dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bosse Pielenloop

Vogelwaarde, zaterdag 7 september 2019 - Organisatie: VV Vogelwaarde
13.32 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Edwin de la RuelleKoewacht50.29minM50   15.831  3:474.40-
2  Jordy LeenknechtHulst52.29minM35   15.228  3:564.23+2:00
3  Ruben BoutensMiddelburg55.43minMse   14.344  4:113.98+5:14
4  Fons de RijckeKloosterzande55.48minM55   14.323  4:113.98+5:19
5  Reggy HeijensVogelwaarde57.16minM50   13.956  4:183.88+6:47
6  Marc D'HontKuitaart57.20minM50   13.940  4:183.87+6:51
7  Patrick van RemortelHulst58.05minM55   13.760  4:223.82+7:36
8  John van DijkeKloosterzande58.06minM45   13.756  4:223.82+7:37
9  Andre VerdurmenKloosterzande58.25minM50   13.681  4:233.80+7:56
10  Jaap van der VeenTerneuzen1.00.45minM50   13.156  4:343.65+10:16
11  Jos WynsHallaar1.00.52minM65   13.130  4:343.65+10:23
12  Patrick de SutterStekene1.03.41minM55   12.550  4:473.49+13:12
13  Jack FolkersmaTerneuzen1.08.06minM50   11.736  5:073.26+17:37
14  Leo BrackeAxel1.09.57minM55   11.425  5:153.17+19:28
15  Emanuëla BrackeAxel1.09.58minV45   11.423  5:153.17+19:29
16  Chantal NachtegaelHeikant1.11.24minV55   11.193  5:223.11+20:55
17  Ellen van LeuvenBreda1.12.29minVse   11.026  5:273.06+22:00
18  Johnny DoomsTerneuzen1.14.02minM65   10.795  5:333.00+23:33
19  Lauran van den DriesKloosterzande1.14.43minM60   10.696  5:372.97+24:14
20  Jacqueline D'HontKuitaart1.14.46minV50   10.689  5:372.97+24:17
Mannen: 16 (80%) => M35=1 - M45=1 - M50=6 - M55=4 - M60=1 - M65=2 - Mse=1
Vrouwen: 4 (20%) => V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

13.32 km

2019Edwin de la Ruelle50:29Jordy Leenknecht52:29Ruben Boutens55:43Emanuëla Bracke1:09:5820
2018Kris Cornelis50:25Peter Meeuwsen52:03Jordy Leenknecht53:40Natasja de Booij1:07:2534

10.2 km

2017Sander van Doorn38:31Leo Bracke40:29Chris de Smit40:51Inge de Booij49:1665
9.43 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jan RouwendaalVogelwaarde36.15minM35   15.608  3:514.34-
2  Erwin HaersAmersfoort37.49minMse   14.962  4:014.16+1:34
3  Dennis van PasselVogelwaarde38.27minMse   14.715  4:054.09+2:12
4  Matti BuysseStekene38.48minMse   14.582  4:074.05+2:33
5  Erwin BeljouwKloosterzande40.11minM45   14.080  4:163.91+3:56
6  Davy de WolfHulst40.30minM40   13.970  4:183.88+4:15
7  RobertVianen42.23minM70   13.350  4:303.71+6:08
8  Martin NoensKemzeke42.36minM50   13.282  4:313.69+6:21
9  Rudi de CaluweSas van Gent43.39minM60   12.962  4:383.60+7:24
10  Laurens MeeuwsenKrabbendijke44.00minM55   12.859  4:403.57+7:45
11  Arno WautersVogelwaarde45.48minM45   12.354  4:513.43+9:33
12  Paul de BooijLamswaarde47.40minM60   11.870  5:033.30+11:25
13  Marc van PasselVogelwaarde48.33minM55   11.654  5:093.24+12:18
14  Jack de BooijHulst48.49minM65   11.590  5:113.22+12:34
15  Willem YmkerTerneuzen48.57minM45   11.559  5:113.21+12:42
16  Bennie BouterseTerneuzen49.03minM50   11.535  5:123.20+12:48
17  Leo KaijserTerneuzen49.04minM55   11.531  5:123.20+12:49
18  Gyon VoetWalsoorden49.11minMse   11.504  5:133.20+12:56
19  Michel KambeenVogelwaarde49.18minM40   11.477  5:143.19+13:03
20  Johan DekkerMiddelburg50.06minM60   11.293  5:193.14+13:51
21  Tonnie van EijkAxel50.42minM70   11.160  5:233.10+14:27
22  Ivo de WildeClinge50.48minM50   11.138  5:233.09+14:33
23  Stefaan de WertClinge50.49minM45   11.134  5:233.09+14:34
24  Randy LauretHulst52.55minM35   10.692  5:372.97+16:40
25  Arlette HendrickxHallaar54.04minV60   10.465  5:442.91+17:49
26  Els ZweistraTerneuzen54.25minV60   10.398  5:462.89+18:10
27  Sarijke AertsMiddelburg55.28minV65   10.201  5:532.83+19:13
28  Peggy de CockHengstdijk55.45minV35   10.149  5:552.82+19:30
29  Yara RoelsHulst56.07minVse   10.083  5:572.80+19:52
30  Daan DielemanZaamslag56.22minM65   10.038  5:592.79+20:07
31  Romain BolssensKieldrecht59.31minM60   9.507  6:192.64+23:16
32  Theo PauwelsVogelwaarde1.10.20minM60   8.045  7:282.23+34:05
Mannen: 27 (84.38%) => M35=2 - M40=2 - M45=4 - M50=3 - M55=3 - M60=5 - M65=2 - M70=2 - Mse=4
Vrouwen: 5 (15.63%) => V35=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.14 seconden nodig om deze lijst met 52 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020