vrijdag 10 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Worstel en kom boven loop

Wolphaartsdijk, zondag 26 mei 2019 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yann SinkeWolphaartsdijk40.51minMse   14.541  4:084.04-
2  Wilko de VosKattendijke40.57minM55   14.505  4:084.03+0:06
3  Raoul Poortvliets-Heerenhoek42.38minMse   13.933  4:183.87+1:47
4  Jeroen HollebrandseEtten-Leur44.11minMse   13.444  4:283.73+3:20
5  Jan van ElsackerWolphaartsdijk44.41minMse   13.294  4:313.69+3:50
6  Lion BaasVlissingen45.11minM40   13.146  4:343.65+4:20
7  Martijn de KoningHeinkenszand45.16minMse   13.122  4:343.65+4:25
8  Maurice RentmeesterWolphaartsdijk46.33minMse   12.760  4:423.54+5:42
9  Huub BeelenGoes47.38minM60   12.470  4:493.46+6:47
10  Esther de KoningHeinkenszand47.57minVse   12.388  4:513.44+7:06
11  Marijn TraasHeinkenszand48.25minMse   12.269  4:533.41+7:34
12  Arne den ToonderOvezande48.45minMse   12.185  4:553.38+7:54
13  Hans TramperGoes49.21minMse   12.036  4:593.34+8:30
14  Rene GoetheerWolphaartsdijk49.48minM50   11.928  5:023.31+8:57
15  Maroeska ArsGoes50.16minV40   11.817  5:053.28+9:25
16  Martijn RuissenOud-Sabbinge52.05minMse   11.405  5:163.17+11:14
17  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland53.36minMse   11.082  5:253.08+12:45
18  Kees KloostermanWolphaartsdijk53.43minMse   11.058  5:263.07+12:52
19  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge53.50minM55   11.034  5:263.07+12:59
20  Chris van AntwerpenGoes53.57minMse   11.010  5:273.06+13:06
21  Acronius KramerGoes55.23minM65   10.725  5:362.98+14:32
22  Corne van LomwelOost-Souburg55.38minMse   10.677  5:372.97+14:47
23  Arthur StijnsOudelande56.28minM70   10.519  5:422.92+15:37
24  Sonet VermaireVlissingen57.51minVse   10.268  5:512.85+17:00
25  Claudia WatermanWolphaartsdijk58.03minVse   10.233  5:522.84+17:12
26  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.01.44minMse   9.622  6:142.67+20:53
Mannen: 22 (84.62%) => M40=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=15
Vrouwen: 4 (15.38%) => V40=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.9 km

2019Yann Sinke40:51Wilko de Vos40:57Raoul Poortvliet42:38Esther de Koning47:5726
2018Erwin Harmes35:02Joel Aafjes40:25Arnoud Rijk41:22Wendy van der Heide56:4026

10.5 km

2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van der Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart BastiaanseBergen op Zoom26.45minMse   14.804  4:034.11-
2  Ron DellebekeOost-Souburg31.20minM60   12.638  4:453.51+4:35
3  Anco BauerGoes33.54minMse   11.681  5:083.24+7:09
4  Willen-Jan Mantens-Gravenpolder34.34minMse   11.456  5:143.18+7:49
5  Andre Goedegebures-Heer Hendrikskinderen35.33minMse   11.139  5:233.09+8:48
6  Ellen HendrikseWolphaartsdijk35.35minVse   11.129  5:233.09+8:50
7  Iris van MoortBergen op Zoom36.08minVse   10.959  5:283.04+9:23
8  Jarno WaterhamWolphaartsdijk36.16minMse   10.919  5:303.03+9:31
9  Danny van 't WesteindeVlissingen39.02minMse   10.145  5:552.82+12:17
10  Angela BauerGoes41.31minVse   9.538  6:172.65+14:46
11  Marco WagenaarGoes41.33minMse   9.531  6:182.65+14:48
12  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland42.01minMse   9.425  6:222.62+15:16
13  Wouter KatsmanWolphaartsdijk44.48minMse   8.839  6:472.46+18:03
14  Martijn LavooijGoes46.29minM45   8.519  7:032.37+19:44
15  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge46.42minV50   8.480  7:052.36+19:57
Mannen: 11 (73.33%) => M45=1 - M60=1 - Mse=9
Vrouwen: 4 (26.67%) => V50=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.088 seconden nodig om deze lijst met 41 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020