesterVlissingen23.18minMse   11.588  5:113.22+3:47
10  Finn MeulmeesterVlissingen23.21minMse   11.563  5:113.21+3:50
11  Nel van de SteerOost-Souburg23.25minVse   11.530  5:123.20+3:54
12  Lex van ZuilenVlissingen24.29minM50   11.028  5:263.06+4:58
13  Els GelokVlissingen25.19minVse   10.665  5:382.96+5:48
14  Sjoerd WassinkVlissingen25.20minMse   10.658  5:382.96+5:49
15  Janneke BoutensMiddelburg25.24minVse   10.630  5:392.95+5:53
16  Dylano JongeNieuwdorp25.43minMse   10.499  5:432.92+6:12
17  William de JongeNieuwdorp25.45minM45   10.485  5:432.91+6:14
18  Jitte NieuwkerkKoudekerke25.49minMse   10.458  5:442.91+6:18
19  Jacqueline MeijersHoedekenskerke26.00minV45   10.385  5:472.88+6:29
20  Minne NieuwkerkKoudekerke26.02minVse   10.371  5:472.88+6:31
21  Petra NieuwkerkKoudekerke26.05minVse   10.351  5:482.88+6:34
22  Richard BoelVlissingen26.51minMse   10.056  5:582.79+7:20
23  Puck KallemeinVlissingen27.00minVse   10.000  6:002.78+7:29
24  Jan JoosseNieuw- en Sint Joosland27.08minMse   9.951  6:022.76+7:37
25  Arjan SchotanusMiddelburg27.10minMse   9.939  6:022.76+7:39
26  Rody DegelinkVlissingen27.24minMse   9.854  6:052.74+7:53
27  Richard LeydekkerVlissingen27.28minMse   9.830  6:062.73+7:57
28  Aart van LuijkMiddelburg28.20minM60   9.529  6:182.65+8:49
29  Arie WilleboordseNieuw- en Sint Joosland28.30minMse   9.474  6:202.63+8:59
30  Inge DierickxVlissingen28.44minVse   9.397  6:232.61+9:13
31  George StrohVlissingen29.47minM55   9.065  6:372.52+10:16
32  Roalu WiglugrsVlissingen30.12minMse   8.940  6:432.48+10:41
33  Mia van BelleVlissingen31.45minV65   8.504  7:032.36+12:14
34  Richard van RenswoudeOostkapelle32.11minMse   8.389  7:092.33+12:40
35  Chantal BoonaertsWestkapelle32.13minVse   8.381  7:102.33+12:42
36  Jailja de NooijerVlissingen34.11minVse   7.899  7:362.19+14:40
37  Marcel van de BergeKoudekerke37.23minMse   7.222  8:182.01+17:52
38  Joop HarinckEllemeet37.26minMse   7.213  8:192.00+17:55
39  Thijs van KeulenKoudekerke37.28minMse   7.206  8:202.00+17:57
Mannen: 28 (71.79%) => M45=3 - M50=1 - M55=1 - M60=2 - Mse=21
Vrouwen: 11 (28.21%) => V45=1 - V65=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.211 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020