zondag 27 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick de VosAV'5621.05minMse   18.213  3:185.06-
2  Job de FeijterRKHAV21.10minMse   18.142  3:185.04+0:05
3  Erwin HarmesGonzalez Running21.15minM35   18.071  3:195.02+0:10
4  Ykalo FsahaLoopgroep Zeeland22.23minMse   17.156  3:304.77+1:18
5  Sander PostScheldesport22.29minM35   17.079  3:314.74+1:24
6  Bezuayehu PetersenAV'5622.49minMse   16.830  3:344.67+1:44
7  Matthias van KeerACSS23.25minMse   16.399  3:404.56+2:20
8  Robbert MeeuwseAV'5623.35minMse   16.283  3:414.52+2:30
9  Stefan DuijnkerkeScheldesport23.36minMse   16.271  3:414.52+2:31
10  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge24.05minMse   15.945  3:464.43+3:00
11  Wouter SchetsAV'5624.25minMse   15.727  3:494.37+3:20
12  Rogier LoosBergen op Zoom24.29minMse   15.684  3:504.36+3:24
13  Nathan de ZeeuwScheldesport24.35minMse   15.620  3:504.34+3:30
14  Tom VerbeekAV'5624.39minMse   15.578  3:514.33+3:34
15  Emiel FlipseVlissingen24.43minMse   15.536  3:524.32+3:38
16  Michael den HamerScheldesport24.59minMse   15.370  3:544.27+3:54
17  Micha JanseDynamica25.02minM45   15.340  3:554.26+3:57
18  Bart VerhaegheAV'5625.07minM35   15.289  3:554.25+4:02
19  Mees VerbruggeAV'5625.16minMse   15.198  3:574.22+4:11
20  Niels van TuilAV'5625.27minMse   15.088  3:594.19+4:22
21  Jan-Willem RietbergLoopgroep Zeeland25.32minMse   15.039  3:594.18+4:27
22  Gregory DecksACSS25.51minMse   14.855  4:024.13+4:46
23  Erik de KrakerLoopgroep Zeeland26.20minM45   14.582  4:074.05+5:15
24  Johan SpruitAV'5626.23minMse   14.555  4:074.04+5:18
25  Jan Willem MeeuwseAV'5626.28minM55   14.509  4:084.03+5:23
26  Ralph de MaatScheldesport26.35minMse   14.445  4:094.01+5:30
27  Willem-Jan ButerScheldesport26.38minM50   14.418  4:104.01+5:33
28  Marnix van den BrandeTerneuzen26.40minMse   14.400  4:104.00+5:35
29  Alwin de ZeeuwScheldesport26.51minM45   14.302  4:123.97+5:46
30  Menno den DekkerScheldesport26.55minMse   14.266  4:123.96+5:50
31  Thijs van Kooten27.29minMse   13.972  4:183.88+6:24
32  Berry SimonseAV'5627.31minM45   13.955  4:183.88+6:26
33  Johan van de WoestijneZoutelande27.34minMse   13.930  4:183.87+6:29
34  Nathan TraasHeinkenszand27.36minMse   13.913  4:193.86+6:31
35  Theo den HerderAV'5627.39minM65   13.888  4:193.86+6:34
36  Danny MeeusNijlen27.46minMse   13.830  4:203.84+6:41
37  Walter MurreScheldesport27.49minMse   13.805  4:213.83+6:44
38  Wesley BooyRunderground27.52minMse   13.780  4:213.83+6:47
39  Maarten van KaamLoopgroep Zeeland27.53minMse   13.772  4:213.83+6:48
40  Bianca van AartsenMiddelburg27.55minVse   13.755  4:223.82+6:50
41  Mchael de WolffAart Stigter27.59minMse   13.722  4:223.81+6:54
42  Martijn de VriesRunderground28.01minMse   13.706  4:233.81+6:56
43  Albert PlatteeuwScheldesport28.36minM50   13.427  4:283.73+7:31
44  Rick de SmitRunderground28.38minMse   13.411  4:283.73+7:33
45  Sarah GermeysACSS28.40minVse   13.395  4:293.72+7:35
46  Guillaume de JongeOost-Souburg28.41minM45   13.388  4:293.72+7:36
47  Durby MeijboomVlissingen28.43minVse   13.372  4:293.71+7:38
48  Jaap van der VeenScheldesport28.45minM50   13.357  4:303.71+7:40
49  Vicky WiessnerRunderground28.47minVse   13.341  4:303.71+7:42
50  Senne JanssensACSS28.51minMse   13.310  4:303.70+7:46
51  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge28.55minMse   13.280  4:313.69+7:50
52  Peter NoordijkeGoes28.56minMse   13.272  4:313.69+7:51
53  Mike RosseelsACSS28.58minMse   13.257  4:323.68+7:53
54  Edwin SchoeRunderground29.06minMse   13.196  4:333.67+8:01
55  Albert KarstanjeMiddelburg29.10minM60   13.166  4:333.66+8:05
56  Thijs van KootenAV'5629.15minMse   13.128  4:343.65+8:10
57  Andre CrucqDynamica29.19minM65   13.098  4:353.64+8:14
58  Marijn TraasHeinkenszand29.34minMse   12.988  4:373.61+8:29
59  Gerwin ZondervanAV'5629.39minM50   12.951  4:383.60+8:34
60  Marijke JacobsACSS29.42minVse   12.929  4:383.59+8:37
61  Astrid den HerderAV'5629.55minVse   12.836  4:403.57+8:50
62  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge30.08minMse   12.743  4:433.54+9:03
63  Elsbeth HaasnootMiddelburg30.13minVse   12.708  4:433.53+9:08
64  Daan SchuitScheldesport30.20minMse   12.659  4:443.52+9:15
65  Tobias de ZeeuwScheldesport30.23minMse   12.639  4:453.51+9:18
66  Jacques ZamanScheldesport30.29minM55   12.597  4:463.50+9:24
67  Enssan HobeijnLoopgroep Zeeland30.33minMse   12.570  4:463.49+9:28
68  Hans LievenseMiddelburg30.38minMse   12.535  4:473.48+9:33
69  Merijn KnulstRunderground30.53minMse   12.434  4:503.45+9:48
70  Jan BostelaarDynamica30.57minM65   12.407  4:503.45+9:52
71  Paul PoulardRunderground31.01minMse   12.380  4:513.44+9:56
72  Dennis van der LindenLoopgroep Zeeland31.04minMse   12.361  4:513.43+9:59
73  Rene GoetheerWolphaartsdijk31.06minM50   12.347  4:523.43+10:01
74  Robin DavidseMiddelburg31.08minMse   12.334  4:523.43+10:03
75  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland31.11minMse   12.314  4:523.42+10:06
76  Leon JoosseMiddelburg31.14minMse   12.295  4:533.42+10:09
77  Carina MichielsACSS31.28minVse   12.203  4:553.39+10:23
78  Andre van HoovenRunderground31.36minMse   12.152  4:563.38+10:31
79  Wim de JongeAV'5631.39minM65   12.133  4:573.37+10:34
80  Anja VertongenACSS31.41minVse   12.120  4:573.37+10:36
81  Sander de LeeuwDen Haag31.44minMse   12.101  4:583.36+10:39
82  Timo de FynACSS31.47minMse   12.082  4:583.36+10:42
83  Jesper SimonseAV'5631.51minMse   12.057  4:593.35+10:46
84  Carmen LouviauxACSS31.57minVse   12.019  5:003.34+10:52
85  FrankJan VisserRunderground32.04minMse   11.975  5:013.33+10:59
86  Ben VermaelenScheldesport32.15minMse   11.907  5:023.31+11:10
87  Rens DavidseMiddelburg32.19minMse   11.882  5:033.30+11:14
88  Wim RooseACSS32.22minMse   11.864  5:033.30+11:17
89  Caroline VeringaLoopgroep Zeeland32.24minVse   11.852  5:043.29+11:19
90  Age van ZandbergenBergen op Zoom32.26minMse   11.840  5:043.29+11:21
91  Rian FlikweertRunderground32.29minVse   11.821  5:053.28+11:24
92  Paul BurgerRunderground32.44minMse   11.731  5:073.26+11:39
93  Madeleine RommersLoopgroep Zeeland33.30minVse   11.463  5:143.18+12:25
94  Jan-Kees de MeesterHansweert33.33minMse   11.446  5:153.18+12:28
95  Ron DellebekeDynamica33.43minM60   11.389  5:163.16+12:38
96  Jamie BlommaertAV'5633.54minMse   11.327  5:183.15+12:49
97  Berry KnibbelerScheldesport34.00minM55   11.294  5:193.14+12:55
98  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.05minMse   11.267  5:203.13+13:00
99  GertJan AdriaanseRunderground34.14minMse   11.217  5:213.12+13:09
100  Ilse TraasHeinkenszand34.22minVse   11.174  5:223.10+13:17
101  Jasper ZuidhofAV'5634.25minMse   11.157  5:233.10+13:20
102  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland34.28minMse   11.141  5:233.09+13:23
103  Kobus BotmanDynamica34.31minM65   11.125  5:243.09+13:26
104  Jack FolkersmaScheldesport34.47minMse   11.040  5:263.07+13:42
105  Jack KarelseGoes34.51minM45   11.019  5:273.06+13:46
106  Marjan RirihanaLoopgroep Zeeland35.07minVse   10.935  5:293.04+14:02
107  Dylan den HartoghRunderground35.18minMse   10.878  5:313.02+14:13
108  Denise van KaamLoopgroep Zeeland35.39minVse   10.771  5:342.99+14:34
109  Johnny NoomSpado36.18minMse   10.579  5:402.94+15:13
110  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge36.25minM65   10.545  5:412.93+15:20
111  Sandra HaazebroekLoopgroep Zeeland36.48minVse   10.435  5:452.90+15:43
112  Tamara SchoninghLoopgroep Zeeland36.50minVse   10.425  5:452.90+15:45
113  Alexandra PijnenScheldesport37.15minVse   10.309  5:492.86+16:10
114  Harold de MaatScheldesport37.20minM50   10.286  5:502.86+16:15
115  Jurgen AersenAV'5637.23minMse   10.272  5:502.85+16:18
116  Vivian WolfLoopgroep Zeeland37.37minVse   10.208  5:532.84+16:32
117  Martine VierthalerLoopgroep Zeeland37.43minVse   10.181  5:542.83+16:38
118  Karin den DekkerScheldesport37.45minV45   10.172  5:542.83+16:40
119  Edwin BlokMiddelburg37.48minMse   10.159  5:542.82+16:43
120  Marina MolAV'5637.50minV35   10.150  5:552.82+16:45
121  Marian van DijkLoopgroep Zeeland38.46minVse   9.905  6:032.75+17:41
122  Miriam BaakLoopgroep Zeeland39.16minVse   9.779  6:082.72+18:11
123  Lenie van KlevenVlissingen39.54minV65   9.624  6:142.67+18:49
124  Andre van KeerACSS39.58minMse   9.608  6:152.67+18:53
125  Louis ClerckACSS40.02minMse   9.592  6:152.66+18:57
126  Tally ZamanScheldesport40.25minVse   9.501  6:192.64+19:20
127  Ilse de ZeeuwScheldesport40.28minVse   9.489  6:192.64+19:23
128  Theo KootstraWaarde41.10minMse   9.328  6:262.59+20:05
129  Henk de KiewitAV'5641.25minMse   9.272  6:282.58+20:20
130  Mariska van de MeebergWemeldinge41.27minVse   9.264  6:292.57+20:22
131  Anke RosseelsACSS41.29minVse   9.257  6:292.57+20:24
132  Anne OostvogelsACSS41.33minVse   9.242  6:302.57+20:28
133  Corrie SteijnAV'5641.42minVse   9.209  6:312.56+20:37
134  Martine LatuheruLoopgroep Zeeland42.05minVse   9.125  6:352.53+21:00
135  Saskia LavooijRunderground42.47minVse   8.975  6:412.49+21:42
136  GertJan van BuurenRunderground42.49minMse   8.968  6:412.49+21:44
137  Ivon de PagterLoopgroep Zeeland44.11minVse   8.691  6:542.41+23:06
138  Bianca de RijkeLoopgroep Zeeland44.13minVse   8.685  6:552.41+23:08
139  Peter de PagterLoopgroep Zeeland44.17minMse   8.671  6:552.41+23:12
140  Adrie HuibregtseRunderground45.27minMse   8.449  7:062.35+24:22
141  Dirk BuysACSS46.37minMse   8.237  7:172.29+25:32
Mannen: 105 (74.47%) => M35=3 - M45=6 - M50=6 - M55=3 - M60=2 - M65=6 - Mse=79
Vrouwen: 36 (25.53%) => V35=1 - V45=1 - V65=1 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.186 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020