dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Scheldesport cross

Westdorpe, zaterdag 25 januari 2020 - Organisatie: Scheldesport
10 km >>> Zeeuws record staat met 31.55 vanaf 24-11-2013 op naam van Tommy Staal <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Yunis Stitan (PR 32.05) Delta Sport37.58minMse   15.803  3:484.39401
2  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running38.37minM35   15.537  3:524.32366
3  Eric WolfertFlakkee39.15minMse   15.287  3:564.25333
4  Sander Post (PR 33.55) Scheldesport39.19minM35   15.261  3:564.24330
5  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV'5639.20minM35   15.254  3:564.24329
6  Sander d'Hont (PR 34.33) Scheldesport39.32minMse   15.177  3:574.22319
7  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5640.18minM35   14.888  4:024.14283
8  Mark Verhage (PR 33.45) Scheldesport41.44minM35   14.377  4:103.99220
9  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5642.05minMse   14.257  4:133.96206
10  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica42.35minM50   14.090  4:163.91187
11  Michael de Hamer (PR 38.49) Scheldesport42.46minM35   14.030  4:173.90180
12  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5642.50minM50   14.008  4:173.89177
13  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running43.04minMse   13.932  4:183.87169
14  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5643.17minM45   13.862  4:203.85161
15  Thomas Kruisifikx (PR)Scheldesport43.21minJoA   13.841  4:203.84159
16  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen43.36minM50   13.761  4:223.82150
17  Marnix van den Brande (PR 37.58) Scheldesport43.41minMse   13.735  4:223.82147
18  Freek GoedhartFlakkee43.43minM35   13.725  4:223.81146
19  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport43.56minM45   13.657  4:243.79139
20  Monica Sanderse (ZR V35)Dynamica44.20minV35   13.534  4:263.76317
21  Michiel Lelie (debuut) RKHAV45.41minMse   13.134  4:343.6588
22  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5646.23minM55   12.936  4:383.5971
23  Gerben Soethaert (debuut) Scheldesport46.38minM40   12.866  4:403.5765
24  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke46.55minM35   12.789  4:423.5559
25  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport47.04minM55   12.748  4:423.5456
26  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg47.08minMse   12.730  4:433.5455
27  Alwin de Zeeuw (PR 43.48) Scheldesport47.30minM45   12.632  4:453.5147
28  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande48.04minM45   12.483  4:483.4737
29  Jaap van der Veen (PR 42.18) Scheldesport48.21minM50   12.410  4:503.4533
30  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes48.46minVse   12.303  4:533.42152
31  Walther Murre (PR 43.07) Scheldesport49.59minM50   12.004  5:003.3312
32  Bart Verhaeghe (PR 39.57) AV'5650.18minM35   11.928  5:023.319
33  Alco BrinkScheldesport50.34minM35   11.866  5:033.307
34  Dore Priester (PR 44.29) Middelburg50.43minVse   11.830  5:043.2999
35  Otto Meij (PR 42.28) Dynamica51.14minMse   11.711  5:073.253
36  Durby Meijboom (PR 43.10) Vlissingen51.31minV35   11.647  5:093.2480
37  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport52.01minVse   11.535  5:123.2070
38  Evert de Rijke (PR 43.45) Hoek52.32minMse   11.421  5:153.17-
39  Jasmijn van DierenVZA52.44minVse   11.378  5:163.1656
40  Harold de Maat (PR 48.01) Scheldesport53.40minM50   11.180  5:223.11-
41  Naomi SchelfhoutScheldesport53.45minV35   11.163  5:233.1039
42  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5653.48minV40   11.152  5:233.1038
43  Berry Knibbeler (PR 45.30) Scheldesport54.01minM55   11.108  5:243.09-
44  Corina Grim (PR 46.18) Lewedorp55.38minV55   10.785  5:343.0015
45  Eric GillisRJC55.47minMse   10.756  5:352.99-
46  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk56.28minM50   10.626  5:392.95-
47  Herman Kuijer (PR 46.36) Scheldesport56.31minM55   10.616  5:392.95-
48  Natasja Booij (PR 45.11) Scheldesport56.59minV45   10.529  5:422.925
49  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen57.07minM65   10.505  5:432.92-
50  Martin Lelie (PR 47.39) RKHAV57.23minM50   10.456  5:442.90-
51  Dita DaalmeijerDynamica58.31minV45   10.253  5:512.85-
52  Ellie Spaans (PR 50.07) AV'561.00.18minV60   9.950  6:022.76-
53  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica1.00.20minM65   9.945  6:022.76-
54  Jack Folkersma (PR 50.41) Scheldesport1.02.05minM45   9.664  6:132.68-
55  Jolanda van Driessche (PR 1.01.53) RKHAV1.02.48minV45   9.554  6:172.65-
56  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport1.04.20minV45   9.326  6:262.59-
57  Arthur Stijns (ZR M70)Dynamica1.04.24minM70   9.317  6:262.59-
Mannen: 42 (73.68%) => M35=10 - M40=1 - M45=5 - M50=8 - M55=4 - M65=2 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 14 (24.56%) => V35=3 - V40=1 - V45=4 - V55=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Yunis Stitan37:58Erwin Harmes38:37Eric Wolfert39:15Monica Sanderse44:2057
2019Yunis Stitan38:09Patrick de Vos39:27Eric Wolfert39:41Monica Sanderse45:4255
2018Erwin Harmes36:27Yunis Stitan37:09David Bouman37:30Monique Verschuure44:2350

11 km

2017Tim Pleijte37:45Erwin Adan39:17Patrick de Vos41:23Monica Sanderse47:4556

10 km

2015Tim van den Broeke36:00Maarten Harthoorn36:36Eric Wolfert37:19Monique Verschuure44:4045

8.5 km

2014Tommy Staal28:57Erwin Harmes29:28Ruden Grim30:06Laurey van den Berge34:3156
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5611.24minMse   16.842  3:344.68-
2  Wouter SchetsAV'5611.45minMse   16.340  3:404.54+0:21
3  Nathan de ZeeuwScheldesport11.48minMse   16.271  3:414.52+0:24
4  Jarno KooijmanAV'5611.50minMse   16.225  3:424.51+0:26
5  Wilco BoogaardDynamica12.27minM40   15.422  3:534.28+1:03
6  Stef KapteijnAV'5612.45minMse   15.059  3:594.18+1:21
7  Edwin StolkFlakkee13.07minMse   14.638  4:064.07+1:43
8  Anjolie EngelsDynamica13.34minV40   14.152  4:143.93+2:10
9  Pascal van de VoordeMiddelburg13.59minMse   13.731  4:223.81+2:35
10  Pieter-Jan de BaarAV'5614.02minMse   13.682  4:233.80+2:38
11  Mirthe de ZeeuwScheldesport14.20minVse   13.395  4:293.72+2:56
12  Bert JoppeFlakkee14.36minMse   13.151  4:343.65+3:12
13  Sanne de BaarAV'5614.51minMeB   12.929  4:383.59+3:27
14  Vincent BarentsenMiddelburg14.55minM40   12.872  4:403.58+3:31
15  Rachida de GuchteneireScheldesport14.58minVse   12.829  4:413.56+3:34
16  Lisa KapteijnAV'5615.03minMeB   12.757  4:423.54+3:39
17  Ilse GoudswaardDelta Sport15.09minMeB   12.673  4:443.52+3:45
18  Veerle SmitsAV'5615.13minVse   12.618  4:453.50+3:49
19  Nicole WondergemDynamica16.11minV40   11.864  5:033.30+4:47
20  Ron DellebekeDynamica16.48minM60   11.429  5:153.17+5:24
21  Madeleine RommersMiddelburg17.33minVse   10.940  5:293.04+6:09
22  Patrick DobbelaarScheldesport17.40minMse   10.868  5:313.02+6:16
23  Jane van der VloetHulst18.57minVse   10.132  5:552.81+7:33
24  Janneke BoutensMiddelburg19.05minVse   10.061  5:582.79+7:41
25  Marina MolAV'5619.16minV40   9.965  6:012.77+7:52
26  Jacqueline HoijeTrimlopen19.28minVse   9.863  6:052.74+8:04
27  Gisela NijsseAV'5620.07minVse   9.544  6:172.65+8:43
28  Lenie van KlevenVlissingen21.45minV65   8.828  6:482.45+10:21
Mannen: 13 (46.43%) => M40=2 - M60=1 - Mse=10
Vrouwen: 12 (42.86%) => V40=3 - V65=1 - Vse=8
Meisjes: 3 (10.71%) => MeB=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.072 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020