zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jules Unlimitedloop

Breskens, zondag 1 december 2019 - Organisatie: Wielingen
16.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Theo RaboutAardenburg1.09.28minM45   14.338  4:113.98-
2  Erik CapponZuidzande1.10.58minM50   14.035  4:173.90+1:30
3  Edwin de la RuelleKoewacht1.11.14minM50   13.982  4:173.88+1:46
4  Sjaak LuteijnOostburg1.12.40minM60   13.706  4:233.81+3:12
5  Patrick van MorrelgemSluis1.13.58minMse   13.466  4:273.74+4:30
6  Edward de LengKoudekerke1.14.36minM55   13.351  4:303.71+5:08
7  Leonie TonWissekerke1.14.37minVse   13.348  4:303.71+5:09
8  Robert VroonBreskens1.15.38minM50   13.169  4:333.66+6:10
9  Marco de FeijterSchoondijke1.15.39minMse   13.166  4:333.66+6:11
10  Dimmy IvensSchoondijke1.16.45minMse   12.977  4:373.60+7:17
11  Frederique BurkinBreskens1.18.07minV50   12.750  4:423.54+8:39
12  Esther van PolSluis1.19.01minVse   12.605  4:463.50+9:33
13  Peter SlitsSluis1.19.02minM50   12.602  4:463.50+9:34
14  Henk LousVlissingen1.19.28minM60   12.534  4:473.48+10:00
15  Michel de RuijsscherBreskens1.19.37minM50   12.510  4:483.47+10:09
16  Simon de FeijterBreskens1.19.40minMse   12.502  4:483.47+10:12
17  Bram GoethalsSchoondijke1.19.42minMse   12.497  4:483.47+10:14
18  Evelien de VisserIJzendijke1.19.49minVse   12.479  4:483.47+10:21
19  Serge ClaessensVilvoorde1.21.44minMse   12.186  4:553.38+12:16
20  Walther MurreZaamslag1.23.03minM50   11.993  5:003.33+13:35
21  Jaap van der VeenTerneuzen1.23.04minM50   11.990  5:003.33+13:36
22  Robert van de KerkhoveDraaibrug1.23.32minM45   11.923  5:023.31+14:04
23  John BirchOostburg1.24.22minMse   11.806  5:053.28+14:54
24  Frank VerschorreBreskens1.32.03minMse   10.820  5:333.01+22:35
25  Randy de MolWaasmunster1.32.23minMse   10.781  5:342.99+22:55
26  Niek RijnbergZuidzande1.35.21minM50   10.446  5:452.90+25:53
27  Ronny SavelsWestkapelle1.37.21minMse   10.231  5:522.84+27:53
28  Brenno de ZwartCadzand1.37.45minMse   10.189  5:532.83+28:17
29  Jacqueline MaasZuidzande1.38.04minV50   10.156  5:542.82+28:36
30  Janet de HeijOostburg1.38.05minVse   10.155  5:552.82+28:37
31  Suset de FeijterOostburg1.40.10minVse   9.943  6:022.76+30:42
32  Jerry de KrijgerPhilippine1.40.12minMse   9.940  6:022.76+30:44
33  Johnny DoomsTerneuzen1.40.16minM65   9.934  6:022.76+30:48
34  Wim SmetGroede1.41.40minMse   9.797  6:072.72+32:12
35  Marjan MistiaenZuidzande1.44.30minVse   9.531  6:182.65+35:02
36  Marlies SchellekensGroede1.45.57minVse   9.401  6:232.61+36:29
37  Michel de MeijerCadzand1.46.35minMse   9.345  6:252.60+37:07
38  Erica GasselingOosterbeek1.46.51minVse   9.321  6:262.59+37:23
39  Hugo MeeusenTerneuzen1.56.30minM50   8.549  7:012.37+47:02
Mannen: 29 (74.36%) => M45=2 - M50=9 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=14
Vrouwen: 10 (25.64%) => V50=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

16.6 km

2019Theo Rabout1:09:28Erik Cappon1:10:58Edwin de la Ruelle1:11:14Leonie Ton1:14:3739

19 km

2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834

18 km

2017Edwin de la Ruelle1:05:45Jan Riemens1:10:12Erik Cappon1:10:34Frederique Burkin1:16:0023

19 km

2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Patrik CromphoutGooik42.18minMse   14.184  4:143.94197
2  Pieter BruggemanBentille45.42minMse   13.129  4:343.6588
3  Johan van Leeuwe (debuut) Breskens47.01minMse   12.761  4:423.5457
4  Floris Huigh (PR 41.43) Schoondijke47.50minMse   12.544  4:473.4841
5  Niek Dieleman (debuut) Schoondijke47.52minMse   12.535  4:473.4841
6  Mark Buitendijk (debuut) Breskens48.05minMse   12.478  4:493.4737
7  Alain LippensErtvelde51.03minMse   11.753  5:063.264
8  Johan de Feijter (PR 46.01) Oostburg51.28minMse   11.658  5:093.242
9  Jan Ducaat (PR 46.46) Groede53.02minMse   11.314  5:183.14-
10  Rudie Hogervorst (PR 45.55) Aardenburg53.05minM50   11.303  5:193.14-
11  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg53.25minMse   11.232  5:213.12-
12  Sonja FijnautBreskens56.16minVse   10.664  5:382.9610
13  Jack FijnautBreskens56.16minMse   10.664  5:382.96-
14  Toni Luteijn (PR 48.55) Retranchement56.16minM50   10.664  5:382.96-
15  Maarten van BeersBreda57.58minMse   10.351  5:482.88-
16  Isabelle Leenhouwers (PR 54.35) IJzendijke58.02minVse   10.339  5:482.871
17  Jeroen de Vries (PR 57.13) Schoondijke58.48minMse   10.204  5:532.83-
18  Kimberley D'Hoore (PR 50.23) Sluis59.04minVse   10.158  5:542.82-
19  Syrco BakkerCadzand59.43minMse   10.047  5:582.79-
20  Carla VersprilleBreskens59.59minVse   10.003  6:002.78-
21  Vincent Keijmel (debuut) Schoondijke1.00.35minMse   9.904  6:042.75-
22  Inge Quataert (debuut) Aardenburg1.02.42minVse   9.569  6:162.66-
23  Jorien Boidin (PR 53.14) Oostburg1.09.07minVse   8.681  6:552.41-
24  Jozian Zonnevijlle (debuut) Oostburg1.14.43minVse   8.030  7:282.23-
Mannen: 17 (70.83%) => M50=2 - Mse=15
Vrouwen: 7 (29.17%) => Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.671 seconden nodig om deze lijst met 63 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020