zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

58e Singelloop

Middelburg, zaterdag 19 oktober 2019 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica20.52minMse   19.265  3:075.35-
2  Erwin HarmesMiddelburg21.55minM35   18.342  3:165.10+1:03
3  Nick JacobsThor22.30minM35   17.867  3:214.96+1:38
4  Ramil AbdelrahmanMiddelburg23.43minMse   16.950  3:324.71+2:51
5  Menno FrankenRoosendaal23.52minMse   16.844  3:344.68+3:00
6  Jorim BoksGonzalez Running24.09minMse   16.646  3:364.62+3:17
7  Jasper ZuidhofAV'5624.44minMse   16.253  3:414.51+3:52
8  Arjo VerhageDynamica24.47minM45   16.221  3:424.51+3:55
9  Matthijs CorbijnMiddelburg25.02minMse   16.059  3:444.46+4:10
10  Martijn BlommaertMiddelburg25.05minMse   16.027  3:454.45+4:13
11  Rene den HollanderAagtekerke25.26minMse   15.806  3:484.39+4:34
12  Wilco BoogaardDynamica25.45minM40   15.612  3:514.34+4:53
13  Jonathan BoonGonzalez Running25.55minM35   15.511  3:524.31+5:03
14  Manfred van den BroekeDynamica25.58minM45   15.481  3:534.30+5:06
15  Aart JoziasseMiddelburg26.07minM50   15.392  3:544.28+5:15
16  Ruben BoutensMiddelburg26.15minMse   15.314  3:554.25+5:23
17  Ronald GeertseSerooskerke26.35minM35   15.122  3:584.20+5:43
18  Jeroen van der MeideVlissingen26.46minM35   15.019  4:004.17+5:54
19  Jeroen de NoodDynamica26.50minM35   14.981  4:004.16+5:58
20  Hein van UffelenOost-Souburg26.52minMse   14.963  4:014.16+6:00
21  Bart de VisserSerooskerke26.55minM35   14.935  4:014.15+6:03
22  Rene JakobsenMiddelburg27.00minM50   14.889  4:024.14+6:08
23  Leonie TonAV'5627.06minV40   14.834  4:034.12+6:14
24  Bart van NoordenAV'5627.14minM50   14.761  4:044.10+6:22
25  Bram VerhageDynamica27.17minM55   14.734  4:044.09+6:25
26  Gijsbert ElstgeestAV'5627.20minM45   14.707  4:054.09+6:28
27  Heiko TomallaHuckelhove27.24minM45   14.672  4:054.08+6:32
28  Pascal van de VoordeMiddelburg27.32minM35   14.600  4:074.06+6:40
29  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland27.36minMse   14.565  4:074.05+6:44
30  Berry SimonseAV'5627.48minM45   14.460  4:094.02+6:56
31  Martin PruijsersMiddelburg27.52minM50   14.426  4:104.01+7:00
32  Frank HoogstrateYerseke27.56minM35   14.391  4:104.00+7:04
33  Henk LousDynamica27.59minM60   14.366  4:113.99+7:07
34  Leonard SimonseWaarde28.02minMse   14.340  4:113.98+7:10
35  Lydia KleinjanGoes28.06minVse   14.306  4:123.97+7:14
36  Danmar DeesAV'5628.09minM45   14.281  4:123.97+7:17
37  Frank de JongeMiddelburg28.12minM35   14.255  4:133.96+7:20
38  Jordi PriorVlissingen28.15minM35   14.230  4:133.95+7:23
39  Sander DingemanseMiddelburg28.19minM35   14.197  4:143.94+7:27
40  Cor de RidderDynamica28.26minM45   14.138  4:153.93+7:34
41  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge28.53minMse   13.918  4:193.87+8:01
42  Stefan van EijkAxel28.57minMse   13.886  4:193.86+8:05
43  Edwin SchoeMiddelburg29.04minM35   13.830  4:203.84+8:12
44  Durby MeijboomVlissingen29.07minV35   13.807  4:213.84+8:15
45  Lizo KoppejanGoes29.10minM45   13.783  4:213.83+8:18
46  Michel WiersmaMiddelburg29.14minM35   13.751  4:223.82+8:22
47  Jos PutVlissingen29.18minM55   13.720  4:223.81+8:26
48  Rene GoetheerWolphaartsdijk29.41minM50   13.543  4:263.76+8:49
49  Emiel GoudzwaardKloetinge29.44minM35   13.520  4:263.76+8:52
50  Mirona de VrieMiddelburg29.48minV35   13.490  4:273.75+8:56
51  Maurice SteketeeMiddelburg29.51minM35   13.467  4:273.74+8:59
52  Niek van BelzenMiddelburg30.00minM55   13.400  4:293.72+9:08
53  Michael WentzlerLewedorp30.04minMse   13.370  4:293.71+9:12
54  Bennie de LoofVlissingen30.07minMse   13.348  4:303.71+9:15
55  Elizabeth SchroeversArnemuiden30.10minV35   13.326  4:303.70+9:18
56  Martijn de KoningHeinkenszand30.13minM35   13.304  4:313.70+9:21
57  Casper BaasDynamica30.16minM50   13.282  4:313.69+9:24
58  Thijs BorsboomMiddelburg30.45minM35   13.073  4:353.63+9:53
59  Michael VermaatOost-Souburg30.48minM40   13.052  4:363.63+9:56
60  Valesca LefeberMiddelburg30.53minVse   13.017  4:373.62+10:01
61  Rob JongeneelMiddelburg31.06minM55   12.926  4:393.59+10:14
62  Rene MoerlandYerseke31.13minM35   12.878  4:403.58+10:21
63  Arie van DijkSommelsdijk31.16minM65   12.857  4:403.57+10:24
64  Marlou EckhardtAV'5631.24minVse   12.803  4:413.56+10:32
65  Ron DellebekeDynamica31.46minM60   12.655  4:443.52+10:54
66  Johan de VisserVeere31.49minM35   12.635  4:453.51+10:57
67  Andre van den HoovenOost-Souburg31.55minM45   12.595  4:463.50+11:03
68  Lisa KapteijnAV'5631.58minMeB   12.576  4:463.49+11:06
69  Melvin van ZielstMiddelburg32.01minMse   12.556  4:473.49+11:09
70  Marije BesuijenDynamica32.05minV40   12.530  4:473.48+11:13
71  Stefan van den DriesGoes32.10minM35   12.497  4:483.47+11:18
72  Tianda Donker CurtiusMiddelburg32.16minVse   12.459  4:493.46+11:24
73  Dylan den HartogMiddelburg32.26minM35   12.395  4:503.44+11:34
74  Leo de RijkeVlissingen32.29minM50   12.376  4:513.44+11:37
75  Marcel BesuijenMiddelburg32.32minM45   12.357  4:513.43+11:40
76  Guido Barentsen32.43minMse   12.287  4:533.41+11:51
77  Eva van HoekDynamica32.46minV35   12.269  4:533.41+11:54
78  Cees DekkerMiddelburg32.50minM45   12.244  4:543.40+11:58
79  Bert DoedelMiddelburg32.53minM45   12.225  4:543.40+12:01
80  Vincent BarentsenMiddelburg32.56minM40   12.206  4:553.39+12:04
81  Louise de PooterMiddelburg33.14minVse   12.096  4:583.36+12:22
82  Veerle SmitsAV'5633.18minMeB   12.072  4:583.35+12:26
83  John GuequierreDynamica33.21minM65   12.054  4:593.35+12:29
84  Marc OvereemMiddelburg33.24minM50   12.036  4:593.34+12:32
85  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland33.35minM55   11.970  5:013.33+12:43
86  Jon van CaspelDynamica33.39minM60   11.947  5:013.32+12:47
87  Vincent van DijkDynamica33.45minM65   11.911  5:023.31+12:53
88  Jaap JanseDynamica33.53minM70   11.864  5:033.30+13:01
89  Piet BeijerDynamica33.56minM70   11.847  5:043.29+13:04
90  Rens DavidseMiddelburg34.04minM55   11.800  5:053.28+13:12
91  Paul BurgerOost-Souburg34.07minM45   11.783  5:063.27+13:15
92  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.22minM55   11.697  5:083.25+13:30
93  Joanne de PagterDynamica34.48minVse   11.552  5:123.21+13:56
94  Dave LouwDynamica35.04minM65   11.464  5:143.18+14:12
95  Kobus BotmanDynamica35.19minM65   11.383  5:163.16+14:27
96  Nicole ZwemerVlissingen35.37minV35   11.287  5:193.14+14:45
97  Emmy van CaspelDynamica37.20minV65   10.768  5:342.99+16:28
98  Serena van den HoovenMiddelburg37.23minVse   10.753  5:352.99+16:31
99  Jan Besuijen37.26minM55   10.739  5:352.98+16:34
100  Johan DekkerMiddelburg37.39minM60   10.677  5:372.97+16:47
101  Janneke BoutensMiddelburg38.24minV55   10.469  5:442.91+17:32
102  Rene NijsseAV'5638.32minM55   10.433  5:452.90+17:40
103  Stephanus BostelaarMiddelburg38.46minM65   10.370  5:472.88+17:54
104  Benito BostelaarOost-Souburg38.49minM45   10.356  5:482.88+17:57
105  Sigrid EpkerMiddelburg39.08minV45   10.273  5:502.85+18:16
106  Tgeo SimonsDynamica39.15minM65   10.242  5:512.85+18:23
107  Oceane NijsseRilland39.37minVse   10.147  5:552.82+18:45
108  Gisela NijsseAV'5639.48minV55   10.101  5:562.81+18:56
Mannen: 87 (80.56%) => M35=22 - M40=3 - M45=14 - M50=8 - M55=9 - M60=4 - M65=7 - M70=2 - Mse=18
Vrouwen: 19 (17.59%) => V35=5 - V40=2 - V45=1 - V55=2 - V65=1 - Vse=8
Meisjes: 2 (1.85%) => MeB=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.251 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020