dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e d'Ossekoppenloop

Ossenisse, zaterdag 14 september 2019 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel42.13minMse   16.842  3:344.68-
2  Liam De MeyDoel42.28minMse   16.743  3:354.65+0:15
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen45.32minMse   15.615  3:514.34+3:19
4  Joris ZamanNieuw-Namen46.11minM40   15.395  3:544.28+3:58
5  Lion BaasVlissingen47.01minM40   15.122  3:584.20+4:48
6  Edwin de la RuelleKoewacht48.19minM50   14.715  4:054.09+6:06
7  Sander Van DoornTerneuzen48.31minMse   14.655  4:064.07+6:18
8  Fons de RijckeKloosterzande49.00minMse   14.510  4:084.03+6:47
9  Stefan van den BroekeAxel49.44minMse   14.296  4:123.97+7:31
10  Erwin van den BroekeAxel51.29minMse   13.810  4:213.84+9:16
11  Matti BuysseStekene51.51minMse   13.713  4:233.81+9:38
12  André VerdurmenKloosterzande52.28minMse   13.551  4:263.76+10:15
13  Ronald GeertseSerooskerke52.57minMse   13.428  4:283.73+10:44
14  Patrick van RemortelHulst53.27minM55   13.302  4:313.70+11:14
15  Gilles VanroyeBrugge53.54minMse   13.191  4:333.66+11:41
16  Kris GoossensKieldrecht55.04minMse   12.912  4:393.59+12:51
17  William FaesKloosterzande55.35minMse   12.792  4:413.55+13:22
18  Jos WynsHallaar55.54minMse   12.719  4:433.53+13:41
19  Martin de JaegerTerneuzen56.20minMse   12.621  4:453.51+14:07
20  Eric Van RemortelGoes57.44minM60   12.315  4:523.42+15:31
21  Peter van den BergHulst58.00minMse   12.259  4:543.41+15:47
22  Marco WautersVogelwaarde58.47minMse   12.095  4:583.36+16:34
23  Eddy de CaluweOssenisse58.56minMse   12.064  4:583.35+16:43
24  Leon van BavinchovenTerneuzen59.05minM50   12.034  4:593.34+16:52
25  Patrick de SutterStekene59.35minMse   11.933  5:023.31+17:22
26  Rudi de CaluweSas van Gent59.36minMse   11.930  5:023.31+17:23
27  Emmeke SchalkenMaastricht59.55minVse   11.866  5:033.30+17:42
28  Niek WielandAxel1.00.15minM45   11.801  5:053.28+18:02
29  Sven BuhmannHulst1.00.44minMse   11.707  5:083.25+18:31
30  Tom SchauwaertHulst1.02.01minMse   11.465  5:143.18+19:48
31  Jaap van der VeenTerneuzen1.02.18minM50   11.413  5:153.17+20:05
32  Frank BoerebachHoek1.02.26minMse   11.388  5:163.16+20:13
33  Stefaan De WertClinge1.02.35minMse   11.361  5:173.16+20:22
34  Piet PijpelinkTerneuzen1.02.50minMse   11.316  5:183.14+20:37
35  Thomas KeysserOssenisse1.03.30minMse   11.197  5:223.11+21:17
36  Linda VinkAxel1.04.31minVse   11.020  5:273.06+22:18
37  Leo BrackeAxel1.04.41minMse   10.992  5:283.05+22:28
38  Emmanuëlla BrackeAxel1.04.41minVse   10.992  5:283.05+22:28
39  Willem IjmkerTerneuzen1.05.08minMse   10.916  5:303.03+22:55
40  Wim StrobbeKloosterzande1.05.15minMse   10.897  5:303.03+23:02
41  Michel CambeenVogelwaarde1.08.22minMse   10.400  5:462.89+26:09
42  Tonnie van EijkAxel1.09.08minMse   10.284  5:502.86+26:55
43  Johnny DoomsTerneuzen1.09.24minM65   10.245  5:512.85+27:11
44  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.25minMse   10.097  5:572.80+28:12
45  Els ZweistraTerneuzen1.10.42minV60   10.057  5:582.79+28:29
46  Sheila BaarsAxel1.11.47minVse   9.905  6:032.75+29:34
47  Yara RoelsHulst1.12.15minVse   9.841  6:062.73+30:02
48  Dominique de MeySint-Niklaas1.12.27minVse   9.814  6:072.73+30:14
49  Ivo de WildeClinge1.15.41minMse   9.394  6:232.61+33:28
50  Wim MenuKloosterzande1.16.50minMse   9.254  6:292.57+34:37
51  Louis Van der SteenGent1.20.46minMse   8.803  6:492.45+38:33
Mannen: 44 (86.27%) => M40=2 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=35
Vrouwen: 7 (13.73%) => V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.85 km

2019Mark Verhage42:13Liam De Mey42:28Wim Vercruyssen45:32Emmeke Schalken59:5551

11.8 km

2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

11.6 km

2015Francesco Degroote41:11Sander Post42:27Mark Verhage43:17Haike van de Velde56:1566
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart28.48minMse   16.667  3:364.63-
2  Chris de SmitHulst30.44minM40   15.618  3:514.34+1:56
3  Joost van EschRotterdam30.53minMse   15.542  3:524.32+2:05
4  Ronny WagenaerMelsele32.46minMse   14.649  4:064.07+3:58
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen33.03minM40   14.523  4:084.03+4:15
6  Paul HaertjensBoekhoute33.37minMse   14.279  4:123.97+4:49
7  Jeroen Van DijkKloosterzande33.52minMse   14.173  4:143.94+5:04
8  Artjan LambertVogelwaarde34.04minMse   14.090  4:163.91+5:16
9  Erwin Van BeljouwKloosterzande34.08minMse   14.063  4:163.91+5:20
10  Luc PierssensSint-Gillis-Waas35.10minMse   13.649  4:243.79+6:22
11  Benny TorfsItegem35.33minMse   13.502  4:273.75+6:45
12  Roland SyvertsenSint-Niklaas36.23minMse   13.193  4:333.66+7:35
13  Eric van GoethemKloosterzande37.11minMse   12.909  4:393.59+8:23
14  Natasja De BooijWalsoorden37.13minV45   12.897  4:393.58+8:25
15  Werner Van GoethemVogelwaarde38.16minMse   12.544  4:473.48+9:28
16  Christophe De MiddelaerOssenisse38.58minMse   12.318  4:523.42+10:10
17  Jos CelieAxel39.23minMse   12.188  4:553.39+10:35
18  Gert-Jan MenheereHulst40.08minMse   11.960  5:013.32+11:20
19  Gyon VoetWalsoorden40.41minMse   11.798  5:053.28+11:53
20  Marc WelvaertOosteeklo40.43minMse   11.789  5:053.27+11:55
21  Bennie BouterseTerneuzen40.46minMse   11.774  5:063.27+11:58
22  Frits VervaetWalsoorden40.56minM60   11.726  5:073.26+12:08
23  Wanda ZegersTerneuzen40.58minV45   11.717  5:073.25+12:10
24  Wendy Van De BroekeAxel41.00minVse   11.707  5:083.25+12:12
25  Julie SerrarensLamswaarde41.52minVse   11.465  5:143.18+13:04
26  Freer van RoeyenAxel42.02minMse   11.420  5:153.17+13:14
27  Inge BaartKloosterzande42.13minVse   11.370  5:173.16+13:25
28  Piet BeijerMiddelburg43.21minM70   11.073  5:253.08+14:33
29  Cedric de BeeldeSint-Niklaas44.51minMse   10.702  5:362.97+16:03
30  Ronald BreepoelSluiskil45.23minMse   10.577  5:402.94+16:35
31  Wendy WortmanHengstdijk45.42minVse   10.503  5:432.92+16:54
32  Arlette HendrickxHallaar45.46minVse   10.488  5:432.91+16:58
33  Kevin van CampenhoutHulst46.44minMse   10.271  5:512.85+17:56
34  Annelies RombautKieldrecht47.03minVse   10.202  5:532.83+18:15
35  Margo HermansOssenisse47.16minVse   10.155  5:552.82+18:28
36  Daan DielemanZaamslag47.32minMse   10.098  5:572.81+18:44
37  Carla ZegersKoewacht48.20minV50   9.931  6:032.76+19:32
38  Sarijke AertsMiddelburg48.39minV65   9.866  6:052.74+19:51
39  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede48.43minMse   9.853  6:052.74+19:55
40  Kim de KoningKoewacht50.21minVse   9.533  6:182.65+21:33
41  Ruud MartensKoewacht50.22minMse   9.530  6:182.65+21:34
42  Yannick VastenhoutTerneuzen50.23minMse   9.527  6:182.65+21:35
43  Jean-Pierre D'HauwZelzate52.06minMse   9.213  6:312.56+23:18
44  Ine de DeyneKemzeke52.22minVse   9.166  6:332.55+23:34
45  Marjolein de JongeBreskens53.55minVse   8.903  6:442.47+25:07
46  Aimé SamsonSint-Pauwels54.41minVse   8.778  6:502.44+25:53
47  Maria van BelleErtvelde54.48minVse   8.759  6:512.43+26:00
48  Nicole van PamelenTerneuzen55.43minVse   8.615  6:582.39+26:55
49  Greta De VylderSint-Gillis-Waas58.37minVse   8.189  7:202.27+29:49
50  Rita Van AvermaetAssenede58.38minVse   8.186  7:202.27+29:50
51  Guy GaelensGentbrugge58.39minMse   8.184  7:202.27+29:51
52  Jaap van der MeerBlesdijke1.00.49minMse   7.893  7:362.19+32:01
Mannen: 33 (63.46%) => M40=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=29
Vrouwen: 19 (36.54%) => V45=2 - V50=1 - V65=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.223 seconden nodig om deze lijst met 103 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020