maandag 25 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Krammer Run

Bruinisse, zaterdag 18 mei 2019 - Organisatie: Krammer Run
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maikel PeemanSommelsdijk33.04minMse   18.145  3:185.04718
2  Ricardo Sint NicolaasOude-Tonge33.57minMse   17.673  3:244.91654
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand35.06minM35   17.094  3:314.75575
4  Eric WolfertSommelsdijk36.23minMse   16.491  3:384.58494
5  Crum van der Linden (PR 35.18) Oost-Souburg37.36minMse   15.957  3:464.43422
6  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Goes39.08minMse   15.332  3:554.26339
7  Jan-Joris Jooss (debuut) Goes42.55minMse   13.981  4:183.88174
8  Walter JansenZoetermeer43.13minMse   13.884  4:193.86163
9  Jaco Rip (PR 40.41) Scherpenisse44.15minM40   13.559  4:263.77129
10  Fred RaaymakersSteenbergen45.27minMse   13.201  4:333.6794
11  Peter Koopman (PR)Krabbendijke45.30minMse   13.187  4:333.6693
12  Cees WubbenNaaldwijk46.20minMse   12.950  4:383.6072
13  Corne den Otter (PR)Nieuwerkerk46.45minMse   12.834  4:413.5763
14  Foeke Roukema (PR 41.30) Bruinisse46.55minMse   12.789  4:423.5559
15  Martin Kempe (PR 46.01) Bruinisse47.35minM40   12.609  4:463.5046
16  Jan-Peter BevelanderSint-Maartensdijk47.43minMse   12.574  4:463.4943
17  Robbert van der Helm (PR 41.47) Bruinisse47.47minMse   12.557  4:473.4942
18  Jan Noom (PR 46.21) Scherpenisse47.53minMse   12.530  4:473.4840
19  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke47.56minM65   12.517  4:483.4839
20  Johan StoutenBurgh-Haamstede48.13minMse   12.444  4:493.4635
21  Marco SpaansGoes48.54minMse   12.270  4:533.4124
22  Koen de Vries (PR 45.29) Vlissingen49.22minM60   12.154  4:563.3819
23  Ciska Rob-ButterColijnsplaat50.50minVse   11.803  5:053.2896
24  Carinda MeermanTholen52.05minVse   11.520  5:133.2068
25  Tjerk OomenUtrecht52.40minMse   11.392  5:163.16-
26  Tom van der Heijden (PR)Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
27  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee53.28minMse   11.222  5:213.12-
28  Robert Metske (PR 43.52) Tholen53.45minMse   11.163  5:233.10-
29  Elly CoolsHemiksem53.56minVse   11.125  5:243.0936
30  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland54.03minMse   11.101  5:243.08-
31  Leona Olree (PR 48.57) Bruinisse54.32minVse   11.002  5:273.0627
32  Frank BrandsmaCulemborg54.53minMse   10.932  5:293.04-
33  Jaco van der VeldeMiddelharnis55.09minMse   10.879  5:313.02-
34  Maarten StoutenOosterland55.41minMse   10.775  5:342.99-
35  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen55.44minMse   10.766  5:342.99-
36  Esther MaliepaardOude-Tonge56.18minVse   10.657  5:382.969
37  Veronica JansenBergen op Zoom56.47minVse   10.566  5:412.946
38  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.49minVse   10.378  5:472.881
39  Maarten ZuurmondGoedereede58.30minMse   10.256  5:512.85-
40  Evert-Jan van WeenenNieuw-Tonge58.50minMse   10.198  5:532.83-
41  Jenneke van Opijnen (debuut) Bruinisse59.03minVse   10.161  5:542.82-
42  Ada de Rijke (PR)Bruinisse59.05minVse   10.155  5:552.82-
43  Adrienne VoorthuizenMiddelharnis59.32minVse   10.078  5:572.80-
44  Henriette Kempe (PR 54.25) Bruinisse1.02.04minVse   9.667  6:122.69-
45  Andrea Stouten (PR 54.56) Bruinisse1.02.07minVse   9.659  6:132.68-
46  Simone Hanzen (PR 54.24) Bruinisse1.02.09minVse   9.654  6:132.68-
47  Wim Matsinger (PR 1.00.07) Bruinisse1.02.11minMse   9.649  6:132.68-
48  Esther KievitBruinisse1.02.14minVse   9.641  6:132.68-
49  Renee van de VeldeSchuddebeurs1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
50  Karin van der WeeleNieuwerkerk1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
51  Leo Rijnberg (debuut) Oosterland1.03.55minMse   9.387  6:242.61-
52  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50) Bruinisse1.04.26minVse   9.312  6:272.59-
53  Steef Berrevoets (PR 41.43) Bruinisse1.04.29minM50   9.305  6:272.58-
54  Jeanine Witkamps-Heerenhoek1.04.51minVse   9.252  6:292.57-
55  Cathalijne Moisons-Heerenhoek1.04.53minVse   9.247  6:292.57-
56  Ben de NeefMiddelharnis1.05.08minMse   9.212  6:312.56-
57  Chantal SchipperPoortvliet1.05.15minVse   9.195  6:322.55-
58  Annemiek van EijkPoortvliet1.05.18minVse   9.188  6:322.55-
59  Diana Koopman (PR)Krabbendijke1.05.24minVse   9.174  6:322.55-
60  Helma VisKamperland1.12.46minVse   8.246  7:172.29-
61  Marja van Veen (PR 1.06.16) Middelburg1.12.49minVse   8.240  7:172.29-
Mannen: 37 (60.66%) => M35=1 - M40=2 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=31
Vrouwen: 24 (39.34%) => Vse=24
5.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eric-Paul BoetersMiddelharnis19.44minMse   16.723  3:354.65-
2  Patrick GiljamNieuwerkerk20.50minMse   15.840  3:474.40+1:06
3  Pieter KlemSommelsdijk21.13minMse   15.554  3:514.32+1:29
4  Zedie JoppeDirksland22.22minMse   14.754  4:044.10+2:38
5  Liselore van NunenHerkingen23.11minVse   14.234  4:133.95+3:27
6  Rick van HofwegenVlissingen24.18minMse   13.580  4:253.77+4:34
7  Pepijn KlemSommelsdijk24.29minMse   13.479  4:273.74+4:45
8  Monique van de KetterijVlissingen24.50minVse   13.289  4:313.69+5:06
9  Iwan StoutenBurgh-Haamstede26.20minMse   12.532  4:473.48+6:36
10  Erik HoutepenGoes26.27minMse   12.476  4:493.47+6:43
11  Madeleine RommersMiddelburg26.31minVse   12.445  4:493.46+6:47
12  Marlous NooiAmsterdam27.39minVse   11.935  5:023.32+7:55
13  Ellen KarsbergenRotterdam28.26minVse   11.606  5:103.22+8:42
14  Ruud KarsbergenOude-Tonge28.28minMse   11.593  5:113.22+8:44
15  Tijs BoorsmaAmsterdam29.21minMse   11.244  5:203.12+9:37
16  Tijmen KeesmaatUtrecht29.23minMse   11.231  5:213.12+9:39
17  Annelien bij de VaateSerooskerke31.41minVse   10.416  5:462.89+11:57
18  Gisela NijsseOud-Sabbinge32.02minVse   10.302  5:492.86+12:18
19  Esra de ZeeuwRotterdam32.12minVse   10.248  5:512.85+12:28
20  Gommert VlielanderStellendam32.15minMse   10.233  5:522.84+12:31
21  Jim BrinkmanRoosendaal33.25minMse   9.875  6:052.74+13:41
22  Sylvia van der StoelNieuw-Tonge34.08minVse   9.668  6:122.69+14:24
23  Agnes van WeenenNieuw-Tonge34.10minVse   9.659  6:132.68+14:26
24  Sofie de WaalBruinisse34.22minVse   9.602  6:152.67+14:38
25  Petra KokCulemborg34.44minVse   9.501  6:192.64+15:00
26  Astrid HoevenaarsCulemborg34.47minVse   9.487  6:192.64+15:03
27  Bertine van HeemstNieuw-Tonge34.55minVse   9.451  6:212.63+15:11
28  Jan VroegeNieuw-Tonge35.31minMse   9.291  6:272.58+15:47
29  Kees van TienhovenSpijkenisse35.34minMse   9.278  6:282.58+15:50
30  Sanne PosthumaMiddelharnis35.40minVse   9.252  6:292.57+15:56
31  Marjoleine Kramers-Heerenhoek36.03minVse   9.154  6:332.54+16:19
32  Lindi GeelhoedSommelsdijk40.35minVse   8.131  7:232.26+20:51
Mannen: 15 (46.88%) => Mse=15
Vrouwen: 17 (53.13%) => Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.039 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020